Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Romantyk Wiesz ja dopiero od lutego tutaj zawitałam więc nie za bardzo wiem o czym szybciej pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 🌻 no dalsze pomysły żywieniowe to już dla mnie trochę za bardzo ekstremalne... :-P Onfim 🌻 Mimi 🌻 to Ty tak od dziecka z uszkami, jeśli można spytać? Bo piszesz o swoich długoletnich doświadczeniach z medykami... Romantyku mam wrażenie, że nieco odwracasz kota ogonem... A Mysterrry wcale nie jest konkretniejszy. Madziczek 🌻 tłusty czwartek, tłusty - zawieszamy dietę? ;-) A co do Bajki - to było do przewidzenia... Biorę się za haftowanie - do jutra! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 no ja dość ekstremalnie jadam. A co do Mysterrry ... nie chcę tutaj stać się obrońcą uciśnionych, ale chyba zbyt pochopnie go oceniasz :) romantyk 🌻 no ale nie rób z siebie męczennika a z nas jakichś despotek. O kurcze... chyba powinnam się czuć winna że Bajki już nie ma. strzyga 🌻 i jak, dzień był z przebojami czy bez? :) madziczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata Wiesz z tymi uszami to dopiero marcu będzie równy rok jak zaczął się cyrk. Generalnie jako dziecko często chorowałam: grypa, zapalenia płuc, gardło itp. a to po ciuchu robiło mi bałagan w uszach czego objawem był lekki niedosłuch, ale nic nie bolało i nie zawracałam na to zbytniej uwagi, dopiero w maju w zeszłym roku zaczęło.... :/ No ale to było w zeszłym roku. Teraz po operacji jest gorzej niż przed ale czego można było się spodziewać po tak doszczętnie zniszczonym uchu.... W każdym razie proszę nie bagatelizować takich sobie przeziębień :) Dobra koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, no nie do konca tak, bo rok nic jej nie bylo, nie chorowala wcale, a teraz jest podziebiona caly czas i od 2 dni ma katar, akurat znad oceanu to przywiozla, bo biegala w samej kurtce, bez rekawiczek, szlika i czapki, bo naprawde cieplo bylo :( emi, fakt, ze nie bardzo dokladnie, tylko przelecialam... onfi, no ma kaszelek taki mokry... nie wiem w sumie pewnie niedlugo samo przejdzie, nie ma goraczki ani niz takiego, jedynie to troche katar i wlasnie taki kaszelek czasem. romantyk, hej :) pomaranczowy w uk to raczej trudne by bylo ;) pasiasta, bylismy przedwczorj nad oceanem :D namea, pisz szybko kochana co tam sei dzieje :) emi, alez masz upodobania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe , Drogie dziewczynki , Ja naprawde nie chce stać się przedmiotem sporów pod tytułem \"Kto jest bardziej konkretny\". Nie czuje potrzeby oceniania mojej osoby , tym bardziej , że Mnie nie znacie , podobnie jak Ja nie znam Was. Cała ta dyskusja wydaje mi się nie celowa , ale jeżeli czujecie Taką potrzebe , bardzo proszę ... nie zabronie ;) Pasiata , czy Ty naprawde szukasz prawdy w postach napisanych na forum , przez Osoby kompletnie Ci obce ? Cięzko jest szukać prawdy w wypowiedziach oko w oko , a sama identyfikacja kogoś ,kto prawdy nie mówi zachodzi na poziomie komunikacji niewerbalnej , co oznacza że musiałabyś stanąć na przeciwko mnie i odczytywać sygnały jakie wysyłam w Twoim kierunku sprzeczne z moim tak zwanym inner game. No chyba, że ewolucja obdarzyła Cię niezwykle hojnie czymś , co nazywa się intuicją , która i tak nie jest nieomylna. Rozumiem ,że tam gdzie jest koalicja , musi być też opozycja ;) Ja jestem neutralny , nie szukam czegoś na siłę . Nie piszę też żadną prozą czy wierszem hehe nie wiem skąd Wam w ogóle Taki pomysł do głowy przyszedł. Pisze po Swojemu , mam takie cos jak serduszko i mózg , podobnież najseksowniejszy organ czlowieka :)) Drogi romantyku jak będziesz chciał zostać królem , daj znać, oddam na Ciebie głos ;D Ja chyle Wam czoła i dziękuje