Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Olu-ja oczywiście też nie chcę denerwować!Napisałam tylko, że tak czasem bywa!Nie wiedziałam, że schudłaś w ciąży, nie pisałam tego żeby Cię niepokoić, przepraszam! A co do usg to też się czasem myli, moja koleżanka miała urodzić córkę(od 6miesiąca jej lekarz mówił do samego końca). Urodziła chłopca!!Jeszcze raz przepraszam za mojego posta, nie miałam niczego złego na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 26.01.09..............0......... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......0......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09...............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............9kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......2kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................2kg dunia26..........10kg..........od16.01.09.........jeszcz e nie właże na wage Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............0.......... tralalaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
ooooo choineczka -2kg gratuluję... zaczęła się tendencja spadkowa aż zazdrość bierze;-) a ja nie ważę się jak po tygodniu nie było efektu a teraz w sobotę minął dwa tygodnie i nic nie stracę to pozostanie mi już tylko sama woda do picia i nic więcej... chyba;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola wiadomo róznie bywa z tymi pomiarami -oststecznie o urodzeniu dzidzusia nie Ty podejmiesz decyzjie ale jakby sie cos działo to lekarze reaguja i robią cc nie ma reguł bądz dobrej myśli:) surfi ja juz postanowiłam siedze w domu -nie wróce póki co bo nie chce sie denrwować byłam na tych pomiarch na szczescie wszytsko superowo- dwie rączki dwie nózki, serduszko bije, żołądek, dwie półkule mózgowe itd, tylko mnie lekarka wymeczyła bo maluszek sie nie chiał odwrócić twarza zeby mu zdjatko zrobic tego noska i chyba ze 20 minut mi usg robiła i nim telepotała zeby sie odwrócił no ale w koncu sie udało i wszytsko super:) moje wyniki średnie cukier na górnej granicy -czyli musze uwazac i strac sie jesc produkty o niskim indeksie glikemicznym, z morfologia gorzej-poczatek anemii wiec muzse oprócz kwasu i witamin jesc dodatkowo zelazo, no i niestety wyszła mi niedoczynnosc tarczycy:(:(:( i tez mi cos tam przepisała czyli potwierdza sie ze jestm okazem zdrowia.hahaha no ale grunt ze dziubek zdrowy wiec zaczynam sie cieszyc bo od piatku mam 13 tydzien i to juz chyba czas zeby sie wiecej cieszyc niz martwic nie:) dzieki za tzrymanie kciuków buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-psik co ty jesz że tak dużo schudłaś w tak krótkim czasie. Chyba na samej wodzie żyjesz. Ja ograniczam sie we wszystkim żadnych słodyczy, weglowodanów o wysokim indeksie, zaro tłuszczu i tylko 2 kg. Teraz jestem przed @ ciagle mi sie chce jeść i waga stoi w miejscu, ale mam nadzieje że wody nabieram. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiammm no to super rewelacja ale o siebie zacznij dbać teraz skoro wyniki takie bo od tego zdrówko i dalszy rozwój dzidka dużo zależy;) cieszę się bardzo a i Ty kochana jak i inne będace teraz w ciąży PRZESTRZEGAM i PROSZĘ aby zwracały uwagę podczas każdego USG wypytując lekarza o nerki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie było to widać dużo wcześniej i ku... nie lekarz nie dojrzał zastoju !!!!:O dopiero tydzień przed porodem pierwszy lepszy gin do którego poszłam już u siebie dla samej spokojności zauważył i ostrzegł ażeby podczas porodu tzn przed lub po sprawdzono przez usg małego nerke bo UWAGA!!! nie robią w szpitalach po porodzie dzieciom usg od tak jeśli nie ma powodu:O 3majcie rękę na pulsie!!!!!! Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 26.01.09..............0......... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......0......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09...............