Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

elfiku 🌼 skazaniec jak rozmawial w szpitalu z Meredith mowil, ze jego dziadek przez trzy dni przed smiercia czul zapach cytryn i ze on czeka na ten zapach, ale poki co go nie czuje. z drugiej strony dziadek byl klmaca, to moze sie tego zapachu nie doczekac. a w czasie egzekucji powiedzial: lemons. maybe my grandfather wasn't a liar afterall. a z Dannym to ja zrozumialam tak jak Ty. Danny przyszedl po Izzy i dla niego to bylo niebo, lecz dla niej pieklo. i gdy ona wybrala zycie-jej niebo, to Danny zniknal :) swoja droga troche to zakrecone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Jak się macie? ja się średnio mam dziś,jakoś humor straciłam... jadę jutro na szkolenie i jakoś się wcale tym nie cieszę.... Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja humor mam troszkę lepszy, niż wczoraj, ale do dobrego jeszcze trochę brakuje. Madziczek🌼a no było wesoło i bardzo miło:) Miłego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 :) juz pisalam emilce 🌼 ze chce Wasze zdjecia :D tule i milego dnia zycze jadzia 🌼 kochana Ty zawsze taka wesola co sie stalo?? trzymaj sie tam nam. a na szkoleniu na pewno bedzie fajnie, bo to zawsze tak jest, ze jak sie nie chce to potem jest zawsze rewelacyjnie. ja zaraz jade na spotkanie do miasta obok. troche sie stresuje, bo to z lokalnymi wladzami w sprawie ochrony przeciwpozarowej... trzymajcie kciuki :) buziaki dla wszystich, zajrze jak wroce 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼jak zeskanuje to wyślę, bo na płytce nie dostałyśmy:) Ale śmiechy miałyśmy jak robiłyśmy te zdjecia, bo ja ciągle zapominałam słowa"prawo jazdy" i pytałam się Emilki do czego my te zdjecia robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Jadzia 🌻 rozkazuję ci mieć dobry humor :P Reewelka 🌻 czeeeść :) Dawno się nie widziałyśmy;) Ale fajnie się dziś czuję, żadnych objawów kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼u mnie też zero kaca. Ciężko było mi wstać, ale dałam radę. I nawet ankiet trochę jeszcze zrobiłam po Twoim wyjściu. Już zbliżam się ku końcowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 nooo to bardzo jestem z ciebie dumna :) A my jak wróciłyśmy do domu to sobie CSI jeden odcinek obejrzałyśmy i poszłyśmy spać. A mój współlokator mija się z nami, chyba czuje, że nie wszystko jest w porządku Namea 🌻 a gdzie ty polazłaś z samego rana? Onfim 🌻 jak ciebie nie ma to kto będzie mi robił kawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼no może wreszcie do niego doszło, że jest debilem?! Ja mogę się podzielić energy drinkiem-Legia:D kawkę też już obaliłam i czekam na koeljną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ooo mi też by się przydał jakiś dinkol :) Wiesz, nie wiem, czy do niego dociera. Aczkolwiek ani ja, ani siostra nie fatygujemy się, żeby być dla niego zbytnio miłymi. Jak dla mnie, to powinien przyjść i powiedzieć, że sorry, głupio wyszło. Ale jak on się nie poczuwa, to mam go gdzieś. madziczek 🌻 a co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 bardzo mnie dziwi wino z parówkami ale ok niech bedzie że romantycznie :P to kiedy egzaminy macie? ivette🌻 nie, tylko żona brata w maju bedzie tam rodzić i jest przerażona ze ją po porodzie ze szpitala wywalą wiec się dopytuje jako że doświadczona w tej materii jesteś :) a jak z żółtaczką jak wywalają po 6 godzinach todziecko nie ma szansy zźółknąć w szpitalu? namea🌻 :)kciukamy