Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

właśnie coś mi to mówiło, że to chyba u nas ale nie byłam pewna a weterynarz właśnie Wa-wie w tedy mieszkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi 🌻 bardziej stawiam na zapalenie zatok... zaczęło przechodzic jaki leki przeciwzaplane i przeciwbólowe trochę pobrałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to jesteśmy w domu, zatoki proponuje leczyć u takiego gościa jak laryngolog, bo potem możemy podać sobie rączkę na oddziale laryngologicznym ;) w każdym razie kręci ci się w głowie bo masz zatkane zatoki i nie ma powietrza a jak nie mam powietrza to nie ma dobrego ciśnienia w uszach a jak nie ma dobrego ciśnienia w uszach to błędnik nawala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym stylu. miałam miec prześwieltenie robione, ale w naszym chorym kraju nie mogę się dostac do lekarza, który mi to obiecał. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 ze skierowaniem do poradni radiologicznej za darmo powinno byc przynajmniej ja w listopadzie jeszcze mialam:P a teraz to juz nie wiadomo czego sie spodziewac... ale tak jak mowi mimi fibi lepiej leczyc a wiesz w sumie w zatokach jesli to zatoki to te leki Ci tylko wycisza na chwile a jak zmieni sie pogoda to znow zaatakuje ja trzy lata temu mialam plyn w prawej ale szczekowej i w sumie jak mi sie troszke wyciszylo to zaprzestalam chodzenia do laryngologa no a po tych trzech latach odezwalo sie to lekarka na mnie nakrzyczala ze nie przychodzilam kurcze jak ja zdrowo sie czulam to jeszcze by tego brakowalo zebym u lekarzy siedziala antybiotyk przeswietlenie i okazalo sie ze mam czyste.. alez sie kobieta zdziwila:P ale powiem tyl jak Cie beda bolec tak jak mnie to idz od razu nawet sie nie zastanawiaj .... mimi fibi🌻dobre z tym \"pieskiem\" Elfik🌻 ja sie nad kotem zastanawialam ...kurcze ale przez te pogode to sie chyba spoznilam ....zakmnela ja mama w domu ale nie wiem ja dlugo wytrzyma .. ja na dzis chyba powinnam sie polozyc... jutro ciezki dzien:P praca spotkanie z dwiema kolezankami pozniej znowu z dwiema... i jak tu pisac prace??? dobranocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi🌼teraz to i mnie uswiadomilas z tym płynem w prawej szczekowej,nie wiedziałam co za \"kulka\" mi sie przemieszcza właśnie przy przeziębieniach.Czyli ja też mam chore zatoki:( Pasiata🌼nie sposób nie przyznać Ci racji ale resztę jutro napisze,bo teraz to z telefonu robie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i nie ma słoneczka dzisiaj :-( Ale ja i tak zamierzam mieć dobry humor! Póki co jestem z siebie zadowolona, bo pora wczesna a ja już mam obiad przygotowany tak, że tylko podgrzać po powrocie ze spaceru, śniadanie zjadłam, kawusię wypiłam i trochę w papierach firmowych posiedziałam a teraz mam czas na kompa, bo Tosia chwilowo drzemie przed drugim śniadaniem ;-) Strzyga - jak byłam w poradni, to na wiele spraw patrzyłam inaczej i to nie była kwestia złej woli tej kobietki (bo mam wrażenie, że akurat była kompetentna i zainteresowana przekazaniem wiedzy), tylko mojego braku zainteresowania. A teraz szukam lekarza, który chciałby mnie prowadzić bez hormonów i będę musiała zasuwać na drugi koniec miasta... Elfik 🌻 przy dziecku też dylematy... Namea, Reewelka, Emi 🌻 a Wy gdzie? Brakuje Was! To jakaś zorganizowana akcja? :-P Kasiula 🌻 jak samopoczucie? Dobrego dnia Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem Dobry :-) Strzyga🌼--bbuuuuuuu nie boję się Ciebie :-P Pasiata🌼--no ja sobie mogę wyobrazić skoro ja sie przy psiaku tak szczypę to co będzie przy dziecku :-O ale ja mam skrzywienie na punkcie psów a szczegolnie Sarci i do tego sie przyznaję bez bicia :-O No i brawo jaka wzorowa mama-gospodyni :-P a co do npr to dokladnie własnie dla tego samego powodu chce się doedukować bo też odstawiłam hormony już jakiś czas temu pewnie jeszcze na jakiś czas wezmę ale chce odstawic po ślubie całkiem no i dobrze by było wiedzieć co i jak. Mimi🌼---dobre :-D Rewelka, Emi🌼---gdzie żeście som :-( ??? Agi🌼--no ja też w tym tygodniu już muszę się zdecydować żeby się nie spoźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga -------> No mam nadzieje, że pójdziesz do tego lekarza. Co zaś do zdjęcia to to jest tak. Jeśli chodzi o rentgen to wystarczy skierowanie od lekarza rodzinnego a jeśli chodzi o tomografie komputerową to trzeba mieć skierowanie najlepiej od laryngologa, no i co najgorsze trochę się czeka. Ja na tomokomputer czekałam od kwietnia do czerwca ale to była Akademia... Jak jest skierowanie od lekarza to badanie jest bezpłatne. A dziś się dowiedziałam, że niedostane zasiłku dla bezrobotnych bo nie przepracowałam 365 dni w ostatnim zakładzie pracy :D Dobrze, że mam rodziców i kasę zaoszczędzoną na koncie :) Ach te nasze głupie przepisy prawne co się zmieniają co pół godziny... Ale i tak zycie jest wspaniałe!