Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jadzia mnie też dzis czeka ten sam doktor co i ciebie:( A byłam wczoraj u okuilisty i oczywiscie jade na zabieg do Bielska Białej,a poza tym dowiedziałam się przy badaniu że zaczynam zezować i bede nosic okulary na stałe.. No tak..U mnie to normalne,nigdy jeszcze mnie wyszłam od lekarza bez skierowania:O Ita🌼dzieci u mnie w szkole mniej płacą,ale ja sobie nie pojem takimi porcjami jak dla 10 latka:) Ja nie lubie wizyt u jakiegokolwiek lekarza,ale gin tez powoduje u mnie ciary przed wizyta,mimo to że jest bardzo miły i delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 więc pewnie dlatego nigdy się nie nudzi jadzia🌻 no niech i herbatka bedzie ita🌻spoko, ale i tak najgorsze przede mną a jak tam z sikaniem psiaka? baskijka🌻 kasiula🌻 ojoj no to trochę poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to ja myślałam, że Ty płacisz tyle co dzieciaki, że pracownicy szkoły płacą tak samo Onfi hmmm z sikaniem no cóż nie potrafię mu wody odstawić, także micha pełna stoi, ale przeważnie robi w jedno miejsce na gazetkę pomiędzy wyjściami na dwór a chodze tak co 2-3 h po pracy, a z kupką to przeważnie też robi na dworzu, tylko zawsze coś z nocy znajdę, dziś np zjedzoną fujjjj a juz tego nie robił długo....A no i daję mu 3 razy dziennie jedzenie a nie 4 razy Mika a jak Twój z załatwianiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITA 🌻 z sikaniem jest problem, bo ma non stop wodę. Czasem jest tak, że ladnie robi na gazetę przez tydzień, a za chwilę sika, gdzie popadnie. Więc cały czas poddawany jest żmudnej nauce:) a ine rzeczy to tylko na dworze. Chyba że nie wytrzyma, ale to już wynika z naszego lenistwa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika no to podobnie bo mój też ładnie robi przez dłuższy czas na gazetkę a za jakiś czas zdoi się kilka razy gdzie indziej. A długie już ma włoski Twój bo mojemu zaczynaja rosnąć haha i śmiesznie to wygląda, a miałam do Ciebie pytanie czy trymowanie powoduje to, że nie będą mu się skręcać wlsoki, bo nie chce do tego dopuścić za żadne skarby, bo nie podoba mi się taka sierść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja nadal chora, rano mialam jazde, teraz praca, a na 15:20 jestem umówiona do lekarza.a potem znow wracam do pracy, bo ktos musi tu siedziec do 19.00. Więc nieciekawie. onfim 🌻 i jak wrazenia? jak było? namea 🌻 ojoj a bardzo źle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 spoko, nic sie nie dzieje :) W sumie moze nie da mi zwolnienia, bo moze uzna ze to nic powaznego. Zobaczymy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj jest dzień babci:) emilunka🌼 a reewelka planuje do nas jeszcze wrócić? bo pusto tu bez niej:( jadzia🌼 ja też przedokresowa;) Kasiula🌼 a skąd masz takie przeczucie? i co by się mogło zdarzyć? Baskijka🌼 witaj emilunka🌼 wracaj szybko do zdrowia! Mam dzisiaj naleśniczki z serem na obiad, kto ma chęć to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 no pewnie wróci :) Wiem, że nas podczytuje, bo dostalam od niej sms, ze przeczytala że jestem chora :) Więc czyta. Wybaczcie jej, ale naprawdę nie ma kiedy włazić na neta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na zajęciach właśnie jestem. zaraz mi laptop padnie :( u nas światła i prądu nie ma :( rano kawy nie mogłam sobie zrobic :( A fizyk zrobił mi niespodziankę i w nocy wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 tak, zapobiega skrecaniu. Piorun ma juz taka krotka sztywna siersc, a na gorze dlugie miekkie wlosy, ktore pewnie bez trymowania beda sie krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis ten dzień jakis dziwny, nic mi się nie chce i ogólnie zasypaim na siedząco chyba