Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Hej Emi🌼---a no martwie się i co mi zrobisz?? :-P Agi🌼----eee tam bez beretu się nie liczy to jak Jola Rutowicz bez różowych tipsów :-P Onfim🌼---oj aż tak we mnie zwątpiłaś ojojo :-P A co do Dianki to pewnie że ją wystaw chyba że to dużo zachodu i kosztów no to wtedy musisz sama to przemyśleć.Jakby moja Sarcia miała rodowod to tez bym sie chciała nią pochwalić i zobaczyc jak będzie oceniona przez profesjonalistów ;-) Żółty tulipan🌼----witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Ja wczoraj wieczorkiem to nieprzytomna byłam i już po 20 spałam bo taki długaśny spacer zrobiliśmy, że aż do siostry na pieszo zawitaliśmy, trochę u niej posiedzieliśmy a potem nam się nie chciało na piechtę wracać więc auto od niej pożyczyliśmy i tak z jej synem i pizzą wylądowaliśmy u nas. Kurczę kwaki jeszcze nie piłam bo nie mam maleczka, ale za chwilę wieszam pranie i jedziemy na budowę domu do mojej siostry to tam sie napiję na świeżym powietrzu bo tam lasy, jeziorko cisza i spokój no i Frodzio się wybiega znowu. Dziś mu zabrałam gazetę bo chcę żeby się nauczył wołać na dwór, ale zlał juz się dwa razy w domu echhh i nie wiem jak to zrobić jak będę w pracy to chyba wtedy zostawię mu ta gazetę bo przecież 8 h to on nie wytrzyma. Już sama nie wiem jak go tego oduczyć. Ok dopiejam herbatkę i spadam a wam życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Emi🌼 ja chyba Twoją metodę zastosuję na weekend na tego mojego, bo jak człowiek jest za dobry, to im się w głowie już przewraca. Elfik🌼 wczoraj widziałam Jolę Rutowicz u Figurskiego, ona to naprawdę wstydu nie ma za grosz. onfim🌼 pewnie, że wystaw Diankę:) monilcia24🌼 a czy Ty już tutaj nie pisałaś pod nickiem mońcia? namea🌼 reewelka🌼 Ty nie przesadzaj z tą pracą od rana do nocy kochana. Agi🌼 ita🌼 strzyga🌼 ivette🌼 bytka🌼 jak było na obronie? Obejrzałam bieg Justyny Kowalczyk, dopijam kawę i biorę się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawce, po śniadanku jestem. właśnie sobie prasuję, bo już długi czas sobie odpuszczałam i teraz się taaaaaaaka góra z tego zrobiła, że wczoraj parę godzin prasowałam i dziś też... Fizyk sobie pojechał teraz na korki. M. mnie bardzo zasmucił... :( :( :( Od wczoraj wieczór wysłał mi parę smsów po prostu wbijających nóż w serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼---widać M nie daje za wygraną :-O Fizyk wie o podchodach M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 teraz wie. normalnie nie rzucam komórką o ścianę zaraz po przebudzeniu... To już nie są podchody. W życiu nie usłyszałam (przeczytałam?) tylu przykrych słów naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie zwątpiłam wierzę w ciebie całym sercem. No właśnie liczę te koszta musiałabym wyrobić jej rodowód to jakies 140 zł wpisanie jej od 50 -100 zł w sumie nie tak tragicznie. Tylko czy mam takiego modrego psiaczka zeby oduczył się szczenięcych zachowań na wybiegu :) ita🌻 my dziś poszaleliśmy na ogromnie długi spacer dianka upolowała dwie kości i z 3 kałuże :) madziczek🌻A co jolka wyrabiała strzyga🌻to może jednak zmienisz numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 raczej się jednak na to zdecyduje... jeszcze teraz dzwoni i sie na mnie wyżywa... 😭 😭 😭 siedzę roztrzęsiona... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---no też mi się tak zdawalo. Onfim🌼---do tego oduczania to chyba treser bedzie potrzebny chyba macie treserkę cos kiedyś pisałaś prawda??I rzeczywiście koszta nie są takie wielkie więc czemu nie zobaczysz jaka będziesz z niej dumna ;-) Strzyga🌼----qrcze ale jakim prawem M w ogole cos takiego Ci pisze??Przecież rozeszliście się dawno temu powinien zając się swoim życiem i iśc dalej a nie wjeżdżać Ci na psychikę.Może faktycznie zmiana numeru jest konieczna. A ja mam dziś doła nic mi sie nie chce.Miałam się zobaczyć ze znajomymi ale pewnie będą pytać o pracę i co im powiem że ciągle czekam??Nie chcę znowu być obiektem ich współczucia.Wiem że są w tym szczerzy i życzą mi jak najlepiej ale po prostu nie chcę :-( Wygonie Miskowego niech idzie a nie kiśnie przy mnie ja dziś nie jestem towarzyska :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dla kazdej 🌻 onfim🌻 a sa szanse na jakies nagrody gdybys wystawila Dianke? Elfik🌻 a nie lepiej pojsc i nie myslec ???? i to porownanie z Jola niczego sobie:P strzyga🌻 no wlasnie moze rzeczywiscie czas pomyslec nad zmiana numeru tel?? ita🌻 madziczek🌻 a jak wogole Ci idzie z pisaniem? ivette🌻 a mnie odwiedzil kolega myslalam ze na chwilke i tak sie zeszlo kilka godzin mialam pisac ale teraz juz mi sie nie chce...ehhh mam pytanie czy bylyscie moze na Kochaj i tańcz chce sie wybrac i tak wlasnie sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziś w trochę lepszym nastroju.Słonko świeci ładnie jest. Agi🌼---ja niestety jestem już po etapie odciągania myśli,teraz nawet mi się już nie chce udawać że jakoś sobie radzę. A Jola jest de best ja się po prostu nie mogę nadziwić jak na nią patrzę po prostu nie potrafię jej ogarnąć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Właśnie wróciłam z kościoła. Wczoraj dopadł mnie nieciekawy nastrój ale jak wyszłam do ludzi, to od razu przeszło:) Aaa i po drodze widziałam przebiśniegi, więc wiosna idzie pełną parą:D I bardzo dobrze! strzyga🌼 jeśli jesteś pewna, że nie chcesz wracać już na 100% do M., to lepiej zerwać kontakt definitywnie, żeby się nie męczyć. Agi🌼 mi już mało zostało do napisania ale jakoś nie za bardzo to wychodzi ostatnio. Elfik🌼 hehe no Jola tak:D onfim🌼 chodzi o całokształt. Pasiata🌼 a Ty dalej jesteś obrażona? U mnie dziś kropi ale ważne, że nastrój dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *AGI 25
Witajcie :)ja siedze wlasnie na informatyce :) ale zaraz koncze jupii!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wczoraj też miałam ambitny plan pisac pracę, ale jak kolega wpadł na kawę o 11, to wyszedł o 20.00 :) Więc z pisania nici. Dziś miałam na 8 na zajęcia, ale niestety budzik zamiast na 6.45 to nastawiłam na 7.45 (o ja durna) no i niestety mi się nie zdążyło. Dziś na 17.30 znów się umówiłam z innym kolegą, więc zapowiada się miły wieczór, może jak się postaram to i Reewelkę gdzieś złapię na mieście :) Agi 🌻 ja byłam na Kochaj i Tańcz. Może być, chociaż oczywiście jak to przy TVN-owskich produkcjach, zdecydowanie przereklamowany. Fabuła sucks, to taka polska wersja Step Up. Ale jak chcesz popatrzyć na ciało Damięckiego lub pogapić się na fajny taniec i posłuchać muzyki to polecam :) No ja osobiście przez 2 godziny byłam wpatrzona nie w Damięckiego, ale w Jacka Komana, który wcielił się w rolę instruktora tańca. To jest dopiero facet :) http://www.filmweb.pl/o93140/Jacek+Koman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Agi 25
Emi 🌻no tak bywa.....;) dzięki wielkie:) chyba sie wybiore zaraz bo juz w sumie koniec... ja tez nie napisalam nic a nic to seminrium nieszczesne sni mi sie po nocach .... ja tu uciekam a ona sie mnie pyta Gdzie Pani idzie ? Przeciez mamy seminrium:P zapraszam do sali:P kurcze normalnie nie bede spac po nocach a napisze:P Elfik🌻 nie przejmuj sie kochana:) bvedzie dobrze ivette🌻tak tak jak dla mnie to zawsze juz tak bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 myślę że to najlepsze roziwązanie elfik🌻 tak mam kogoś takiego, ita🌻 zobacz co znalazłam na wasz problem z nielubieniem suchej karmy http://www.telekarma.pl/c4/przysmaki.htm?prod=216&start=0 agi🌻 nawet jeśli by były to oczywiście to i tak do suki hodowlanej się jej jeszcze nie wilicza punktacja bo takowa się liczy od 15 miesiąca psa Szanse pies na zawsze ale wiadomo to nie my oceniamy psa ivette🌻 madziczek🌻 wiosna tra la la emi🌻 :D z dwojga złego