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............9kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......2kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................2kg dunia26..........10kg..........od16.01.09.........................4kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............0..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś, to co wykazuje usg trzeba traktować pi razy oko. Samuel dwa dni przed porodem miał być malutki - 2500 g, a urodził się 3100 czyli taki w sam raz. Moja sistra chodziła do innego lekarza, jej synek miał być bardzo duży urodził się mniejszy od mojego - 2800. Wiec jak masz usg to wiesz ze nic konkretnego nie wiesz. Basiu, bardzo się cieszę i czekam na moją wizytę we wtorek. Duniu, będe pamiętać, ale 12 tydzień to chyba jeszcze za wcześnie na określenie stanu nerek co? Mam nadzieje że Kubuś szybko z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 26.01.09..............0......... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......0......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09...............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............10kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......2kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................2kg dunia26..........10kg..........od16.01.09............... ..........4kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............0.......... Jeszcze dwa, trzy kilo i będę z siebie naprawdę dumna... I będę się starała już taką wagę trzymać. Kompletnie żadne spodnie nie są na mnie już dobre, wszystko wisi, bluzki za duże, staniki też muszą pójść do kosza bo cycka mi ubyło też sporo... ale ten widok cieszy mnie bardziej niż te opony wokoło mnie;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
WITAJCIE... a ja z gratulacjami dla wszystkich którym udało się zgubić trochę sadełka, ojjj niektóre wyniki są świetne np 9-10kg to jest coś, pochwalam też małe kroczki takie kilogramowe, ja też kilogramik zgubiłam bo rano stanęłam na wagę i w końcu drgnęła oby zawsze spadała lub w ostateczności stała w miejscu... ech możecie być z siebie dumne... pozdrawiam cieplutko i życzę miłego, nisko -kalorycznego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na wagę nie wchodzę pierdziele:p ja poczuje luz w portkach to wam powiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ja od zawsze mialam i mam bardzo skąpe miesiączki takie a`la plamienia w zupełności wkładka starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu- a Twój malutki książę wczoraj skończył dwa miesiące, tak?Czas szybciutko leci...:)Pozdrowienia dla Ciebie i maluszka!I dużo, dużo zdrówka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Nati schudla 10 kg, gratuluje, ale w 2 miesiace prawie. Apsik rowniez wpisala do tabelki kilogramy ktore zgubila juz wczesniej. To nie tak, ze w 2 tygodnie dziewczyny pogubily po 10 kilo . Wiec spokojnie ;) Duniu, ja mysle, ze nie tylko o nerki warto pytac. I to prawda, ze jak sie juz dzidzius urodzi niczego praktycznie nie sprawdzaja. Dlatego tak wazne jest usg polowkowe, kiedy juz wszystkie narzady sa dobrze widoczne i wyksztalcone. Buziaki dla wszystkich. Tez na wage nie wchodze, bo pewnie tkwi w miejscu :P Dobrze, ze nie rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi ma rację!Ja odchudzam się od początku grudnia, od wizyty u pani endokrynolog, która powiedziała, zę pierwszą rzeczą jaką muszę zrobić pry moim PCO to schudnąć... Ważyłam 72kg, teraz ważę 62kg:D Biorę dalej Siofor500, widocznie to on też mi służy. Nie mam już żadnych skutków ubocznych na szczęście więc spokojnie sobie biorę. Dziewczyny spokojnie, wytrwałości w dążeniu do celu i będzie dobrze!!!Dacie radę z dietką, ale po swoim doświadczeniu wiem, że wymaga to nie lada wysiłku!Powodzenia więc Wam życzę i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A gdzie wy wogole jestescie ??? Odchudzanie wymaga wysilku, oj tak. Nati, ja tez schudlam na metforminie 10 kg w przelomie 2006/2007. I na szczescie