Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość repetytorium
Surfi moze kolejna dzidzia w drodze?:) sama mowilas ze poszaleliscie a ze sie nie zabezpieczasz wiec czemu nie?:D mowilas ze wczesniej tyle lat i nic wiec to bylby CUD gdyby tak sie udalo od razu, ale w sumie po niedawnej ciazy moze twoj organizm nie doszedl do swojego cpo:P i w sam raz zakielkowalas w najmniej spodziewanym momenice?;) hihihi ale by bylo:D...zreszta to ty jestes mamuska juz, nie miala podobnie z Ninka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pco nie cpo:D:D:D A_psiku- ty tez biedna jestes z tymi swoimi schorzeniami...:(ja bym chyba poszla na razie do pracy, bo to i masz chorobowe jak cos, jakas tam wyplata pewna zawsze, 13- stka;)a zawsze mozesz sie zwolnic jak juz zdecydujesz ise na swoja firme- nic nie stoi przeciez na przeszkodzie...a tak jakies kolejne doswiadczenie zawodowe bedziesz miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, ty nie strasz. ;) A z Ninka jak bylo to juz nie pamietam tak dobrze. Tez chyba kulo, ale piersi bardziej bolaly, a teraz nie bola. Z reszta do @ jeszcze troche, wiec na objawy ciazowe duzo za wczesnie. Chyba trzeba w koncu isc zrobic to usg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Jak to sie mowi co ciaza to inne objawy:D:D ja i mowie ze cos jest na rzeczy;):P ja nie "strasze" tylko prawde mowie:D:) Dobra Dziewczynki ja uciekam spaciu;) dobrej nocki dla Was wszytskich:)🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Ale sie tu dyskusja o cyckach zrobila no... ale jak juz dzielicie to nie zapomnijscie o mnie!! Chetnie bym moje C troszke wzbogacila:) Patianko no tak sie sklada ze juz mnie masz na NK:) Ja bede w Polsce w kwietniu!! Jesli jakies spotkanie sie szykuje to ja chce chce!!:) A-psik ja bym brala te panstwowa prace a dzialalnosc powoli bym rozkrecala!! Mialam w PL kiedys taka pracownice ktora zatrudnilam a ona oprocz tego sobie rozkrecala swoj interesik i chyba dobrze na tym wyszla! Chyba nie mam Cie na NK wiec jesli chcialabys, wrzuc mi na maila namiarki:) Pozdrawiam Was laleczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!! widzę ze temat o cyckach wszedl:) ja mam do oddania pare rozmarów:) z mila checia oddam:) a tak poza tym to niemam was wszystkich na nk:( możecie dziewuszki powysyłać mi namiary na miała? z góry dzięki:) do mnie brat przyleciał wiec troszkę zaniedbałam dietkę:( ale po jego wylocie natychmiast wracam do niej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeńńń dobryy! No piknie! Nie było mi chwilke i juz mnie obgadujecie:)no,no! ***patiana-fajnie ,ze choc Ty pamietasz o moim zaproszeniu w Bieszczady:) dalej aktualne jak co to pisać.. Chyba mam Was juz wszystkie ale fajooowooo! AAAa....jak Wam zostanie jeszcze cos z tych kg cyckowych to tez chetnie bym wzieła:) choc po plastrach ant.biust mi troszke przybrał nieco wiekszych rozmiarów:):) U mnie zima jak choler! Zasypało nas na max ale to dobrze bo od poniedziałku ferie i będzie co robić. Normalniee jak bsmy gdzies uderzyły na impreze to faceci by ...ech ale laseczki z WAS -mnnammmmm mniam:):) Kobitki Uwielbiam WAS :):) Szalone jestescie na maxa ! a please ! nie wyjezdzajcie mi tu z DODą-brrrrrr:(:(:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka ja jestem chętna na te Bieszczady. moze jakos we wakcacje sie umowimy :););) wszystkie:) .jak my sie tu wszystkie kochamy:)) hehe doda doda widzę za każda ją lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
a moje cycki po odstawieniu Diany35 jak balonik -wypuścily powietrze hehe miseczka BBBBBBBBBB eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ my jesteśmy krytyczne wobec siebie!!!!Przecież Wy wszystkie wcale nie jesteście grube!!!!Mam Was na NK, oglądam i jakoś nie widzę tych dziewczyn, które mają tyyyle kilogramów do zrzucenia! Pozdrawiam Was i wszystkim babulcom dziękuję!Ładne dziewuszki z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Babule;) Ja dzis mam dzien leniucha:D siedze w pizamie i sie lenie, niedawno wstalam:P zaraz sie zbieram bo czeka mnie nauka:O no ale jeszcze chwilke sie porelaksuje z Wami;) A mam pyt. do bioracych mtefromax lub pochodne- czy was tez zalewa bilay sluz?!?! normlanie kosmos co sie u mnie dzieje...???:O organizm szaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Miki ja jak bralam Diane to przytylam w miesiac chyba z 10 kg!!!! ale fakt ze wazylam wtedy niecale 50 kg:P wiec moja "straszna" waga te 58 kg i tak byla waga o ktorej teraz marze...:P ale moze tez wtedy mialam taki okres dojrzewania bo mialam 16 lat wiec ciezko stwierdzic... i wtedy "piersi" z miseczki O:P podskoczyly do B... Wiecie z tymi miseczkami to kazdy mysli ze jak sie nosi C czy D to ma sie "bufory" normalnie! a ja nosze C, D a cycki maluskie..to chodzi o budowe piersi, rozstaw i w ogole a nie o literke! np. ostatnio mierzylam 70 D i byl za maly...ja to mam mega problem z kupieniem sobie odpowiedniego stanika ...straszne to jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
