Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik🌼 doszedł do Ciebie mój mail? Bo ja miałam ostatnio problemy z pocztą, a dzisiaj jeszcze się okazało, że dysk mam pełny, więc już nie wiem co zostało wysłane, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 dzięki, dobry pomysł. Niestety nigdzie nie dotarłam, bo jak byłam niedaleko centrum handlowego tp matka zadzwoniła, żebym ją podwiozła i nic w końcu nie kupiłam. :/ u dziadkó pokazałam matce moje dwa zdjęcia na motorze i uzyskłam tylko pogardliwe spojrzenie. zaraz się zbiorę za jakąś robotę, bo wczoraj o 22 zadzwonił do mnie wykładowca i spytał czy wiem, że w pon mam poprawkę :D nie wiedziałam... kurcze... ale chyba w czerwcu powinna byc jeszcze jedna poprawka... dzwoniłam też do fizyka. powiedział, że dziś wróci... ciekawa jestem o której... pewnie jak zwykle w środku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dalej cały dzień walczyłam z kompem. Chciałam sobie zainstalowac nowego antyvirusa, bo stara wersja się skończyła, ale nie mogę, bo się gryzą, a poprzedniego za nic nie mogę usunąc do końca :/ jak ja nei lubię tak napisanych programów. 😠 😠 😠 Z panelu sterowania wszystko usunęłam, z innych lokalizacji, gdzie były odnośniki też wszystko pousuwałam, a kolejny program mówi, że nadal jest jeszcze częśc programu nieodinstalowana :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. jak ja kocham rodzinne spotkania! Od ciotki usłyszałam dziś, ze jestem gruba (dla tych, co mnie nie widzieli - ważę obecnie 54 kg przy wzroście ponad 1,70m) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga ty grubasie :P to ja w takim razie w ogol juz sloniem jestem :P waze 60kg przy wzroscie 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 elfik🌻 strzyga🌻 mama niech sie zrobi samodzielniejsza i ty też nie powinnaś była tak na pstrykniecie lecieć. Powinnaś wejść do sklepu kupić prezent i dopiero ewentualnie pojechać po mamę 15 minut by jej nie zbawiło a ty byś zrobiła przyjemność dziadkom zwłaszcza że było to spotkanie okazyjne Ło matko chciałabym być taka gruba naprawdę ivette🌻 ty spaślaku :P dla reszty też po 🌻 i może po słoneczku u mnie pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 podziękuj mężowi i córce bo znów mnie postawili za wcześnie na nogi A wiecie jaki ja mam mocny sen wczoraj w nocy spaliła się jakaś stodoła koło nas siedem wozów strażackich za oknem na sygnale a ja dopiero rano się dowiedziałam że coś się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 no mnie dzisiaj córunia na nogi postawiła już koło 4-tej, na szczęście później jeszcze trochę przysnęła... to rzeczywiście mocny sen masz, ja dawno tak twardo nie spałam bardzo czujnie śpię, wystarczy że Gosia zamruczy przez sen a ja już sie potrafię obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jak tam po weekendzie? Elfik i jak tam imprezka udana? Onfi no mi wet mówił, że już po 4 miesiącu nie powinien sikać... Ivett to masz takie gabaryty jak ja czyli 164 cm i 60 kg a chciałabym tak 55 kg ważyć, kiedys ważyłam 52 kg. No ale cóz starość nie radość haha a na diecie i ograniczać się nie potrafię. U mnie weekend spoko, obejrzeliśmy parę filmów, była przyjaciółka, byliśmy na spacerkach, szkoda tylko , że jeszcze jest tak zimnawo. A no i chyba od tego miesiąca odstawiam tabletki anty, lekarz mówił, żebym za 2 miechy ale ja chyba już teraz się zdecyduję. Miłego dnia wam życzę, u mnie pochmurno, sennie, ale co tam nie daję się ... i dziś popołudniu idę do fryzjera hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻ale ja się nie spodziewałam mocnego snu mnie budzi wszystko płacz oli chrapanie meża to że pies spaceruje po korytarzu wiec jestem w szoku ita🌻 pies powinien w pełni opanować sztukę sikania w okolicach 6-7 miesiąca a i tak wpadki się mogą zdarzać zresztą już nie raz mówiłam co wetmów trzeba podzielić przez conajmniej dwa teraz mamy na gonczych panią której wet powiedział o kwarantanie dziewczyna tak sobie to wziela do serca że nie może sobie dać rady z sikajaćym w domu psem pies przez miesiać za jej zgodą i wyborem sikał jej w domu i za nic nie moze go oduczyć bo pies jest zainteresowanym sikaniem w domu a nie na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty słodko-wymiotna