nie przytylam mimo ciazy. Ale sie musze pilnowac :o A wiem ze jeszcze trzeba schudnac !!! A tak wogole to chyba na serio musze isc do lekarza, bo @ nie ma. Ciagnie brzuch jak glupi, zaczynam sie denerwowac. Tak czasem sobie marze, ze jestem zdrowa. Ze bede miec @ regularnie, ze wszystko sie unormuje, ze zniknie mi tradzik, wlosy na brodzie, i oponaaa.....Ech do dupy to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko alez sie rozmarzyłaś:):):) no ale z drugiej strony nikt tak jak my wie o tym że marzenia sie spełniaja:):) wiec moze i tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
nIkulka- zapisałam się na 28 lutego , ale nie wiem jeszcze czy nie pojadę wcześniej ogólnie to mam doła, im więcej czytam o tym wszystkim tym gorzej ...wątpię czy mi się uda...beznadziejaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutjola, a ty masz zamiar isc do pana doktora z Krakowa poleconego przez Pierniczka ? chodzi mi o doktora M. Jesli tak, to napisz po wizycie co o nim sadzisz. Bo ja tez bede szukac lekarza w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
Surfitka ja już byłam u niego już kilka razy, a także w klinice w Krakowie, jest trochę dziwny, zależy na jaki dzień się trafi, ogólnie to mnie pocieszył jak byłam u niego że na pewno zajdę w ciąże...ale gdy do niego dzwoniłam za parę dni po odczytanie reszty wyników to stwierdził że są tragiczne/krzywa insulinowa/ i kazał natychmiast przyjeżdżać , po czym stwierdził, że przecież nie jestem z krakowa więc lepiej będzie jeśli przyjadę w lutym i cały czas mam zażywać siofor i oczywiście schudnąć już jestem taka skołowana tym wszystkim że sama nie wiem co myśleć, jak od niego wyszłam po ostatniej wizycie to byłam nawet bardzo zadowolona że w końcu wiem co mi jest i że się da wyleczyć, ale teraz po przeczytaniu mnóstwa materiałów, książek, artykułów, opinii itd chyba straciłam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
...mniej jeść, nie denerwować się a tu w pracy stres, w domu stres, u teściowej stres bo przecież wnusiu taki piękny/ mojego szwagra/ tylko "spójrz jolu czy to nie najpiękniejsze dziecko na świecie , a jakie mądre dwa miesiące a już rozumie wszystko..." a w pracy " im więcej dzieci tym lepiej...", " jola ty to masz ciężkie życie , tak bez dzieci, pewno niedługo się rozwiedziecie..." i tak na okrągło, zastanawiam się czy ci ludzie robią to bezwiednie , czy naprawdę chcą mi dopiec... czasami życzę im aby tego doświadczyli, a może ja w poprzednim życiu byłam dla kogoś taka wredna i teraz mam kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :( Ogolnie jestem zalamana :( Chyba mam cukrzyce :( Mam juz tego dosc :( pcos, hirsutyzm, tarczyca - guzy, dusi:(, nadcisnienie, teraz jeszcze i to :( :( mam serdecznie dosc:( - cale ciało mnie boli..... ostatnio wyniki cukru na czczo 80,90 w normie ok. 20:00 88, 95 po posilkach typu coca cola , pierozki (jeszcze tydz. temu ) a wczoraj i dzis na czczo (ostatni posilek o 22) o 7 rano 134!!! po posilku 2 h - 161! :( załamałam sie totalnie, o dziecku moge zapomniec z tyloma schorzeniami :( teraz tylko bede faszerowac sie lekami do konca zycia :( ciekawe jak dlugo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
A_psik mam to samo- pcos, hirsutyzm, tarczyca - guzy -jeśli to cie pocieszy a jeszcze na dodatek anemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justjola :( beznadziejny ten nasz zywot :( A ja dzis nad ranem milam znowu akcję :( spie sobie slodko nagle obudził mnie okropny ból pod zebrami z lewej strony :( na plecach i nagle poczulam niepokoj, serce coraz wolniej zaczelo bic :( i nagle cisnienie trach 170/110 tetno 165 ! i okropne drgawki trwalo to wszystko moze okolo 10 min i spokoj cisnienie 105/55 ! Jestem załamana :( A co myslicie o moim cukrze?? Dzis 1 h po posiłku zapiekanka ;), schabowy z kaupustką zasmazana i ziemniaczki moj cukier 100 niby norma 2 h po posilku powinno byc ponizej 140 - czy majac cukrzyce po tak obfitym posilk moge miec tylko 100 cukr?? Gubie sie juz w tym wszystkim :( nie wiem co mi dolega, wizyta u endo-gin dopiero we wtorek a dzis wyjezdzam w góry :) mam nadzieje ze ten pobyt mi nie zaszkodzi :) Przepraszam za smuteczki ale musze sie komus wygadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIkulka
