Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

miki na drugim forum aż wrze więc ci się dziwie że jeszcze nie dotarłaś do nas!!!!!!!!! no dalej kobieto nie ma na co czekać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ooo to ja chyba nie dotrze do was na drugie forum bo neta mam w pracy maila tylko służbowego wiec d.......papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to ze tak rzadko mam czas was czytac to nie daze za tym co sie dzieje :(( Wiem ze mialo powstac jakies inne forum i chyba powstalo... i pewnie z tego co widze to juz tu nie przesiadujecie :( no dobrze to przesylam buziaczki jesli przeczytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko - wszystkiego najlepeszego !!!! Duzo zdrowia przede wszystkim. Dziewczyny, tutaj tez jestesmy. Miko, a jaki problem zalozyc konto na nk? Albo swojego maila ? Nie bardzo rozumiem. U mnie nic nowego. Czekam na @. A potem na lipiec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo SAmiego, no to podziwiam za wytrwalosc. I nie mysl, w tych kategoriach, w ktorych myslisz. To co sie stalo u twojej kolezanki i BAsi jest straszne, najwieksza tragedia. A ty tak naprawde nie masz z tym nic wspolnego - zwykly przypadek, ze znasz je obie. Zycze duzo zdrowia i spokojnej koncowki ciazy. Bo to juz 3 trymestr, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
od 2 dni chodze naładowana jak dynamit chyba sie zbliża @ napewno przyjdzie, nie licze na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
boze ja co nigdy nie pichcilam ciast i nigdy nie przepadalam za slodkim,wystarczyla mi kosteczka czekolady teraz mam takie smaki ze oszalec idzie :/ nawet zerklam do zeszytu z przepisami tesciowwej co by tu upichcic na niedziele...oj nie dobrze :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zabka przecież pichcić można - rodzinka się ucieszy i zresztą pieczenie ciast to fajne zajęcie :) tylko, żeby potem się nie nawszamać za dużo :) smacznego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o tym pichceniu i smaka mi narobiłyście :P a ja nie umie piec nawet piekarnika niemam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
ja pichcic tez nie umiem nawet kruchego ciasta nie potrafie zrobic.gotowac umie i lubie ale ze slodkosciami nigdy nie probowalam ale ostatnio cos mnie zbiera na nauke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wam tylko napisać dziewczynki że dorwałam się wreszcie do swojej poczty i nie dostałam na nk ani na pocztę żadnego newsa o tym drugim forum więc nie mam jak dołączyć do was:(:( smutno mi bardzo z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) Nareszcie jestem w Polsce:) byłam u lekarza i przebadał mnie mnie i powiedział ze niemam już policystycznych jajników......a to krwawienie to miałam przez 3 miesiące to zaburzenie hormonalne......dał mi tablety antykoncepcyjne mam je brać przez 2 miesiące i wtedy niby mi się ureguluje wszystko.....wiec jak narzaie i ciąży mogę sobie pomazyc:( szczerze Wam powiem że mam już dosc tego starania 4 lata zamartwiania sie i czekania......chyba poprostu nie jest mi pisane mieć dzidziusia.........:( ale mi smaka narobiłyście tym pieczeniem:) niestety do pieczenia cist mam dwie lewe ręce....... widzę że jakieś nowe forum powstało......czy mogłybyście dać mi jakieś namiary na nie....? buziaczki dla Was kochane.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia - co to znaczy, że nie masz JUŻ policystycznych jajników? Z tego co wiem to naszej choroby pozbyć sie nie da - póki co, można czasowo zaleczyć - wiec albo nigdy tego nie mialaś albo choroba jest u ciebie podleczona. Tak czy owak to raczej powód do zadowolenia niż to smutku. Eh o ciastach moge pomarzyć - dieta. Sameimu biegunka nie przechodzi - eh. Mam nadzeije ze ten lekarz sie nie myli i mu to minie. Jutro jeszcze pojade do apteki i kupie smecte i floridral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_Samiego lekary powiedyia mi po usg że mojej jajniki już nie sa policystyczne.......miała laparkopie rok temu i powiedział że ta laparoskopia duzo dała.....niemam pojecia co mial na mysli ale to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimno dzisiaj.wiatr jest okropny.was dziewczyny stad tez wywialo :( szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lekarzowi kamci chodziło o to że nie ma żadnych pęcherzyków w tym momencie. W każdym razie nic tylko się cieszyć :) oby udało się szybko i bez zbędnych problemów unormować hormonki mamo Samiego, ja mam spore problemy z jelitami i piję czasem na biegunki ,i wszelkie inne rozwolnienia, sok z dziurawca. ohydztwo, ale przynajmniej mi w miarę pomaga. zdrówka dla Młodego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziękuję za zyczenia! własnie wrociłam z Bieszczad.Dzis pogoda lux wiec juz sie opaliłam na czekoladke..hip hip! Jutro sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak jest poprawnie: Przygadał czy przyganiał kocioł garnkowi??? Pomożcie! załozyłam sie o 1000tyś zł.ze przyganiał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyganiał kocioł garnkowi- tak jest dobrze lucynko:)Mam nadzieję, że dobrą wersję obstawiłąś, bo 1000to nie mało...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyna normalnie mi kopara opadła :O 1000zł!!!ja nawet jakbym była pewna to bym się nie zakładała :P podziwiam za odwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkukla
Pierniczku 83 czy wiesz moze co oznacz zbyt wysoki estradiol,czy to moze byc od torbielki prostej na jajniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanetka- ja byłam tego pewna więc ? Tylko ta druga osoba nie jest skora wypłacic kase:( Dzięki Kochane juz poszperałam i sie upewniłam na mln %. Od srody kurs pilota i j.angielskiego wiec całe wakacje mam z głowy! mada faka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
nie ma co czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Widzę ,ze zaczyna tu byc pusto ale o tej porze tak bywa...zaczynają się wakacje więc słoneczko,plaża,opalenizna.Normalne ,ze nie bedziecie siedzie cprzed kompem.Ja tez nie ale lukam od czasu do czasu.A tam u nas wiecie gdzie - świetne fotki ;dunia,pierniczek,patiana -wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy wiesz gdzie teraz piszemy to samo MikiO !!!! raz dwa biegusiem przyłączyć sie do rozmowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×