a witam:) jako 23latka tez chce sie zjednoczyc z 20stoparolatkami :) no i tez jestem osobnikiem z potezna nadwaga - 60 kg przy 170 cm wzrostu pasztet nad pasztetami i parowka nad parowkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pasztety :-P Ita🌼---to może nie tyle co impreza a spotkanie z Łośkami posiedzieliśmy najpierw u jednego potem poszliśmy na miasto i się trochę rozdzieliliśmy.Ja z jednym Łośkiem poszlam na frytki reszta gdzieś łaziła a potem spotkaliśmy się w naszej knajpce wymusiliśmy prodigy i się wyskakałam za wszystkie czasy.Tak wiem post jest niedobra jestem ale musiałam się wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak czytam i z tego co widzę to i tak jestem najgrubsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 ojoj zdrówka życzę Oglądałyście może zmierzch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik[kwiat emi🌻 onfim🌻 myślałam że masz zawsze tak z tym spaniem ;) ale mnie chyba nie pobijesz 170cm i 72kg :p a zmierzchu nie widziałam madzi🌻 zdróweczka dużo życzę paaaath🌻 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no właśnie nie spodziewałam się aż takiego romansidła ale fakt robert mniam mniam pierwszy małolat który mi się spodobał jeśli nawiążemy do ostatniej debaty o fajnych aktorach Ale ciekawe jak się ma film do książki No i co wymyślą w dwóch następnych filmach bytka🌻 no to cię nie przebiłam bo ja mam 169cm i jakieś 63 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi nie wiem czy czasem nie bezsensem było uczenie psa sikania na gazetę chyba odrazu mogłam uczyć go, że na dwór a nie przekładac na gazetę bo teraz jak gazety nie ma to nie sika w to jedno miejsce tylko i tak gdzie akurat jest i moim zdaniem to nauka sikania od początku.... Elfik no to dobrze, że sie wyżyłaś hihi Teraz siedze na jakims szkoleniu w urzedzie które trwa do 16 a ja pracuję do 15.30 i chyba bedę musiała zostać brrr a jeszcze na 17 do fryzjera a wcześniej z piesem wyjśc i nakarmic nie wiem jak to zrobię żeby zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no mnie sie zmierzch podobał szczególnie taka atmosferka a do ksiązki film ma się nijak jak to zazwyczaj bywa.Sistra Miskowego czytała i film oglądała a ona maniak książkowy i filmowy. A to my gabarytowo identyczne jesteśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻w mojej opini było. No ale co ja kogoś bedę pouczać A czego was uczą na tym szkoleniu ciekawego elfik🌻 ja tez jestem maniak :D czytałam opis drugiej części to już banał wybierać miedzy wampirem a wilkołakiem oczywiście że przystojniejszy wygra :) A co do książki czytam opisy i dziewczyna lepiej się prezentowała w książce o wiele lepiej w tym filmie wg mnie była raczej jego minusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem wszystkim :) Bytka 🌻 witaj :) Onfim 🌻 Dziewczyny,mam problem,co mam kupić na urodziny koledze? bo kompletnie już nie mam pomysłu,a Wy tutaj takie zaradne jesteście,na pewno coś wymyślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 tyle co ty ważyłam w czasach \"świetności\" tzn. jeszcze przed ślubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻a co on lubi? bytka🌻 ja w czasach świetności wazyłam 53kg i tyle bym chciala teraz mieć ale jakoś tego nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważę 54 :D Onfim🌻 hmm...np.jest bardzo zainteresowany lotnictwem,wojskiem,itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×