Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

bytka 🌼 - Poroszę o zdjęcia Gosi Psiata 🌼 czarna 🌼 Ita [kwiatek - ] Co to za interes będziesz kręcić? Onfim 🌼 Agi 🌼 emi 🌼 - Życzę dobrej weny twórczej a jeszcze więcej dobrych chęci reewelka 🌼 madzia 🌼 I cała reszta tu nie wymieniona 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼oglądałaś może film \"P.S. Kocham Cię\"? Tam główna bohaterka zrobiła nie zly interes na butach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka wiesz co cos mi mówi ten film chyba go ogladałam, ale nie pamiętam już, cos mi sie kojarzy. Mimi a mój pomysł na inters właśnie wiąże się z butami haha może to jakieś przeznaczenie, ale tak jak mówiłam nie mam dojścia do pewnych hmmm kontaktów i nie wiem jak "to" ruszyć Ja za 1 h znikam z pracy musze do biura rach podjechać przynajmniej szybciej w domku będę i moim piesem sie zajmę bo taki urwis się z niego zrobił po powrocie tygodniowym od teściów, że szok i chyba wiecej uwagi potrzebuje. A na 18 ide na step muszę karnet wykorzystać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem wuzetkę - warstwami :-P Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komplementy - czerwienimy się obie z Tosią ;-) Bytka 🌻 zaraz wyślę i czekam wieczorem na rewanż :-) Ita 🌻 kolor nie jest moim naturalnym - farbuję od paru lat, ale niestety Ci nie pomogę - farbuję u fryzjerki i zmieniamy od czasu do czasu odcienie, wiem tylko, że to L\'oreal i nie jest to farba tylko coś delikatniejszego, ale jak to \"ono\" się nazywa to nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) posylam zdjecia z weekendowego wypadu psiasta 🌼 promyczki dla Ciebie i Tosi 🌼 i krzycze AAAAA bo zdjec nie dostalam :) podziel sie wuzetka :P itus 🌼 na razie z praca wielki znak zapytania, mam nadzieje, ze na dniach cos sie wyjasni :) jak dam rade to odpisze dzisiaj jeszcze onfim 🌼 😘 brakuje mi porannych kawek z Toba... elfik 🌼 widze, ze Ciebie ostatnio tez za duzo nie ma. sa jakies nowiny w sprawie pracy?? 😘 reewelka 🌼 postaram sie dzisiaj odpisac :) emilunka 🌼 widze Cie na gadu, zaraz zagadam :P czarna 🌼 ja tez chce Twoje fotki i pieszczoty przesylam :) wybacz, ze Cie tak ostatnio zaniedbalam madziczek 🌼 sprawdzaj juz poczte :) ivette 🌼 pisz wiecej o tej szkole :) ciekawi mnie ten temat jadzia 🌼 agi 🌼 strzyga 🌼 bytka 🌼 mimi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pod ciepłej kołdry:) Ja nadal mocno zakatarzona ale juz pomału odzyskuje smak:) Mysle ze jeszcze dwa dni i bede mogla do ludzi wyjsc:)Nareszcie:D A teraz kasia czeka na obiadek od swojego chlopa:)Serwuje mi dzis kurczaczka z frytkami. Mimi -fibi🌼a Ty dlaczego tak rzadko na forum??:( Madziczek🌼to jak Cie wkurza ta dziolcha to usun ja z listy znajomych.Zobaczysz jak ona sie wkurzy;) Emi🌼pomalutku pomalutku ale widze ze skutecznie do przodu posuwasz sie z ta praca:)Pieknie😘jak stosunki z chlopem?? Agi🌼no pewno ze pamietam.Ty i agucha ropucha uczylyscie w przedszkolu:D.Agus a jakie sa teraz maluchy??Daja w dupe bardzo?? Ja pracuje w szkole i nieraz pilnuje dzieciaczkow na lekcji jak jakies pani nauczycielki nie ma.i Powiem ci ze te dzieci szybciej dojrzewaja jak kiedys.I sa o wiele bardziej bezszczelniejsze:/ Bytka🌼dzieki za porade kulinarna:)a i salatki tez napewno sprobuje:)I tez chce fotki bo ja jeszcze nie widzialam twojej pociechy;) Ita🌼jeszcze nie ogladalam Krwawych walentynek ale mam zamiar czekam na dobra kopie bo kinowek nie lubie ogladac.Dam znac jak obejrze:) Pasiata🌼a ja sie nie pozachwycam Twoja Toska bo mi nic na poczte nie przyszlo:(( Rewelka🌼odpoczywasz co?? Onfim🌼 O obiad przyszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 smacznego namea🌻mnie też :) mam nadzieje że wkrótce wrócimy do zwyczaju porannych kawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea, Kasiula 🌻 już się poprawiłam - czekam na zachwyty ;-) Namea 🌻 a ja od Ciebie też nic nie dostałam :-( No poza promyczkami oczywiście ;-) A ciachem się nie podzielę z Wami, bo dzieliłam się z Samcem i mało było :-P Ale jak będę mieć więcej, to oczywiście ;-) Idę myć gary, bo się góra uzbierała a Tosia właśnie zasnęła, więc mam chwilę dla domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 no hej kochana. właśnie strasznie mi się nei chce nic z tą praca robić, ale skoro gorzej być nie może, to może być tylko lepiej :) A z chopem jakoś spokojnie ostatnio, dałam sobie na luz. Idę do domu, moze jakieś ciastka upiekę, bo wczoraj nie zdążyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼Tylko ta twoja corcie calowac taka kofana:):)Piekna slicznotka nam rosnie:)A kapac sie to ona chyba uwielbia co:) Rewelka🌼blagam Cie kobietko moja zwolnij troche i to juz;) I nie denerwuj przyszlej mamuski!!! Emi🌼te z pudelka robisz;)??podeslij ze mi troche,a ja sie oddwdziecze roladka cytrynowa:) A mnie chlop opuscil i zostalam sama w domku..I mam komputer tylko dla siebie:)Trala la:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼kiedyś zwolnię napewno:) Nie mam czasu teraz zwolnić. Zaraz wychodzę z pracy, lecę do domu, szybko na jazdy, z Emilką do sklepu, do niej, do domu i spać. A jutro kolejny dzień pełen wrażeń.Kiedyś zwolnię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie to dziś bez kija nie podchodź w takim pięknym nastroju jestem. A dziś ostatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼a ja napic się nawet nie mogę:( I jak na złość mnie muli bo tym ciasteczku cytrynowym:/ bleee Co się stało??skąd ten bojowy nastrój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 tak, te z pudełka :) Niestety, nigdu muffiny nie wyszły mi takie jak trzeba, więc jadę z pudełka:] Zapraszam zapraszam, już pachną :) A Reewelka też nie wszystko ujęła, bo owszem, wpadnie do mnie, ale po prostu bezczelnie się napić co by te ostatki jakoś uczcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼i te z pudełka sa bardzo dobre:DJeszcze w twoim wykonaniu:) Ale dobrze dziś macie pijoki:P a ja na wieczór muszle obejmuje-za długo miałam spokój.Śmigam pod kołderkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, pasiata, namea 🌻 ja też poproszę o fotki):) madziaczek 🌻 a która to osóbka w Twoich znajomych? daj namiar na maila to podgladne z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wpadlam powiedziec DOBRANOC :) bo ja juz sie do spania wybieram pasiasta 🌼 Tosia przeslodka :D Ty tez niczego sobie ;) zdjecia juz przeslalam, nie wiem jak to sie stalo, ze Cie ominelam przy pierwszym rzucia :( mika 🌼 do Ciebie tez zdjecia poszly :) kasiulka 🌼 ita 🌼 reewelka 🌼 emi 🌼 jutro bede odpisywac na maile, takze wieczorem cos w skrzynkach powinno byc :) milych snow mile internautki 🌼 do jutra :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja z kolezanka na chwilke sie umowilam jakos dobrych prae miesiecy sie nie widzialysmy .... reewelka🌻 no wlasnie zwolnij troszke...kiedy egzamin i gdzie zdajesz czy zdajecie bo z tego co wiem to Emilunka tez??? kasiul🌻 noo szkolne to niezle sa mialam w grudniu praktyki w szkole ehh szkoda gadac to juz chyba lepsze te male sa.... a tak wogole to ja troszke rozżalona jestem ... mialam specyficzna grupe ale mialam je od maluszkow a jak mnie przeniesli to musze od nowa poznawac i wogole trudno jakos to trzeba przezyc....no i czasem daja w kosc tym pytaniem sie po raz setny o to samo chociaz przed chwila udzilelilam odpowiedzi Kasiula a czym Ty sie zajmujesz? onfim 🌻 sprobuje sprobuje ?:P nawet z tym jajkiem bytka 🌻 ja postaram sie rowniez sprobowac to raz a dwa tez poprosze o zdjecia coreczki:) pasiata🌻 jedyne co ja zawsze mam w lodowce to mleko i cebule tego nigdy mi nie brak ...a z trudno salatke z tego wykombinowac no chyba