Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ivette - ale przecież żółtaczka nie ma nic wspólnego z kąpielą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj dòł szeroko pojety, to i się nie odzywam. Może jutro będzie lepiej to Wam opowiem o ciekawym artykule w Pani. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja jestem zła na ludzi ode mnie z pracy, bo komuś nie podoba się moje zachowanie to zamiast mi to powiedzieć, to ktoś to głównego szefa napisał mail. No żesz kurwa...to za szuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A cóż tu taki spokój od wczoraj?? U mnie prawie sielanka - Tosia rozwija się jak szalona :-D , znowu cieszą mnie eksperymenty kulinarne i gotowanie moich najulubieńszych potraw :-D Szkoda tylko, że Samca niezrównoważony klient straszy sądem... No i pogoda mogłaby być nieco lepsza, ale... w sumie nie ma co narzekać, bo mamy zimę :-P Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to popadamy z Emilką w alkoholizm:) Wczoraj znowu wino było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry 🖐️ U mnie też cisza więc sie nie odzywam, telefon milczy ale sie już tym nie przejmuję tylko otwieram kolejny raz portale z pracą, nawet ślepej kurze sie kiedys trafia ziarno więc może i mnie :-O Zauwazyłam tylko że odkąd skończylam studia bardzo sie zmieniłam ubyło mnie co najmniej połowę.Zderzenie z rzeczywistością??Chyba tak z taka rzeczywistościa ktorej się nie spodziewałam bo przeciez tak ciężko pracowałam na zupełnie inną rzeczywistośc :-O Pasiata🌼--tak oczywiście bez umowy ani rusz, tylko że sama ją kleciłam trochę sie netem podpierałam więc jak możesz mi na coś szczegolnego zwrócić uwagę co powinno sie znajdowac w takiej umowie to z chęcia poczytam na razie ekipa zwozi materiały i wieczorem bedziemy podpisywać więc jeszcze mogę coś dodać. Rewelka🌼-alkoholik :-P jak bym chciała sie do Was dolączyć do tego alkoholowania :-O Emi🌼---jak tam humorek dziś??Sorki ze się juz wczoraj nie odezwałam ale net mam tu w jednym miejscu a biurko i fotel w drugim i tam już kabelki nie siegają więc net nie tak caly czas jest :-O A no i w końcu jedziemy z mama po ta pralkę mam nadzieję ze jeszcze będzie :-O ale nie bylo kiedy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pasiata to widzę, że tak jak ja szuksza i eliminujesz E na opakowaniach , ja się staram , ale to jest prawie niemozliwe, cud znaleźćcos bez E. A co do wędlin co miałaś na mysli mówiąc tradycyjne, ekologiczne- to kupujecie od jakiś rolników czy w jakims specjalnym sklepie? Fajnie, że Tośka sie rozwija i rośnie. U mnie sąsiadka z dołu jest koło 30-stki ma już 4 latka a teraz jest w ciąż z drugim a ja chodze z psem haha. A co to za jakiś psychotyczny klient???? Kasiula jak się dziś czujesz Kochana? Madziaczek a czemu dól i co to za artykuł? Ivett zapił i nie przyjechał po Cieie szok, nie wyobrażam sobie tego.... Rewelka a co oni w tym mailu takiego złego napisali? Nie lubie takich ludzi, niech mówią prosto w twarz a nie zaraz do szefa na skargę brrrrr Elfik hop hop gdzie jesteś???? Naemka jak minął dzień???? Jadziu a ty gdzie? Jak po szkoleniu? Ja wczoraj miłam dzien pełen biegania szybko po pracy do dentystki, ufff osad zszedł i babka powiedziała, że może przy mojej wadzie aparat wyjmowany mi pomoże, bo są też przy stałym efekty uboczne, aż się przestraszyłam. Potem jazda z siostrą, masakra jakaś, kurcze mam nadzije, że się nauczy panować nad biegami i kierownicą. A na koniec godzinka stepu, ale dobrze się po tym czułam kupiłam karnet na miesiąc na 1 wejście w tyg. To mnie zmobilizuje!!! Miłego dnia kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reweelki
