Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita 🌻 jak tam idzie pakowanie, przeprowadzka? emi 🌻 nie tym razem to następnym zdasz ;) a poza tym można jeździć bardzo dobrze a nie odrazu się zdaje jak np. egzaminator się uprze... także musisz wierzyć w siebie i swoje umiejętności a ja będę trzymać kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka a dziękuję w sumie juz prawie koniec pakowania, drobiazgi będziemy pakować za tydzień jak będzie firma przeprowadzkowa wynajęta. A od tego przyszłego tygodnia od poniedziałku już w urzędzie, tylko pani likwidator prosiła mnie żeby tu jeszcze w tej starej firmie w pon była bo będziemy wynajmować sale szkoleniowe i musi byc ktoś do pilnowania, no kurcze dobrze, że to na 10 bo tak to wcześniej podjade normalnie z innymi pracownikami do urzędu bo mi jakąś pewno najgorszą miejscówkę by dali a tak to będę na miejscu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼---boski ten Twój Romeo ciasteczko smakowite mniam :-P nie da się ukryć ;-) Emi🌼---to dobrze że się nie smutkasz z powodu egzaminu 👄 na pewno zdasz następnym razem jak już na mieście bylaś. A rewelka też zdawała czy ma jakos zdawać niedlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kompletnie zrypany humor, bo dziś się dowiedziałam, że od jutro ostatni dzień pracuję... wcześnie nam powiedzieli 😠 😠 😠 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfi ah. no, dzis juz tak wesolo nie bylo :P ale tez nie najgorzej :> przyniosl mi propozycje pracy u niego w biurze.. tj w tym samym miejscu, mam napisac cv i w poniedzialek jadziemy na rozmowe... hmm... nawet nie wiem, czy mam sie z teo cieszyc czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem co się dzieje, to wszystko przez to, że nie ma mnie i Reewelki :):) Siebie tłumaczę- zakupy, porządki, obiad,i jakoś tak zeszło. Rewelka spała u mnie dziś i rano pognała do szkoły,zaraz jadę się z nią spotkać, małe zakupy, a potem siadam do napisania paru stron pracy. A wam jak mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leżę chora. fizyk coś przywlókł. on wziął na noc aspirynę i mu przeszło, a ja się ledwo ruszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem co a ja wiem co weekend jest ;D a da sie zmienic powiadomienia zeby przychodzilo tylko jedno do danego tematu? a nie do kazdej wiadomosci jaka ktos napisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 wczoraj nie było weekendu, a frekwencja nie była najlepsza. ja wyłączam komputerek i zaraz będę szła spac. Dooglądam tylko \"uciekającą pannę młodą\". znowu sama... eh... czuję, że fizyk coś kombinuje... tylko nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja nie wiem dlaczego, ale jakoś mnie w ostatnich dniach do kompa nie ciągnie - namiętnie sobie sprzątam i gotuję :-D I w ogóle jakoś mi tak fajnie na świecie! :-D Szkoda tylko, że Tosia ma jakiś gorszy okres - gorzej śpi, gorzej je, marudzi... Pocieszam się, że to pewnie parę dni i wrócimy do normy ;-) Emilka 🌻 a kiedy kolejne podejście? Reewelka 🌻 a Ciebie co tak mało? A z Twoim egzaminem co? Czarna 🌻 i co tam u Was? Elfik 🌻 Namea 🌻 Onfim 🌻 a jak tam u Was? Kasiula 🌻 Miłego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)Ja ostatnio jestem zabiegana,caly czas w ruchu,w pracy zagrzebana bylam,do tego troche zla Bylam jak dowiedziałam sie jak ludzie sa chamscy i bez skrupułów,bez rozumu.Prawka nie zdalam,ale nie załamałam sie.Teraz mam weekend w szkole.Dzis zaspalam,ale na szczescie wczesniej dzis Koncze.Kwiatkow nie wysyłam,bo z telefonu pisze i nie umiem.Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No jakie pustki :-P Ja na deseczce byłam z Miśkowym w Białce :-) ale sobie pośmigałam śnieżek idealny i super mi się jeździło do tego przetestowałam nową kurteczkę na deskę i siuuuuper fajna jest leciutka wygodna i ciepła :-) Rewelka🌼---tak jak Ci w smsie pisałam ciężko zdać za pierwszym razem, następnym będzie już lepiej ;-) Pasiata🌼---miło wiedzieć że są ludzie którym jest dobrze na tym świecie :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 faktycznie dobrze widziec takich ludzi :) ja jakoś z godzinkę temu się obudziłam, ale marnie się czuję... W lodówce pełno, aż się wysypuje, a ja jak to wszystko widzę, to aż mnie odrzuca. A leków na pusty żołądek przecież nie wezmę. No i ten kurs tańca, i kurtka, którą zamierzałam w przyszłym miesiącu kupic poszły na psy szczekac przez tą pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌻 dwie minuty i nadrobione zaleglosci jeju co sie dzieje ze taka tu cisza? ja sie zakopalam w pisaniu.. i tylko jeden rozdzial naskrobalam ehh termin byl do wczoraj ...takie slonce na dworze a ja sie katuje i siedze za dzisiaj niecala strona.... reewelka🌻 emilunka🌻 kiedy macie nastepny??? bo ja mam taki maly chwyt jak nie wyznaczaja za szybko takze dajcie znac:) bytka🌻 juz pracujesz? a kto sie coreczka zajmuje?? strzyga🌻 a czemu tak nagle wyszlo z ta praca??? zrobilam sobie na obiad spegetti na deser lody i biore sie do pisania ...tzn probuje sie zabrac.... i pomyslec ze zrezygnowalam ze spaceru po lazienkach a w sumie i tak nic napisalam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi 🌻 klient zerwał umowę i dlatego. Muszę teraz poprzeglądac oferty pracy... Jak nic ciekawego nie znajdę to będę musiała iśc na jakąś sprzedażówkę :/ dotąd bałam się spróbowac, bo jakoś mnie do tego specjalnie nie ciągnie :/ nie lubię jak ktoś nade mną stoi i wrzeszczy, klaszcze czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio też jakoś do kompa nie ciągnie bardziej do auta :) pasiasta🌻 u nas dalej do przodu bedzie dobrze, a czemu Tosia taka marudna może to jakiś ząbek się szykuje ? elfik🌻 agi🌻 mało piszemy żebyś nie musiała dużo nadrabiać i miała czas na pisanie strzyga🌻 na googlach gdzies jest tłumacz stron internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie Agi to wszystko z troski o Twoją edukację :-P A ja mam dylemat. Dziś Sarcia kończy 6 miesiąc i powinnam się umówić na sterylizację bo z jamniczkami jest taki problem że po cieczce mają ciążę urojoną i bardzo się wtedy męczą a w efekcie te ciąże prowadzą do raka sutków. Wiem że powinnam dla jej dobra to zrobić ale po prostu boję się tego zabiegu ryzyko jakichś powikłań jest znikome ale ja jestem taki paranoik :-( echhh no i sie martwię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×