Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

kamcia- no nie wiem, zapomniałaś o mnie!;) Oczywiście żartuję:)Umyka nam czasem:) Jestem już po rozmowie z mamą. Uuufff! Już teraz mogę się w pełni cieszyć z tego, że mam upragnioną fasolkę w sobie!Bardzo się stresowałam tą rozmową. Mama się cieszy, chociaż jak zapytałam czy jeste zawiedziona to powiedziała, że troszkę tak. Ona się martwi, że szkoły jeszcze nie skończyłam, no i troszkę to nie po kolei bo ślubu nie ma... A przecież jak urodzę to zostanie mi raptem 4 miesiące i kończę szkołę. Więc dla mnie to akurat najmniejszy problem. Do lekarza mam dopiero w poniedziałek bo cały weekend w szkole jestem(ostatni zjazd i koniec!!)Chyba to ie jest za późno???Jak myślicie?Bo trochę się martwię! nanetko- ja też mam takie myśli i obawy, ale nie możemy tak myśleć bo i tak to nie zależy od nas... My tylko możemy robić tyle ile jesteśmy w stanie by z naszej strony nic fasolce nie groziło!ALe jestem dobrej myśli i czekam na kolejne ciężarówki!!!!:):) Halo dziewczynki!przesyłam fluidki @#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@#@*****************/////////****************///////////////**************----------------**************////////////----------------- Tyle to chyba każdej wystarczy:D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane czytam Was na bieżąco:) cudowne wieści- gratuluje nowym ciężarówką. u mnie dni jakoś mijają- wiele osób jest dla mnie wsparciem i daje rade na ile to możliwe w tej sytuacji MUSZĘ SIĘ Z WAMI POŻEGNAĆ :(:(;( jest niestety osoba w moim otoczeniu, w \"realu\" która od dłuższego czasu czyta nasze forum:(:(:( jest mi bardzo przykro bo nie mogę już być z Wami szczera gdyż wiem że będzie to przeczytane nie tylko przez Was!!! będzie mi Was bardzo bardzo brakowało bo wielokrotnie byłyście dla mnie wsparciem, dziękuje za wszystkie trzymanie kciuków,pocieszanie,rozmowy,kondolencję i bycie ze mną przez prawie 3 lata 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Basiu!Tak mi przykro i smutno:( Jesteś pewna że ta osoba naprawdę czyta akurat nasze forum?? Jestem z Tobą przez cały czas, wspieram Cię i my wszystkie zawsze będziemy dla Ciebie oparciem!!Pamiętaj o tym!🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski NO WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!! JA CAŁY CZAS MYŚLAŁAM O TYM ŻEBY UTWORZYĆ FORUM WIDOCZNE TYLKO DLA NAS NP TAKIE JAK ANOREKTYCZKI MAJĄ, JEST TAM JEDEN MODERATOR I TO ON PRZYJMUJE OSOBY KTÓE BIOROĄ UDZIAŁ W DYSKUSJI. DLA RESZTY JEST ONO NIE WIDOCZNE. MOŻE NA GG BYŚMY SIĘ SPYKNĘŁY ALB MEJLOWO JAKOŚ ŻEBY NIKT NIE WIDZIAŁ JAK TO NAZWIEMY I WOGÓLE????? KTÓRA UMIE SIĘ WTO BAWIĆ??????? JA CHYBA ZACZNE PRZY TYM MAJSTROWAĆ TERAZ JESTEM PEWNA TEGO BASIAMM ZMOTYWOWAŁAŚ MNIE TYM I POSTARAM SIĘ COŚ TAKIE STORZYĆ I DAM WAM ZNAĆ O HAŚŁE I WOGÓLE O WSZYSTKIM:p MAM NADZIEJĘ ŻE MI SIĘ TO UDA!!!!!!!!!! chyba że któraś z was jest obryta w tych tematach???? Żaden itruz nas nie będzie czytał i tyle!!!!! osoby które będą chciały się przyłączyć będą się musiałay napocić żeby zdobyc nasze zaufanie CO WY NA TO ??????? MOGE DZIAŁAĆ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati- to jest świetny pomysł!!Z tym że ja nie mam o tym pojęcia więc działaj!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:P sorka ża błędy ort ale nie chce mi się popraiwać;P niewidoczne miało być;P ps ja też nie mam pojęcia od czego zacząć ale skoro głupie 14 atnie anorektyczki to potrafią to ten temat ogarnę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana - te teksty typu;anorektyczki GŁUPIE!! to tekst do mnie!!!! Działaj zeby basiammm nas nie opuściła jak dunia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka no co ty:P:P nie do ciebie kochana chodziło mi o te wszystkie małolaty co jedzą liść sałaty . i naqwet nie pomyślałam że ty możesz uznać że to do ciebie. kobieto;P:P:P ty moja;P:P:P ja na ciebie tak powiedziałam dla jaj bo na m znikniesz ;P:P:) słuchajcie linka już wam mogę podać hasło prześle każdej na pocztę alebp na naszą klase;) tyle o ile założyłam coś al enie wiem jeszcze co i jak i o co come won w tym;) http://www.foreo.