elfik🌻 obejrzałam 3 odcnki californication faktycznie ciekawy wiec resztę też obejrzę jadzia🌻 a ja wstałam z uśmiechem na ustach :) emi🌻 melduję posłusznie KAWA DLA WSZYSTKICH:D madziczek🌻 a co tobie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼może i dziwne połączenie, ale wykwintnie było:P A na egzamin dziś jedziemy się zapisać. Emilka🌼napisz do tego naszego gałgana z przypomnieniem o swoim zaświadczeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Emi i Rewelka fajnie, że wam wieczór sę udał! Elfik i jak remont? Onfi a Ty gdzie?? Naema powodzenia! Jadzia i Madziaczek a co się staneło? Ivett przepis: potrzeba: 2 filety z łososia, 2 pory, 2 łyzki oliwy z oliwek, 4 łyżki śmietany kremówki( ja robiłam z jogurtem nat), 4 plastry cytryny, 4 łyżki posiekanego szczypiorku, albo ziół estragonu, albo natki pietruszki do wyboru. Podsmażasz posiekany por( część białą i jasnozieloną) na oliwie około 10 min zeby był miękki, na folie aluminiowa wczesniej posmarowaną oliwą kładziesz 2 plasterki cytryny na to filet na to podsmażony por i na to zioła albo szczypior i smietane zawijasz w te sreberka, ale tak luźno żeby łosoś nie był za suchy i do rozgrzanego na 220 stopni piekarnika wkładasz na 12 minut i podajesz np z ziemniakaami. Mi wyszło niby dobre tak stwierdził Mój on lubi łososia, ja stwierdziłam, że jednak nie lubie haha Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z sodomy i gomory :-D z mama w mieszkanku urządziłyśmy się nadzwyczaj dobrze i to bez kłotni się obeszło ;-) Miśkowy z Ptakiem (taki duzy człowiek co się przewija na większości zdjęć z imprez) migiem wszystko poprzenosili.No i na razie zyję. Namea🌼---aa czyli dobrze zrozumiałam bo te cytryny mi troche bez sensu się wydawały ale w końcu to seryjny morderca był :-P dzięki co ja bym bez ciebie zrobiła 👄 Rewelka🌼--a co to za baza(bibułki?) jest powiedz cos więcej może też sobie sprawię?? A ja się zbieram z cv co go wczoraj mialam zanieść i tak maja juz moje cv na mailu ale osobiście to zawsze osobiście przynajmniej oddam do rąk własnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i w mojej głowie pojawił się ambitny plan chce wykorzystać to , że jedziemy w góry tzn w tamte strony i robimy około 600 km w jedna stronę i chce namówić Mojego na 3-4 dni dodatkowego urlopu żeby po kilku dniach nart z Zakopca rano pojechać do Bratysławy tam nocować, na drugi dzień do Wiednia bo stamtąd to tylko 80 km, wieczorem z Wiednia do Budapesztu to jest około 250 km tam nocować żeby na drugi dzień troszkę pozwiedzać Budapeszt i wtedy z Budapesztu do nas jest 900 km to chyba byśmy przystanek noclegowy w Brnie sobie zrobili żeby nie jechac tyle drogi na raz. Kurcze fajnie już nawet tanich noclegów szukałam, ale Mój pewno się nie zgodzi stwierdzi, że to za dużo km , że on jedzie wypocząć a nie robić km, że auto się może popsuć, że bedziemy błądzić i 100 innych rzeczy jeszcze wymyśli i pewnie sie na koniec pokłócimy hahaha i nici z wszystkiego będą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz poznajdywałam tanie noclegi także w sumie dołożyło by się tylko za benzynę a skróciło pobyt w górach, kurcze ale sie napaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 a no udal się, udał :) onfim 🌻 dzięki za kawę :) A co do parówek, to owszem, było wykwintnie, przygaszone swiatło, a pikanterii dodawała... musztarda francuska :) reewelka 🌻 zaraz napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wkurzona na kogoś i na siebie