Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

powycierane... muszę się normalnie wziąc za siebie... w pracy popieprzyli coś w grafiku i wczoraj mnie nie było, a dziś jestem wg nich. No i niech sobie mają. I tak dziś nie pójdę, za to pójdę wieczorem bachora popilnowac i wyjdę na tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---czyżby to wszystko zasługa ,,wpadającego" znajomego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale u nas pogoda! Sypie i sypie - ze spaceru wróciłyśmy niczym dwa bałwanki ;-) Emilka 🌻 ja z delicjami tez tak mam - to chyba kwestia tego, że nie lubię, jak mi się smaki mieszają: ptasie mleczko to ptasie mleczko a czekolada to czekolada (odrębne byty, odrębne smaki), podobnie z delicjami... Czarna, Bytka 🌻 widzę, że jest nas więcej! :-D Onfim 🌻 a dlaczego ten gość tak Cię stresuje?? A z tymi testami to strasznie gorliwa jesteś... Elfik 🌻 i jak po remoncie? Strzyga - jak nie pech, to zalewasz... Podziwiam! ;-) Reewelka 🌻 i jak Modliszko? :-P Romantyk 🌻 już się nas nie boisz? Mysterrry przez 3 R... a mi się nie podoba \"Twoja proza\" i nie lubię jak ktoś odpowiada bezosobowo na moje pytanie i to jeszcze w sposób pokrętny - żeby odpowiadając nie odpowiedzieć. Romantyk wierszem, Ty prozą, ale tak samo mało treściwie - za mało prawdy w Waszych postach. :-P Idę wieszać pranie i myć gary a wcale mi się nie chce - marzy mi się leniwy weekend, najlepiej nad morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem tak ptasie melczko, w delicjach galaretkę zjadam na końcu i snicersa dość dziwnie jem:) Pasiasta🌼ja nie zjadam swoich partnerów;) A no Modliszkuję trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata 🌻 takie życie ;) ale grzecznie razem pozbieraliśmy wodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 to była trochę przenośnia, ale postaram się wymyślić coś innego :-P A jak jesz snickersa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie , to wszystko zasługa tego że jutro mam pierwsze jazdy i nawet mnie to cieszy pasiasta🌻 dlaczego stresuje ja się cieszę że wpadnie :) wygarnę mu wczorajsze KFC paskudztwo :P dlaczego gorliwa ja jestem wzrokowcem wiec im wiecje zobaczę tym wiecej zapamiętam tak mi łatwiej reewelka wyjade z niego orzeszki w supermarkecie i ucieka :P a ja tam nie lubię ptasiego mleczka ale np mieszankę krakowską traktuję w ten sam sposób najpierw czekoladka potem galaretka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety kochane tesknie za Wami :) nie mam nawet czasu zajrzec i Was poczytac, nie mowiac juz o odpisaniu :( strasznie duzo sie u mnie dzieje.. jestem troche w kropce ze wzgledu na prace... ale pozostaje dopbrejk mysli. Pozdrawiam Was serdecznie :D i witam wszystkie nowosci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼chowam orzeszki do kieszeni i pluję w przechodniów lub przy kasie:P Pasiasta🌼zjadam czekoladę po kawałku na około, potem to mięciutkie i na koniec orzeszki:) Wiem o co Ci chodzi z tą Modliszką i wczoraj z koleżanką do pewnych wniosków doszłam,ale to nie miejsce na takie "wynurzenia":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a właśnie że nie, bo Reewelka otwiera batonika, zlizuje czekolade, a potem na nowo wkłada do opakowania i odkłada na półkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---no po remoncie jest tak że jeszcze nie jest po remoncie przedluża się to niemiłosiernie. Ja też zjadam najpierw czekoladę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 mieszanka krakowska nie należy do moich ulubionych, ale jak już jest to musowo najpierw czekolada :-) Ależ nie denerwuj się - ja też zawsze należałam do nadgorliwych i też jestem wzrokowcem a najlepiej się uczę, ajk piszę, także zawsze zagadnienia do egzaminów opracowywałam wzorowo na piśmie ;-) Elfik 🌻 oby tylko efekty były zadowalające - my po ostatnim remoncie, który trwał trzy razy dłużej niż było założone, do teraz przeklinamy wykonawców :-/ Namea 🌻 a co z pracą?? I jak w serduszku?? Reewelka 🌻 to ja zapraszam na mail\'a - bardzom ciekawa tych wniosków :-P A jeśli chodzi o snicersa to się różnimy - to to ja akurat zjadam normalnie (jeśli zjadam, bo nieczęsto mi się to zdarza). A jak już tak o nietypowym zjadaniu różnych rzeczy - jak jecie sękacza? Bo ja oddzielam każdą warstwę ;-) Umyłam naczynia, powiesiłam pranie a teraz idę prasować i robić