Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

jak ktoś to czyta te nasze teksty to kurde chyba stwierdza że my to normalne nie jesteśmy:PPPP a gdzie choina???????:P:P:P:P heheh zaraz mi tekstem walnie że jak o nienormalnych mówie to mi się ona przypomina;);PPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pati nie dygaj, ja czytałam jakiś wątek gdzie sporo dziewczyn po pierwszej inesemce się udawało, wiec bedzie dobrze, zobaczysz;) No dobra to umawiamy sie na brzuszki za 3 miechy:P kto sie przylacza???:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko zostałaś przegłosowana prosimy na drugim forum o foteczkę sukienki:PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niby dyplomowana wizazystka... ale co do tego makijazu nie jestem przekonana... :/ trzeba trafic w bardzo dobre rece, zeby nie zostac misiem panda do konca zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt 1400zł ale tak jak Choineczka napisała trzeba wiedzie cgdzie i u kogo robic/Kreski na oczach cos ok.700zł albo brwi? hmm? wiem ze musze miec 2 tys. i będę do schrupania..... patiana- alez Ci dobrze ale ja tez mam fajnie tez jade w góry no moze nie takie wysokie ale Bieszczady tez swój urok mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ja Ci odradzam taki makijaz... on moze kilka dni po zabiegu dobrze wyglada... potem juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko to moze na szkole do ciebie ;) Mi sie podobaja kreski i stale nie mam czasu ich rysowac :( Wogole rzadko robie makijaz. Brwi nigdy nie malowalam, bo mam grubei czarne i tak ciagle musze je skubac, bo doprowadzaja mnie do szalu . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi... ale ten tusz, ktorego uzywaja po jakims czasie blednie... :/ i to nie wyglada zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, kiedys czytalam, ze wogole ten makijaz jest na 2 lata, bo to jak tatuaz robiony tuszem ziolowym, czy cos w tym stylu ( mam nadzieje, ze nie pokrecilam).Blednie i trzeba poprawiac. Dlatego jestem przerazona cenami, bo tak myslalam, ze oczy to moze 200 zl kosztuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze juz po 2 miesiacach wyglada byle jak... a jeszcze jak sie na solke chodzi... to w ogole nie najlepszy pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ja tam ie jestem za tym makijażem permamentnym :P i tak nie zawsze się maluje a latem to prawie wogule :P szkoda pieniedzy i jak jeszcze choineczka mówi że to takie badziewne jest to tymbardziej :P patiana to ty w końcu starasz się o brzuszek czy nie?bo ja juz się pogubiłam w tych postach wydawało mi się że ty właśnie nie chcesz brzucha jak narazie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanetka jasne że chce tylko mi nie wychodzi zawsze wszysktiego przestrzegałam i pilnowałam ale na 2 miechy odpuściłam bo już mi siadało a dzidzia jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski wbijajcie na forum nr 2 tabelka powstała:P nowa :P z metrem teraz trzeba latać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka- dzieki za ten link:) mam tatuaz ktory juz mi sie znudził wiec znalazłam tam usuwanie.poczytam sobie.. choineczka- czyli co odradzasz w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dobrze jest raz w roku poprawić kolor, by był tak samo intensywny, bowiem zaczyna jaśnieć już od dnia wykonania. Po pięciu latach widoczne są na ogół tylko ślady.\" Lucy to Twoj wybor... Ja bym NIE robila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczka- i nie zrobię :) jak tak mówisz to podziekuje i co ?! co roku będe robic powtórkę? to a moze sobie kupie witaminy:):) Dobrej nocki:) ja juz ide lulac. patiana - ale tabelka-hihihihihihih!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - co do przytulanek w ciąży to ja w tej ciąży póki co zakazu nie mam więc może nie często ale są. Ostrożne bo łożysko jest nisko no i brzuszek przeszkadza już bardzo a i napalona nie jestem, ale są. W pierwszej ciąży były zakazy oj tęskniłam za mężulkiem wtedy bardzo. Wiec reguły nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:)Zerknęłam tylko rano na NK żeby zobaczyć co tam naskrobałyście. Boże, czy Wam rzeczywiście ktoś płaci od literki???Nie nadążam za Wami:) Kolejną wizytę u gina mam na 9lipca, z wszystkimi wynikami mam się zgłosić bo dużo mam ich do zrobienia. Dziękuję za odp. co do przytulanek:)Jeszcze fasolka taka malutka a ja już się przejmuję;P Surfi, dzięki za wpisanie do tabelki:) pati- a brałaś metforminę kiedyś???Tak jak mówiła surfi nawet po niej można zaciążyć,więc tak się zastanawiam...Umawiajcie się dizewczyny na te brzuszki umawiajcie:)Czekamy na Was!!! Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu bez neta w domku, zamorduję operatora, gad jeden wrrrrrrr Lucy - jestem na nie bo z mojej kolezanki właśnie taki mis panda wyszedł, robiła za darmola u uczącej się koleżanki, idiotka nie? teraz to się dopiero musi malować żeby maskować:P Nati - nam gin powiedział że nie ma przeciwskazań ale lepiej żebyśmy sie wstrzymali do końca 12 tyg ja i tak bym się teraz bała, zero radochy i sam stres, ja się nawet boję kichać:D w repertuarze lodzik i menio wydaje się że przetrwa te tygodnie, a ja i tak nie mam na nic chęci poza żarciem i spaniem:P ćmokam wszystkie lachony i zabieram się do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ja tez zastanawiałam sie nad makijażem perm. brwi u mnie masakryczne musze domalowywac bo mam przerwy i w niektórych miejscach nie rosną mi włoski ale teraz to troszke wystraszyłyście mnie nie chce wyglądac jak shrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
no to klops ! wszystkie laseczki pouciekały a tu nastała grobowa cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - chyba nie chcę wiedzieć. Jak lekarka patrzyła to nie bylo widać, a ostatnio się nie dopytywałam - hym sama nie wiem. Podejrzewam, że będzie dziołszka i tego się obawiam nie dlatego zebym nie chciała mieć dziewczynki, ale jak sie maleństwo poczeło to akurat moja koleżanka straciła dziewczynkę w 8 miesiącu, no i Basina Amelka........ chyba wole nie wiedzieć. Mam remont, Sami mi sie pochorował ma gorączkę katar i biegunkę - nie mam czasu myśleć nad imionami. Może i nie chcę myślec......... Eh ja sama nie wiem co ja chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×