za wspólną \"debatę\". Było mi bardzo przyjemnie Was \"poznać\" , dbajcie o Swoich osobistych samców , delektujcie się obdzieraniem czekoladowych ścianek z ptasiego mleczka , skręconymi rurkami i frytkami z majonem . Bobasy też pozdrówcie ,bo chyba niektóre z Was takowe posiadają ;)) Trzymajcie się kobitki szanujcie się i dbajcie o Siebie !:)) Ps. Prokreacja ponad wszystko ;D Wszystko sprowadza się do prokreacji , a Wy jesteście za to odpowiedzialne !;) Pokładam w Was Swoje nadzieje hehe ! Pozrawiam Mysterrry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem skąd tam się Ch***jnie wzięło. Dobra , mniejsza z Tym. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry --- zabrzmiało jak porzegnanie... romantyk --- dzięki za kwiatka ;) ja ciebie kojarzę, bo na forum zaglądam już od dłuższego czasu tylko trochę mało systematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) Widzę, że o \"zboczeniach\" jedzeniowych nadal rozmawiacie:) Emilunka🌼 dołaczam się do rozkładania wafelków, rurek i tym podobnych rzeczy na części pierwsze:D Do dziwnych posiłków ja moge dołaczyć to, że uwielbiam kanapki z serem żółtym i dżemem:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałam, że tak będzie....to było do przewidzenia, że tak się skończy cała \"akcja\" z Bajką. Czarna🌼 Bytka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam z rana. A u mnie dupa. Z Osobostym jedna wielka dupa, była wielka kłótnia, i zostało nic. koniec tematu. Ale wierzę że będzie dobrze bytka 🌻 bo to było pożegnanie reewelka 🌻 widzę, że ciebie też to nie dziwi :) onfim 🌻 gdzie jesteś ? :) A ja właśnie wciągam pączka z różą i piję kakao, muszę sobie jakoś humor poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 rewelka 🌻 jak tam dziewczynki, pączusie już jadłyście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌻 nie ma to jak coś słodkiego na poprawę humoru, ja swojego pączka też już skonsumowałam, humor owszem dużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 a o co poszło, że az tak? Nie doczytałam czegoś, przeoczyłam? Wiem, że to nei pocieszy, ale ja tez się pożarłam z Kapciarzem... Rewelka🌼 co do Bajki- mi tez przeszła przez myśl, że już nie zaglądnie, jednak przeciez jesteśmy dorosłymi osobami i nie warto unosić się dumą jak ktoś coś komuś zarzuci:o Stąd myślałam, że przyjmie krytykę na barki i jednak będzie zaglądała. Pomyliłam się... Bytka🌼 mój pączuś leży na talerzu już od ósmej, ale jakoś mnie nie korci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼z Różą to ja zaraz będe pączki jadła:P Nie dziwi mnie, bo wiedziałam, że tak będzie...wszystko wiedząca i wcale się nie obrażająca, przyjmująca konstruktywną krytykę oczywiście, więc jednak to szok, że już jej nie będzie:P ehhehehe... Ale ja mam dzis wredny humor:) Jejku...mam ochotę się pokłócić. Wiem, że jestem zła, nie dobra, paskudna, chamska itp, ale coż-bywa i tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 ale ja wcale nei chcę, żebyś mnie pocieszała w ten sposób:) Oj nie chce mi się już o tym gadac, wszystko się wyjaśni. Nie będę się dołować. reewelka 🌻 ja już pochłonęłam jednego do kawy, teraz drugi do kakao. I jest lepiej. bytka 🌻 miłego dnia :* mysterry 🌻 mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻sporo , o 18 jestem jestem :) A u was co się podziało? madziczek🌻tak dzień pustych kalorii mimi🌻 strzyga🌻 pasiasta🌻 ivette🌻 to zdrówka dla małej mysterry🌻 bytka🌻 reewelka🌻smacznego pączusia ja przegapiłam wieczorem zapoluję na pączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja dopiero muszę sobie pójść po pączki do piekarni :-( Ale żeby nie było - na drugie śniadanie wciągnęłam ciasteczka orzechowe - pycha!!! Emilka 🌻 ja nikogo nie oceniam, a przynajmniej się staram - jeśli tak zabrzmiało, to przepraszam :-) A kłótnie i spory w związkach to dobra rzecz - byle wnioski wyciągać ;-) Czarna 🌻 żółty ser z dżemem to też dość popularne \"zboczenie\" ;-) A o co poszło z Kapciarzem? Bytka 🌻 Mysterrry przez 3 R - nie chce mi się dyskutować na temat poszukiwania prawdy, intuicji i komunikacji niewerbalnej... Koniec tematu - piszesz, co chcesz, jak chcesz i Twoja sprawa, a że mnie się może nie podobać i mogę mieć na ten temat określone zdanie, to inna sprawa. Dobrego dnia Wam życzę i smacznych pączków! