Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jadzia馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 Tak tak bardzo sie cieszy-ca艂y weekend oblewa艂.. w pi膮tek przyszed艂 tak pijany ze zjad艂 zimna zup臋 z menazki i po艂o偶y艂 sie ko艂o mnie i przez 20 minut zapewnia艂 mnie jak bardzo t臋skni艂 i my艣艂a艂 o mnie wracajac do domu.. W sobote pi艂 od rana(a by艂a okazja bo kumpela z ekipy urodzi艂a) i m艂ody tatus wpad艂 z butelka do nas,posiedzia艂am z nimi chwilke,posz艂am do kole偶anki,przychodze wieczorem a tu jeden 艣wie偶y tatus zgon,przysz艂y tata nie lepszy i trzech koleg贸w kt贸rzy swi臋towali i wcale nie mysleli o zmianie lokalizacji..Na dom贸wke chcieli mnie zawie艣膰 ale zosta艂am w domku bo ostatnio tylko spa膰 mi sie chcee

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiula gratulacje, wyci膮gn臋艂am to z Ciebie, b膮d藕 dobrej mysli a na pewno b臋dzie wszystko ok. Trzymam kciuki za Ciebie kochana i za Twoje przysz艂e male艅stwo. Super ale si臋 ciesze!!!!! A tak a propo pyta艂am si臋 mojego lekarza jak to b臋dzie z odstawieniem tabletek anty, bo mam w planach, stwirdzi艂 偶e najlepiej w czerwcu, bo mo偶e by膰 jaki艣 tam efekt tzn, 偶e mo偶e mnie strasznie wysypa膰 po odstawienu hormon贸w,a w wakacje jest inne powietrze i szybciej mi jak co艣 poznika, ale mam nadziee, 偶e w og贸le mnie to ominie. M贸wi艂 tez , 偶e mo偶e by膰 problem z powrotem okresu i potem z jego regularnoscia a偶 sie normalnie boj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲rozumiem ale strasznie sie boje馃槶 papierosy nawet moje ulubione odstawi艂am i tylko zdrowa zywno艣膰 wprowadzi艂am do swojego jad艂ospisu-偶adnej chemi!! Ale jak przeczyta艂am forum o ci膮zy obumar艂ej a偶 mnie scisn臋艂o:( P贸ki co jest wszystko w porzadku bo jajniki bol膮 i juz jedno rzyganie dzi艣 zaliczy艂am:)Staram sie byc dobrej mysli ale wiesz jak to jest..:(W genach mamy martwienie si臋 na zapas:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula [kwiat[ dziubasku m贸j. Bardzo dobrze 偶e papieroski odstawione. BARDZO DOBRZE. A ty mo偶e zamiast czyta膰 forum o ci膮偶y obumar艂ej to poczytasz jakie艣 o dbaniu o siebie w ci膮偶e? O pozytywnym nastawieniu? Sama si臋 wkr臋casz :P Ja tam trzymam kciuki za ciebie i jestem wszystkimi kom贸rkami cia艂a mego z Tob膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jejku dziewczynki dzi臋kuj臋 za mi艂e s艂owa馃槝馃槝 Juz lepiej p艂aka膰 sie nie chce:) Emi馃尲ju偶 zmieniam tematyke:)馃槝 Ita馃尲a jak ja odstawi艂am nic mi sie nie dzia艂o,opr贸cz tego 偶e miesi膮czki przesta艂y by膰 regularne:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiula馃尲ja to ju偶 si臋 doczeka膰 kolejnych zdj臋膰 nie mog臋:) A Tw贸j brzuch to wyprzytulam normalnie jak nie wiem co. Teraz na pewno b臋de w lipcu u Ciebie, bo b臋d臋 brzusio musia艂a zobaczy膰. Musisz dba膰 o siebie, zero nerw贸w, pozytywne my艣lenie i wszystko b臋dzie w porz膮dku. To ja za Ciebie b臋d臋 pi艂a i pali艂a przez te 8 ju偶 miesi臋cy:P Emilka馃尲ja te偶 dzi臋kuj臋 za wczoraj, ale ostrzegam, 偶e dzi艣 humor nie lepszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 humor humorem, ale nie pozwol臋, 偶eby艣 si臋 na mnie wytelepywa艂a :P w pracy to si臋 mo偶esz na ludzi drze膰 i ich rozstawia膰, ale ja si臋 nie dam :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲ale ja si臋 jeszcze nie zacz臋艂am na Ciebie drze膰. Po prostu wol臋 si臋 nie odzywa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲a juz wiesz kiedy bedzie spotkanie z panem P?? Emi馃尲a u mnie s艂oneczko i 10 stopni:)Podsy艂am w twoj膮 