Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

lucy sio na forum nasze popieram dunie!!!!!!!!1 tak aż kipi od postów;) a moja fotka to jest nieaktualna wstawiona z dobrych czasów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
dziewczyny musicie mi pomóc ale tak krok po kroku bo ja zbyt biegła w tych sprawach nie jestem mam założyć sobie skrzynke mailową najpierw ? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
MikiO:) juz Ci mowie co masz robic, wlazisz sobie na wp lub tlen i zakladasz skrzynke mailowa- tak na raz aby bylo:) wysylasz swojego maila dk ktorejs z nas, a my ci wyslemy namiary gdzie sie obecnie znjadujemy i wiadomosc w tym maily co musisz nastenie zrobic;) oki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Miki maila wyslij do Duni lub Pati masz tam napisane nad soba;) one cie poinstruuja co masz dalej robic, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ja nic nie dostałam od ciebie naq mejla dalejjjjjjjj bo czekamy na ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
zameldowałam sie wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobitki pozdrawiam wszystkie, bylam we wtorek u ginki - szyjka miękka i mam leżeć przez 2 tygodnie w domku i staram się to robić. Nie mam jeszcze bezwzględnego nakazu leżenia ale to ma być tak pół godziny ciątania, 2 leżenia. Męzulek zapytał o płeć - najprawdopodobniej dziewczynka. Mała jest młodsza niż to z tygodni wynika (31 tydzień) i ma skończone 28 tygodni. Poza tym znajome które ostatnio rodziły bardzo polecaja poród w Gliwicach - zadowolone - rodziły w pozycji jakby w kościele klękać na jedno kolano, nie nacinali ich, nie popękaly i wogóle sobie chwalą - zastanawim się wiec nad tymi gliwicami. Ale to jeszcze troche czasu. Termin niby na 22 sierpnia ale pewnie będzie troche później. Pozdrawiam wszystkie i ide do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe... Gliwice rzadza!!! :P ehehehehehhehehehe znam prawie wszystkich z ginekologii i noworodkow :P bardzzo fajne zespoly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a ja dalej stoje w miejscu ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki że się tak wyrażę musisz mieć prawdziwe dane na naszym nowym miejscu, bo tak to każdy może się pod ciebie podpiąć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
to przykro mi dziewczyny ale ja odpadam .... niestety są tu dziewczyny z mojego miasta i okolic a ja nie mam ochoty ujawniać sie z moją chorobą i problemami świat jest malutki i nie raz sie o tym przekonałam nie pałam też miłością do NK fuj .... strasznie mi przykro bo sie zżyłam z Wami! ale mimo to chciałam pozostać anonimowa żegnajcie i powodzenia w staraniach Waszych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki to twój wybór skoro aż tak uważasz te chorobę za wstydliwą i trędowatą......każdy ma swoje myślenie..ja się na tyle zżyłam z resztą że nie miałam kłopotu z ujawnianiem się .zrobiłam to dawno a teraz to była formalność podobnie jak reszta dziewczyn, skoro tak się namiętnie chcesz chować z tym to miej na uwadze nas i może nie pisz gdzie jest nowe forum co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) możecie mi przesłać namiary na nowe forum.... z góry dziękuję..... a u mnie nic ciekawego lecę na antykach 2 miesiące a potem starania....:) mam nadzieje ze wkoncu sie uda.... buziaki kochane i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
patiana oczywiście ze namiary to tajemnica nie mam zamiaru ich ujawniac ale uszanujcie moją decyzję jestem osobą publiczną w moim mieście i nie szczególnie chce aby np. sąsiadki i współpracownicy byli uświadomieni co do mojej choroby bo po co a piszemy tutaj czasem bardzo intymne sprawy wiec dla mnie tak jest prościej i wygodniej dziękuje WAM wszystkim razem i każdej z osobna za każdą radę którą mi udzieliłyście i za wsparcie w trudnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
mamo_Samiego zaglądam na kafeterie ale od pewnego czasu to nic szczególnego sie tutaj nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki szanujemy ale się dziwimy ...mu raczej też jesteśmy osobami publicznymi i nikomu to nie przeszkadza, ale ok twój wybór. jest dużo anonimowych forum więc gdzieś się zahaczysz na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka, czy Ty dotrzesz w koncu do Nas ?????????????? Przeciez wiesz jak wejsc ???? Nie potrzebujesz żadnego hasla !!!!!!!!! Choineczko apeluje tu do Ciebie wracaj !!!!!!! Tam dziewczyny czekaja zeby skopac Ci tyłek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny zwracam sie do Was z pytaniem.Biore duphaston na wywolanie a pozniej mam brac Clo.Problem w tym ze od dwoch dni mam lekkie plamienia i nie wiem czy mam to liczyc jako okres,poczatek cyklu?Juz sie pogubilam w tym wszystkim.Clo mam brac od 2 do 6 dnia cyklu.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olafasola jako pierwszy dzień cyklu liczy się dzień w którym wystąpiło krwawienie, plamienia zaliczają się do poprzedniego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo asiulka:)to teraz tylko czekac na okres i brac Clo.To moj drugi cykl z Clo.Poprzednim razem spoznilam sie o jeden dzien do gina,mial mi dac zastrzyk na pekniecie pecherzykow.Jak przyszlam to stwierdzil ze juz po owu i trzeba probowac dalej.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olafasola, skoro pekaja ci samoistnie to po co zastzyk ? Powodzenia, i jest tak jak Asiulka pisze, @ sie liczy od dnia krwawienia, a nie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toście mnie zabiły!!!! nikt mi nie powiedział że to od nią krwawienia się liczy no to zonkk bo zanim się rozbuja u mnie to dwa dni mijają!!!!!! hehe źle sobie liczyłam :P:P:P:P:P ale wioska;P:P:P:P:P CHOINKO WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO TY WYPRAWIASZ WIESZ CO BRAKUJE CIE U NAS;((((((((( JAK MASZ SERCE TO WRÓCISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to nie wiem po co zastrzyk?:)ostatnio mi nie dal bo juz bylo po,no ale teraz mam okres wiec w ciazy nie jestem:(postanowilam kupic sobie paski owulacyjne i sama sie kontrolowac czy jest ta owu czy nie.I tak zapisalam sie do niego w 13 dniu cyklu,bo wtedy bedzie owu tak?cykl mial 26 dni.Pozdrawiam i dzieki za wyjasnienia moich watpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_8_8
witam mam 21 lat, rok temu stwierdzono u mnie te okropieństwo, miałam robione USG,ale nie przez pochwę,tylko zwykłe, nadmierne owłosienie, trądzik(ale nie w bardzo poważnym stopniu), wypadające włosy,no i te nieregularne miesiączki, a tak właściwie to ich brak przez dobrych parę miesięcy, poziom LH 20 z kawałkiem,teraz gdy przyjmuję tabletki Yasminelle jest ok. mam pytanie czy Waszym zdaniem w 100% to jest PCO? ja nie wiem już sama, bo obiło mi się o uszy, że brakiem miesiączek mogą być jakieś gronkowce, czy to możliwe że na jajnikach mogą być?z drugiej strony pozostałe objawy się zgadzają(oprócz otyłości,jestem szczupła), czy w Waszych przypadkach konsultowałyście się tylko z jednym lekarzem?czy mam pójść do innego żeby sprawdzić co on na to powie?jakoś nie wierze lekarzom :( póki nie będę się starała o dziecko to musze brać cały czas te tabletki, tak?będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×