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta. Ja co jakiś czas czytam was, ale jakoś nie mam weny, żeby pisać... całe dnie jestem zalatana, wieczory to głównie z Reewelką spędzam. Wczoraj zapisałyśmy się na fitness, ja już dziś idę pierwszy raz, a Reewelka chora, wczoraj ją rozłożyło, więc nie bardzo do kompa zagląda. Namea nie ma neta, więc też się nie odzywa... elfik 🌻 no przecież jestem co jakiś czas;) onfim 🌻 a ty gdzie? pasiata 🌻 my nie robimy zorganizowanych akcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼----no dobra AAAAAAAAAAAA boje się 😭 Emi🌼---co jakiś czas :-P zarzuć czymś śmiesznym bo jakaś stagnacja się wkradła :-P Rewelka🌼---w takim razie zyczę duuuuużo zdrówka Ja zakupiłam sobie Simy2 i gram :-P a co się będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 no to może jednak do lekarza elfik🌻 oj zgadzam się bardzo miły widok dla oka i równie miły jest dla ucha :D tak trnasporter 3 był bardzo kiepski ale on jak zawsze się spisał chociaż jak ta mu zabrała kluczyki miałam nadzieje że jej odwinie no ale tak grzeczny chłopczyk A wiesz że marzec ogłoszono miesiącem sterylizacji? Można się dużo dowiedzieć na stronach klinik weterynaryjnych. Tak dziś coś w radio słyszałam. madziczek🌻 Agi🌻 no dobra nie musiałyśmy ale tak wyszło pasiasta🌻 wiem, dlatego ci przypomniałam ale słoneczko nam równo zabrali :D mimi🌻 a to dziwne żeby psa z niedziwedziem pomylić ivette🌻 to pewnie ucieszy cię że będzie druga część :] bytka🌻 emi🌻 walczę z ociepleniem poddasza :) o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ emi🌼 pozdrów reewelkę:) Pasiata🌼 jeszcze miałam dokończyć wczorajsze zdanie- nie sposób nie przyznać Ci racji ale ja duszę mam i moja koleżanka też, nie muszę koniecznie wkładać swojej duszy w prezent kupiony, żeby ktoś o mnie na wieki pamiętał, mając 5 z kolei niepotrzebne żelazko. To nie jest pójście na łatwiznę ani nic z tych rzeczy ale myślę, że wszystkim te pieniązki na dobre wyjdą. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak drogie jest teraz wyprawienie wesela i opłacenie choćby jednego miejsca w restauracji. To tyle na ten temat. jadzia🌼 gdzie jesteś? U mnie dzisiaj jakiś senny dzień, chyba jest niskie ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---jesteś zabawna :-P Onfim🌼---no fakt zgadzam się z Tobą szczegolnie fajna była scena rozbieranej bójki :-) i dzięki za info o tej sterylizacji Madziczek🌼---to ja Ci powiem tak po sobie że jednak teraz młodzi wolą kasę właśnie ze względu na to 5 żelazko my też jak się ktoś nas pyta to mówimy że wolimy kasę bo sami najlepiej znamy swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no niezły jest mniam mniam dla mnie mógłby cały czas chodzić bez koszulki i mówić :D madziczek🌻 ja tam osobiście wolałabym kasę bezdusznie ale z sensem dzięki temu że dostawaliśmy kasę mamy ładną sypialnie ,urządzoną kuchnie a prezenty na szczęście się nie powtarzały i też byliśmy zadowoleni bo ludzie trafili w nasz gust :) Ale prezentów było hmm 3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szok-coz sie dzieje na kafe?? i kafe mi szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szok-coz sie dzieje na kafe?? i kafe mi szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szok-coz sie dzieje na kafe?? i kafe mi szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 toż napisałam, że właśnie się zbieram :P Byłam. Czekałam ze 3 godziny. Dostałam antybiotyk i cześc pieśni. Wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko wpadłam się przywitać i zmykam bo dużo pracy mam, może później mi się uda wygospodarować troszkę czasu to poczytam co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka wolna się znalazła ;) madziczek 🌻 chętnie się przyłączę ;) agi 🌻 pytałaś kiedyś o to czy mi się będzie opłacało obcej osobie płacić za opiekę nad Gosią... otóż sprawa ma się tak: moja ciocia zgodziła się zająć małą tylko tymczasowo, miało być na jakiś miesiąc, dwa a w sumie chyba się to przeciągnie na pół roku (maksymalnie do wakacji) to jedno, a po drugie ciocia no coż, kasuje ode mnie prawie jak opiekunka... a tamtą panią dobrze znam i wiem że jest dobrą opiekunką, a poza tym ona będzie przychodzić do mnie do domu, więc już nie musiałabym Gosi wcześnie rano zrywać i wywozić... U mnie dzisiaj znów ponuro z rana... może później słoneczko wyjdzie :) wczoraj jak odbierałam Gosię od cioci nie przewiozłam jej samochodem (jak zwykle) tylko zabrałam wózek i zrobiłyśmy sobie spacerek :D tak dawno nie miałam na to czasu, a wczoraj tak się akurat ślicznie zrobiło około 16tej, ale sobie użyłyśmy, normalnie wiosna pełną gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam nie zaglądać na kafe, ale mam kolejnego newsa z cyklu porostu cycków. Naukowcy udowodnili, że na porost piersi znakomicie wpływa ... zmywanie naczyń!!! a to dlatego, że podczas zmywania uruchamiane są mięśnie wpływające na pozytywny wygląd piersi :D źródło: RMF FM dziś rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌻 dobrze że zaglądnęłaś ;) przynajmniej mnie uświadomiłaś, nie słuchałam od rana RMFki i nadal żyłabym w nieświadomości... no teraz to chyba będę się bardziej ochoczo do mycia garów zabierać... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×