Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Madziczek🌼---my dawaliśmy po 200 zł bo na tyle nas było stać myślę że 400-500 to bardzo hojnie Onfim🌼-a czy do tych nauk trzeba jeszcze poradnie robić??jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 obejrzyj sobie Crank nie zaśniesz :) elfik🌻 tak robisz nauki i potem masz 3 spotkania w poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 wcale nie wieje! I jest super! Wiosna! :-D Elfik 🌻 ja mam sterylizowane dwa koty, ale teraz, wiedząc, co wiem, chyba bym nie była taka prędka - to zawsze ingerencja w organizm żywy, która nie pozostaje bez wpływu na \"resztę\" zwierzaka... A nam się udało poradnię załatwić za jednym podejściem - Pani była fajna i wpisała nam trzy spotkania a byliśmy na jednym. Ja też miło wspominam moje nauki - tylko jeden świecki katecheta był mocno nawiedzony i mówił nam m.in. że jak mąż żonę bije to widać tak ma być i żona ma dźwigać swój krzyż... Madziczek 🌻 wydaje mi się, że powinnaś dać tyle, na ile Cię stać a nie tyle, ile się daje. A poza tym ja zawsze uważałam, że fajniej jest dać prezent niż kopertę. Zmykam na drugi spacer - pierwszy był krótki a poza tym jest ślicznie i Samiec wrócił a pracy :-D Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼 nie wiem czy fajniej, bo musiałabym zapytać wszystkich pozostałych gości co mają na prezent, żeby go nie powtórzyć- to po pierwsze. A po drugie właśnie młoda para chyba najlepiej wie czego jej trzeba i może sobie uzbierać pieniążki np. na jakąś podróż lub na inną wymarzoną rzecz. Ostatnio jak byłam na ślubie, to mama A. kupiła młodym piękną, satynową pościel i to jest też jakaś myśl ale znowu jak ktoś inny też wpadnie na ten pomysł, to po co komuś załóżmy 3 takie pościele? Wesele będzie duże, bo, aż 70 osób. Najbezpieczniej będzie dać pieniądze. Elfik🌼 ja miałam na myśli od pary. onfim🌼 a co to za film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---ja również ;-) Pasiata🌼---no właśnie tego też się obawiam żeby się nie zmieniła żeby nie wpłynęło to na inne organy :-O ciągle nie wiem co zrobić :-O z kolei pamiętam jak się Tinka męczyła trzeba było ja jodyną smarować to wszystko było obszczypane a co się w jej łebku działo to tylko po piszczeniu mogliśmy się domyślać i po prostu teraz się biję z myślami :-( Emi🌼---alfik domyślam się że to do mnie :-P a masz też tą drugą część płyty czyli thunder run with the wolves colours? bo oni zamieszali jakoś i w lutym były pierwsze kawałki z omenem a teraz reszta :-) jak dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼-mowisz że crank fajny??miałam go gdzieś na płytce ale wywaliłam :-O ale skombinuję sobie ;-) Emi🌼---tak to własnie to bo połowa tej płytki wyszła pod koniec stycznia czy na początku lutego a teraz miała być własnie calość mnie rozwala run with the wolves :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 ano to będę musiała ściągnać sobie ten filmik. Na dzisaj mam Walkirie. Chciałabym obejrzeć jeszcze Wątpliwość, Drogę do szczęścia i Popiełuszko. Nie znoszę Włatców much. Wiecie co ja dzisiaj zrobiłam? Poszłam do piwnicy po węgiel, a wiaderko w domu zostało:D i musiałam się cofać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 mnie osobiście się podobał chociaż to ten film do którego trzeba mieć odpowiedni humor i czasami słabość do głównego bohatera też nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 ja chcę na walkirie do kina pójść tylko nie wiem czy mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 ja się na tym nie znam, ale nie można tak zrobic, żeby teraz zostawic i potem, jakby się jednak coś działo, to wysterylizowac? strzyga, tak się jakoś przyjęło... mama