Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emilunka🌼 zgadzam się z Tobą w 100%. I częściowo z tym co Elfik🌼 napisała, czyli, że plus tego wszystkiego jest taki, że ma się kontakt z ludźmi z którymi inaczej by on umarł. No ale tak jak napisałam, czasem do furii mnie doprowadza nk głównie z powodu dzieci. Poza tym ta cała nk to, jest właśnie małe przekłamanie, bo tam się przeważnie fotki daje jak się jest szczęśliwym, a nie zawsze jest tak kolorowo jak na zdjęciach i tego już na nk raczej nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 dzieki :) elfik 🌻 no i oczywiście masz rację że nawiązuje się kontakt, ale powiem ci z mojego własnego doświadczenia, że przed ta całą modą na NK z tymi osobami co miałam kontakt, mam nadal. A dzięki NK to tylko mam ludzi w znajomych, wiem co u nich słychać, a znajomość nie poprawiła sie ani kontakt nie nawiązał się żaden. Według mnie jest to tylko informacyjne w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powyłaziły dziołchy z tych swoich nór i w końcu jest co czytać:D Emi🌼a ja cie też często widzę na innych forach:)Ostatnio fotki oglądałaś brzydkich lasek.Przyznaje te dupy były miażdżące:)A zaproszeniami nie wyszło lasce- nic się nie podobało:( Uwzięła się za 5zł i żadne inne jej nie siadaja I ja tu dołączę do Madziczka i Emi. Rozumiem dać jedno zdjęcie ze ślubu,dziecka,męża.. Ale momentami jak oglądam profile koleżanek to mam wrażenie że to jest galeria dziecka:OSkoro maja taką potrzebę albumu to dlaczego nie zrobią na google jaka ma Elfik albo też Ivette.. Przykład: W sobotę się hajnęła w w niedzielę najdalej w poniedziałek są fotki bo trzeba się już przecież pochwalić Daję następny chodziłam do klasy z laską która była wyjątkowo tępa,brzydka i nikt jej nie trawił.Jak ktoś z nia gadał to tylko po to żeby później sie ponabijać na pecie.Dołączyła do grona NK.I komentarze: O jak miło że dołączyłaś,ślicznie wyglądasz(dodam że NIC sie nie zmieniła),wyglądasz kwintąco...No żesz jak można być taki zakłamanym człowiekiem??Pisały to laski z klasy które miały zawsze się z niej największy polew:O Następny: Laski na tle ścian,na łóżku,w lusterku czy w plenerze zrobione specjalnie dla portalu o którym mowa..Co nie mają żadnego życia towarzyskiego że same sobie muszą fotki pstrykać?? I te zaproszenia... Ledwo kogoś znasz ale znasz na tyle że wesz jak ma na imię i chodziliście razem do szkoły i już jesteś w gronie przyjaciół..To tez mnie strasznie wkurza.. I jak wyżej napisały dziewczyny.. Znam laskę która już jest dawno po rozwodzie a ona nadal daje fotki na Nk ze swoim byłym mężem..Żałosne.. Znam takie że zanim dadzą fotkę to wcześniej program do obróbki zdjęć i poprawiają co nie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---ja tam jednak uważam że NK nie jest tylko po to żeby sie odnaleźć ale żeby też pokazać co słychać.Gdyby chodziło o odnalezienie to mozna by było wrzucić trzy zdjęcia a nie ileś dziesiąt. No i ja mogę stanąć na przeciwległym końcu do Ciebie bo mnie przez NK odnalazła siostra i dzięki temu że ona wrzuca fotki swojej 3 miesięcznej córci wiem jaką mam siostrzenicę.Dzięki NK też utrzymuje kontakt z ludźmi ktorzy kiedyś byli mi bliscy a teraz są bardzo daleko.Nie zawsze mają czas do mnie napisać a przez to że wrzucają aktualne fotki wiem co u nich sie dzieje. Ale jest jedno co mnie denerwuje na maksa ja mam dwie takie dziewczyny w moich znajomych ktore wrzucają po 40 fotek samych siebie nie ze znajomymi