Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼ja wracam o 9, a Ty sobie do tego czasu pośpisz...przecież nie będziesz się ze mną zrywać o 6, żeby do domu jechać. Ode mnie możesz jechać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY. A WY GDZIE????? Reewelka 🌻 no co ty, za cholerę nie zostanę u ciebie sama :P Pojechałabym sobie do domu, w domu kimanko jeszcze z 2 godz, szałer i do arbajtu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a dlaczego za nic nie zostałabyś u mnie? Nikt Cię nie zje, nie pogryzie i nie zaatakuje, a byś się wyspała. No i jesteś taka malutka, że do wanny też się u mnie zmieścisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌼---rewalidację studiował bo studia już dawno skończył tylko z obroną kiepsko.Ale chyba coś poskutkowało bo dzwonił że wziął wolne i siedzi w domu i prace pisze.Ciekawe na jak długo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼rewalidacja to rodzaj pedagogiki specjalnej-przywaracanie sprawności osobom niepełnosprawnym. Ale dlaczego Ty nie chcesz u mnie zostać nie kumam. Elfik🌼dostałaś mmsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼czas najwyższy się nauczyć:) Przywiążę Cię do łóżka, zamknę na zamek od zewnątrz i będziesz miała:P Elfik🌼dzięki za komplement:) też Ci napisałam co nie co. Przed chwilą kolega mi powiedział, że to lepsza fryzura, niż miałam:) Miło słyszeć, że się ludziom podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Spacer się udał, racuchy też :-) Tylko w ZUSie mnie wkurzyli, ale to norma ;-) Onfim 🌻 żeberka w kapuście kiszonej - jedno z moich ulubionych dań ;-) Podeślę przepis na mail\'a ale nie obiecuję, że dzisiaj :-P Poproszę o kurczaka w winie - oczywiście po przetestowaniu ;-) A język niemowląt czytałam - fajna książka, ale nie opodchodzę do niej bezkrytycznie. Ja do Żeromskiego też miałam daleko, ale na szczęście zdążyliśmy :-) Ita żeberka dopiero jutro, ale dziękuje :-P Emi 🌻 się czerwienię - niestety nie ma takiej ikonki ;-) Nemea, Reewelka 🌻 zaraz i Wam podeślę :-) Kasiula 🌻 ja też kiedyś zaczynałam i to wcale nie tak dawno :-) Ważne to, żeby chcieć i żeby się gotowaniem bawić. Reewelka, Emilka 🌻 aż zazdrość bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 bo naprawdę ładnie wygląsza :) onfim 🌻 a jak tam dzieciaczki, zdrowe i grzeczne? elfik [kwiat[ o której rozmowa i kciuki? madziczek 🌻 i jaką decyzję podjęłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozostając w temacie.... Nadziwić się nie mogę, że obcy dla mnie człowiek, poznany w internecie, z którym na sam początek się upiłam (czyt. Reewelka) będzie mnie namawiał na zostanie na noc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼to ja czekam:) A zazdrościć nie ma czego, bo ja ją do pracy ciągnę:P Emilka🌼już nie taki obcy...a początek był uroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wlasnie wstalysmy z malutka ^^ zaraz sie zbieram na zakupki i moze do banku, no i jeszcze musze do sklepu isc buty oddac, bo sa ciut za male :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼jak się ciepełko zrobi, to może jakąś objazdówkę sobie walnę...Kraków, a potem Oświęcim:) W lipcu mam mieć trochę wolnego:) Emilka🌼uroczy, bo dalej się kumplujemy, a że Ty mnie uwielbiasz, to już druga sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no patrzcie, jak się rozhasała :) kto kogo uwielbia to nie będę mówić :P Kto tu ciągle chce się spotykać i aż w swoim łóżku przywiązać :P Jadę z Toba w Polskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼trzymam za słowo:) W sumie to miło by było, bo samej to nudy. A spotykać się to wiesz...do ciężkiej umysłowej pracy tyś mi potrzebna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szału dostaję...wszystko idzie jak krew z nosa dziś w tej pracy:O Na szczęście zaraz wychodzę, bo bym zrobiła komuś krzywdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka to daj mi łaskawie znać co z dzisiejszym wieczorem i wrrrrr nocą :) strzyga 🌻 ty się ucz a nie kafe czytasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×