mnie tak nazywała, mówiła, że nie jestem jej dzieckiem, tylko mnie strzyga do szpitala podrzuciła. Nauki to nauki, a poradnia to taka \"praktyka npr\", której się nie da przeprowadzic podczas nauk. onfim 🌻 chyba za bardzo się pospieszyłam... prawie mówic nie mogę teraz na wieczór. :( madzczek 🌻 też jestem raczej za daniem kasy. Co do pościeli, to myślałam, ze to fajny pomysł dopóki koleżanka nie uświadomiła mnie, że ona dostała ze 3 komplety pościeli i żaden nie był dobry, bo miała niewymiarową pościel :( Ja koleżance na ślub kupiłam w koszyczku zestaw herbat z fajnymi kubeczkami. Prezent bardzo się podobał i używają na codzień :D jestem na coś wkurzona i wcinam właśnie ptasie mleczko i za cholere nie mogę sobie przypomniec co mnie tak wkurzyło. Aha. byłam u fryzjera. kolor wyszedł ok, ale ścięcie... eh... miała podciąc 3 cm, a wyszło, że mam włosy do ramion... zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! przypomniało mi się na co się wściekłam! kupiłam w sklepie nóżki z kuczaka i chciałam je zamrozic po dwie, otworzyłam paczkę i... śmierdzą 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---hmm to może warto odciąć się od tego \"strzygowatego\" podejścia jakie ma do Ciebie Twoja mama, chyba szczęśliwsza byś wtedy była gdybyś nie postrzegała siebie tak jak widzi Cię Twoja mama. Co do sterylizacji to można tak zrobić tylko że gdy jednak dopuści się do pierwszej ciązy ryzyko tego nowotwora wzrasta o 30% :-O Onfim🌼---no myślę że pan Statham całkiem milym widokiem dla oka jest, lubię też jego akcent i sposób grania a w Transporterze 3 to chyba tylko jego osoba była jedynym pozytywem :-O A ja mam jakieś uczulenie na całym ciele nie wiem od czego ale strasznie mnie to drażni :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---ja widziałam Walkirię no i w sumie bez rewelacji głownie dlatego że sie zna koniec a w takim wypadku film musi być niesamowicie zrobiony żeby jakoś zaciekawić i zaskoczyć. Tom Cruise taki se bym powiedziała :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 też od jednej osoby już słyszałam, ze taki sobie ten film. Nie weisz przypadkiem czy on nie był kręcony w Wilczym Szańcu na mazurach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Elfik 🌻 nie trzeba az takiej troski o moja edukacje:P kiepsko bo dzis dostalam to poprawione przez nia a opisem ze \"malo\" kurcze a ja nigdy nie potrafilam sie rozpizywac bo uwazalam to za bezsensownea zawsze tyylko krotko i tresciwe... jak poprzedni licencjat pisalam i wyszlo mi za duzo stron to po prostu skasowalam .... ivette🌻 hmm jestem pod wrazeniem :) bytka🌻 hmma ile Gosia ma?? i bedzie Ci sie oplacac placic obcej kobiecie??? mowie w sensie finansowym... madziczek🌻 ktos tu wspominal o zdjeciach a ja nic nie mialam od Ciebie onfim🌻 nie musicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌼 nie, ja bytce wysyłałam zdjęcia jakieś tam swoje dawne (te co mam na nk zresztą), bo bytka mnie prosiła w mailu;) ita🌼 a ja ciągle czekam aż zgrasz te swoje z wycieczki przedostatniej i ostatniej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 używam tego nicku już os tylu lat, że raczej nie zmienię ;) poza tym nie powiem żeby mi się nie podobał ;) aha, to faktycznie trzeba by coś zrobic teraz. Najpielpiej jednak poagdaj z tym wetem. kurcze, cały czas szukam palcami swoich włosów i ich nie ma 😭 napije się jeszcze dziś amolu i jak jutro coś mnie będzie drapac, to pójdę do lekarza... No i muszę zacząc coś robic. jeszcze na poprzedni semestr mam niepokończone rzeczy, a tu już na 3 prezentacje na ten jestem zapisana... ;) jutro też się wezmę, a dziś zaraz prysznic wezmę, aspirynka, amol i spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---no to widzę że masz pociąg do demonów i takich tam :-P buuuuuuuu chyba powinnyśmy się bać :-P :-D Agi🌼--troski nigdy za dużo :-P Madziczek🌼---hmmm wiesz co nie wiem był pokazany Wilczy szaniec ale nie wiem czy to ten Swędzi mnie kciuk 😡 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! Ależ mnie pozytywnie nastawiła ta dzisiejsza pogoda :-D Szkoda, że jutro ma już być gorzej... :-( Elfik 🌻 odpowiedzialność... I najgorsze, że człowiek nigdy nie wie na pewno, jakie będą konsekwencje... Madziczku, chodziło mi o to, że dawanie pieniążków jest dla mnie trochę \"bezduszne\" - nic tym młodym nie zostaje z takiego \"prezentu\"... Im lepiej się kogoś zna, tym łatwiej zrobić fajny prezent :-) Onfim 🌻 no rzeczywiście, zapomniałam :-p Agi 🌻 Strzyga - u mnie poradnia to była czysta fikcja - wystarczyło zrobić wrażenie, że się wie, o co chodzi w wykresie ściągniętym z netu... Teraz bym do tego inaczej podeszła... Zmykam - przede mną porządki, prasowanie i dobry film. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata 🌻 dla wielu poradnia to fikcja. Ja do tego etapu nie doszłam /tylko nauki "zaliczyłam"/, ale ja stosuje fam, co jest na bazie npr, więc nie nic z netu nie musiałabym ściągac ;) Elfik 🌻 niestety tak. pewnie dlatego skończyłam jak skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie poszłam jeszcze spać ... Strzyga🌼---a to Ty już skończyłaś??Nie zauważyłam żebyś jakoś coś gdzieś skończyła??Chyba że Ty upiorem jesteś :-P ?? Pasiata🌼---no ja właśnie tez bym chciała podejść do tego poważnie jeśli to będą spotkania z jakimś lekarzem bo w sumie chciałabym się dowiedzieć o npr i innych rzeczach jak najwięcej bo chyba każda kobieta powinna być maksymalnie poinformowana w tym temacie a mnie najbardziej doedukowała Strzyga na inne źródła jakoś nie trafiłam. A co do odpowiedzialności to właśnie o to chodzi jestem odpowiedzialna za tego szkraba i nie chce jej zrobić krzywdy :-O nie wiem siądę na spokojnie porozmawiam jeszcze z weterynarzem i podejmę jakaś decyzję. Teraz już serio idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomego weterynarza i ten kiedyś mi opowiedział pewne zdarzenie które miało miejsce gdzieś tam za granicą nie pamiętam gdzie dokładnie Pewien facet kupił psa gdzieś tam na jakieś giełdzie albo coś takiego. Wpakował psa do samochodu i pojechał do domu. Gdy był już na miejscu, nasypał mu karmy dolał wody, trochę go przy tym obserwował. Dziwnie mu coś to wyglądało bo pies jadł jak świnia, a po najedzeniu położył się spać i spał tak trzy dni. Gościu trochę zaniepokojony zadzwonił do weterynarza z pytaniem jaka może być przyczyna tego zbyt długiego snu a weterynarz kazał mu przyjechać z psem co by mógł go zobaczyć i obadać. Gościu tak jak mu kazał weterynarz wziął psa i pojechał. W gabinecie położył psa na stole weterynarz spojrzał i mówi do tego faceta: Panie!!! PRZECIEŻ TO NIEDŹWIADEK MAŁY JEST!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi 🌻 pamiętam to!!!! to u nas na stadionie podobno się zdarzyło. Facet od ruskich owczarka kupił :P Elfik 🌻 tak!!!! i będę Cię strrrraszyc!!!!!! :P to będzie raczej jakaś nauczycielka npr-u. Sama chcę się zapisac na taki nauczycielski kurs od dawna. Kiedyś powstrzymywala mnie odległośc, ale teraz po tej samej stronie wisły mieszkam i samochód jest. Tylko ciekawe czy płatne toto jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i tutaj jeszcze chciałam dodać Strzyga------> a wiesz, ze mamy coś takiego jak błędnik?? Jak kręci się w głowie to to właśnie może być od tego, może to być powikłanie po niedoleczonej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×