Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim 🌻 jak 2 w 1?:) Ale fajnie :) Wiesz, ale my nie wszystko robimy razem :) ivette 🌻 dzięki, ale to dopiero początek boju o prawo jazdy :) strzyga 🌻 no, jak samochód zachowuje się, jakby miał wpaść w rezonans, to kto jak kto, ale fizyk naprawi :) Fizyk to fizyk, na rezonansie się zna :) To wy się widujecie w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 ojoj a co myślisz że się stało? ivette🌻dokładnie żadna krzywda się dziecku nie dzieje ja miałam wózek od kuzynki i spoko emi🌻 ja mam inne wrażenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu... eh.... przeważnie rozmawiamy półprzytomni po nocy, a raczej każde mówi co chce, próbując zachowac temat, co się średnio udaje. Zwłaszcza jak ja teraz jeszcze do 22 zaczęłam pracowac, a on na 7 rano ma byc po drugiej stronie wawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 nie wiem. coś z zawieszeniem może? idę się położyc... zmęczona tym wszystkim jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim ja wiem ze sie krzywda nie dzieje, w koncu z kazdego wozka tak samo wyrosnie, bez wzgledu czy kosztowal 30 czy 3000 :/ ale skonczmy temat, bo to bez sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 mnie raczej o fizyka chodzi z pytaniem co mu się stało ivette🌻 no fakt ok koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się witam i o zdrowie świty pytam:) Uciekam do szkoły....poproszę o mocne kciukanie dziś od rana do 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 weekend jak zwykle minal szybko, ale byl przemily, wiec nie ma co narzekac... :) w pracy mi sie jednak troche komplikuje :o w czwartek podjeli decyzje o wstrzymaniu mojego projektu, bo od pazdziernika klient nie placi :( jeszcze przez tydzien pracujemy, a potem nie wiem co sie ze mna stanie... gdzie mnie przeniosa na przyklad... ech... za dobrze chyba bylo :( reewelka 🌼 ja za Ciebie to nie tylko palcami, ale calym sercem kciukam (jesli to w ogole mozliwe) :D pasiasta 🌼 u mnie dzisiaj znowu pieknie :) wiec przesylam promyczkow dla Ciebie i Tosi :) emi 🌼 pewnie zajeta jestes z Osobistym co?? elfik 🌼 powiedz mi kochana czy teraz jest jakis zastoj z grey\'s anatomy?? bo ja od 2-och tygodni nie moge sciagnac zadnego nowego odcinka :( wiesz cos?? onfim 🌼 to ile juz tych godzin za kolkiem masz za soba co?? :) kasiulka 🌼 ja bym spieszyla do dentysty jak najszybciej poki mala dziurka jest, zebys potem nie miala klopotu :) i dla Ciebie i fasolki tez przesylam promyczki cieple :D itus 🌼 kiedy jedziecie na te narty?? moi Rodzice w tym tygodniu a ja juz zazdroszcze... juz tak dawno nie bylam. ale juz w przyszlym roku zrobie wszystko, zeby pojechac tez... aaa no i jak tam sprawa wycieczki z Twoim?? przekonalas go jednak?? zaraz naskrobie Ci maila... w koncu mam chwilke na to :) madziczek 🌼 ja nie glosowalam :( to kiedy masz ten egzamin?? ivette 🌼 nie przejmuj sie glupim gadaniem rozpuszczonych bab, dla ktorych najwazniejsza jest metka... dbaj o to, zeby Twoja Ania byla madra, bo to co wewnatrz czlowieka jest przeciez najwazniejsze... czarna 🌼 a ja uwazam, ze powinnas Kapciarzowi powiedziec jak bardzo Ci to przeszkadza... trzeba byc przede wszystkim szczerym... na pewno na dobre nie wyjdzie jak bedziesz wszystko tlumila w sobie. a On chyba powinien wiedziec, ze masz z tym jakis problem... a swoja droga to ciekawe jak niektorzy Rodzice chca przezyc zycie za swoje dorosle dzieci... :o bajka 🌼 kciukam za te pozostale dwa egzaminy. i walczcie o to Wasze wesele :) niech bedzie takie jak Wy chcecie... przeciez Rodzice Wam chyba laski nie robia, ze pomagaja finansowo :o strzyga 🌼 czy Ty wiazesz jakies plany na przyszlosc z Fizykiem?? jadzia 🌼 co u Ciebie?? mika 🌼 jak tam tatuaz?? pochwalisz sie jakim zdjeciem?? :) vitalijka 🌼jak tam sie czujesz?? lepiej juz?? mimi 🌼 soma 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 aha. sorka. napisałam przecież, że nei będę go budzic, żeby pytac, więc nie wiedziałam. Powiedział, że go serce coś