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami pączkowo Wszystkie już dziś miały słodkiego smakołyka?? Ja wczoraj byłam na deseczce i w sumie się zasmuciłam po tym pobycie w gorach i tych wypadach do Białki to tu w KC nie ma nic poza ślizgawkami :-( żadnego stoku wszystko płaskie i mdłe :-( echh trzeba oszczędzać kase i w weekend na Białeczkę uderzyć nic nie dorówna Kotelnicy :-( Mysterrry🌼----z tym że my tu sobie obce jesteśmy to się bardzo bardzo mylisz ten topik trwa juz bardzo długo, ten obecny to już druga część, ja sama jestem tu prawie dwa lata i z dziewczynami tu czuję większą więź niż z nie jedną osobą z realu.Poza tym zdziwiłbyś się na jaką szczerośc ludzie zdobywają się anonimowo albo pseudo anonimowo.I no wlaśnie zabrzmiało jak pożegnanie :-O Pasiata🌼---no dziś ojciec Miśkowego ma zajrzeć i obcenić jak to wszystko jest zrobione bo co dwie baby mogą wiedzieć w takich tematach. Emi🌼---co się stało??O co poszło?? Rewelka🌼---smaczny pączek z różą?? Czarna🌼---co do Bajki to chyba nie chodzi o dumę ona zauważyła jak bardzo jej świat i sposób myslenia różni się od naszego.Zupełnie inne kosmosy jak dla mnie.A TObie o co poszło z Kapciarzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reewelki
a kiedy ty nie miałas ochoty sie poklocic??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elfik🌼 dobrze napisałaś do mysterrrego. Pasiata- tak, zawieszamy dietę:D Chociaż ja mniej jem, a tak to żadnej nie stosuję. Wczoraj mi się marzyły faworki, a tutaj z rana moja mama upiekła:) Fajnie, tak dawno już nie jadłam. Chyba rok albo i dłużej, pycha:D I pączka już też zaliczyłam:) onfim🌼 hihi no właśnie, ita coś wczoraj nie wróciła. Lecę palić w piecu, bo zimno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po poczusiach z Różą (ale nie w środku pączka:P ) Pomarańczo....czasem pałam miłością do wszystkich i wszystkiego:) Ostatnie dwa tygodnie takie miałam-zero spięć, złego humoru i ogóle dziś też mam dobry humor, ale za długo spokoju być nie może:) Ale nie pokłócilam się z nikim i kłócić nie będę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 no coż może źle doczytałam :) elfik🌻 ja jeszcze nie miałam pączusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reewelki
ty pałasz miłoscia?? chyba do samej siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo...a właśnie, że nie:) Pałam miłością do wielu ludzi i potrafię być naprawdę miła jak chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już w pracy, i znów do 19.00. Ja nie wiem, jak wytrzymam, w nocy nie mogłam spać i teraz jakaś niemrawa jestem. Kawa za kawą i nic. elfik 🌻 co u ciebie maleńka? madziczek 🌻 też masz centralne w domu? :) onfim 🌻 to na co liczysz, do sklepu po pączki biegnij :) reewelka 🌻 tak, jak trzeba ti jesteś miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼zaraz wydzie na to, że jak coś potrzebuję to jestem miła. A ja jestem miła ja chcę być miła. A jak chce być chamem to nikt mnie nie powstrzyma. Wolę być sobą, niż udawać kogoś kim nie jestem i tylko narzakać, że "zawsze będę tą, która nie ma tu nic do powiedzenia" czy jakoś tak. A tak na marginesie masz maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×