Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Basia, jak cos bedziesz wiedziec daj znac. Zabka, a moze nie hiperinsulinizm a insulionooporonosci stad ta insulina duza. Moze Pierniczek bedzie lepiej wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
surfitka na wypisie mam hiperinsulinizm...Pierniczek pomoz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosheee dziewczyny, ale się uchachałam :o :o :o :o niemożliwe jesteście!!!!! Repetko - GRAAAATKI!!! zaręczyny to cudny moment w życiu! a ślub jeszcze piękniejszy! Basiumm uważaj na siebie kochana 👄 a co do ostatnich tematów to analu nigdy nie próbowałam , mój M też nie ma ochoty, a swój wianek sprezentowałam mojemu M - miałam 20 lat, on 24 i był moim pierwszym :) ciekawe jak tam nasza choineczka biedulka 🌻 pozdrowionka 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m jest moim pierwszym, ja jego niestety nie. Dziewictwo straciłam w wieku 17lat tradycyjnie na łóżeczku w pozycji "po bożemu". Gadżety nie dla mnie jakoś, może nieżyciowa jestem;) My tylko wygibasy w różnych miejscach lubimy:P No to skoro już tak brniemy to jakie jest najbardziej ekstremalne miejsce w którym uprawiałyście sex??? Bo my np. to na \"ambonie\"- takiej, z której się na zwierzęta poluje w lesie:)Takiej baaardzo wysokiej!!!:)A raz jak byliśmy w lasku samochodem w nocy to wyobraźcie sobie kochane że policja nas zatrzymała!!!!:D W środku lasu, z zaparowanymi szybami kazali nam wyciągać trójkąt i gaśnicę!Dobre, co?Ale panowie policjanci mieli pewnie ubaw!!!Nie wierzę, że nie wiedzieli o co chodzi! Ale wy krejzolki jesteście, niektóre z Was podziwiam co do niektórych rzeczy, inne rozumiem. Ale ja jestem zdania że wszystko jest dla ludzi:D Buziaki kochane!!!!!!!!!!!!!!!Fajne jesteście👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks86Obi
Witam, Jestem Ola i chcem dołączyć do grona kobiet z tym zespołem,gdyż miesiąc temu wykryto u mnie zespół policystyczny jajników. Dziwi mnie fakt,że przecież nie pierwszy raz poddałam się kontroli ginekologicznej,byłam też u wielu lekarzy do tej pory i żaden nigdy mi tego nie wykrył!!!!Dopiero teraz,tak nagle!!Drogie panie czy to schorzenie może wystąpić w przeciągu paru miesięcy???Czy jest to możliwe?????I czy moja szansa na dziecko jest totalnie przekreślona??????Jest to dla mnie straszne i nie potrafię się z tym uporać!!!!!!!!Jednakże lekarz powiedział mi,że nie ma powodów do obaw poprostu kiedy zdecyduję się na dziecko,ja i mój przyszły mąż będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i intensywnie współżyć,ale jakoś te słowa nie dodały mi otuchy a jeszcze kiedy przeczytałam wasze wypowiedzi drogie koleżanki nadzieja odeszła!!!Czy któraś może odpowiedzieć na moją wypowiedź?Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Olu po przeczytaniu naszych wypowiedzi straciłaś nadzieję? Przecież w naszym gronie jest już sporo mamuś - w tym np ja (mam 3 tygodniowego synka), owszem nie jest łatwo, jednym udaje się zafasolkować przy pomocy leków, innym za pomoca inseminacji czy in vitro, ale żadna z nas nie traci nadziei. Pamiętaj psychika to połowa sukcesu, bez tego leczenie nie ma sensu, trzeba wierzyć że się uda tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość.... a najpierw porządnie zdiagnozować. Każda z nas pewnie poczuła przerażenie jak usłyszała że pco może utrudnić posiadanie malucha... ale nie poddajemy się :) więc Olu głowa do góry... będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks - witam Cię serdecznie:)Tak jak napisała Ola nigdy nie mozesz tracic