Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

lucy.... podejrzanie pomaranczowa jestes... a moze to nie Ty??? Kurde ja juz popadam w obsesje:) Ale sie podejrzliwa zrobilam no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak sie pe podejrzanie czy podejzanie??? Ja pie..ole! Chyba podejzanie! Jaka ja jestem zakrecona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko - ano jakoś tak się nie odzywałam, chociaż parę razy (jak się zapomniałam :P) to skrobnęłam coś. Ostatnio napisałaś, że trza będzie nowe pcoski niezaciążone na forum przywołać to mówisz i masz :P Ja przynajmniej przez następnych kilka miesięcy a raczej lat nie zamierzam fasolkować :) no a tak poza tym to wy dziewczynki (i to forum) uratowałyście mi życie :P Surfi, dołączyłam kilka miesięcy po tobie chyba, w każdym razie na początku twojej ciąży a teraz Mała kończy już Roczek! fajnie będzie w sumie z wami sobie tak pisać :) i że tak skromnie dodam, całkiem fajna jestem - jak wszystkie pcoski zresztą, więc może ze mną wytrzymacie :) te bez pcosa też są kochane :) (coby np Lucynka się pokrzywdzona nie poczuła :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
nie uciekajcie nigdzie! plissssssssss tak z innej beczki to ja ciągle jakaś padnięta chodze tylko bym spała w robocie nawał jak wracam do domku to nie mam siły obiadu zjesc łóżko to teraz mój przyjaciel od powrotu z wakacji (a to juz 2 tyg) góra prania stoi i stoi z mężusiem relacje cieplutkie i milutkie kochany jest ale libido to tak średnio mimo wiosny dlatego na nic nie licze w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enilyn witaj:) skoro już tak dawno temu tu byłaś no to już dostałaś bilet stałego pobytu u nas;P:P:P zapraszamy na naszą klasę ujawnić się proszę :P sarah podejrzanie;) tak sie pisze;P mam doła dziewczynki wróciły do mnie te wszystkie wątpliwości strach, że nie będę mamą.. już mi minął okres że miałam total olewkę na to:P ale przejeb z tym wszystkim żalllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a ja wręcz odwrotnie żadnego rozczulania sie nad sobą ostatnio ale to przychodzi falami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
może tylko tak udaje ze zaciskam zęby ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede dzisiaj myslec nad tym \"naszym\" forum... pozdrawiam.... Pati wejdz na Nk, bo pewnie zatraz dostaniesz ode mnie wiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
witam! Sarah -to ja:) enilyn-ja pokrzywdzona? a skąd ta myśl?? patiana- Ty mi tu tak nie gadaj !! bo jak się w nerwię to klapsa Ci dam i zaraz w ciąże zajdziesz!!! masz jeszcze czas ...daj na luzik:) a co brzydko mi w pomarańczu???? Choineczka - a Tobie co znów?? Koniec świata z Wami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
wkurza mnie ten pomarańcz ! mada faka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
Co jest do cholery jasnej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiana Dziekuje za pomoc heheh no ja nawet nie mam Polskiego slownika iiiiiiiiiii A tak poza tym to mnie nawet takim glupim gadaniem nie denerwuj bo to, czy bedziesz mama czy nie to w duuzej mierze zalezy od Ciebie! Jesli olejesz sprawe, przestaniesz sie leczyc to Twoje szanse maleja! Nic w tym dziwnego! Wez sie w garsc, zacznij myslec o sobie rozsadniej i do roboty!!!! Bo jak nie, to Ci nakopiemy:) Lucynko No nie wiem, czemu tak nas tu pomaranczami obdzielasz hehe a na pewno dobrze swoj nick wpisujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
Sarah28 -ccholera jasna! i tak próbuje i tak i dalej jestem pomaranczowa?:( fakt ze kupiłam sobie rower w tym kolorze ale zeby mi juz tak zostałoooo......och! och! nieeeeeee....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
Dobra Kobitki musicie włozyc okulary przeciwsłoneczne bo widzę ze ten pomarańcz się mnie czepił na dobre:( spadam dziś w Bieszczady..będę w poniedziałek. Buzioki wielkie Wam posyłam...aaa...nutella mi się skończyła i od odrazu 1kg więcej:( :):(:):(:):):(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka 79
musiałam zmienic swoje hasło zeby znów przybrac barwy odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka 79
nieeeeeeeeeeeeeeeeee! Co jest do jasnej cholery???? mozecie mi powiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka 79
musicie mnie zaakceptowac w tym cholernym pomarańczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh Lucynko Teraz to dostalam porazenia tym pomaranczen hahaha jak zamykam oczy to widze Twojego nicka:) Odpoczywaj w bieszczadach, a ja tez sobie rower kupilam:) Ale nie pomaranczowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj a co tu tak cichoo????? zawiozłam wszystkie dokumenty do dziekanatu i czekam na obronę brrrrrrr łaziłam po sklepach troche w dupe nic nie kupiłam a szukałam sobie jakiś portek bojówkowych na łażenie po górach bo stare są mi ciasne a muszę mieć luz;P no i co ja z wami mam nie ma nikogo ale dupowato choieczko ty też wymiękłaś;P nati kiedy na te bete idziesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kombinujcie z tym forum :) i dajcie znac :) Surfi co za wiadomosc??? Ta z loginem??? Ja po imprezce godzinke temu zdjełam piżamkę :P:P:P i przebralam sie w dresy mam dzis dzien leniuchaaaa :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a psik ja już zakapowałam tematy:P czekam na was dziewczynki na naszym nowym miejscu surfi go stworzyła....a na początku się nie skapłam:PPP że to jest właśnie to;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pati ja tez nie zajarzyłam :P:P:P a teraz juz ok ;) Ale sie na poczatku wystraszyłam ze nas zdemaskowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a mi smutno ze uciekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
hej wszystkim.wiecie co moja ciotka juz ktorys raz z kolei mi mowi ze mam strasznie oczy zmienione jakby mi cos dolegalo az zaczelam chorobsko jakie sobie wmawiac :(ojcic kiepski w szpitalu byl normalnie.bratowa nie moze miec dzieci jakies przedwczesne wygasniecie jajnikow ma... lipa ze wszystkim:((( no i pouciekaly wszystkie :( spadam bo tak glupio pisac sama do siebie.milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×