Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

oki.dzięki! asiulka. tez tak myślałam. choineczka - jakas Ty taka rozbrykana ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc baby, no i jak tam po weekendzie ? U nas fajnie, wypoczelam, tylko zaczynaja sie upaly i duchota :( I nocki kiepskie przez to. Ja staram sie pisac na obu topikach ;) Tutaj nie bede poruszac bardziej osobistych i intymnych tematow. Beccia, odnalazals sie ? Ola k-p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi jeszcze nie ale to dlatego że mam dostęp do poczty zablokowany w pracy i nie mogę sprawdzić namiarów, pojawię się po południu mam nadzieję i będę nadrabiać co tam naprodukowałyście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kobitki co Wy myslicie o makijazu permanentnym? Kończe w tym roku 30 mam chetke na zrobienie czegos takiego;usta;brwi. Macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba. Jak zrobie laser i cera sie podleczy to zrobilabym sobie, ale tylko oczy. Jakos ust nie lubie miec pomalowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też makijaż permanentny podoba ale jakoś nie mam odwagi :P dziewczyny u mnie dwa dni do @ ale mam skręta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Asiulko co to znaczy ze masz skreta??:P:P:P Lucy a co z ta torba twoja z allegro, odeslalas, kase dostalas??? Mi sie ten makijaz nie podoba, ale moze za kilka lat zienie zdanie:P zwlaszcza ze ja sie zupelnie nie maluje, od swieta sobie rzesy pomaluje i tyle:O alez jestem kobieca:P hhihihi A mnie znowu brzuch boli:( pryszcz mi wielgachny na brodzie urosl czuje sie jakbym miala druga brode:O wrrrrrrrrrr uz dawno nie mialam takich bomb:O chyba odstawienie progesatreonu to nie byl zbyt dobry pomysl:P no poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szit myli mi się już wszystko i tu i tam gadamy:P osram się;) lucynko do zakopanego jade;) wycieczka pracownicza beż przyczep jedziemy :P taki będzie fajny panieński wyjazd;) a koleżanki fajne dwie też wychodzą za mąż;) latem:) jeśłi chodzi o makijaż perm. to ja jest za sama bym sobie zrobiła chętnie kuzynka ma 21 lat i ma oczy zorbione na stałe takie kreski i to wygląda fajnie ciągle ma takie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnełam bo tu mam dostęp z pracy. Na 17 mam do gina, o matuchno,. już się denerwuję!!!!!!!!!Trzymajcie kciuki kochane!Aha, mam pytanko do mamusiek: do jakiego czasu są \"dozwolone\" przytulanki w ciąży?Jak to u Was było??Bo tak się zastanawiam. Byłabym wdziczna z odp. Dam znać po lekarzu, całuski dla każdej z WAS👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko ja już taka jestem że nie wyjdę bez pomalowania nawet jakbym zawał miała to bym w trakcie drogi do szpitala machała tuszem do rzęs na prawo i lewo;):P haaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne czego nie cierpie to tipsy i ogólnie robota przy paznokciach jak dal mnie nożyczki szczoteczka i od czasu do czasu bezbarwny lakier to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile taki makijaż kosztuje nati co do przytulanek to jeśli z dzidziem jest ok to zawsze można chyba że ciąża jest zagrożona to wtedy nie, zapytaj gina jak będziesz u niego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nati ja to w ciazy nie jestem i nie bylam ale odpowiem:P mozna cala ciaze sie seksic jesli nie ma ku temu przeciwskazan;) trzymam kciuki👄 daj znac po wizycie co i jak, na pewno juz bedzie zarodeczek z serduchem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, ja moglam od poczatku do samego konca ;) zero zakazow, bo ciaza byla ok. Ale libido bylo masakrycznie niskie. A jak juz chcialam pod koniec porod przyspieszyc, to zas moj M odmawial wspolpracy :P Wiec w czasie ciazy pewnie na palcach mozna policzyc nasze amorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Asiulko idz na bete i po krzyku:P:P po co sie stresowac a tak czarno na bialym bedzie:)3 mam kciuki zebys kolejna porcje brzuszkow rozpoczela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zgłaszam na kolejną ciąże na topiku jestem chętna;):PPPP moge być w parze z repetką;PPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko myślałam o tym ale chciałam chociaż w jednym cyklu być rozsądna i poczekać z testem czy betą przynajmniej do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ja też trzymam;) będzi eok z tobą też mogę być w parze:PP sprzedam się cholera za każde pieniądze:PPPPhhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa asiulka ale synchron:P:) jasne że chce;);)))))) nawet ze wszyskimi naraz;))))))) a może złapie jakiegoś górala za jaja i zrobię co trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a net mi się zawiesił 😠 pati 🌻 nie mów tego głośno bo jak się do Ciebie wszystkie górale zlecą to dopiero będzie jatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hahahaha Pati zabiłaś mnie:D:D:D heheh ja do pary to chetnie ale tak za 3 miesiące;) poczekasz tyle???:D Zresztą może teraz jakiś wysyp, to w sumie trzeba brać co leci:P bo pozniej znowu zastoj na pol roku bedzie:P:P:P Asiulko trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!walic racjonalne myslenie, masz chec lec i rob!!!!po co sie nakrecac, ze sie nie nakrecasz???:P Ale wiecie co jesli chodzilo o taki stan gotowosci to ja sie w sumie nie staram, ale same wiecie jak to jest, seks jest:P wiec co miesiac tez sobie mysle przy koncowce a moze sie udalo?!?!i mysle o tescie, musze trzymac sie niezle z ryzach zeby nie kupowac co miesac, wiec Asiulko rozumiem Cie doskonale. W tym miesiacu jest fajnie bo mam luz i nie bede o tym myslec, bo wiem ze to niemozliwe, przynjamniej na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapie jakiegoś na trasie na hali i perfidnie zgwałcę a co ;);P o matkoooooo ale mnie wali dziś;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reeptko jasne poczekam i tak do tego czasu nie zaciąże pierdole ten sysgtem brałam leki nic przestałam nic a naiwnie myśłam że jak może sobie odpuszcze to się uda . liczyłam sobie że tak na maksa to już kurde od zeszłego stycznia dajemy czadu i nic!!!!!!! o matko inseminacja mnie czeka i pewnie nie jedna dupa cholerna szit jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×