nadziei !!! A co do tematu anla i jak i kiedy? czy był czy nie? to powiem Wam jak się spotkamy ! JESTEŚCIE PRZE ARTYSTKI !!!! MNIE OSOBISCIE JUZ TU NIC NIE ZDZIWI WIĘC SIE NIE WYPOWIADAM .JAK WSZYSTKO TU JUZ POWIEMY TO O CZYM BEDZIEMY GADAC PRZY WINKU??? SPRÓBUJCIE WYMYSLEC JAKIS TERMIN CHOC 2 DNIOWY !!! KUPIŁAM DZIS SUKIENE(MORGAN) NA WESELE NA CZERWIEC WIEM WIEM ZE CZARNY ODPADA I JEST PASSE ALE JA MUSZE BYC W CZARNYM BO WYSZCZUPLA.:( ____DOBRAJ NOCKI I W JEDNĄ I W DRUGĄ DZIURKĘ:):(________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge normalnie... chyba nasze forum niebawem zmieni nazwe na jakies o nimfomanii:) Ale jak juz pytacie to odpisuje:) My czasem uzywamy zabawek typu wibrator czy tzw. motylek. nie powiem.... odlot przy nich jest niesamowity:) Kochalam sie w rozmych miejscach.... las, lawka w parku, klatka schodowa mojej tesciowej:), samochod.... moznaby tak jeszcze wyliczac:) Basiamm Kochana, nie bagatelizuj zadnych dolegliwosci. Lepiej dmuchac na zimne i jak to mowia.... lepiej zapobiegac niz leczyc. Ja na Twoim miejscu bylabym pod kontrola lekarza w kazdej chwili niepewnosci. Duuuzo zdrowka Ci zycze kochana!! A_Psik Jak tam minela wizyta? Bylas u tego lekarza o ktorym mysle?? No i jakie leczenie zaproponowal?? Aleks86Obi Witam Cie na forum. No na wiele z nas ta wiadomosc spadla jak grom z jasnego nieba. Wielu lekarzy bagatelizuje ten problem a wielu nie dostrzega. Ciesz sie ze zostalo to wykryte i mozesz podjac leczenie. Powinnas jeszcze wykonac kilka badan, zapytaj o nie lekarza. I pierwsza zasada: Nawet nie dopuszczaj do siebie mysli ze nie masz szans na dziecko!! Masz szanse! Wiele z nas tu ma dzieci a kilka jest wlasnie w ciazy. To najlepszy dowod na to ze z PCO mozna zajsc w ciaze i cieszyc sie macierzynstwem. Polowa sukcesu to pozytywne myslenie. A gdy do tego dojdzie porzadny lekarz to juz sukces gwarantowany!!:):):) Skad jestes Olu? Pozdrawiam. A ja kochane laseczki normalnie nie moge. Bylam dzis trzeci raz na solarium. I wchodze sobie tam a za lada stoi... mezczyzna na widok ktorego kolana mi zmiekly. Wysoki slicznie zbudowany i opalony brunet... nie wspomne o jego oczkach... Normalnie stanelam jak wryta i wlepilam wzrok w niego. Juz dawno nie czulam takiego czegos... ( oprocz ogladania Prison Break):) Zaprowadzil mnie do kabiny i gadal ze mna przez chwilke a ja az zawroty glowy mialam. Ja chyba jestem nienormalna... zeby tak sie zauroczyc heheh Czy powinnam miec wyrzuty sumienia?? Bo jakos ich nie czuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko Czarne sukienki sa fajne. Zawsze chcialam miec czarna wieczorowa suknie ale jakos nie mam czarnej do dzis hihi Twoje ostatnie zdanie mnie po prostu rozwalilo:) Ja bede w Polsce od 4 kwietnia wieczorem do 12 rano. Jesli w tym czasie planujecie jakies winko to ja wpisuje sie na liste obecnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja i do przodu:D:D:D:D:D:Dnormalnie wysiadam z Wami :P P.S. co to ten motylek???:D:Pbo wibrator to wiem:D Sarah ja chodzę na solarkę już regularnie bo mam karnet a co:P ale Panów takich tam niema choć nie sądzę,że jakiś by mnie ruszył na tyle :D jakoś mi mineły takie fascynacje płcią przeciwną a poza tym mój mężuś należy raczej do przystojniaków z powodu tego właśnie bywa czasem nieprzyjemnie i zazdrośnie ale cóż zrobić a babki i tak będą chętne zawsze i sytuacje takie w miejscach gdzie ich dużo tj.wesela,imprezki,bary też są i będą:O Basiamm ja takie bóle dokładnie+skurcze miałam prawie całą ciąże ale co Ci mogę doradzić lub odpow. to że mi