Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita 🌻 z tego, co słyszałam i widziałam, to dużo ich przeniosło się do Maximusa (zwłaszcza do hali C i D zdaje mi się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga a co to jest ten Maxiumus sorry za te pytanka ale ja sie nie orientuje nic a nic i gdzie on się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 w Nadarzynie. ja go utłukę jak wróci! w najlepsze gotuję sobie obiadek, położyłam sobie maseczkę na twarz, bo przecież nikogo nie ma, a tu nagle mi wchodzi delikatnie pukając jakaś kobieta z małolatem i pyta się czy jest fizyk, a ja kurna nie wiem gdzie się schowac z tą swoją zieloną glinką na twarzy... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga a kto to? A Nadarzyn to jest dzielnica Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ita🌼---Maximus to takie centrum handlowe glównie dla hurtowników są tam takie ogromne hale jak po Łodzią.Tam w większości zaopatrują się takie zwykłe sklepy odzieżowe. Pasiata🌼----Tosia słodziutka ma bezkonkurencyjny nosek :-) Bytka🌼---ja nie mam fotek Twoich i Gosi :-( U mnie koniec remontu dziś zakupiłam kuchenke lodowke meble kuchenne i takie tak i finito przenosimy dziś meble i już po. Ufffff :-) Buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼ja płakałam dzisiaj oglądajac Mam talent:DAbo wczoraj w nocy sniło mi się że mój chłopak mial wypadek samochodowy,obudziłam sie i mój chłopak musiał mnie uspakajać.Ale ta burza to chyba przechodzi później czy jest przez całą ciąze? A Gosia była planowanym dzieciaczkiem?? Strzyga🌼ja kiedys miałam rozjasniane pasemka.Miałam już odrosty i poprosiłam znajomą fryzjerkę żeby mi coś z nimi zrobiła.A że nie chciała ode mnie żadnej kasy,kupiłam jej ulubinego przez nią Frika(dla niewtajemniczonych to takie piwo jak red\'s) i przed farbowanie strzeliłysmy sobie po jednym.Po zmyciu farby okazało się że moja koleżanka ma bardzo słabiutki łeb do picia i rozlała mi cała farbę na środku głowy:O Miałam załamke na maksa..Kumpela chcąc podratować sytuację postanowiła mi nałozyć na to ciemniejsze pasemka żeby jakos ukryć tą plamę..Miałam taką desperacje że zgodziłam się(wtedy naprawde myślałam że po prostu to był zwykły przypadek z tym rozlaniem farby).Efekt końcowy był taki że zwyzywałam ją od głupich i tępych wieśniar..Żaden fryzjer nie chciał mi grzebać w tych włosach.A ja cisłam przez kolejne dni na szamponetkach.Ale żeby tak potraktować w salonie fryzjerskim??ja to bym na skarge poszła na twoim miejscu. A moj chop wlasnie z deski wrocił i cały bark ma poturbowany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ?Kasiula🌻 to gratuluje bo nie wiedzialam nawet ktory miesiac??? a i nie ma czego zazdroscic... jakbys slyszala dzisiejsze hece to bys juz zaczela miec dosc;) elfik 🌻nooo to to Wasze mieszkanko remontowalyscie czy to drugie czy ja juz sie pogubilam? onfim🌻 jak sie zbiore :)i zrobie bytka🌻 w profilu napisze swojego emaila:) i dziekuje ita🌻 no wlasnie ja zawsze sie zastanawiam gdzie Ty mieszkasz?? a co do psow to ja mam w domu u rodzicow takiego urwisa ktory gryzie tylko moja mame ma 8 miesiecy i juz powinniem przestac tak mi sie przynajmniej wydaje ale nie on ciagle tylko czyha jak zaatakowac ...... ze nie wspomne ze koty nie maja zycia niech sie tylko wychyla to jedyne to im pozostaj to na wysokoscach sie chronic..... strzyga🌻 no ale jak w koncu te wlosy? Ty zawsze z przygodami musisz..... madziczek🌻 wika23jg🌻 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌼 Siedzę już pół roku na tym zwolnieniu i mówiąc szczerze mam serdecznie dość. Ale pracować mogę, nic złego się nie dzieje no po za tym, że odbieram świat trochę z innej cichszej perspektywy ;) Ita 🌼 Kto pyta nie błądzi.... popytaj sprzedawców [tak dyskretnie] spotkaj się z doradcą finansowym, prawnym itd. Skro masz na razie prace to spokojnie możesz powoli małymi kroczkami coś w tym kierunku robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą:) Kasiula🌼 moja jedna kicia też lubi się