przy okazji, że się dałam wlątywać tyle czasu w różne gierki i nie wiem jaki diabeł mnie to tego pokusił:( chodzi o Sz., który czuję, że mi teraz robi na złość. Powiedział chyba tej swojej dziewczynie coś o mnie, a zapewne odwrócił kota ogonem i to ja wyszłam na tą najgorszą. W zasadzie to są niby takie pierdoły, którymi nie powinnam się wcale przejmować ale od wczoraj czuję wielkie wkurzenie (wręcz wkurwienie). Zauważyłam na n-k, że ona mi usunęła swoje komentarze, dodaje ich kolejne wspólne zdjęcia, a swoje ma tylko jedno. Jest mi jej żal, bo co najgorsze, to on jest teraz górą i ona za nim pewnie szaleje- co widać. A to taki kawał skurwysyna!! I jeszcze w tym wszystkim ja maczałam palce:( koszmar jakiś...po co mi to w ogóle było w życiu potrzebne??? Mogłoby przecież wszystko się toczyć zwyczajnie, tak jak do tej pory. To nie...trzeba było szukać \"szczęścia\"...Niby pierdoły takie to są, dlatego nie wiem czemu mnie to tak dotknęło. Nie rozumiem po co mi to było, do czego i dlaczego się w tym brałam udział:o I czemu ja się tym tak przejmuję? Dziwne. A tak poza tym to już jestem przed okresem( a nawet po terminie) i mnie wszystko wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼już nie denerwuj się-szkoda życia. Okres przyjdzie, to złość minie:) Elfik🌼baza pod podkład to takie cudo, dzięki któremu podkład dłużej się utrzymuje na buźce, nie spływa (jest to wynalazek dla tancerzy), wyrównuje wszystkie \"dziury\" w buźce, jak używasz matującego podkładu to \"zjada\" serbum(y) i wtedy matowa twarz dłużej zostaje. Generalnie po bazie masz buźkę jak pupcia niemowlaka. Ja stosuję bazę na całą twarz-łącznie z powiekami i dzięki temu cienie dłużej się utrzymują również. Genralnie kiedyś to był wielki wynalazek i było to cholernie drogie-tak jak Daxcosmetiks. Teraz jest też Soraya baza i kosztuje ok 30zł,jest bardzo wydajna i naprawę jest świetnym wynalazkiem, jeżeli nie masz czasu poprawiać makijażu kilka razy dziennie. Na swoim przykładzie powiem, że jak nie używałam tego to owszem makijaż miałam cały dzień, ale po 8-9 godzinach nie czułam się już tak komfortowo. Jestem cały dzień poza domem i jak wracam już bardzo późno do domu to naprawdę mam jeszcze fajny makijaż. Nie wiem czy nie zamotałam. A co do bibułek to nie wypowiem się, bo w życiu nie miałam z nimi styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jakbym wiedziała, to już wczoraj bym Ci taką zapodała:) Jaki masz rodzaj cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chce, żebyś ty mi pożyczała, tylko dała :P Nasz gnom po moje zaświadczenie jedzie dopiero koło 15, a zapisywać można się albo do 19, albo do 20. On nie wie :) Dziewuszki, wam też tak się nei chce pracować jak mnie???? Normalnie masakryczny leniwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale ja zrozumiałam, że chcesz ode mnie tą bazę, żebym Ci dała, więc Ci mówię, że jakbyś wczoraj powiedziała to byś dostała, bo w Rossmanie byłyśmy, a ja tam sobie kupiła. Więc jaki masz rodzaj ryjka? A zaświadczenie niech ogarnie do 17, bo inaczej wpierdziel mu spuścimy i się skończy dzień dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D spotkanie przeszlo bezbolesnie :P troche pogadalismy, tylko musze zrobic od nowa pewne obliczenia i koniec :) elfik 🌼 az sie zaczerwienilam :D emi 🌼 mi sie tez nie chce, wiec nie jestes sama :D reewelka 🌼 madziczek 🌼 olej to, na prostakow nie ma rady... onfim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×