rany boskie, zmiluj sie dziewczyno. Jestes tak zgorzkniala i antypatyczna ze sie nie dziwie, ze masz liczne grono przesladowcow :o Ciezko na to pracujesz :o Jestes jedna wielka pretensja i juz ciezko po raz kolejny czytac o tym: - ze masz dola -jestes wkurwiona -wkurzona -obrazona na caly swiat -pozabijalabys wszystkich dookola -wszyscy cie przesladuja -ze ci zle -cala reszte dopisz sobie sama..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---jestem nad Tobą :-P Pomarańczo my tu nie piszemy na pomarańczowo jak masz cos do powiedzenia to pisz na czarno :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do reewelki-> dobrze mi z tym moim zgorznieniem:P Poza tym raz jest lepiej w życiu, raz gorzej. Ja ostatnio akurat mam okres życia na \"NIE\", na wkurzanie i złość. Jak komuś to nie odpowiada to tej osoby sprawa. Ita🌼skarga w sumie nie wiem na co, a że do szefa to trochę się wkurzyłam, bo pracuje tu nie od dziś i sądziłam, że jak ktoś ma problem to łatwiej załatwić między sobą, albo między bezpośrednio przełożonymi, a nie z grubej rury do szefostwa uderzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka askad wiesz o tym mailu? Dostałas jakis ochrzan czy coś? Idę zrobić czerwonej herbatki kto chce???? Dziewczyny a wy gdzie???? Onfi a Ty?????????????????? Coś chce mi się spać, dzis po pracy przychodzi do mnie kumpela z liceum, ciekawe czy spotkaanie bedzie ok bo w sumie aż się tak z nią nie trzymałam, ale zawsze symatyczna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bezpośrednio przełożony powiedział mi o tym, ale nikt mnie nie opierdzielił. Chodzi mi o sam fakt załatwienia sprawy. Ja się z kawką dołączam do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gdzie emi 🌼 hop hop?? itus 🌼 dzien wlasciwie wieczor minal przyjemnie :) na randce bylam... pasiasta 🌼 wiosna juz sie zbliza 🌼 🌼 🌼 reewelka 🌼 sciskam mocno i zaraz tylko powiedz komu, to sie zjawie i nakopie w tylki :P elfiku 🌼 a ja tam jestem pewna, ze juz wkrotce trawi Ci sie caly woreczek swiezego ziarna :D przed chwila worcilam z lunchu z kolegami z pracy :) ostatnio mi tu coraz lepiej naprawde... a jeszcze takich arabskich pysznosci sie najadlam, ze teraz tylko mi krotkiej drzemki do szczescia brakuje... jest i emilunka nasza!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 to przesylam troche swiezych soczystych truskawek na smaku poprawe 😘 ktos jeszcze chce?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼gdzie znowu utknęłaś? Emilka🌼chodź tu...a nie gg z Nameą praktykujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Na sam początek wypowiem się na temat niejakiej pomarańczy, która tu jedzie na Reewelke. Po pierwsze, jak kurwa mać nie znasz człowieka, to z góry nie oceniaj. Po drugie, ludzie mają różne okresy w życiu, więc jak ktoś ma akurat gorszy, to wara ci od tego. A po trzecie, żeby sformułować taką jak twoja wypowiedź, to trzeba być dobrze zorientowanym o sytuacji na forum. Więc ewidentnie jesteś jedną z nas, i chyba wiem którą dokładnie. Następnym razem zanim będziesz chciała się wypowiedzieć, to pisz na czarno, bo trąci to hipokryzją i tchórzostwem. Morda w kubeł i wypierdalaj z forum, jak coś ci nie pasi. I nie piszę tego dlatego, że akurat Reewelke znam osobiście. Ale jak już się kurwa czepiasz, to chociaż miej odwage napisać to na czarno. I tak podejrzewam że każdy się zorientował o kogo chodzi. Tyle w tym temacie. Namea 🌻 kwiatuszku jestem już na posterunku :) ita 🌻 no przecież jestem :) pasiata 🌻 buziaki dla sielankowej rodzinki :) Reewelka 🌻 no jestem, nie mam dużo pracy, ale miałam jazde, i troche się musiałam spóźnić. Sraj na ludzi z pracy. Następnym razem bądź zawsze bardzo zajęta jak przyjdą prosić o pomoc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌼 brawo!!! samej czailo mi sie "wypierdalaj" na koncu jezyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼dzięki za "obronę":) Dziś będę siedziała z Tobą do 18, bo dzwoniła mama dzieciaków, żebym przyszła tuż przed 19, bo nie ma dużo prasowania, a jutro będę prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×