Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

sonia🌻 no coż jak się ma czas można się bawić rzepq🌻jasne :] madziczek🌻 eh no to miłej nauki emi🌻 ja mam wrażenie że ty 24 h na dobę pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼o własnie taka mi chodziło:D Onfim onfim powiedz skąd zaczerpnęłaś pomysł na nicka??Bardzo orginalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 w szkole podstawowej robiliśmy na zajęciach trzeba było wybrać 5 liter dowolnych i je napisać dużym pismem technicznym czy cos takiego no i mnie coś takiego wyszło i tak zostało sonia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ zostaje na weekend w kaliszu, wiec mnie nie bedzie na kafe:(neta jednak nie bedziemy podłanczac, bo sie nie opłaca. umyłam włosy i musze je wysuszyc. ide na 9.45 na zajecia do 15.moze dzisiaj przyjedzie moj Misiek, chociaz jutro powinien byc w pracy, kazał nie pytac o szczegóły, wiec nie pytałam;) onfim🌼 to ciekawe z tym Twoim nickiem:) zycze Wam miłego dnia i udanego weekendu:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻hmm czyli zajrzysz w poniedziałek tak z moim nickiem to pasjonująca mrożąca krew w żyłach opowieść:P tobie też miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry opisałam się wczoraj ale widzę że nie ma posta :-( My sobie wczoraj trochę pośmigaliśmy, nawet dostałam kask od Miśkowego :-) sobie nic nie kupił tylko mi słoooodki :-) I coś jeszcze miałam Wam napisać ale zapomniałam :-O echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa o simach że ja mam wiecej niż 21 lat i też uwielbiam simy, i gry strategiczne np bitwa o śródziemie albo takie jak age of empires, ale najbardziej to lubie moje kochane need for speedki :-) i się nie wstydzę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 hmm ja już wieki nie grałam nawet nie wiem w co się gra teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki. Ale dziś w stolicy byle jak :/ słońca nie ma, śnieg zaczyna paprać:/ Ja niby zaczynam od 11 pracę, ale zaraz po jeździe tu przylazłam, nie opylało mi się do domu wracać. No i tym sposobem dziś znów minimum do 19.00 Onfim 🌻 ja jestem, to pustek nie będzie :P Elfik 🌻 need for speed jest ok :) Chociaż ja z rozrzewnieniem wspominam czasy, kiedy na TV grało się w Mario :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 oj to dobrze że jesteś podesłać trochę słonka u mnie ślicznie świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 pewnie że daj słoneczka, bo coś zimno... Kurde, normalnie miałam dziś na jazdach jakiś kryzys. Nic mi nie wychodziło. Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś bedę ale tylko troszkę, musze się na ten poniedziałek przygotować :-O echhh Emi🌼---oj tak kiedys to byly czasy, gry na kasety, commodore atari :-D Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ok podsyłam słoneczko elfik🌻 zakuwaj ja też pamiętam atari :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 nie przyszło... ale rozumiem, że ma daleko, więc może się zjawi to słoneczko :) elfik 🌻 oj tak tak, ucz sie pilnie. A ja pamiętam Mario i Contra, ooo i Tanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼ja przy tym komputerze cierpliwości się uczyłam.Zanim gra sie wgrała zakładajac ze właczałam sprzet rano to w południe zaskakiwała:D Straszna hała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziś z rana nie spóźniłam się do pracy ufff i dobrze, bo pani Likwidator była prawie zaraz po 8 a jakby czekała pod zamkniętymi drzwiami to był by klops. Elfik moim zdaniem fajne te Twoje poprawiny, ja miałam co prawda w sali weselnej(hahah remizie, ale fajnie było) a mieszkam w mieście i na poprawiny sporo osób przyszło, u mnie jak żegnałam się z gośćmi na weselu to mówiłam o której są poprawiny kto chciał to przyszedł. A jedzenia zostało full z wesela bo my nie płaciliśmy od osoby, tylko była kucharka która mówiłą co trzeba kupić i ona gotowała. A w ogrodzie całkiem miło może być, a taak na prwadę poprawin to nie drugie wesele i ja bym się nie przejmowała, że czegoś nie będzie , zabraknie itp Rzepq-ja przedwczoraj wracałam do domu ponad 1 h takie korki i śnieżyca, a zawsze jade 20-25 min do pracy autem, co do Twojego podejścia do życia, to myślę, że jest całkiem ok, kiedy jesteś sama i nie masz dzieci, bo tak to super sprawa, też bym tak chciała, zarabiać na umowie zlecenie labo o dzieło i robić co się chce, mieć na wszystko czas, w ogóle masz fajne zainteresowania, ja też lubie podróżować-jestem po turystyce i moim marzeniem są Chiny albo właśnie Japonia. Co do pracy to właśnie idealnie jest jak praca Ci sie podoba i Cię satysfakcjonuje bo przeciez ponad pół życia spędzamy w pracy. Pasiata, Soma, Onfi ja też lubię Cejrowskiego, a jak Mój go lubi zawsze na tvn style razem go oglądamy a w niedzilę z rana na dwójce chyba ma swój program o podróżach też super. W ogóle to niedawno poznałam jego kuzyna też takie samo nazwisko jak on i nawet trochę podobny do niego i bardzo sympatyczny. Pasiata wiesz wczoraj zrobiłam sos do kurczaka z przyprawami takimi jak są w składzie przyprawy Kamis do kurczaka chyba \"złocista\", ale oczywiście w niej te sztuczności typu glutamin sodu itp są i wiesz, że super smak mi wyszedł właśnie dodałam imbiru, kminku, kurkumy itd i pycha. Rezpqu a ile ważysz ja mam taki wzrost jak Ty i muszę uważać na to co jem, bo nie chcę się roztyć, i moim priorytetem na nowy rok to zdrowo się odżywiać i tak żeby zbytnio nie utyć tzn dietetycznie, a powiem wam , że to nie łatwe zadnie. Onfi a powiedz mi jeszcze raz co na mróż na łapki psa jest dobre bo nie doczytałam? Emi i jak madagaskar 2 warto iść? Kasiula i jak lepiej już się czujesz? Madziaczek jak po basenie? Elfik ale Ci zazdroszcze , że blisko gór mieszkasz ja też tak bym chciała, u mnie najdłuższy stok to około 400 m, a mój frodod dziś też dał mi popalić w nocy Mika jak Twój Piorun? Prześlesz mi jego fotki? Pasiata jak tam Tosi meble? Masz jakiś program do projektowania mebleków? Naema a Ty gdzie? Ma ktoś jakiś kontak z nią? Ok wracam do pracy, sporo tego od wczoraj ale fajne bo przynajmniej się nie nudzę i to nie jest monotonne bo nie cierpię monotonni! Miłego dnia kobitki mam nadziję, że jeszcze dziś do was zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×