czy w ładnych miejscach tylko fotki ktore robią sobie same w domu zazwyczaj jest to fotki twarzy.To jest dla mnie totalnie nie do zrozumienia co to ma na celu po raz którys wrzucanie swojej gęby :-O No i zgadzam się że 100 zdjęć dziecka które ma 3 mce to zdecydowanie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼---oki sa takie ale to Ty decydujesz czy dodajesz takie obłudne komentarze Ty decydujesz czy przyjmujesz ledwo znane Ci osoby (ja nie dlatego mam niecałe 150 znajomych a nie 500) Ty decydujesz czy obrabiasz sobie zdjęcie a po swoich znajomych też wiesz czy możesz się tego spodziewać.Co do ślubu to dlaczego się tym nie pochwalić może dziewczyna jest przeszczęsliwa może chciała się podzielić pochwalić dlaczego nie?? jest czym przeżyła pewnie jeden z piękniejszych dni w życiu.Przecież nie wrzuciła fotki w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są zalety profilu bo i ja w końcu odnalazłam swoje ulubione koleżanki i utrzymujemy ze soba kontakt teraz cały czas ale np. moja przyjaciółka z Irlandii wysyła mi fotki na pocztę a nie wrzuca z manią na NK.Jakby na to nie patrzec nie każdego na tyle dobrze znamy żeby się dzielić ze wszystkimi swoim "dorobkiem" życiowym.Ale sądzę że ten portal już grubo upada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 "Gdyby chodziło o odnalezienie to mozna by było wrzucić trzy zdjęcia a nie ileś dziesiąt." No ale może właśnie tak należałoby robić? :) No dobra, mamy inne doświadczenia związane z tym portalem. Ważne, ze tobie się na coś przydał :) Mnie dobija to, że wkleja jakiś pasztet swoje zdjęcie, a od razu komentarze: jak ślicznie, ale ładnie, och ach ojej. Albo te kuźwa małoletnie pokemony co dodają masakrycznie dużo swoich własnych zdjeć z ustami w dziubek zrobionymi do lusterka i czekają na jak największą ilość "komciów". A ich małomądre "psiapsióły" z "gim" albo ze "school" dodają milion pięcset sto dziewięćset "komciów" o treści" buziam, loffciam, koffam, kochuniuniuam, niom, ajjćććć" i cała reszta psychicznych pokemoniastych "komciów". I czy to ia jestem nienormalna??? A, i jak laska jest zaręczona to w nawiasie (tam, gdzie jest miejsce na nazwisko panieńskie) znajduje sie tekst "Już niedługo Kowalska" . A w niedzielę po ślubie już nazwisko zmienione na nazwisko męża... Wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼oczywiście to ja decyduje komu dać komentarz ale mimo tego nie jestem obłudna jak za kimś nie przepadam.Ale z tymi zaproszeniami to jest trochę inaczej.Ja jestem z reguły taka osoba która jak kogoś nie trawi nie utrzymuje kontaktu z nią aczkolwiek powiem jej cześć na ulicy..Jeśli się z tą osoba spotkam nawet zamienię z nią parę słów i dzięki temu unikam jakiś dziwnych jazd i dlatego mam pozytywna opinie wśród wielu osób bo się nie wtrącam a dużo komentarzy na dana osobę zatrzymuję dla siebie..Kiedys miałam przypadek dziewczyny która szczególnie nie trawię i dostałam zaproszenie od niej..Nie przyjęłam bo nie miałam ochoty-miałam takie prawo prawda?? Gdy szukałam pracy i zaniosłam do sklepu kosmetycznego podanie ona tam właśnie pracowała. Z uśmiechem pinda na ustach wzięła to podanie i oddała z powrotem bo nie miałam wymaganego zdjęcia.Za chwilę zaproponowała żebym jednak zostawiła.Następnego dnia postanowiłam donieść to zdjecie.Ale już mojego podania juz nie było..druga jej kolezanka ze zmiany nie mogła nigdzie znależć mojego CV mimo to że dawały na jedno miejsce..Zginęło..ciekawe dlaczego..od