Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Reewelka 馃尰 masz racj臋, m贸j tato w pewien spos贸b pracuje jako kierowca, i 艣rednio przeje偶d偶a ponad 3.000 km tygodniowo. i to nie tylko po miastach i bocznych drogach. Wi臋c z kim jak z kim, ale z nim si臋 nie boj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja lubie szybko jezdzic..... wrrrrrrrrrrr...... elfik 馃尲 mialam kiedys faceta kierowce rajdowego.... co nieco mnie poduczyl.... emi 馃尲 a ja Ci gratuluje nowego doswiadczenia :) ita 馃尲 nie ma co sie bac, trzeba probowac!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲---mo偶e Ty sobie we藕 poczytaj albo lepiej porozmawiaj z kim艣 m膮drzejszym a nie dawaj wiar臋 we wszystko co na necie przeczytasz albo chociaz czytaj jakie艣 pewniejsze 藕r贸d艂a!!!Ja z lekark膮 na ten temat rozmawia艂am jak chcia艂am Sarci臋 wzi膮膰 i m贸wi艂 偶e od psa r贸wnie偶 mo偶na si臋 zarazi膰 szczeg贸lnie jak jest ma艂y i drapie!!! http://pl.wikipedia.org/wiki/Toksoplazmoza Koty to jedno ze 藕r贸de艂 inne 藕r贸d艂a to niedogotowane mi臋so brudne owoce, wydzieliny zwierz臋cia (psa kota 艣wini ptaka) zaka偶onego ktore si臋 przedostaja do pokarmu cz艂owieka. A co do prawa jazdy to 偶e Twoja mama po 30 latach posiadania prawa jazdy nie je藕dzi zbyt dobrze to nie znaczy ze inni rodzicem z takim sta偶em maj膮 tak samo.Moja mam akurat je藕dzi 艣wietnie i id膮c taki tokiem my艣lenia to Ty tez nie powinna艣 w og贸le wsiada膰 za k贸艂ko bo i przy 50 km/h mo偶esz kogo艣 zabi膰 jak je藕dzi膰 nie umiesz.A potem my艣lisz ze plastikowa plakietka zast膮pi Ci do艣wiadczenie tak czy siak kiedy艣 trzeba si臋 tego nauczy膰 a chyba wszyscy wiedz膮 偶e nawet taki kierowca ktory ma juz plastik nie wiele jeszcze umie po ta sa np zielone li艣cie naklejane na auto dla oznaczenia pocz膮tkuj膮cego kierowcy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲ja od dzi艣 do 艣rody jestem po pracy wolna i ko艅cz臋 o 18, wi臋c jak Tobie wygodnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 ok, to moze jutro, bo dzis posiedze w domu i troche s艂贸wek si臋 poucz臋. moze byc i jutro i 艣roda :) w czwartek na wieczor moj osobisty przyjedzie na 4 dni :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga 馃尰 jak sama m贸wisz, "przesz艂a艣 wielu instruktor贸w", to nie por贸wnuj tej sytuacji do mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi 馃尲 reewelka 馃尲 a ja codziennie koncze o 17 i jestem wolna, takze jak tam Wam pasuje.... :P 馃槝 馃槝 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲spoko:) Ja sobie dzi艣 sama pot艂uk臋 w klawisze:) Pi膮tek wolny wzi臋艂am:) Strzyga馃尲a nie odnios艂a艣 wra偶enia, 偶e ka偶dy inaczej Ci臋 uczy艂? Ka偶dy ma przecie偶 inne przyzwyczajenia. Poza tym nie wydaje mi si臋, 偶e trzeba si臋 o wszystko dopomina膰, bo oni przekazuj膮 Ci widz臋, kt贸r膮 musisz posiada膰 na egzaminie, a normalna jazda jest w tym momencie spraw膮 drugorz臋dn膮. A mo偶esz powiedzie膰 gdzie Ty tak szybko je藕dzi艂a艣 w Warszawie? Bo jestem bardzo ciekawa co to za magiczne miejsce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Namea馃尲a dasz mi poje藕dzi膰 swoim autkiem? Bo ja nie mam gdzie si臋 uczy膰 poza tym co wyje藕dzi艂am:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尲 dam dam, pewnie, ze dam :D ale u mnie to latwizna, bo mam automat :P ale juz tylko przyjedz to Ci zalatwie nawet z manualna skrzynia ;) emi 馃尲 Ty tez :) tutaj mozna poszalec :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 w艂a艣nie napisa艂am do namei, ze na chwile obecna to pewnie nas nie sta膰 na bilet do Dubaju :) Wiesz, z naszymi oszcz臋dno艣ciami :D Spoko, ja te偶 dzis sama si臋 poucz臋, te偶 mam wolny pi膮tek :P AAAAA i m贸j Osobisty powiedzia艂,偶eby艣 jego uprzedze艅 nie bra艂a do siebie :P bo jemu ju偶 chyba przechodzi l臋k o moje znajomo艣ci :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no i namea posz艂a do domu. ita 馃尰 i jak w ko艅cu z tym twoim przeniesieniem? juz luty przecie偶 kasiula 馃尰 male艅ka, jak si臋 czujesz?? i gdzie jestes? czarna 馃尰 mia艂a艣 by膰 na bie偶膮co :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Namea馃尲jakby