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę to zrobic na spokojnie bo z tego co tu widzę to chyba można dostać się jakoś bez hasła też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do roboty wieczorem zacznę tworzyć nie taka łatwa sprawa niektórym wysłałam login ale to chyba jest do dupy bo tam też jest to dostępne do wieczorka lachony a intruzom pokazuje fakersa;PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patian -działaj w Tobie cała nadzieja:) przeciez wiem ,ze zartowąłs az takim \"pustakiem \"to nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ile wy piszecie...:) płacą wam od literki? ja jestem jak najbardziej za innym zabezpieczonym topikiem a już jak Basia miałaby stąd zniknąć to już w ogóle!!!! chociaż rozumiem dlaczego chce to zrobić też się czasami zastanawiam czy któraś z was to nie moja wścibka sąsiadka hahahaha:P weźmiecie mnie ze sobą na nową miejscówkę? będę grzeczna i już nie będę nic ukrywać:P z newsów to byłam u gina, serduszka jeszcze nie słychać za wcześnie jest, pęcherzyk ma 12mm wygląda normalnie chociaż taki podłużny, wyniki mam książkowe next usg za 3 tygodnie mam się nie schizować niczym i odpoczywać:P ściskam babulce i wracam do roboty bo mnie wreszcie zwolnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak... to swietny pomysl!!! Basiu nie mozesz NAs zostawiac... My Ciebie potrzebujemy!!! PAti dzialaj, dzialaj... bedziemy mialy prywatne forum mada faka :P bueheheheheehhe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hmmmmmmmmna jakim forum???? Surfi to chyba jeszcze nie jest nasze forum...Pati ma myslec wieczorrem;) Basiu👄 ja tez sie czasami zastanawiam czy ktos znajomy nie czyta, ale w sumie doszlam do wniosku ze nic zlego przeciez nie piszemy...no chyba ze ktos jest zlosliwy i sledzi czy piszemy cos na tematy intymne ale tak poza tym to my takie glupoty piszemy ze az strach:D:D:DD:P hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dajcie znać jak gdzie to nowe jak już będzie działało:D na razie siedzimy tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie nasze? Pati mi przyslala login i haslo. I zalozyla temat :o Nie macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Becciu no chyba tak;) ja dzis zalatwialam praktyki w szkole:O:O:O ale sie boje:( jeszcze w pon. musze isc i juz chyba bedzie git;) Wiecie co po tych globulkach boli mnie mniej wiec chyba dobrze ze je biore;):P:P:P:P becciu wiesz co Ci powiem , jak kiedys uda mi sie zajsc w ciaze to tez wam nie powiem:P:P za kare:P:P:P hihihi Nati👄 no to fajnie ze rozmowa odbyta;)mama sie przyzwyczai do nowej sytuacji i bedzie wszytsko dobrze!!!to taki pewnie szok miala teraz, a wiedziala ze jestes "chora", bo moja jak sie dowiedziala to chciala zebym od razu dzieciaka robila i nawet slub nie potzrebny:P:P hihihih instynkt babci rulezzzzzzzzzzzzzz:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Surfi ja nic nie mam ani na nk ani na mailu:( no pati mnie nie chce:(:P wiec poki co zostane tu, az dostane zaproszenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, wyslalm ci wiadomosc Moze ja sie myle, ale pati zrobila juz to forum, ale moze nie miala czasu wyslac wiadomosci do wszystkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No Surfi pozniej lukne bo juz uciekam po mojego do pracy:)idziemy na miasto na spacer i obiada:D:D:D Mi sie wydaje ze Pati ma poprawic to wieczorem i wtedy nam wszytskim wysle namiary?:)no zobaczymy, ale dziekuje Surfi za szybka reakcje;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
tak a reszte co potrzebuje pomocy to najlepiej olac.samolubne jestesci i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfg... w sprawie PCOS nadal bedziemy tutaj... ale sprawy prywatne zachowamy juz dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka proszę o namiary :) mozesz mi napisac na nk albo na maila zslowik@vp.pl z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! No mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie??? Bede czekala na maila z jakimis namiarkami... Buziolki for all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czesci powysylalam namiary , z gory przepraszam, ze nie do wszystkich, ale w pracy jestem. Musicie wejsc na link apodanego przez patiane, zalogowac sie namiarami wyslanym przez mnie. Tam stworzyc swoj profil - pati juz zalozyla forum, jest jego administartorem ;) I ona i ja juz cos skrobnelysmy. Nikt kto nie zna tych namiarow podanych w emailu nie moze dostac sie na to forum. ( no chyba ze sie pobawi w hakera ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów Repetko nie mów zgadzam się na wszystko z góry co ci sprawi frajdę jak już zaciążysz możesz mnie nawet mokrym łańcuchem po tyłku wychlastać:P dżizas to jak my będziemy odróżniać gdzie jakie tematy klepać na którym forum? będzie rozdwojenie jaźni... ale będą jajca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×