tamtej chwili przyjmuję zaproszenia od osób które mniej więcej znam bo nie wiadomo na kogo trafisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼---no ale właśnie o to chodzi że sama wybierasz jakie fotki wrzucasz i którymi chcesz się podzielić. Łatwiej jest wrzucić fotkę na naszą klasę niż wysyłać ją nawet do 5 osób nie mówiąc o więcej.Masz fotki którymi chcesz dzielić się z jedna osobą to wysylasz na pocztę wszystko zalezy od Ciebie.Ja mam kolege ktory jest na misji w Libanie i dzięki NK pooglądałam sobie trochę niesamowitych fotek na pewno nie mialby czasu rozsyłac ich po znajomych pocztą. A gdybym np zobaczyła zdjęcie usg jakiejś znajomej na NK to bym się wcale nie zezłościła tylko z ciekawością obejrzała bo to jest coś niezwykłego.Jednak zgadzam się że wszystko z umiarem. Emi🌼---o tych pokemonach to nie wiem bo nie mam takich małolatów w znajomych więc nie wiele mnie interesują ich profile. A co do ilości zdjęć to dlaczego miały by być tylko trzy??Ja mam dużo więcej fotek :-P Mam Sarcie,mam fotki z sylwka mam z jakichś imprez i powiedz mi co w tym złego???Duzo komentarzy jest od ludzi którzy sami są na zdjęciach i dzięki temu można pooglądać i pośmiać się na odległość Ze zdjęcia łaciatego w śniegu tyle ludu miało polewkę że musiałam kopie rozsyłać. Co do pasztetów to może to jedyne komplementy jakie w życiu mają??Zawsze dobrze jest usłyszeć coś miłego :-P Co do tych zaręczonych to żenada pokazuje jak były zdesperowane przed dostaniem tego pierścionka :-O A NK jest taka jacy i my jesteśmy przecież pierdolnięta małolata nie będzie miała normalnych fotek sama sobie opinie robi. Przynajmniej wiesz kogo omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼---ale to jest chyba sytuacja raczej sporadyczna że spotkałaś odrzucona osobę w jakiejś znaczącej sytuacji :-O poza tym gdybyś była z nią od początku szczera nie wysłała by ci zaproszenia Twoje CV pewnie też by spotkał taki sam los ale to nie jest wina NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tak teraz doszłam do wniosku, że może dlatego mnie drażni tyle tych zdjęć dzieci (bo tak w ogóle to ja lubię maluchy), że nie mam swojego jeszcze i nie wiem jaka to jest radość. Człowiek wtedy może chce się podzielić tą wiadomością z całym światem i pstryka te fotki tak namiętnie;) Dlatego w sumie nie ma co też tak demonizować tej nk, byleby właśnie jakiś umiar był zachowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---dokładnie tak samo myślę ;-) Jakaś zmemłana jestem w sumie nic dziwnego no ale jednak.Spadam spać.Wtule się w mojego szatanka pewnie mi znowu nos pogryzie ale co tam potem da mi buziaka na zgodę i będzie dobrze a ja się bedę przyglądać jak sobie ciumka kocyk i usypia :-) Jestem prawie pewna że inne psy nie używają kocyków tudzież kołder jako smoczka :-) wyprowadźcie mnie z błędu jak się mylę ;-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 ale masz fajnie:) moja Nuczka świętej pamięci też była taka rozpieszczona, tylko ona ciumkała swojego Misia maskotkę, zamiast kocyka:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to się nawet nie chce nic pisac... miotam się tylko wewnętrznie... no i chyba wcale mi nie na rękę jakaś przerowadzka, mimo że korki są tu masakryczne... przyzwyczaiłam się do tego miejsca... :( ta cholerna psycholożka też mnie wkurzyła, że jak myślę o telefonie do niej, to mi się wszystkiego odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼no jakoś średnio