wtedy tj. w takich momentach kiedy mnie brało lekarz kazał się szybko kłaść(to bardzo ważne!!!!) i nospę forte łykać ale ja ją i tak miałam do końca łykać i 2razy dziennie plus do tego duphaston i żelazo na recepte. Dlatego kiedy czujesz ten ból jak na okres kładź się szybko i zapytaj swojej lekarki o nospe. :) będzie dobrze nic się nie martw tylko dbaj o siebie,oszczędzaj się,nic nie dzwigaj i w ogóle uważaj a będzie super:) buziaki ja dziś uwaliłam z raniusieńka okna w jednym pokoju bo ich aż 6dużych z balkonowym,w kuchni i o 12 byłam sama już wypindrzona,z kubuśkiem gotowa wreszcie do spacerku:) bo pogoda cuuudooo:D a jutro podobnie okienka w drugim pokoju,przedpokoju i łazience zostają i też się uwinę żeby na dworek z niuniem bo potem solarka czeka:P i muszę kicnąć z zaproszonkiem na chrzciny i to sama bo mężuś ma angine:O dlatego też odseparowany do drugiego pokoju,zero kontaktu z niuniem a w razie takowego ma maseczkę zakładać taką w której malują itp :D tak mu nakazałam a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................Cel............czas diety........Wynik......Waga. Sarah28..........30 kg........od 03.03.09.........3kg kasia29..........8kg..........od19.01.09....... ..3kg Nati87...........12kg.........od 10.12.08.........12kgmniej A_psik...........20kg.........od 19.01.09.........9kg Lucyna79........5kg..........od 15.01.09.........55kg kamccia83......10kg.........od12.01.09.......... 5kg choineczka......30kg.........od 21.01.09.........9kg dunia26..........10kg+6-7....od16.01.09...........14kg Irmka............10kg.........od24.01.09...........4 kg... justojola..........20kg.........od 24.01.09..........2 kg lucyna79.........10kg........od.15.01.08........6kgmniej ........53kg Beccia...........12kg........od 1.03.09 .........1kgmniej.........64kg Mimi24...........14kg.......od 20.02.09..........5kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia No to witaj w klubie. Rozumiem Cie bo moj maz tez nalezy do grona przystojniakow. Tez bywam zazdrosna i wiem co czujesz. No ale on tez jest zazdrosny o mnie choc moj wyglad wiele pozostawia soboe do zyczenia ( figura) Ale to nie zmienia faktu ze podobaja mi sie tez inni faceci czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_Psiku 3mamy kciuka za powodzenie z endo.... oby sysko było oki obi:P i napisz proszę coś więcej o tym Xenicalu czy jakoś tak na czym polega ich działanie dokładnie???co robią?chamują apetyt itp itd czy może też działają na zasadzie meridi????? ciekawam bo nie słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks86Obi
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi i słowa otuchy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm solarium ja chodzę regularnie i choduje zmarszczki:P:P:P raz w tygodniu musi byc przynajmniej 15 minut;P:P lucynka szalejesz z tym odchudzaniem ja sie nie waze pierdziele ćiwczę nadal jem normalnie bez kolacji czasem coś słodkiego wrzuce na ruszt a rozmiar mam 38 w porywach 36 tez sie znajdzie ubolewam nad tym ze jakos tak trudno mi schodzi ta waga ale ale nic na to nie poradze moj menio się cieszy bo on nie lubił mojej płaskiej dupy a ja ja kochałam a buuuuuuu znowu dolina z powodu wagi kiedyś tak szybko chudłam a teraz szkoda gadać :((((( tylko płakać cos mnie tknęło żeby sobie ubrac letnią spódniczkę i z lekka się w biodrach opina co mnie rożświeczyło rany boskie czekam az mnie stres mgr i śłubny weźmie żeby schudnąc ale coś sie doczekac nie moge;PPPP jak się kogoś pytam to mi mówią że na oko 56 kilo ale jak patrze wlustro to widze bleeeeeee lucynka czarne sa fajne a widzę że też masz fobie na tym punkcie przynajmniej chudniesz ile teraz wazysz??? dawaj te swoja diete bo szlag mnie trafia:P i sie kochana n ie wymiguj od odpwoiedzi zdradź nam sekrety łóżkowe;P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks86Obi