ze masz jakie propozycje??;P pasiata🌻 dogadzasz sobie kochana.... czarna 🌻 no ja tez prosze o zdjatka :) mika🌻 ita🌻 namea 🌻 nie bylo mnie troszke i juz o mnie zapominaja ja tez poprosze o zdjecia :) minfibi🌻 trzyga🌻 czy juz mozna do Ciebie podejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeść Pysiorki Kochane Stęsknilam się za Wami 👄 Pamiętacie mnie jeszcze??? Emi🌼---gratulacje zdania egz Ivette🌼---pokomplikowalo się trochę u Ciebie jak widzę :-O Ita🌼---bizneswoman??;-) Rewelka🌼---skrobałaś jakiegoś mailika??Zraz biegne czytać Pasiata🌼--mam nadzieje że i ja mam fotki ale dziś już padam więc jutro na pewno obejrzę :-) Ogólnie został mi brutlanie odebrany net gdyz kable trzeba było poukladać pod listwy a potem jeszcze się ciagnąl remont ale się już skończył ...prawie :-) padam mordką na pysk i nakrywam się nogami. Z deskowania nic nie wyszlo bo Miśkowy się nabawił kipy :-O no to tyle na prędce jutro się odezwę mam nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita 🌼 Hmmm no powiem tak pomysł nie jest zły nie będziesz się musiała martwić, że Ci się towar zepsuję, co najwyżej może wyjść z mody ale zawsze ktoś potrzebuję bucików. No np ja, podobnie jak kot w butach ile się muszę na chodzić, żeby dostać odpowiedni numer... Co zaś do kontaktów no to wiesz znajomy znajomego, telefon maile i do roboty. namea 🌼 Drę się nie mam zdjęcia!!! Kasiula 🌼 Jestem, jestem tylko czasem nie mam odpowiedniej myśli by tu coś ciekawego napisać ;) To dobrze, że odzyskujesz już smak wiem co o tym, kiedyś straciłam smak jeszcze przed operacją to było koszmarne bleeee Mika 🌼 Elfik 🌼 od 2 marca dołączam do Ciebie w szukaniu pracy. No to dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, ano, niestety :( namea, a co konkretnie chcesz wiedziec? bylam dzis na tym kursie, poracha na maksa :/ ale bede chodzic \zeby certyfikat dostac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się jednak wieczór udał i zły humor minął jak ręką odjął. Aż się cieszę, że się wrobiłam w imprezę, bo tak bym pół wieczora ze złości w poduszkę przepłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 nie doszły do mnie zdjęcia :( nie wiem czy masz mój aktualny adres mailowy... agi 🌻 twojego adresu z kolei ja nie znam dlatego nie mogłam Ci fotek przesłać, ale jak mi podasz to odrazu to nadrobię i maila poślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dzisiaj pustki od rana... czyżby to przez środę popielcową, wszyscy po popiołek do kościoła pobiegli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dzis jakaś śpiąca, kumpel mi zrobił kawkę ale taka jakaś mało skoncentrowana ta kawa haha chyba trza drugą zrobić. Pasiata to może to szampon koloryzujący a jak byś mogła się zapytać co to za kolor jak będziesz następnym razem a i jaki ty masz naturalny kolor? Elfik haha a to się usmiałam z tego bizneswomen Mini wiesz to takie luźne myśli narazie mam pracę, ale tak sobie dumam , że mogło to by być w moim mieście strzałem w dziesiątke bo w sąsiednim to jest sprawdzony pomysł, ktoś otworzył takie same 3 sklepy na tej samej ulicy i jest to jeden właściciel bo pytałam. Oprócz towaru trzebaby było znaleść lokal a ceny lokali blisko centrum są ogromne tzn wynajmu. Onfi ile razy dziennie karmisz swojego bo ja 3 i nie wiem czy to nie za dużo.Onfi daj linka do bloga o gotowaniu. Rewelka i Emi jak tam wasze pijaństwo ostatkowe, ja wczoraj byłam u mamy na obiadku, deserze i kolacji tak w sumie przypadkowo, ale fajnie było no i smacznie. Wczoraj na wieczornym spacerze byłam z psem i pobiegałam trochę ale to jakieś tylko ponad 5 min bo nie chciałam męczyć piesa, niby piszą, że ta rasa jest świetna do jogingu, no ale to jeszcze szczeniak z czasem będę mu zwiększać dystans i może mi to na zdrowie jeszcze wyjdzie hehe. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×