śmiesznie to widzę informować kogoś że sie go nie lubi:O Ale wytłumacz mi po co?skoro nie mamy na co dzień kontaktu??Gdzieś parę razy pogadałyśmy na imprezie i tyle.I raz mi wypomniała że jej chyba nie zaakceptowałam (patrz jakie to tępe)a ja wtedy delikatnie pomontowana odpowiedziałam jej głupio.A ona zbyt serio sobie to wzięła i się na mnie obraziła.I od czego się zaczęło??Od zaproszenia.. Co fakt sporadycznie się dzieją takie akcje ale muszę uważać bo moje miasto jest bardzo małe i jak pisałam wyżej nie wiadomo kogo gdzie spotkasz a chciałabym uniknąć na drugi raz takich sytuacji.I wiele wiele innych ale to już nie ważne.Musiałabyś tu mieszkać żeby to zrozumieć Elfiku ale ta Sarcia ma dobrze z Tobą:) Nasz kot też spi z nami ale długo nie wytrzymuje z nami w łóżku;) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 aaaa, nieważne... muszę się stąd po prostu wyprowadzic... i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do NK powiem wam że mam mieszane uczucia... Z jednej strony fajna sprawa bo można dzięki niej nawiązać kontakt ze starymi znajomymi, ale z drugiej strony te przesadne ilości zdjęć i znajomych też mnie wkurzają. Nie powiem bo sama też mam jedno ze ślubu, a Gosi chyba ze 3, a to że jej codziennie pstrykam jakieś fotki nie znaczy w cale że się muszę z nimi obnosić :) a jak mam ochotę to rozstyłam za pośrednictwem maila znajomym, którzy np. mieszkają za daleko żeby zobaczyć na żywo moją pociechę... Także według mnie umiar przede wszystkim ;) Ale zdjęcia usg za nic bym na NK nie umieściła - to według mnie zbyt osobiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼----no w idealnym świecie powinno się być szczerym skoro dziewczyny nie trawisz to możesz dać jej to do zrozumienia i po sprawie.A po co??No po to że nie musiałabyś udawać.Ja mam takiego dobrego kolegę który jest zawsze szczery do bólu.Na początku myślałam że jest bezczelny a teraz gdy znamy się już tyle lat to go podziwiam bo do tego trzeba mieć tupet.On potrafi zupełnie bez owijania w bawełnę wyłożyć każdą sprawę w sposób kulturalny ale dosadny.Jednak nie każdy tak potrafi bo właśnie nie chce się robić kłopotu nie chce się komuś zrobić przykrości no ale widzisz potem wychodzą takie sprawy że ktoś myśli że go lubisz co nie jest prawdą wysyła ci zaproszenie ty odrzucasz i ta osoba i tak się dowiaduje że jej nie lubisz.Ajjj skomplikowane te relacje międzyludzkie. Co do tych znajomych to szczerze mówiąc trochę nie rozumiem może dlatego że na szczęście mam tak że albo kogoś lubię i tego nie ukrywam albo nie lubię i też nie muszę tego ukrywać więc nie zdarzają mi się takie dwuznaczne sytuacje.Moje miasto do największych nie należy ale za to towarzystwo od lat to samo gdzie wszyscy się ze wszystkimi znają więc różnie mogłoby wyjść.No ale są przeróżne sytuacje więc na pewno masz swoje powody żeby tak sądzić. No na razie Sarcia ma dobrze rozpieszczam ją niemożliwie ona poprawia mi humor ile się da :-) Madziczek🌼---a ja myślałam że tylko ten mój wariat sobie smoczek wymyślił. Bytka🌼----no możliwe ja tez nie wiem czy bym takie zdjęcie umieściła na NK ale chyba nie potępiłabym kogoś kto je umieścił. Strzyga🌼----o co biega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌼 nie no ja też nie potępiam, jeżeli ktoś czuje taką potrzebę uzewnętrzniania się to przecież jego sprawa, a że radocha z tego że się mamą zostanie jest wielka - wręcz nie do opisania to już oddzielny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki okropny dzień wczoraj miałam pół nocy żygał mi syn a po południu struła się dianka i też żygała. Co za koszmar jak dobrze że ten dzień się skończył oczy mam na zapałkach a tu jeszcze tyle czekać żeby z Dianą wyjść i jeszcze Ola nie mogła zasnać wiec dziś staram się jakoś dotrwać do wieczora ale jedyne o czym myślę to sen bytka🌻a u mnie padał śnieg elfik🌻wiadomo Kraków do tanich nie należy, no to magiczna sukienka świetnie :D kasiula🌻 a to prawda działają jak środek znieczulający bez sensu Osobiście nie popieram fotek typu mam wielki dom szybki samochod i gołe cycki albo zbyt osobiste i rodzinne z porodów itp nie bardzo mi się podobają no chyba że mam się z czego pośmiać. Ale fotka rodzinna typu z mezem czy dzieciaczki spoko ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. pasiasta🌻 madziczek🌻jestem oj kochana zdziwiłabyś się prezerwatywy pękają cześciej niż ci się wydaje sama przez to przechodziłam aż zaczynało mnie to wkurzać. No i fakt są masakrycznie nie wygodne no i zawsze pojawia się pytanie co zrobić jak nagle zabraknie :D ita🌻jakieś 1,5 roku emi🌻 strzyga🌻 koleżanka miała zastrzyki i mówiła że kiedy przychodził czas miesiączki ciekło z niej jak z \"zarzynanej świni\" co dla mnie jest dużym minusem przy tabletkach tak nie ma a wiec jest to na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 pisałam - związek mi się sypie :( A już było tak pięknie... kawkę rano wypiłam, pozałatwiałam to, co miałam pozałatwiac /aż w szoku jestem - wszędzie zdążyłam, korki były mini/ i nawet na zajęcia dotarłam ze 25 min przed czasem. po drodze kupiłam sobie takie małe wiedeńskie pączki, ale w piekarni, której nie lubię i są niedobre :/ mają mnóstwo jakiegoś paskudnego cytrynowego kwaskowego posmaku 😠 już więcej tam nic nie kupię. Strasznie źle ostatnio śpię - wczoraj śniły mi się jakieś koszmary, wariactwa; a dziś budziłam się nie wiem ile razy i nie mogłam w ogóle usnąc, nie mogłam sobie wygodnej pozycji znaleźc, mimo że miałam całe łóżko dla siebie i nikt mnie nie spychał ;) A teraz zaraz zajęcia mam jakieś głupie. Potem do ojca podjadę. Powiem mu co o nim myślę. Obiecał mi dołożyc się do motoru, a teraz że on nie ma pieniędzy, że remont robi, a parę minut później chwali się nową koszulą od Bossa!!! Toż chyba dla córki mógłby sobie koszulę za stówę kupic i się dołożyc, albo od razu powiedziec, że nie dołoży, a nie jakieś farmazony siac. Do matki może jeszcze zadzwonię. wczoraj się źle czuła. podobno zasłabła gdzieś w kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a tego o tym krwawieniu to nie wiedziałam... No i zgadzam się - prezerwatywy potrafią pękac. Kasiula 🌻 Bo te przedłużające stosuenk działają na tej zasadzie, że właśnie mają środek znieczulający. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 ale jakto ci sie związek sypie? Nie pisałas chyba wcześniej. A, i może ja jesteś jakaś tępa, ale nie ogarniam. Jak to do ojca pojedziesz żeby mu wygarnąć, a nie mówiłaś kiedyś że tato nie żyje, co matka nie pozwalała ci na cmentarz pojechać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼----no wlaśnie chyba nie pisałaś :-O Było tylko o telefonach od M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 do ojczyma. A to możne na innym forum... w każdym razie nie jest dobrze :/ Niemniej mam nadzieję, że dziś wróci. pojechał w pon na 3-4 dni i przez tą cholerną pogodę musiał zostac na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×