Sarah28 Dzięki za odpowiedź! Od ponad 2 lat mieszkam w Anglii i to jest najgorsze bo wcale nie uważam,żeby była tutaj dość fachowa opieka jeżeli chodzi o stronę badań lub leczenie!!!Dlatego też zdaje się,że muszę zacząć szukać polskiego ginekologa tutaj i przedstawić sytuację.Zdaję sobie sprawę,że takie leczenie wymaga czasu a ja niestety nie mam mozliwości latania co chwilę do Polski,mogło by to się wiązać z utratą pracy i powrót do Polski.Oczywiście gdy byłam niedawno w Polsce lekarz który wykrył mój problem zalecił mi badania na testosteron i inne ale ja niestety po dwóch dniach musiałam juz wrócic tutaj,tym bardziej,że jeszcze nie wiedziałam tak naprawdę co to jest ten Zespół Policystyczny Jajników,aż do tej pory nie zdawałam sobie sprawy.Lekarz przedstawił mi to jako,że kiedy będziemy chcieli starać sie o dziecko,będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i intensywnie współżyć,to tyle!!!!Nie mówił mi o żadnym ewentualnym leczeniu lub nawet o zapłodnieniu invitro,że może aż do tego dojść.Mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem jak się za to zabrać a szczególnie tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) ale się wkurzyłam, napisałam dość długiego posta i mi się skasował, porażka :( brrrrrr spróbuję jeszcze raz, może mi się uda.... Beccia, ja miałam podobnie ze swoim, też zero ochoty na sex, chodziłam spać gdy on już dawno chrapał itp, ale po jakimś czasie to mi przeszło. Nie wiem co było przyczyną, może codzienna gonitwa, może brak wspólnych tematów do rozmowy, jakoś się od siebie oddaliliśmy i tak sobie przez moment żyliśmy obok siebie..... ale w końcu się znaleźliśmy :) więc na pewno u Was taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie :) a poza tym też jestem duża i mam duże zderzaki i tak się zastanawiam, dlaczego tak jest, że jak chudnę to najpierw mi zderzaki spadają..... a z moim menem jestem razem 13 lat z przerwami i bez ślubu.... Repetko, podziwiam Was, że chcecie sami zapłacić za wesele i nie obciążać rodziców :) SUPER :) Basiamm, Kochana, dbaj o siebie i z każdym niepokojem lataj do gina, w końcu od tego są, by nam pomagać :) Aleks, nie załamuj się, będzie dobrze :) poczytaj nasze forum, na pewno sporo sie dowiesz, bo tu skarbnica wiedzy o pcos jest :) co poniektórzy ginekolodzy powinni je przeczytać, może czegoś by sie dowiedzieli :) odnośnie seksu analnego znalazłam taka stronkę http://www.sexanalny.com/ nawet ciekawe rzeczy tam są :) Ja to chyba puszczalska byłam :( cnotę straciłam jeszcze jako dziecko :( ale o tym tylko Wy wiecie..... kuzyn, niewiele starszy ode mnie mnie zgwałcił, czy jak to nazwać, bo nawet za bardzo nie wiedziałam, co się ze mną stało.... a później... cóż, mama umarła, jak miałam 14 lat, zwaliło sie na mnie opieka nad młodszym o 9 lat bratem i prowadzenie domu (tato pracował za granicą i tylko pieniądze do domu przywoził, jakoś nie pomyślał o tym, że 14 letnia dziewczynkama trochę inne potrzeby i zainteresowania, niż pranie, gotowanie, sprzątanie itp) i odreagowywałam, alkohol, szybkie związki, ale Ci moi partnerzy chcieli laski na zabawy, a nie Matki Polki. Teraz żałuję tego okresu w moim życiu i wstydzę się go :( może dlatego teraz mam problem z osiągnięciem