kłuje. Dostał jakiś zastrzyk i jakiś lek ma sobie wykupic. ja się przeziębiłam. strasznie mnie gardło boli. aspirynkę już wzięłam i w łózku dziś leżę. pamiętacie te dwie wyzywające sukienki a\'la skóra, które zamówiłam na allegro? Dziś je dostałam :) Jedna porażka, a jedna nie taka zła ;) namea 🌻 teraz to już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ troszke pozno dzisiaj dotarla,ale bylam w miescie z mama na zakupach. zadnych ciuchowych nie zrobilysmy:( mama szukała spodni eleganckich, ale sa tak beznadziejnie szyte, ze wisza, ciagna sie i w ogole fuj:/ ja ogladalam sukienki slubne....:) teraz reszta sprzatanie i zakuwanie do egzaminu:o namea🌼 bedz dobrej mysli, moze nie bedzie tak zle juz teraz dziekuje za kciukanie:) nie laski nie robia, ale kazde z nich ma własne wyobrazenia. ale damy rade, postawimy na swoim, w koncu to nasz slub, nasze wesele i nasz dzien! ivette🌼 strzyga🌼kuruj sie biedaczku. duzo gorącej herbaty z cytrynka pij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 wszyscy cali :] namea🌻 no dwie nie formalne:P ivette🌻 strzyga🌻 no ale napisałaś również że się domyślasz :> no dobra nie ważne zdrówka dla was :) bajka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 przepraszam, jakoś nie kojarzę faktów. Aspitynę kolejną właśnie wypiłam i się dalej kładę. Na zewnątrz tak ciepło, a mi tak zimno :( Domyślam się, a nawet jestem pewna - jest po prostu przemęczony. w tym tygodniu wrócił do domu raz o normalnej godzinie, a codziennie o 6 wychodzi do pracy, potem daje korki, potem jeszcze coś i takie są skutki. W dodatku częśc leków miałam w samochodzie, więc wyszłam po nie - w jakimś takim domowym ubraniu - a;la dresowe spodnie, bluza i narzuciałam na siebie płaszcz fizyka, bo akurat wisiał na dole na wieszaku i widzę, ze idzie jakiś facet, ale nie zwracam uwagi, a on do mnie \"dzień dobry\", no ok, to ja też do neigo \"dzień dobry\", a on \"a mąż w domu?\" zabójcze spojrzenie w jego stronę \'nie mam męża\'. \"a fizyk jest?\" heh... odnośnie motoru facet przyszedł. już go nie lubię. dobrze, że nie przylazł wcześniej jak te sukienki przymierzałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 spoko, wracaj do łóżeczka i zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam namea🌼---jest nowy odcinek tzn 14 masz tu torrenta http://www.mininova.org/tor/2254340 to jest ten zajebisty jak dla mnie co Christina tak fajnie sobie idzie obok Hunta i są oboje tacy szczęśliwi. Byłam w Empiku i sobie poczytalam troche sekretu :-) to jest dokladnie to co ten filmik na you tubie tylko filmik to nie jest całość.I trzymam kciuki żeby z praca było dobrze. Rewelka🌼---nadworny błazen szalenie gratuluje niesamowicie zdolnej Księżniczce i wyraża nieskończony podziw :-) oraz zyczy dużo powodzenia na egzaminie Emi🌼---nadworny błazen przesyła również gratulacje wspaniałemu Rycerzowi :-) a co do wesele to u nas też niby taki zwyczaj że rodzice finansują i nasi też się trochę dołożą nie powiem ale to nie tak że wszystko finansują. Strzyga🌼--czy Ty swojego auta to nie masz jeszcze na gwarancji serwisowej??Przecież ono nie ma jeszcze dwóch lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 niby mam... ale fizyk powiedział, że to najprawdopodobniej od błota samochód jest niewyważony i dlatego tak robi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wscieklam sie :/ od obiadu bola mnie zeby :/ w dodatku te, ktore mi tak zwana poklska dentystka robila :/ normalnie wsciec sie mozna, rozumiem ze nic za to jej nie placilam bo na kase mi je robila no ale mogla sie chociaz troche przyloyc :( :( :( a tak to pewnie wydam z 4000zl jak bede na wielkanoc w polsce u swojego dentysty musze wszytsko ponaprawiac bo mam juz serdecznie dosc :/ juz sie prawie wykurowalam na cale szczescie, tylko kataros mi zostal. a mala ma dzis dzien gburka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)ale miałam dzisiaj super dzień:) Pasiata wczoraj bardzo mnie zdziwiła Twoja reakcja na pewna sytuację,zwlasza jedno zdanie ale o tym wszystkim jutro więcej napisze. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi, czy wszędzie tu na kafeterii panuje ta pomarańczowa rewolucja na topikach? No czytać się tego nie che... Jak to robicie, że tu jeszcze się nikt nie robi bałaganu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 LATKA
HEJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień :) madziczek🌼 dobrze że dzień udany mimi🌻 wszędzie tutaj pomarańczowe nicki się ignoruje jeśli chce ktoś pogadać musi się zaczernić i raczej jest to bardzo pilnowane bajka🌻 dobry dla reszty 🌻 i może kawka jak by ktoś miał ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moją drogą świtę:) Egzaminy zaliczone, więc wszystko do przodu, bo marne oceny są:O No, ale nie mogę mieć do nikogo o to pretensji, bo olałam sobie. Od nowego semestru biorę się za siebie:) Ja wylądowałam na łonie natury i odpoczywa, a korzystając, że znajomi jeszcze śpią to ja siedzę w necie i z rodzinką przyjaciółki. Już po kawce jestem, więc spoko:) A no i wczoraj w nocy przekonałam się, ze faceci to jednak chamy...ale o tym cisza na forum. Miłego dnia:)choć dziś już nie ma takiego słoneczka jak wczoraj, a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie:) Pasiata🌼 możesz mi wyjaśnić o co chodziło w tym zdaniu- \"A ja już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że na forum jak w życiu - nie z wszystkimi warto nawiązywać bliższy kontakt\"? To znaczy, że z kim nie warto? i co masz na myśli pisząc bliższy kontakt? Dziwi mnie to zdanie i taki pogląd, nie rozumiem co mogłaś mieć na myśli. reewelka🌼 ano sporo tych chamów niestety. onfim🌼 ja mam ochotę na kawkę:) Moi rodzice już skończyli \"balować\" i podobno było super:D Oglądałam zdjęcia, bardzo fajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Wczoraj dzień minął nadzwyczaj szybko ale też i miło. Wzięłam się za prasowanie swoich koszul, ale wszystkiego nie skończyłam beee. No i w ogóle jakoś wcześniej wstałam, to wzięłam się za sprzątanie i nawet pojechałam na lumpki bo wszystko po 3 zł było, obkupiłam się za grosze.A mój odsypiał bo wyobraźcie sobie, że pies w pt wieczorem miał 3 szczepienie i po kilku godzinach, coś niedobrego zaczęło się z nim dziać. Sapał, ciężko oddychał, nie można go było dotknąć bo piszczał w niebogłosy i nawet (co mu się nigdy nie zdarzyło) posika się w legowisko. Mój oczywiście histeryk(wkurza mnie to u niego, ta jego panika) zadzwonił zaraz do wet a to była już noc, ale wet powiedział, że tak może być po tej szczep i żeby mu dać aspiryne bo pies pewno ma gorączkę, ale co ja się wystraszyłam to moje echhhh I jestem w szoku, bo wczoraj popołudniu tez byłam w \" szpitalu\" tzn u mojej siostry i jej rodzinki pranie wstawić, posprzątać i do apteki jechać, nic jej lepiej nie było, wezwalismy z jej teściową lekarza do domu po raz drugi, dał jej zastrzyk, dziś troszkę lepiej się czuje, dziw mnie bierze, że mnie nic nie chwyciło, bo moja mama raz była i juz leży chora. Ivett nie wiem jak to jest z protezą a tymi metkowymi mamusiami się nie przejmuj, dziecko nie odróżni czy to jest wózek za 600 funtów czy np za 100 bzdura, dla niego liczy się czas i miłość mami. Madziaczek ja nie poszłam na wybory. Rewelka a cóż to za łono natury? Ja już się nie mogę doczekać kiedy ja będę jeździła sobie do domu nad jeziorko. Gratulacje zdania egzaminu i trzymam kciuki za praktyke. Emi Tobie również!!! Naema dokładnie 14 lutego, a z tą Bratysławą i Wiedniem to ja już sama nie wiem, auto naprawione,ale troszkę się boję, ale jak coś to muszę zarezerwować jakiś nocleg. Zaraz odczytam maila i juto jak coś odpisze. Ok wieszam pranie, wskakuję do wanny i szykuję się do teściówki na obiad, bo wczoraj przypadkiem zawitaliśmy do niej jak byliśmy z piesem na spacerku i zaprosiła nas.Szkoda tylko, że dziś tak pochmurno jest. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼jestem u przyjaciółki, która mieszka za Warszawą, więc dla mnie to łono natury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×