Dubaj by艂 pod Warszaw膮 to prosz臋 bardzo-mog臋 by 膰 nawet dzi艣 wieczorem:P Emilka馃尲no to si臋 ciesz臋;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Strzyga馃尲---wiesz ci臋zko si臋 upomnie膰 o co艣 o czym nie wiesz przecie偶 nie zapytam instruktora a czy trzeba przycisn膮c jak wypadam z zakretu? je艣li nie wiem o tym :-O ja prawko zda艂am za pierwszym razem i sie nie doszkala艂am a 偶e mam czynne prawo jazdy ju偶 9 lat wi臋c mam swoje pogl膮dy na temat do艣wiadczenia i wiem 偶e du偶o nauczy艂a mnie mama a z instruktorem nigdy powy偶ej 100 nie jecha艂am a jednak jako艣 sie musia艂am nauczy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilunka馃尲 jestem:p Ale si臋 nie wtr膮cam, bo co komentowa膰 jak prawka nie mam:p A na kotach si臋 nie znam wi臋c te偶 milcz臋;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi ale to dopiero od marca Dziewczyny ja tu nie wysiedz臋 chce juz do domu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲marudo:P Ja tu do 18 dzi艣 koczuj臋...:) Emilka馃尲ona si臋 strasznie martwi, ale nak艂adam jej 艂opat膮 do g艂owy, 偶e b臋dzie wszystko w porz膮dku. Czarna馃尲ja jeszcze nie mam, ale zamierzam mie膰:P A kot贸w nie lubi臋. Elfik馃尲jestem tego samego zdania co Ty:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A w og贸le to polecam dwup艂ytowy album Beyonce czy jak tam si臋 pisze jej imi臋. W艂a艣nie siedz臋 zas艂uchana i jestem pod wra偶eniem, bo nigdy za ni膮 nie przepada艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W艂a艣nie sie pok艂贸ci艂am z przyjaci贸艂k膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ide do Dziekan Okr臋gowej Izby Radc贸w Prawnych 偶eby zrobic porz膮dek z t膮 mamimnsynkow膮 pizd膮 trzymajcie kciuki ojjjj b臋dzie si臋 dzia艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi haha ale ja si臋 raz na 10 lat z ni膮 k艂贸c臋 ostatnio 5 lat temu i rok ze sob膮 nie gada艂y艣my hahaha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 no czytam w艂a艣nie na wikipedi te偶 nie ma s艂owa o mo偶liwo艣ci zara偶enia si臋 od psa jedyn膮 wobec tego mo偶liwo艣ci膮 zara偶enia si臋 od psa jest zjedzenie go na surowo tylko takie informacj臋 znalaz艂am http://www.maluchy.pl/artykul/157 tu ginekologa tu masz prac臋 wenterynarza http://sonia.low.pl/sonia/rady/tokso.htm i nie twierdz臋 偶e plastikowa plakietka zmienia cokolwiek ale nie upieram si臋 偶e sta偶 posiadania odpowiada do艣wiadczeniu i 偶e zaczynanie nauki po po 30-40 h jazd to nadal jest zaczynanie nauki od pr臋dko艣ci przewidzianej nie na zwyk艂e drogi nie jest dobrym pomys艂em ale skoro ona wie co robi to niech i tak b臋dzie je艣li si臋 czuje pewnie to dla mnie mo偶e jak ju偶 pisa艂am i 180 艣miga膰 kciukam daj jej w ryja jak spotkasz bo kobiet臋 ponosi reewelka馃尰 m贸j te偶 m贸wi 偶e fajny ten album jestem w szoku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o matko swi臋ta, a jakbym napisa艂a 偶e jecha艂am 100/h albo 80/h to nie by艂oby takiego zamieszania? pewnie 偶e by艂oby. aa i jeszcze jedno onfim 馃尰 nie wierz臋, 偶e ty po sko艅czeniu kursu nie bedziesz chciala po膰wiczy膰 przed egzaminem, nawet we w艂asnym samochodzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲oj kciukam, bo z takimi pizdami to trzeba ostro. Emilka馃尲i wiesz co ja wieczorem robi臋? Um贸wi艂am si臋 z kole偶ank膮, kt贸ra z Alp wr贸ci艂a, zamiast si臋 uczy膰. Z t膮 od P. i E.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ty leniwcu ! Nauka jest najwa偶niejsza! To moja wina :( moglam si臋 z toba uczyc :( :D:D:D:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰ale偶 oczywi艣cie 偶e b臋d臋 chcia艂a ale 120 na liczniku raczej w zdaniu egzaminu nie pomaga a do nabierania do艣wiadczenia do jazdy szybszej mnie jeszcze daleko najpierw uczysz si臋 literek a potem dopiero piszesz wyrazy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲oj leniwiec ze mnie straszny:) Ale musz臋 si臋 spotka膰 z t膮 kole偶ank膮, a do nst臋pnego tygodnia nie wytrzymam, bo ona czeka na relacje z tych akcji wszystkich:) Pewnie, 偶e dam pos艂ucha膰. Jutro pos艂uchasz:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×