orgazmu, czasem tylko się zdarza..... ale seksik ogólnie lubię :) i gadżety czasem też :) a najfajniejsze miejsce w jakim to robiłam, to z moim aktualnym na blacie baru u niego w knajpie :) niewygodnie było, ale chciałam spróbować :) o parku i huśtawkach w parku nawet nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, a Ty nam całkiem chcesz zniknąć, 38/36 rozmiar??? toż to marzenie nie jednej :) ja bym była szczęśliwa jak w 40 bym się wbiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah, mnie też czasem obcy faceci ruszają :) a jeszcze jak ładnie pachną..... szaleję na zapach czarnego adidassa :) a z aktorów to: Keanu Reeves, jemu oddałabym się bez szemrania :) ale przyśnić mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniasz, widze, ze mamy podobny gust. Ja tez lubie Keanu - urzekl mnie w filmie \"Spacer w chmurach\" ;) Ja to mam spokojne zycie w porownaniu do was. Wlasnie posluchalam piosenki \"Ech mala\" M. Rodowicz i boje sie ze tak bedzie ze mna..bo jakos zycie ucieka mi miedzy palcami... Moj M jedyny w zyciu mezczyzna, pierwszy seks z nim , wspanialy pierwszy raz jak mialam 17,5 roku i tylko z nim zawsze :) U nas miejsca, metody i takie tam tez sa urozmaicone, ale jak pisalam ostatnio ubogo. Anal jak dla mnie jest bleee... A teraz na nk poogladac waszych przystojnych mezow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, pierwszy film jaki z nim obejrzałam to była "reakcja łańcuchowa", "spacer w chmurach" też mi się podobał :) Zresztą jak on w jakimś filmie gra, to może być totalna szmira a ja i tak będę siedziała wpatrzona w ekran :) Dobrej nocki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniasz kochana strasznie poruszyło mnie to co napisałaś, nie ptorafie wrazic tego słowami powiem tylko że lekko nie miałaś.....taki wielki przytulas do ciebie leci ode mnie...jak dobrze że teraz masz stabilizacje i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja czytam w tej robocie po lebkach :o Aniasz, ty to przeszlas..i jeszcze ci sie pcos przyturalo biedulo. 😘 dla ciebie. Zostalas sama jako 14 letnia dziewczynka w domu i jeszcze mialas bratem sie opiekowac? W glowie sie nie miesci, ze nikt sie tym nie interesowal, ze dzieci same bez opieki. Co do gwaltu, to uwazam, ze to straszne co cie spotkalo, a bydlaka to hmmm ! Ciesze sie , ze mimo wszystko zycie ci sie poukladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki, oj dzieje się tu dzieje hehe:D A mnie w pracy prima aprilis od rana, sama kawały robię to teraz chodzę i nikomu nie ufam hahaha, wesoło jest bo mam fajną ekipę:D Patiana – nie mam sukni, bo chudnę i mam zamiar trzymać dietkę do wymarzonej wagi i pewnie mi się rozmiar zmieni. Jak zasieję fasolkę to też mogę utyć, sama widzisz, bez sensu… Po świętach jadę szukać, mam mniej więcej obraz tego, co bym chciała. A ty już masz? To seksowanie to nuda może, ale to trwa już ładnych parę lat! Nie wyobrażam sobie tak do końca życia, załamka jakaś. Łazi mi po głowie sexuolog, ale to by był jakiś gwałt na psychice. A_psik a co u ciebie tak z tym sexem kiepsko? MikiO ile miałaś tą fazę unikania? Sarah no ja mam tak, że kocham tego swojego, ale co widzę fajnego faceta, to bym go przeleciała. Może to nuda, ale ja się sama zaczynam siebie bać. Łażę teraz na sportowe masaże, bo mam kontuzję, twój gość z solarium to pikuś w porównaniu z moim fizjoterapeutą hehehe. Ja się normalnie zauroczyłam jak jakaś nastolatka. Mojego teraz nie ma, masakra jakaś, może ja po prostu dziecka potrzebuję, żeby mi głupoty przestały po łbie latać? Psiapsiółka