Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Pasiata🌼---oj wiem Wy się niecierpliwicie a co dopiero się ze mną dzieje :-( tak bardzo dym Wam chciała wykrzyczeć że się udało że wreszcie nie jestem trędowatą i mam tą cholerną pracę ale wszystko się komplikuje i muszę czekać :-( dzieki za Sarcie Onfim🌼---oki dam znać jeśli nie zmienię zdania w ostatniej chwili bo tak patrzę na nią zdrową i cholera jakoś tak umyka ta pewność czy powinnam dac pokroić zdrowe radosne zwierzątko AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech już będzie ta 18.30 Emi🌼---A Ty gdzie?? Bytka🌼---to trzymamy kciuki jutro powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 dzięki za odpowiedź Elfik🌼 Tobie również dzięki i właśnie daj znać jak będzie już po zabiegu Pasiata🌼 a gdzie kwiatek dla mnie? obraziłaś się? ;P bytka🌼 jutro trzymamy kciuki i też daj znać jak będziesz po obronie i napisz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---ten link się nie otwiera ale jesli to ta fotka co mi na gg pokazywałaś to ja stawiam na wybrzeże Gdańsk albo zachód Zielona Gora może gdzieś we Wrocławiu. Dobra zbieram się trzymajcie kciuki za tą moją myszkę kochaną :-O 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 nie wiem, nie widziałam tego ale interesujący budynek, klimatyczny, do tego te lampy i drzewo. Ciekawe co to jest i co to było? Może jakaś restauracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 mnie też to ciekawi zwłaszcza że to dość niespotykany dla mnie styl architektoniczny w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 bidulko już wiem co to krzywa wieża w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elfik🌻 dokladnie tak ale kazda kobieta/mama sama musi stwierdzic co jest skrajnoscia a co nie:P a jak psinka? wszystko ok napewno!!! madziczek🌻 to Canon niespecjalny bo w sumie to juz stary jest jakies trzy lata:) i to jest tak jak mowi Elfik cyfrowka w porownaniu z lustrzanka to zabawka na dodatek plastikowa ja bym chciala jakas fajna lustrzanke i przy okazji kursik fotografii ale to jak sie troszke uporam z tym wszystkim co mam na glowie Strzyga🌻 ja 3 lata mieszkalam w markach no prawie na jedno wychodzi:P dojazdy wspominam fatalnie nie wiem jak moglam tyle czasu tam przezyc bytka🌻 powodzenia... ja w czerwcu mam miec ale juz mnie ciarki przechodza...pewnie dlatego ze nie napisalam:P emilunka 🌻 bidulko wypuscili Cie juz?? jeju i dlaczego tak dlugo musisz siedziec? onfiim🌻 Ty masz chyba jeszcze coreczke?popraw mnie jesli sie myle... tak to Krzywa Wieza w Toruniu:) pasiata🌻 nosidelko z przedu pod warunkkiem ze nie ma poduszek tak slyszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 szybkiego powrotu do domu agi🌻 nie mylisz się mam jeszcze córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z nosidełkiem to nie problem - wozimy z tyłu tyłem do kierunku jazdy (z przodu się u nas nie da, bo nie da się poduszki odłączyć), ale teraz będziemy kupować \"poważny\" fotelik i mam dylemat, bo to co dostępne powszechnie na rynku to tylko do montowania przodem do kierunku jazdy a to podobno nie jest najlepszy pomysł. Madziczku nie zawsze wszystkim należą się kwiatki :-P Elfik 🌻 i jak Zwierzątko?? Emi 🌻 a co zrobiłaś Reewelce?? ;-) Szukam pomysłu na rybę na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 kup "Pomysł na rybę" :) A Reewelce powiedziałam że forum jest do doopy i żeby już nic nie pisała i że ja też nie będę, ale ja jestem zdrajczuch i piszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 a powiesz mi dlaczego jazda przodem do kierunku jazdy jest nie najlepszym pomysłem bo wsumie pierwsze o tym słyszę? emi🌻 zło wcielone przez ciebie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻ale to znak je Emilunce humor wraca:) pasiata🌻 no wlasnie to ja pierwszy raz slysze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez pierwszy raz o tym dzisiaj przeczytałam - chodzi o bezpieczeństwo w wypadku wypadku ;-) Emi 🌻 coś w tym jest :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI 🌻 marki to jednak troszkę co innego. teraz rzadko przez nie jeżdżę. Dla mnie dojazd komunikacją byłby super, gdybym mieszkała koło stacji, a nie musiała dojeżdżac do niej samochodem lub miec rano 20 min szybkiego marszu :/ Tak to mam 5 min do autobusu do Wawy, ale toto dużo droższa opcja jest niestety :( jakoś mi dziś smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 🌻 ale mnie dobry humor nie opuszcza, już powinniście wiedzieć, ja po prostu czasem jeste wkurwiona :) onfim 🌻 o 21.30 wyszłam do domu. madziczek 🌻 no może być ta fryzurka strzyga 🌻 ale biadolisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 to ja juz wole jak nikt Cie nie denerwuje..:P a z ta praca to jak to siedzenie ponad program rozlicza?? czy wogole to w ramach etatu jest??? strzyga🌻 pewnie ze co innego:P ale wolalabym pksem jezdzic niz tymi podmiejskimi:P zapewniam.... u mnie czare goryczy o przeprowadzce przepelnil jak kiedys w ogromnym tłoku i przy upalach 30 st stał nade mna niezbyt swiezy pan nie moglam nic zrobic nigdzie sie ruszyc mialam opcje wysiadac albo przecierpiec i byc w domu:P madziczek🌻 prosze Cie bardzo.. mowilas o artykule w Pani chodzilo co o marcowa?? bo mam gazetke ale nie moge znalesc artykulu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek ja mam panasonic lumix dmc-lz7 i naprawde polecam, zdjecia robi swietne :) pasiasta my mamy britax eclipse kosztowal 10f na carboocie montowany przodem jakby byl tylem to mala by nic nie widziala :/ a tak to kazda podroz znosi super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×