Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

zabieram się za śniadanko, dzisiaj kanapki posypałam sobie świeżym szczypiorkiem (wychodowanym w domu na oknie w doniczce) eh nie ma to jak wiosna :p czy ktoś się przyłączy, może c\_/ kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 i jak fizyk podrapany? ivette🌻ale to nie ejst dobre dla zdrowia na dluższą metę bytka🌻no ja już też odśnieżanie przerobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 jak tak dalej pójdzie to może będziemy bałwana lepić na Wielkanoc :p a propos Wielkanocy... jakie są u was zwyczaje co do prezentów, kupujecie coś bliskim jak na Boże Narodzenie czy raczej nie? A w ogóle aż mi głupio czasami bo te święta niestety kojarzą mi się przede wszystkim z myciem okien i innymi wiosennymi porządkami :( a tak właściwie są ważniejsze niż gwiazdka... Jedynie ze święconką biegam ochoczo do kościoła jak małe dziecko i to ja maluję wszystkie jajka :p jak byłam młodzsza to robiliśmy to wspólnie z rodzeństwem i teraz im się już nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 u nas nie ma zwyczaju co najwyżej czekoladowe króliczki i baranki itp Zawsze szukamy jajek na ogrodzie które zostawia w nocy zajączek emi🌻 przestań krakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka_zz
No tak, od kiedy pewne "bardzo mile"osoby pojawily sie tutaj, to forum zaczelo umierac. Wszystkie fajne osoby sie odlaczyly, bo za bardzo nie bylo wyjscia. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to zapomniałam powiedzieć że bajka wszystkich serdecznie pozdrawia i przekazuję te pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorka_zz - masz rację, dlatego niech wszystkie te WSPANIAŁE osoby wracają, a ja nie mam chyba czego tu szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obs zz
blablabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 troszkę ;) W moemencie, gdy pomyślałam, że jeszcze 5 min i będzie po rynnie wchodzic, zadzwonił, żebym mu drzwi otworzyła. Miał szczęście ;) zawaliłam ostatnio kolosa :( no i się znów z fizykiem nie mogę dogadac odnośnie wszystkiego :/ to przeprowadzka będzie ciężka. Nie lubię nie wiedziec na czym stoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌻 o zajrzałaś jak fajnie :) czarna🌻 wróć strzyga🌻 e tam czyli dupe a nie pazurki pokazałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A co tu się dzieje dziewczynki? onfim🌼 dobre:D bytka🌼 ja jeszcze nie czuję, że Święta się zbliżają ale też co roku robimy takie porządki wielkie i chodzę do kościoła święcić jajka. Nie kupujemy prezentów. Tydzień po Wielkanocy będę szła na wesele koleżanki, więc nie będę się mogła zbytnio objadać, żeby linię trzymać;) Ale tak w ogóle to ja lubię atmosferę Świąt i to co wtedy się przeżywa. U mnie ostatnio nie za dobrze jeśli chodzi o rodziców, nie odzywają się już 4 dni:( Oboje nerwowi i ciężko się z kimkolwiek dogadać. Jezcze ja chora w dodatku jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 chyba nikt nie lubi takiego bycia w niepewności... trzymaj się, na pewno wszystko się dobrze ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 mam zadrapania w formie fotki wysłac? :P tylko nie wiem czy da sobie zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼 a dzięki, wszystko póki co w porządku:) Onfim🌼 jak tylko będzie cos ciekawego to się wypowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌻 ja wolę Boże Narodzenie nie przez prezenty ale przez klimat świąt są magiczne :) Zdrowiej nam szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 to chyba przez ten wszechobecny śnieg nie daje się odczuć że wielkanoc już tuż tuż... a skąd ta nerwowa atmosfera u ciebie? co się stało chorowitku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ok, spróbuję fotnąc jak wróci ;) teraz pojechał samochód do warsztatu odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 bo zmęczona już wczoraj byłam i tak jakoś wyszło,ale dzisiaj może nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×