justjolabardzo duza mialas a krzywa insolinowa?ja tez mialam troche podwyzdzsona takze nie przejmuj sie tak bardzo,nie jestesmy same,ja mialam ta po glukozie 75 mniej przekoczona a na czzco wyzsza,a mierzysz sobie cukier z palca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
nIkulka nie nie mierze sobie jeszcze cukru, doktor nic mi o tym nie mówił, zobaczymy po następnej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Ale tu pusto sie zrobilo i cicho... gdzie sie podziewacie??? Do mnie dzis wlasnie przyszla spozniona o 8 dni @. I nawet sie ciesze bo jesli nie zafasolkowalam to przynajmniej niech z @ nie bedzie dodatkowo problemow... Co do odchudzania to moje wyniki sa marne no ale postanowilam tabelke uzupelnic. Choc w sumie zaczelam 26 stycznia wiec moze nie ma zle... Nick................Cel............czas diety..............Wynik....... Sarah28............15 kg..............od 26.01.09..........1,5 kg....... kasia29..............8kg...............od19.01.09....... .......0......... Surfitka............10 kg..............od 19.01.09...............- 1kg......... Nati87..............12kg..............od 10.12.08...............10kg mniej A_psik..............20kg...............od 19.01.09..............9kg Lucyna79...........5kg...............od 15.01.09..............55kg Patiana..............5kg..............od 16.01.09..............0... kamccia83..........10kg.............od12.01.09.......... ......2kg choineczka.........30kg.............od 21.01.09.................2kg dunia26..........10kg..........od16.01.09............... ..........4kg Irmka............10kg...........od24.01.09.............0 ........... justjola..........20kg............od 24.01.09.............0.......... Gratuluje kobitkom ktore sporo kg stracily! Lucyna79 Twoj wynik mnie niepokoi:):):) Chyba jestes cieniem??:):):) A-Psik No nazbieralo Ci sie troche tych dolegliwosci. Ale ja tez mam PCOS, hirsutyzm i spora nadwage... wiem zatem jak mozesz sie czuc. Jestesmy z Toba i musisz wierzyc ze pokonamy wszystkie nasze wredne przypadlosci! Nie poddawaj sie a jak masz dola to wygadaj sie nam tu:) Buzki:););) I dla nas kiedys zaswieci slonce!!!!! A ja od dzis zaczynam mierzyc tempke, bede tez brala Oeparol i po @ wybieram sie do ginki zeby mi powiedziala jak brac te metforminke:) Zycze wszystkim milej niedzieli i duuzo przytulanek:) Papapapa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie pustawo u mnie pogoda taka ze nawet z łóżka sie nie chce wychodzić:( ale jutro wyjezdzam na tydzien do Bukowiny wiec mam zamiar deelektowac sie powietrzem i widokiem moich ukochanych gór, nie piszcie za dużo zebym miała mozliwość nadrobić zalgłosci -miłej niedzieli do spisania za tydzień buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Witam was wszystkie po długim czasie Ja w zasadzie mam do was pytanie : czy ktoras w was dostała od lekarza cos na wypadajace wlosy ? mi sie strasznie przerzedziły . Teraz - po ciazy to masakra - wypadaja garsciami. Zrobilam badania . Hormony tarczycy w normie , testosteron tez . CZy cos jeszcze powinnam zrobic ? MAm wizyte u gina , ale niewiem czy bedzie w stanie mi pomoc . Do mojej pani endokrynolog stracilam zaufanie ( wymyslila mi niedoczynnosc tarczycy ). Do innego ekdo trzeba czekac dlugo Moze cos poradzicie ? bede wdzieczna p.s Surfitko twoja corcia jest super :) podgladam was systematycznie na bobasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,ja do diaska walczę juz dwa tyg prawie z choróbskiem i niemogę się go pozbyć.Co do odchudzania to ja coziennie staje na wadzę i cholera mnie bierze jak raz mi sie uda 1kg zrzucić a raz prawie dwa przytyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×