bawić patyczkami do uszu. Elfik🌼 właśnie- czyje to mieszkanie jest wyremontowane? Dostałyście fotki od Aguchy? Bo ja tak:D Bardzo fajowe:) Szkoda, że jej już tu nie ma...no ale ważne, że żyje i to dobrze jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌻 to pod Wawą jest. Po jednej stronie ulicy jest Centrum Handlowe Nadarzyn /często reklamowane np. w radiu/ i po drugiej stronie ulicy są właśnie hale, które się Maxiumus nazywają. Jest ich chyba ze 4, czy 5 i w dwóch ostatnich się chińczycy ze stadionu rozpanoszyli. AGI 🌻 Nie zawsze z przygodami. :P Tym razem po prostu nie dałam sobie nic zrobic. Zwałszcza jak pani powiedziała, że taki kolor mi zrobi z rudego blondu w połączeniu z jedynym odcieniem czerwieni jaki miała. A druga stwierdziła, że można jeszcze ten odcień czerwieni połączyc z jakimś brązem /tia... wtedy to już tym szybciej się stamtąd zwinęłam/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 🌻, elfik 🌻 zdjęcia poleciały, tylko nie wiem czy nie podwójnie bo mi coś poczta szwankowała... madziaczek 🌻 napisz mi maila bo nie mam twojego adresu :( kasiula 🌻 z tymi z wzruszeniami to ja tak miałąm praktycznie przez większość ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę przed kompem i czekam na koniec aukcji i po cichu /jak na razie/ przeklinam debila, co tak zakłada aukcję, żeby kończyła się o 2 w nocy 😠 😠 😠 To dla kogoś i mam cichy, wredny plan dania najwyższej sumy teraz i pójście spac. Ale dobrze wiem, że to tylko podbije cene i aukcji pewnie nie wygram, a debil dzięki temu dostanie za coś więcej niż jest warte... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcoraj po kursie mialam szoka. mala wykapana, nakarmiona, pranie zrobione, kuchnia i lazienka pomyte, kolacja zrobiona, ciuchy pochowane do szafy, biurko sprzatniete!!!! uderzyl sie w glowe czy co? ita a ile Twoj maly ma? ja Anie karmie 2 razy dziennie cycem do tego 2 butle mleka, sniadanie, obiad, kolacje i jakies przekaski kasiula, moja Ania ma takie same pomysly jak kotecek :D nie wiem, czy sie jeszcze da rade z nim dogadac.... kupuje ktoras butki dla dzieci w ccc? z serii walky konkretnie mnie interesuje... bo widzialam sliczne buciczki dla Anuli - http://www.ccc.eu/katalog/kolekcja_dziecieca/#Pwoman_StoHigh_Mall_I3451630000002 - takie o i w sumie taniocha i mi sie bardzo podobaja :D :D :D strzyga hahaha niezle wytlumaczenie hahaha a ja tez sie wkurzylam - jak bylam w listopadzie w pl u fryzjera, zaplacilam 160zl, siedzialam 4 godziny przy samym farbowaniu, do tego jeszcze sciecie i modelowanie, myslalam ze kurvicy tam dostane!!!! po czym po 2 myciach po brazie nie ma sladu a blad rozmyty :/ :/ nastepny raz gdzie indziej pojde. wika hej ^^ elfik, hoho to chyba fortune w sklepie zostawilas :D kejti83 hej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 jak się pytałam w jednym salonie czy mogę przyjśc z własną farbą po prostu to usłyszałam, że to nieprofesjonalne /no jasne - wtedy nie mogą tyle ze mnie zedrzec/ a ich farby, zmywające się po 2-3 tygodniach to niby są profesjonalne... eh... ja dziś w Wawie gdzieś chciałam iśc do fryzjera, ale wyszłoby mnie to najtaniej jakieś 110 zł /właśnie we wspomnianym wyżej/ a jakiś taki niewiadomo jaki fryzjer koło uczelni jak zadzwoniłam to usłyszałam 179 zł. Jasne... zawijam kiece i lece... Naprawdę wydaje mi się, ze niektórzy tu na głowę upadli... Kryzys kurna żesz jest przecież! Muszę dorwac domowy telefon do mojej poprzedniej fryzjerki i spytac się czy może gdzieś coś otworzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi a co ci rzeczywistosc takiego zrobila? strzyga czyli to nic nowego ze salonowe farby zaraz schodza???? a ja myslalam ze ze mna cos nie tak... raz sobie zrobilam wlosy garnierem to mi sie farba trzymala ponad pol roku!!! po roku mialam kolor koniakowy - farba byla bordowa a teraz? zebym mieszkala w pl to pewnie bym poszla po mcu do innego fryzjera albo mama by mi farbowala a teraz co? nie wiem, moze sie wybiore tutaj do fryzjera, znalazlam taniego na