Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilunka🌼 oj grabisz sobie młoda, grabisz;) Rewelka🌼 to po co cała ta zabawa w bycie razem skoro tak łatwo przychodzi Ci mówienie, że ucieknie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 my mamy 1.8 masakra :] w przyszłym roku może uda nam się wymienić na coś ekonomiczniejszego emi🌻 no to trzeba odświeżyć informację i już będziesz na bieżąco elfik🌻 no toyota ma podobno najlepsze pod względem trwałości auta ita🌻 geofizyka w terenie jedzi land roverami bardzo ciekawe auto w teren :] jak dobrze kojarzę czarna🌻 to masz takie podejście jak ja do samochodów też patrzę na wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Elfik może i masz i rację, ja mówię nie znam się na tym dokładnie , temat auta jeszcze jest nieprzedyskutowany z moim i tyle, pożyjemy zobaczymy, a co do środowiska to masz rację, tylko też można by spojrzeć na nasze życe codziennie, typu, kupowanie plastikowych opakowań, butelek, segregacja ich, zuzycie wody, prądu itd, skoro ty jesteś w tym temacie, to wyłączasz wszystko z kontaktu, jak nie używasz, tzn żeby nie było w stanie gotowości, tzn te lampki się nie paliły, czy masz wszędzi żarówki energooszczędne poniżej 60vat itp, można by tez o takich małych, ale jakże dużych rzeczach też pomyśleć A czemu temat Islamu, powiedz coś o tym? Naema jak możesz to się dowiedz coś na temat tych aut będę ci wdzięczna. Emilka uuu to już widzę jak mnie tam uszy i policzki powinny piec za te serki wiejskie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego waszego gadania znów mnie nachodzi myśl nad zrobieniem prawka , dobrze że temat już kończymy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---i tu cie zaskoczę u mnie na noc wszystko powylączane z kontaktu nawet zyrandoli sie u mnie nie uzywa tylko lampki z jedna energooszczedna zarowką, a na noc nawet laptopa wyłaczam jak chodzi np na zasilaczu to wyjmuje z gniazdka.Torby na zakupy mam trzy te eko, napoje w plastikowych butelkach fakt czasem kupuje bo lubie colę ale za to zawsze zgniatam i wrzucam do osobnego pojemnika :-P Nie mowię że jestem idealna ale staram sie z głowa to jakos robić, np ja po swoim centrum w ogole nie poruszam sie autem raz ze to masakra dwa ze mam około 30 40 min piechota do wiekszości obiektów w centrum ale mimo wszystko musze ruszyc troche dupę. No dlatego przepraszam jeśli jakos na ciebie naskoczyłam ale juz mowilam jak to jest. Emi🌼---hej hej ja o pierniczkach nie pogadam to daj mi chociaz o autach troche podziamać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no to bravo za postawę ja też tym się troszeczkę interesuję i też staram się tak żyć, ale nie zawsze mi to wychodzi, ja bym pewnie nie miała swojego autka gdyby nie fakt, że mam swoją pracę prawie na "końcu świata" dwoma albo trzema autobusami bym musiała jeździć i to nie zawsze bym znalazła połączenie, a autem jadę 25 min A co do tego ekologicznego życia to w sumie nie można się dać zwariować, słyszeliście o tych wioskach ludzi, ale to chyba jeszcze nie w Polsce, gdzie żyją bardzo, ale to bardzo ekologicznie, gdzie wodę np z kąpania się biorą w wiaderka żeby spłukiwać swoje hmmm odchody, albo żyją na deszczówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no własnie nie ma sie co dac zwariować, całkiem ekologicznie to normlanie się zyć nie da. A co do pracy to nie ma nic zlego ze jeździsz autem z tego co pamietam masz KA??Fajne male sprytne i ladne autko w sam raz do takiego uzytku. No apropos przyrody to u mnie slonko świeci, Miskowy juz po rozmowie nawet zadowolony odp dostanie do piatku a teraz idziemy na spacerek do lasku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emilka Ty mnie nie bierz pod włos hahaha dobrze wiesz o co chodzi, a tak naprawdę to ja już pisałam i przyznawałam się na tym forum nie raz nie dwa , że ja mam zapędy do takiego opisywania, to chyba jest poprostu z nudów hahah Elfik w sumie z Ka jestem zadowolona ale nie wyobrażam sobie ka i dziecka, teraz jak jeżdzę sama albo we dwie osoby to jest spoko, ale jak już ktoś trzeci albo i więcej to jest bardzo mało miejsca, jest 3 drzwiowy, nic się nie mieści , Mój się wkurza bo sam się w niego ledwo mieści jak prowadzi, no i wygoda dochodzi, np nie mam centralnego i wkurza mnie to jak np jadę i mam co chwila przystanek bo cos załatwiam z kimś i trza ciągle otwierać i zamykać go, no i