Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A i bajka ze wzgledu na swoje zamilowanie do nauk wszelakich merlin w żeńskiej postaci czyli merlinowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie królową nie znoszącą sprzeciwu i wychowującą swoje dzieci w zasadach byłaby też zdecydowanie onfim. Madziczek sprzątaczką (bez obrazy,to jedyna, ktora tak dba o porządek). Ita- hmmm na posyłki?bo ona zawsze lata po mieście na zakupy, lumpy itd, to pewnie wszystko by pozałatwiała. A i była by takim 'holiday plannerem' :) Bajka guwernantką nauczającą rozkapryszone księżniczki:) Reewelka- księżniczka, kłócąca się ze swoją siostrą (w tej roli JA:) o zabawki :D Pasiata szef kuchni, propagujący zdrowy tryb zycia :) Więcej nie wiem :) Romantyk to książe śpiewający serenady pod oknem księżniczki Reewelki i wspinający się po winogronie do jej okna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że rola księżniczki bardzo mi pasuje, ale musi to być zlośliwa, rozpuszczona, rozkapryszona i generalnie marudna księżniczka:P Emilka to mały pyskacz, taki zły chochlik siedzący koło księżniczki i podpowiadający co by można jeszcze zbroić. Ita to taki szperacz, biegacz i ogólnie Pani od zaopatrzenia:) Romantyk-książe na białym rumaku, ale ja bym go woda chlusnęła, jakby mi wył pod oknem, albo poematami sypał. Ofim-królowa matka Pasiasta-smakosz i kucharz Madziczek-porządnicka...dzięki niej w pałacu było by wszystko na błyysk:P Bajka-naukowiec/guwernantka Namea-wielki podróżnik i dobra dusza, taka do rany przyłóż Kasiula-dworzanka, koleżanka księżniczki, plotkująca z nią Elfik-zajęłaby się zwierzyńcem na zamku Czarna-dworzanka Reszty nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 nie bądź taka powiedz :) elfik🌻 emi🌻 oj ale mnie zaszczyt spotkał :) dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a Ty jesteś jak chochlik:P A skąd wam się wzięło, że ja księżniczka? Ja ani nie wyglądam, ani się nie zachowuje:) Ofim🌼wszystko w swoim czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem:D Czarna-macocha przy zwierciadełku:P Mika-wróżka chrzestna...pojawia się tylko czasami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale fajne historyjki:D posmialam się w końcu porządnie na zdrowie:) Pasiata🌼by nam podawała oczywiście tylko naturalne upolowane mięso,baz ani jednego szkodliwego E Kasiula🌼by piastowała dzieci na dworze:) i była niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my z Kasiulą miałybyśmy "domowe przedszkole:P" A w razie potrzebym ja bym towarzystwo resocjalizowała. A nikt tu nie studiuję jakiejś architektury wnętrz? Bo ja bym chciała mieć jakiś wypasiony ten swój pałac jak mam być księżniczką i to na dodatek paryżanką złośliwą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to była by moja dworka do zakupów lumpkowych, a do wina i chipsów Ciebie preferuję:P Była by księżniczka reewelka i jej świta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 nie nie nie, ja jestem albo na równi z tobą, albo wcale mnie nie ma :P Nie zgadzam się na bycie niczyją dwórką :P Nie bo nie i chooj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja nadworny wet :-P ale moje kluczowe zadanie to nadworny błazen bo ja się zdecydowanie czuje jak błazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼będziesz ze mną winiacza walić pod murami komnaty:P Elfik🌼dołączasz się do wina po murem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no to ja proponuje moje ulubione miejsce czyli wino (z kartonu kawalier nie wiem czy u was takowe są :-P) pod...kościołem u nas w KC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fochhhhhhhhhhhhhh!!!!!! Jak stąd do tamtąd! :D Jestem chora, dosyć mocno chora. Temp mi skacze od 36.5 do 39.4 :-O Od 3 dni. A tu sesja:-O Cała rodzina chora. Masakra!!! Kasiula🌻 Gratuluję!!!! :D:D Cieszę się, że Ty się cieszysz. Dalej nie mam siły pisać. Bierzcie coś profilaktycznie na grypę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo soma może projektować :) Reewelka i Elfik 🌻 nie każdy jest tak szurnięty jak my :) Elfik 🌻 kawalier jest i u mnie. a zauwazyłaś ze od paru lat ma takie sprytne otwieranko na kartonie? Kiedyś trzeba było dziubek odcinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---wiesz kawaliera to sie piło za małolata teraz to ja wole Jacusia danielsa albo grandsa :-P więc ostatnie ulepszenia tego a jakze szlachetnego trunku nie są mi znane A z tym szurnięciem oj nie dajmy się zwariowac tej powazności :-P Soma🌼----nadworny inzynier :-) już nie gniewaj się 👄 No to teraz by sie przydała jakaś nadworna zabawa co by się szlachta nie nudziła hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×