mnie opiernicza, bo mam cudownego faceta, przystojny jest, naprawdę chodzące złoto, ale w łóżku nie mogę zaskoczyć, nie jara mnie i już… Nanetka, ja zawsze byłam trochę puchata;) Nie martw się, zrzucisz, jeśli będziesz chciała. Mi na napady głodu pomógł chrom, tylko że działa gdzieś po tygodniu brania. Teraz jem Met to mnie nie ciągnie do jedzenia, to mi łatwiej. Surfitka, mnie ostatnio na imprezie jakieś małolaty studenty podrywały (z 6 lat młodsi), wprawdzie było ciemnawo i alkoholowo, ale zawsze coś hahaha;D Basiamm uważaj na siebie i nie przemęczaj się bardzo. Aleks witam serdecznie:D PCO to nie wyrok, bardzo dobrze, że masz zdiagnozowane, bo to znaczy, że możesz zacząć działać. In vitro to jest strasznie odległy etap, do którego może wcale nie dojść! Po drodze cała masa innych terapii jest, pewnie nie chciał cię niepotrzebnie straszyć. Poczytaj sobie troszkę i nie panikuj! Myślę, że w UK też znajdziesz jakiegoś gina, który ci rozpisze, co masz zbadać Aniasz, jakoś tak mnie ruszyło to co napisałaś, wysyłam dużo ciepełka:) Czarny adidas działa na mnie jak iglica na spłonkę hahaha, teraz jeszcze Higher Energy Diora – kolana miękną, tym pachnie mój masażer…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja dodam od siebie: 1 raz 17 lat z ówczesnym chłopakiem, ale nic z tego nie wyszło, bo facet się zestresował i zmiękł zaraz po tym jak zaczęliśmy. Rozstaliśmy się 2 miesiące potem. Powiedziałam mu, że udało mu się mnie rozdziewiczyć z jakieś 7 lat po tym zdarzeniu, był w szoku, myślał, że nic nie zaszło. Potem kolejny facet wielka miłość 18 lat i wtedy to był full 1 raz, mało pamiętam, chyba tak do końca nie byłam do tego przekonana i robiłam to często tylko dla niego. W aucie, na łące, na masce na środku pola w księżycowym blasku (trochę mu wgniotłam haha), do tej pory jazda autem nocą mi się kojarzy;) Potem mój obecny Men. Łącznie spałam z 6 facetami, na skali puszczalstwa chyba jestem w średniej krajowej haha;) Miejsca: łazienka w akademiku, śpiworek w 6 osobowym namiocie (mam nadzieję, że NAPRAWDĘ wszyscy spali), stół bilardowy, stół w kuchni, wanna, krzesło, kanapa, pralka, podłoga, prysznic. Miejsc publicznych trochę nie lubię, może kiedyś;) Gadżety: jakiś komplecik i szpilki, żel, opaska na oczy, kajdanki z futerkiem albo wstążka do wiązania rąk.. Gra erotyczna leży w szufladzie i czeka, aż dojrzeję. Najgorsze jest to, że myślę o wielu świństwach, ale mi przez gardło nie przejdzie, nawet jeśli kiedyś je robiliśmy. Aktualnie moje życie łóżkowe jest szczątkowe. Co to jest motylek? Śtraśnie się rozgadałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**patiana- ważę 37,5 nawet sie rozebrałam do wazenia bo te spodnie i bluza z polaru trochę by zawazyły :):)Tez cholera jakos trudni mi zrzucic więcej ale wiem ,ze to juz w tym wieku taka przemiana materii:( sukienke kupiłam w rozmarze 36 !!!! wiec podobna wage mamy! a zmarszczek juz nie podgłębiam na twarzy( zakrywam) tez raz w tyg.łażę na solke na 15 min i basta. co do seksiku to jak kazda z Was cosik próbowałam ale stwierdzam ze ta \"druga dziurka\" to jakos tak blllllleeeee trochę krepujące miejsce zreszta nie wyobrazam sobie jakby cosi przy tym mogło byc sie przydarzyc np.śmierdzącego....Bleelleee:(:(:( chyba bym sie ze wstydu spaliłaaa...!!! Co do facetów to nie szalałam moj mąż jest drugim facetem w moim zyciu .Takze w przeciwienstwo do Was to szara myszka ze mnie:):( ____WIEDZIAŁAM ZE ODNOŚNIE ZJAZDU JAK ZWYKLE CISZAAAAAAAAAAA:______(_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×