takie tam pierdoły, ale to już mówię to wygoda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼bo ja się chyba nie nadaję do związków:( Ale dostałam budującego smsa, więc troszkę mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---najpierw to sie postaraj o dzidzi potem je teleportuj na ten świat a potem sie martw o samochód dla dzidzi :-P Fakt 3 drzwiowe na auto rodzinne sie nie nadaje, wiem sama po sobie jak mam np deski zapakowac i jeszcze Miskowego gdzieś upchnąc to już w ogóle choc w tych puntach jest zaskakująco duzo miejsca w środku no i kubełkowe fotele to nawet sie ten Wielki mieści wygodnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 to masz podobnie do mnie na noc wyłączam wszystko co muszę poza kompem :) I masz jedną więcej torbę ekologiczną ode mnie. Odpadki też segreguje plastik , szkło metale papier i żywnościowe I fajna sprawa człowiek ma poczucie że robi coś by świat był czystszy ita🌻 no musisz brać pod uwagę że z małym dzieckiem to naprawdę kłopot w podrózowaniu bo zawsze się zabieram mu zapas ciuszków, żywność nie mówiąc już o koszmarnych wózkach które pochłaniają przestrzeń bagażnika I nie mam tu na myśli jakiegoś długiego wypadu :) My kupiliśmy sobie kombi i nam się sprawdziło teraz już wózki nam odpadły więc będzie już mniej miejsca potrzeba :) Chociaż w przyszłości wózki zastąpimy psem bo będzie tam podróżował Na razie puki się mieści jeździ z przodu ale później nie będzie mieć takiej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, Czarna🌼ja wiem, że się marwticie, doceniam to i dziękuję, ale co ja poradzę, że tak jest, a nie inaczej>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 uszy do góry, podobno zawsze coś można poradzić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się dzieje na forum... Ale ze mnie taki podglądacz taki, mało się udzielam, więc nie będę się wymądrzać...:-) Dziewczyny się pochorowały... Biedne. Po 🌻 dla chorych. Mnie głowa strasznie rozbolała:-( ale u mnie to norma... Mika 🌻 nie martw się... Mojej babci wykryli raka kości po czym się okazało, że to dziwny przypadek osteoporozy...:-O reewelka🌻 Nie znam sprawy, ale kilka lat temu też ciągle się nakręcałam i wszędzie widziałam problem. Byłam tego świadoma, ale nie umiałam tego zmienić. Pojawił się Mój Pan z wielkim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata, do jutrzejszego dnia... I ja się tego od niego uczę:-) Czasem zdarza się kiepski dzień, zwłaszcza że życie nie jest różowe a ja generalnie jestem nadwrażliwa... Ale mimo wszystko trzeba żyć, trzeba się cieszyć... Trzymaj się... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 na razie moja szefowa szaleje więc odpisze jak będe miała czas. Jeżeli nie dzisiaj to jutro z rana, przepraszam:( Póki co postaraj się zawsze w każdej sytuacji widzieć coś dobrego. Szkoda sił, zycia i chwil na szare myśli! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---od tego nas masz zeby nas denerwowac i zebysmy sie o Ciebie martwiły.Dziewczyno cos sie z Toba dzieje i to widać, tak jeszcze nie bylo a wiesz że byłam przy Tobie przy poprzednich ceregielach więc uwierz wiem co mowię. Nie poradzisz sobie sama ani my ci nie pomozemy bo to juz wykracza poza nasze możliwości. Prosze nie ignoruj mojego nawoływania o wizyte u specjalisty PROSZĘ Czy Ty w ogole umiesz nazwac to co się z Toba dzieje??Czy umiesz powiedzieć w czym jest problem??Co się dzieje Rewelka czuje że tracisz kontakt z nami i z rzeczywistością i teraz juz nie możesz zwalać na problemy bo one juz zniknęły. P jest i on jest naprawdę i jak nie będziesz takich cyrków odstawiac to zostanie ale jak bedziesz robic to co robisz to niestety nie ma mocnych :-( Sama zdecyduj co wolisz.Potrzebujesz pomocy i przestan to w końcu ignorować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼nie ma problemu...mail nie zając, nie ucieknie.Czarna-prześlij proszę to o Ci napisalam do Elfika. Emilka🌼ja Ciebie też...dzięki. Elfik🌼wiem, że P. jest, że jak nie będę robić cyrków to będzie, ale ciężko mi. To co mi się obecnie dzieje napisałam do Czarnej, więc jak Ci prześle to zobaczysz. Wiem, że jesteście po to, żeby wam narzekać itp. ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że może to być męczące dla innych. Ja naprawdę staram się nie szukać dziury w całym i nie wynajdywac problemów. Soma🌼dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×