moja waga waha sie między 49-55kg przed hormonami 49 (i przy pracy fizycznej) potem praca siedząca ........i tak juz od 10 lat po szpitalu 50 po świętach 55 teraz mam moze jakies 52-53kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Eeeee Miki to Ty tez szczupak jestes;) Jak tam staranka u Ciebie ida? masz monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
u mnie nic sie nie dzieje monitoringu nie mam dopiero odstawilam Diane 35 i teraz rozpoczęlismy staranka intensywne zobaczymy jaki bedzie efekt daje sobie czas do kwietnia potem ide do doktorka i poważnie ustalam co dalej....... (Diane35 bralam 3 cykle po laparo bo powrócily szybko torbiele, a potem jeszcze 3-cie szczepienie p/żółtaczce i musialam odczekac z ciążą, doktorek twierdzi ze po nagłym odstawieniu antyków jest szansa .... no nie wiem.. czas pokaże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No sznasa jest bo wtedy jajniki nie beda mialay tych torbielek i moga produkowac wieksze ilosc ladnych jajeczek;) trzymam kciuki nawet i za trojaczki;) no chyba ze wolisz blizniaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
kiedys chciałam tylko 1 dziecko i synusia po weryfikacji dokonanej przez los ..... jest mi to obojętne mogą byc i dwie córcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, może wyślesz mi swoje namiary na NK na maila bo Ciebie jeszcze nie mam??Byłoby mi bardzo miło:) Patianko już Ci wysłałam zaproszenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nati to juz wczoraj Ci wyslalam;)i mam Cie na Nk:D:D:D mam imie na U.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie, no tak!Właśnie nie mogłam się doliczyć:)Ale teraz już wszystko jasne:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
a ja nie dostałam dalej okresu iiiii pomyślałam, że zrobię teścik, może na przekór wszystkiemu się udało,,,, naiwna jestem i szybko się o tym przekonałam bo nic tylko jedna durna kreska... ale i tak kochaliśmy się z mężem w dzień, a co skoro wszystko jest rozregulowane to już na nic nie patrze a kiedyś może się uda... dopadło nas choróbsko, tzn grypa lub coś podobnego... byłam u lekarza i dostałam antybiotyk na gardło m.in. dlatego też zrobiłam test bo nie chciałabym stosować leków gdybym miała w sobie malutką fasoleczkę;-) pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Kammcia83 poslalam Ci wlasnie na maila link do mojego profilu na NK:) Nati87: to Ty chyba mojego profilu nie ogladalas hahahaha:) Repetko: A Ciebie ciagle nie mam na NK:( A tak poza tym... ja dzis sobie diete odpuszczam bo mam moj dzien a skoro ma sie taki dzien tylko 1 raz na rok to nie bede sie w ten dzien odchudzac A co! Zjem lody z rodzinka:) Moze mi cycki po nich podrosna heheheh.... Buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy narysować na sprawdzianie z biologii schemat termicznej metody antykoncepcji wiesz, mierzenie temperatury mój kumpel narysował faceta za kaloryferem i napisał: ogrzewać jądra z pomocą kaloryfera do temperatury 42 stopni, aż do całkowitego ścięcia się białka w plemnikach, stosować doraźnie przed stosunkiem. nauczyciel się prawie dławił ze śmiechu jak nam to czytał A drugi mój kumpel w męskim układzie płciowym zaznaczył wzgórek łonowy... Hahaha :D z kolei moja koleżanka podchodzi do mnie i się pyta czy u faceta najpierw jest orgazm czy erekcja spytałem czy grała kiedyś w bierki rozgotowanym spaghetti... :D Liceum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawe humorkow:) kartkowka byla z polskiego ta? no. Aska wyciaga kartke i do nauczycielki: "z czego piszemy?" ona mowi że z Nietzschego i patrz aska wtedy chowa kartke, odwraca sie do baśki i: "widzisz mowilam ci ze nie bedzie" na lekcji religii, kumpel do ksiedza jakiegoś tam z zakonu: prosze pana! mów mi ojcze dobrze tato Rzp> kupuje tymbarka i wracam do domu odchylam nakrętke i pisze nie oglądaj sie za siebie odruchowo spojrzałem się do tyłu i... moj pies leje na dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bede miec stresa teraz, bo ja tak nagle wlasnie odstawilam antyki :o ojejeje... Ale jakby co to i tak bede bardzo szczesliwa :) Sarah, niezle :D Kamcia, chyba cie zaprosilam. tzn. widze dziewczyny od nas na profilu a mnie tam nie ma, tzn. ze ktos od nas ;) No i imie pochodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati 87b fajna z ciebie babeczka;) :p nie mam watpliwości każda ładna radości z PCO ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko dziękuję bardzo za komplement... ale wiesz, nam kobitkom to zawsze coś nie pasuje w naszym wyglądzie. I tak jest właśnie u mnie:PMiłego wieczorku życzę wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko- a co Ty tu robisz? miałas sie uczyc!!! ech! 30kg:P popukaj sie w swoja maądrą głowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×