Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

czarna 🌻 a ja mogę się nieśmiało upomnieć? Bo ja to nie widziałam jeszcze ani jednego twojego zdjęcia :( reewelka 🌻 dziady znów mnie robota zawaliły... mysterrryyy 🌻 ło ho ho, grozisz, tylko ciekawe, czy groźbę spełnisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 normalnie czuję się jak gwiazda:D Zaraz załączam swoje skromne lico:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Śnieżynki moje 🌼🌼🌼🌼 U mnie sypie śnieżek biały... Madziczek 🌼 Nie chciałabym mieć lekarza za męża bo: 1) od dziecka muszę dość często ich oglądać - mam wstręt to tego zawodu ;) 2) ciągle by mi mówił: nie powinnaś tego tamtego, powinnaś to i tamto, dobrze się czujesz? zaraz cię zbadam - czegoś takiego nie lubię :) Ofinm 🌼 Wczoraj chciałam poczytać Kołakowskiego ale zasnęłam. bytka 🌼 wielkie dzięki za trzymanie kciuków - to dodaje mi otuchy :) Emi 🌼 To powiedzonko choć bardzo zabawne lecz doskonale podsumowujące mojego lekarza, który jest dobrym specjalistą dlatego przymykam oko na te czasem dziwne zachowania i obracam to w śmiech. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziś dowiedziałam się, kuzyn który jest też po operacji ucha [ale ma inne schorzenie] SŁYSZY!!! Bardzo mnie to cieszy, nawet sama nie wiem jak :) :) :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrna 🌻 dziękuję za zdjęcia. Jaka ty ładna jestes, a twoj kapciarz też urodziwy :):):) A swoją drogą, wyglądasz na drobną, więc gdzie te cyce jak donice ? :):) mimi 🌻 u ciebie sypie śnieżek biały? :) Naprawde? :) A to ci heca, bo u mnie fioletowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie chciała lekarza za męża, bo by go za często w domu nie było. zjadłam obiadek i zaraz się do pracy zbieram. jeszcze okienko otworzyłam, co by trochę świeżego powietrza wpuścic i się rozbudzic. jeszcze kawka c\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny pracowity dzień, coś czuję że będzie już tak coraz częściej... Troszkę wam zazdroszczę dziewczynki śnieżku bo u mnie tylko nieśmiało pruszy i praktycznie wszystko odrazu znika, a tak bym sobie bałwanka ulepiła z chrześniakiem albo porzucała się śnieżkami z mężulkiem... pasiata 🌼 gratulacje dla Tosi, to naprawdę spory wyczyn ;) teraz to będzie pakować do buźki wszystko co tylko jej w rączki wpadnie. Pamiętam jak moja Gosiula pierwszy raz sięgnęła po swoją stópkę i \"pociućtała\" sobie paluszki u nóżki... kwiczałam z radości jak to zobaczyłam... Ehh dzieciaczki, takie małe - wielkie cudeńka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 po 1) mówiłam, że zmalały odkąd schudłam:D po 2) sztuka kamuflarzu:P, po 3) w płaszczu zimowym byłam a to też zakrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼a teraz fizyk to w domu często bywa? Ty w ogóle z nim jakaś dalszą przyszłość wiązesz, czy tylko tak \"rekreacyjnie\" jsteście razem? Chodzi mi o to, czy znajomym przedstawiacie się na wzajem? Czy jakby była jakaś impreza rodzinna, to byście zabrali ze sobą siebie na wzajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻nie jedzą daje im jeść :P mimi🌻 ja połykam kolejną książkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 nie wiem co to znaczy dla Ciebie "rekreacyjnie", ale jeśli to, co myślę, to nie. Faktycznie często nie bywa, ale w dużej mierze jest to związane z tym, że tu nie ma miejsca na pracę. Mam nadzieję, ze jak się może gdzieś przeprowadzimy to będzie lepiej. Znajomym się przedstawiamy razem. Znam częśc jego rodziny. Gorzej z mojej strony jeśli już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼"rekreacyjnie" czyli, żeby nie być i nie czuć się samotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 ja też nie znałam pojęcia \"rekreacyjnie\". Na pierwszy rzut to mi się z bzykaniem od czasu do czasu skojarzyło. Głodnemu chleb na myśli, wiem wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼to swoją drogą, ale nie tylko o bzykanie w tym stwierdzeniu chodzi, choć głównie. Po prostu takie bycie ze sobą, żeby nie czuć się samotnie, a bycie z tego podowu to głównie na bzykaniu się opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak ktoś się tylko bzyka to się mówi że jest z kimś \"na stopie turystycznej\" :) Można się z kimś jednorazowo spotkać na stopie tyrystycznej :) czarna 🌻 ja tez głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisij jem jak smok - zjadłam obiad i już sięgam po krakersy, bo mnie ssie... Cieszę się, że Wam się podoba jak piszę o Tosi - trudno byłoby nie pisać, biorąc pod uwagę, ile miejsca w moim życiu zajmuje :-D Mam nadzieję, że Wam nie zbrzydnie ;-) Czarna 🌻 ja też bym chciała fotki - w zamian mogę zaoferować swoje i Tosi... Pieszczoty też mogą być ewentualnie :-P Reewelka 🌻 mój kolega \"z piaskownicy\" też jadł śnieg, ale wyszedł na ludzi, więc to nie to :-P Elfik 🌻 przeżył?? Onfim 🌻 a ja znalazłam alternatywny przepis na muffiny :-) Będę testować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 boskie! :-D A moim sąsiedzi znowu odkurzają - grrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 🌻 trzymam za słowo! Ale i tak uważam, że nie jest ze mną tak źle, bo nie piszę Wam o kupkach - ile i jakie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ORENŻADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Pasiasta🌼może na chłopców to inaczej działa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼 pewnie, że chcę!:) Dawaj tą swoją słodycz:D Rewelka🌼 u mnie na taki związek mówi się po prostu \"związek otwarty\". Byzkamy się razem, ale z innymi tez mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 co kraj to obyczaj :) albo: u nas na wsi mówi sie inaczej niż u ciebie na wsi :) A teraz boski tekst piosenki "Byłem cały twóóóój caluteńki tylko twóóójjj, Po nocach spać nie mogę bo nie dajesz mi spać " :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼do 16:30:P Czarna🌼u mnie się mówi, że ludzie się rekreacyjnie spotykaja ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 kuźwa,nie mam dziś żadnego listu, więc trza będzie do 17 siedzieć... No ale zrobić co w mojej mocy żeby do domu uciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼widzę zmianę stopki:P A ja lecę po robocie na boskie urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×