strone du偶o promyk贸w:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiulka馃尰 mam, a jak nie mam to znajd臋 :] soma馃尰 mi艂ej nauki reewelka馃尰 no tak no to przytulaski musz膮 ci wystarczyc :) bajka馃尰 to zablokuj dost臋p do kompa emi馃尰 dobrze byle do przodu ita馃尰 uda艂o si臋 a jak wsta艂am rano i wszystko poprasowane :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zapraszam na zielona herbatk臋! A propo kurs贸w na prawo jazdy jutro um贸wi艂am si臋 z moj膮 siostr膮, 偶e bed臋 z ni膮 膰wiczy膰 biegi i cofanie, bo zacz臋艂a jazdy, ale ona twierdzi, 偶e si臋 nie nadaj臋 do samochodu, kurcze szkoda by by艂o zaprzepaszczy膰 ten ca艂y kurs, ale ona zawsze tak pitoli histeryczka jedna jutro musze j膮 na ziemi臋 sprowadzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita ja ju偶 m臋偶owi ju偶 m贸wi艂am 偶e musimy gdzie艣 zajecha膰 na jak膮s poln膮 drog臋 i te偶 chce 偶eby mi pokaza艂 co i jak,na kursie nie jestem ale co tam trzeba sie uczyc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfi to si臋 bardzo ciesz臋, post臋p musi by膰!!!! Rewelka i co owocne szperanie na lumpach bylo z Emi? Ja w pi膮tek do tej terranovy wskoczy艂am i taniej ni偶 w lumpie wyhaczy艂a, 2 pary spodni takich samych, materia艂owych, na kant, rurkowatych, kremowe i szare, ale a偶 za ca艂e 5,90 szt haha, tylko dziwne bo kremowe idealnie le偶膮 a szare niezbyt a ten sam rozmiar i fason?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jadzia a pewno jak p贸jdziesz na kurs kiedy艣 to ju偶 bedziesz wiedzia艂a co i jak. A ja mam w planach i艣膰 na wakacyjny kurs j.ang do szko艂y j臋zyk贸w obcych, bo nawet chcia艂am si臋 zapisa膰 na naromalny, kt贸ry sie robi w ciagu roku, ale stwierdzi艂am, 偶e szkoda kasy i czasu na przypomnienie sobie podstaw, zrobie to w wakacje a potem mo偶e na wy偶szy pozim p贸jde, trza rozwija膰 swoja m贸zgownic臋 hahaha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kASIULAjeszcze nie wiadomo, poniewa偶 teraz zacz臋艂am si臋 zastanawia膰 czy w og贸le tego chce. Do wczoraj my艣la艂am jeszcze o jutrze wieczorem, teraz nie wiem. Emilka馃尲co 艣wietnie? Ita馃尲dla mnie owocne:) Koszula-Gap, bluzka z kr贸tkim r臋kawem Marks & Spencer, bokserka r贸偶贸wa Topshop i 偶贸艂ta-Atmosphere plus torebeczka... i to wszystko za gorsze. Jadzia馃尲ja posz艂am na kurs zielona jak trawa, bo nigdy za kierownic膮 nie siedzia艂am-nawet nie chcia艂am i wszystko pierwszy raz robi艂am z instruktorem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita馃尰 no widzisz ja te偶 chcia艂am 膰wiczy膰 i auto si臋 zbuntowa艂o i ani 膰wicze艅 i ani nowych talerzyk贸w nie bedzie bo auto nie chce jecha膰 wrr normalnie stycze艅 by艂 jest najbardziej pechowym miesi膮cem dla nas chyba reewelka馃尰 ja zupe艂nie nie umiem w takich sklepach nic znale藕膰 :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiulka 馃尲 GRATULACJE!!!! Ale sie ciesze, az mi lzy stanely w oczach!!!! taka wspaniala nowina!!!! i mamy kolejny, niesamowity, piekny CUD!!! Sciskam i caluje mocno Wasza dwojeczke :D itus 馃尲 Ty to masz nosa kochana... szczescia nie ukrywam, szczesciem sie dziele :D reewelka 馃尲 oooo zakupy udane, ja wczoraj tez zawartosc swojej szafy powiekszylam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲to ja Ci mog臋 troch臋 odda膰 moich "wspania艂o艣ci", bo ju偶 mi starczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No w艂a艣nie...nie ka偶dy ma takie widoki. Albo zaraz kogo艣 pogryz臋, albo porycz臋 si臋 jak dziecko i b臋d臋 tupac n贸偶kami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×