Koman jest ciekawszym przypadkiem ale żeby powiedzieć o nim \"to jest facet\" no nie wiem ale fakt ciezko oceniać nie widziałam filmu A ja od jutra zaczynam wiosenne porządki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie macie rację... kurcze... wiecie... nie spodziewałam się czegoś takiego po nim... naprawdę. :( A my dziś byliśmy na bazarze motocyklowym. A kupione zostały... stringi :D Jestem wykończona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 no to jak na takim bazarze to pewnie skórzane z ćwiekami i płomiennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Strzyga dobre dobre. A M. sie nie martw widzisz tylko potwierdza to słuszność Twojej decyzji o odejściu od niego. My dziś znowu na nauczaniu byliśmy i to jakaś totalna masakra była w ogóle kazanie jak akt oskarżenia z prokuratury a potem o czystości było i jak do tej pory widziałam jakąś mądrość w tym nauczaniu to dziś się przekonałam że w tym aspekcie kościół nie ma żadnych sensownych argumentów a to co podaje to jakieś totalne nieporozumienie, jakieś fanaberie człowieka który naprawdę nie ma pojęcia o czym mówi :-O Załamka kolejny ksiądz potwierdził wielką lukę w nauczaniu religijnym.No tam na dobranoc. Ivette🌼---Strzyga pisze o tym kilka postów wyżej.Czytasz nas w ogóle czy tak nie bardzo?? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranocka:) mi podobal sie Kochaj i tańcz dialogi...bez komentarza ale fajnie tańcza....Koman fajny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 chyba tak... choc jestem już tak skołowana, że wiem, że nic nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane Dzis ja pierwsza na cafe więc stawiam kawusię! Onfi wiesz tylko ja chyba odchodze od suchej bo tak jakby mniej sika i zaczęłam mu gotować jedzonko i dawać twaróg, jeszcze się zastanawiam co mozna oprócz tego dawać na posiłki żeby miał urozmaicone, a co do uczenia że ma się załatwiac na dworku i że w domku nie ma gazet to dwa dni i porażka jak go nie zdążyłam złapać po spaniu w czasie dnia to od razu sikał nawet przy misce z jedzeniem, nie wiem będę cierpilwa i może się uda. Elfik główka do góry!!! A ci z tej nowej pracy maja się odezwać w tym tygodniu? A ja od piątku chodzę spać po 20 i wstaje dosyć wcześniej ale jestem wyspana jak mam o 6 wstać, kurcze wychodzi na to, że 10 h jest mi potrzebne żebym się wysypiała. No chyba, że to od tych spacerów bo w sobotę to tyle się po lesie nachodziliśmy i całe jezioro dookoła przeszliśmy. Ok miłego dzionka wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja zaginęłam w realu - jakoś coraz mniej czasu na forum (dopóki siedziałam w pracy, to jakoś jeszcze było a teraz to jakoś nie znajduje się...). Ale staram się być na bieżąco :-) Elfik 🌻 trzymam kciuki nadal! Onfim 🌻 Madziczku a kto Ci powiedział, że ja obrażona jestem? I na co?? Dobrego dnia! Ja mam w planach spotkanie z \"zamotanymi\" dziewczynami - wczoraj poznałam kilka ze stowarzyszenia Nośmy Dzieci i wsiąkłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ita🌼---no tak niby się mają odezwać dziś albo jutro....cierpliwości może postaraj się nagradzać go jak się załatwia na dworze a karcić jak w domu.Psiak kolo 6 miesiąca sam dochodzi do tego że domu nie powinien sikać oczywiście wpadki się potem jeszcze zdarzają ale rzadko więc cierpliwości. Pasiata🌼---no właśnie a o co chodzi z tym noszeniem dzieci to jakieś najnowsze odkrycie dla maluchów czy coś w tym stylu?? Strzyga🌼---uszy do góry musisz zerwać kontakty i przeczekać no i przede wszystkim nie brać tego do siebie tak dla mnie z boku M. zachowuje się jak zranione zwierzątko które kąsa wszystko i wszystkich wokoło. Onfim🌼---no i jak podjęłaś jakąs decyzję w sprawie Dianki?? Emi🌼---jak Twoje wampirze oko bylaś u lekarza?? Rewelka,Czarna,Mika,Jadzia,Bytka gdzie jesteście????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×