zdjęcia ubranek do sprzedania na allegro a potem muszę jeszcze na pocztę skoczyć nadać przesyłkę, ale z tym to czekam na Samca, żeby go trochę na spacer wyprowadzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 sękacza jem tak samo jak ty :) Mam to samo z jedzeniem takich kruchych rurek, też odkręcam :) No i popcorn obowiązkowo z musztardą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼jutro wieczorkiem coś naskrobię, bo dziś nie będę miała dostępu do netu:) Ja snicersy itp tez jem bardzo rzadko, a sękacza jem tak samo tak Ty, rurki jak Emilka, a wafelki rozkładam na części pierwsze, czyli wyjadam warstwowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ja wafelków nie jem, więc nie mam problemu :) I widzicie, ile między nami podobienstw :) Ty chyba zaraz do domu zmykasz? Miłego wieczoru życzę, ja sobie posiedzę tu do 19.00. A właśnie mi koleżanka powiedziała, że idzie na koncert Comy, ale mi żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 🌻 i rurki też - niesamowite! :-D Ale popcorn z musztardą? Hmm - nie próbowałam ;-) Reewelka 🌻 i Ty też :-D No to ja czekam grzecznie. Idę na śnieżny świat, bo Tosia się zbudziła i Samiec wrócił z pracy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 tak, rurki też :) Tak, popcorn jem tylko z musztardą. Fakt, kłopotliwe jest się bawić z każdym ziarenkiem osobno, ale jest pyyycha :) Frytki jem z majonezem, kawe bez mleka (bo nie po to piję kawę, żeby czuć smak mleka) i nie wiem co jeszcze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 🌻 jestem pod wrażeniem. Coraz bardziej :-D Frytki i kawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jajka jem z majonezem i musztardą, filety z ryby (jedyba forma ryby jaką toleruję) muszą być mega skropione octem, inaczej nie zjem. Kanapka z pomidorem jest zjadliwa, jak jest na niej dużo octu. Kanapka z białym serem owszem, jak na nim jest dżem. Albo miód. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 jupii zajrzałaś buziaki i trzymaj się ciepło reewelka🌻 tak też myślałam pasiasta🌻 ja się absolutnie nie denerwuję :D emi🌻 ja jem frytki z majonezem do którego sypię odrobinę curry np albo papryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 ale na sms to byś mogła odpisać... onfim 🌻 a ile ty tych testow już przerobiłaś? i o której jutro placyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo!!! Romantyk🌼 nas odwiedził! witaj:) Myślałam, że już tutaj nei zaglądasz ale dobrze, że się myliłam:) Ojej nie wiem co się dzieje z moimi koleżankami, wczoraj ta fajna Madzia mi napisała smutnego smsa, że przechodzi jakieś załamanie. Teraz taka J. na gg, że chyba ma depresję, jest wkurzona na swoją pracę i w końcu poszła spać, ma wszystkiego dość:( Chyba ta zima już za długo trwa, oby do wiosny. U mnie póki co jest wszystko w miarę ok i jem normalnie delicje, popcorn, rurki, ciastka, frytki, itd. :D bajbajka🌼 a Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry 🌼 to taka powtórka z rozrywki, operacja na uszku zwie się po medycznemu tympanoplastyka. Bytka 🌼 dobrze, to teraz trzymajcie kciuki oby tym razem poszło jak należy :) Romantyk 🌼 Witam Emi 🌼 Dzięki, będzie ok, na uszy się nie umiera ;) Onfim 🌼 dzięki :) To mam teraz spokój z lekarzami do czerwca. Jezu jak ja się ciesze..... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka, tak myślę, że mysterrry pisze dobrze, pytasz Emilunka, dlaczego napisałem; napisałem bo Was lubię i tyle, więc postanowiłem, że tak raz na kwartał coś napiszę Elfik, pytasz gdzie byłem przez cały czas, w zasadzie nigdzie, nie założyłem własnego tematu a i w innych dużo nie pisałem, no ale jak tu nie zajrzeć na stary dobry temacik 20stoparolatek Pasiata, tak wiem, może piszę niekonkretnie, ale mysterrry jest konkretniejszy Madziczek, no gratuluję zdania egzaminu. Zasadniczo nie przesyłam kwiatków (żeby nie było zbyt romantycznie), ale dziś wyjatkowo dla dziewczyn, z którymi jeszcze mało się znam MimiFibi 🌼 Bytka 🌼 Droga Mimifibi i droga Bytko, Wy tego pewnie nie wiecie jako że dużo pisałem niegdyś o gwiazdach , poezji, a nie o rzeczach codziennych, postanowiłem po prostu dłuższy czas nie pisać, bo to się dziewczynom nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 Bajka pisała mi na gg, że znika z forum. a ten dzieciak zasnąc nie może.... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×