takim jednym osiedlu, moze nie zaplace fortuny...ale to za tydzien, bo tej wyplaty ktora przyjdzie jutro to juz nie ma, trzeba zaplacic ubezpieczenie za auto, rachunek za wode i telefon i juz nie ma nic, jedynie co to moze cos do jedzenia bedziemy mogli sobie kupic. kurcze wkurzaja mnie te 3m rachunki, 130 to inaczej niz 40! wiesz... jeszcze zeby to bylo cos ekstra- a ja w sumie tylko mialam farbowanie, cieniowanie, mycie, ukladanie i co? 160zl za to??? myslalam ze chociaz ze 4mce mi sie te ciemne pasemna potrzymaja a tu dupa i co? podcielam sobie koncowki i wygladam koszmarnie bo zapomnialam ze mi sie wlosy po skreceniu robia jeszcze krotsze i teraz musze prostowac i czekac az odrosna na tyle zeby mozna cos bylo z nimi zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iveete 🌻 chyba zależy od farby, bo mi po welli zaraz wszystko schodzi. Ale ja mam jakieś mocny barwnik na włosach. Toto co dzowniłam to też 179 zł za samo farbowanie! Farbowanie ze strzyżeniem to 199 zł. Masakra jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie szlag trafi... nie mam co robic jeszcze prawie 2 godziny do końca aukcji... znaczy co robic to mam: prasowanie leży, jakaś praca do napisania itp itd. ale jakoś za dużo energi by to pochłonęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, w ostatnich sekundach ktoś przebił wszystkie oferty... heh... trzeba było iśc spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zapiszę się na kurs tańca brzucha... zajęcia są raz w tygodniu u mnie na polibudzie i kosztują 50 zł miesięcznie... to chyba nie jest jakoś strasznie dużo... nawet jakbym się musiała spowrotem sama utrzymywac to wydaje mi się, że mogłabym sobie na to pozwolic. (nie wiem czemu taka opcja mi przez myśl przeszła... to chyba nie wróży dobrze...) :/ pesymizm mnie jakiś dopadl z tego niewyspania i przegranych aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, ejjjj 179 za samo farbowanie to majatek!!! przynajmniej jak dla mnie... ia zaplacilam 159 za farbowanie, cieniowanie, mycie, ukladanie a co tam za aukcie mialas? mala przyszla po 2 do mnie troche porozrabiala i spi, ciekawe do ktrej bedzie spala rano.. ja spalam do 17 30 wiec w sumie nie bardzo mi sie chce spac no ale chyba sie zaraz polozeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień dobry! Ja dzisiaj już przy kawce tyle że zbożowej ;) madziczek 🌻 właśnie zdałam sobie sprawę że ciągle przekręcałam twój nick... masz ode mnie maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 a co to znaczy, że jak byś się miała spowrotem sama utrzymywać. to kto cię teraz utrzymuje ivette rzeczywistość mnie uwięziła, i mnie drażni. wiec się obraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kobitki Ja rano z lekkim bólem głowy się obudziłam bo wczoraj wypiłyśmy trochę winka a środa popielcowa była i mam wyrzuty sumienia echhh no ale spotkanie bardzo udane, dawno się tak nie naśmiałam super musimy to powtórzyć w większym gronie tzn z dwoma pozostałymi kumpelkami ze studiów a potem jeszcze w większej ekipie z mężami i innymi chopakami ze studiów aż normalnie się na to cieszę bo to boki z nim można zrywać. Emi co jest co się stało? Rewelka a Ty gdzie???? Elfik a jakie mebelki kupiłaś do kuchni gotowe czy jakieś pod zabudowe opowiedz troszkę bo ja lubie takie rzeczy. No to fajno, że remont skończony to będziesz częściej do nas zaglądać! Pasiata jak tam Tośka???? Ivett ja nie mam dziecka tylko psa haha Madziaczek sprawdze pocztę i może też dostałam od Aguchy jakieś fotki. Strzyga Elfik a ten nadarzyn i maxiumus to jest czynny codziennie i tylko rano czy jak? I czy osoby prywatne też mogą kupować czy tylko z działalonością gosp.? Mój dzis wraca udało mu sie bo miał wrócić wczoraj, fajnie cieszę się i się stęskniłam za nim mocno. Może dzis coś dobrego na kolacje zrobie hmmmm może ten rewelki przepis na ten schab w warzywach. A wcześniej siostra ma przyjść i mamy dalej logować się na tych portalach. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×