sobie kawkę strzelę bo nie wytrzymam Madziaczek ja dziś jadę popołudniu do mojej babci z prezentem pewno będzie sporo nas bo babcia miała siedmioro dzieci z czego każdy ma po kilka dzieciaków także jak wszystkie wnuczki się pojawią to będzie wesoło Emi wracaj do zdrowia jak najszybciej Mika a mój też już ma takie szorskie ale szczególnie na grzbiecie a takie mięciutkie to w okolicach szyji , kiedy się wybierasz do psiego fryzjera? Bedziesz zostawiała mu te firanki? Mój mąż jak zwykle przesadzał, echo wykzałao, że jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie załatwiłam miałam się 11 grudnia odnotowac w UP tylko ze nikt mi tego nie powiedział no chyba że bąknął jak oddawałam papiery ze stażu al ile to temu było no i nie mam ubezpieczenia :-( z wizyty nici.Poszłabym prywatnie ale nie znam zadnej dobrej lekarki :-O bo ta co chodzilam do niej wcześniej była beznadziejna :-( Nie wiecie może czy mogę się sama ubezpieczyć??Jesli tak to ile składka będzie kosztowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼ten zabieg to nic nie poważnego całe szczescie:) Wyskoczyło mi w kąciku oka czerwona chrostka,ogólnie ona mi nie przeszkadza,ani nie boli,tylko dziadostwo mi sie tam robi które musze często z oka wyciagać.Tylko dlaczego zas musze gdzieś z tym jechać:O Madziczek🌼nie wiem sama,mam takie przeczucie,strasznie niespokojna jestem i cięzko się jest mi sie skupić nad czymkolwiek.Tak intuicyjnie wyczuwam coś w powietrzu:/ Staram sie to olac,ale srednio śmiesznie mi to wychodzi A co kupiłyscie swoim babciom na ich świeto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼A ja bym na Twoim miejscu wzięla sobie jakies zwolnienie.Odpoczynku nigdy za wiele;) Skoro sie źle czujesz,to po co się w pracy męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka zmartiwłam się, to intuicja coś Ci podpowiada.. Ja swojej babci wysłałam kartke bo daleko mieszka a do Kochana dziadziusia(od strony Mamy) jade w sbt Mąż niestety nie ma już dziadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼---tak, tylko ja nie wiedziałam że mam sie podpisać.Powiedzieli że jak nie znajde pracy do grudnia to mam przyjść to mnie może jakoś zaktywują zawodowo ale o podpisie chyba pani zapomniała wspomniec i przede wszystkim o konsekwencjach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 nie wiem czy możesz sama się ubezpieczyć. Ale przyszedł mi do głowy niecny plan, żebyś może poszła do ginekologa bez pokazywania legitymacji ubezpieczeniowej lub pokazanie jej ale tylko tak o w ręce, bez zaglądania czy jest tam pieczątka. Czy u Was w przychodni tak dokładnie to jest sprawdzane? Bo u mnie nie. Aha i czy masz może jeszcze rodzinną legitymację ubezp.? Ja akurat mam obie, tylko nie wiem czy ta rodzinna jest jeszcze ważna, bo coś mi się wydaje, że do 24 lub 25 roku życia ona funkcjonuje, a ja mam skończone już 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek ale to i tak chyba obciążą ją potem kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼to w takim razie musisz poczekac 3 miesiące na ponowne zarejestrowanie:O Ale wiesz ja dopiero od niedawna jestem szczesliwą posiadczka legitymacji,a przez ten cały czas udawało mi sie wkręcać do lekarza.Wiesz jak--mina niewiniatka i przyniosę następnym razem;) Własnie jestem w trakcie remontu i gdzies ksiązeczka sie mi zapodziała-to tez działało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼tak w szkole podaja.Więc najpierw o 11:30 zjem zupe a godzine poźniej drugie danie.następny posiłek jem koło 17 tej a jak jestem głodna wie4czorem to opycham sie owocami.I waga znacząco spada na dól;)Jeszcze 4 kilo i tylko juz bede musiała sie pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×