Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Bytka 馃尰 owocnie,bardzo,dzisiaj zda艂am kolokwium :D Onfim 馃尰 mo偶ecie si臋 偶ali膰,wszystkich ch臋tnie \'wys艂ucham\' :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bytka 馃尰 zasada jest taka, 偶e pr臋dzej Ci臋 oskar偶膮 o nieudzielenie pomocy, je艣li jeste艣 obok, ni偶 o nieudolne niesienie pomocy. I czy to ratownik czy nie zasada jest taka sama. A ratownik raczej wie, co robic - trudno jest pope艂nic b艂ad przy 1-szej pomocy ;) W og贸le to od przysz艂ego roku zamierzam i艣c na ratownictwo medyczne :) mam nadziej臋, 偶e si臋 w ko艅cu zbior臋 w sobie i to zrobi臋. Musz臋 tylko poprosic, 偶eby mi kto艣 z okazji zapis贸w w przysz艂ym semestrze kopa w ty艂ek da艂 ;) ja dzi艣 zaj臋cia zaliczy艂am, babci臋 odwiedzi艂am, nawet u ojca po drodze by艂am, zakupy te偶, bo by艂am blisko /jak zwykle wesz艂am po 3 rzeczy, a wysz艂am z trzema siatkami/, a teraz do domku jad臋 pod ko艂derk膮 si臋 grzac, obiad w McDonaldzie te偶 zaliczy艂am, wi臋c nie musz臋 nic gotowac, fizyk mo偶e dzi艣 wr贸ci to musz臋 powa偶nie z nim pogadac... bardzo mi nie pasuje si臋 st膮d wyprowadzac, a nie bardzo wierz臋, 偶eby on zd膮偶y艂 wszystko odno艣nie wyprowadzki za艂atwic. A pro po - wiecie jak to jest? ch臋c wyprowadzenia si臋 z mieszkania przydzielonego od gminy trzeba jaki艣tam czas wcze艣niej zg艂osic, prawda? jak my艣licie? Bo on dot膮d tego nie zrobi艂... nie podoba mi si臋 ta sytuacja :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jatylkoczytam
Elfik-Ty m膮dra,rozgarni臋ta kobietka jeste艣 te prace nie warte Ciebie-na pewno jeszcze przed 艣lubem ta wymrzona si臋 znajdzie!! teraz to tylko taki chwilowy zast贸j jest-wszyscy boj膮 si臋 o ten kryzys(kt贸ry tak naprawd臋 nie istnieje i nie zaistnieje),na bank w kilka tygodni posypi膮 si臋 propozycje i nareszcie to Ty b臋dziesz wybiera艂a.Trzymaj si臋dziewczyno i nie pozwalaj sobie na zw膮tpienia,wierz,偶e osi膮gniesz to co chcesz i tak b臋dzie!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Kobitki Jak tam przygotowania do weekendu ufff ja ju偶 normalnie odsapn臋艂am po 14, 偶e przez dwa dni b臋d臋 leniuchowa膰, tak dzi艣 mi si臋 nie chcia艂o wstawa膰 z 艂贸偶ka.... UUU jaka m膮dra pomara艅cza si臋 wypowiedzia艂a nade mn膮 musz臋 nawet przyzna膰 jej racj臋! Elfik w艂a艣nie nie poddawaj si臋, wiem 艂atwo mi m贸wi膰, ale dobrze z tym sta偶em zrobi艂a艣, troch臋 grosza zawsze wpadnie, jakie艣 nowe doswiadczenie zdob臋dziesz, zabijesz nud臋 i mo偶e zostawi膮 Cie na umow臋. Na pewno tak b臋dzie a Ty potem sobie b臋dziesz przebiera膰 w ofertach kt贸re b臋d膮 ci臋 jeszcze bardziej interesowa艂y!!!! Co do pracy to w mojej znowu chyba szykuje si臋 , 偶e mnie przenios膮 do innego pokoju, zd膮偶y艂am si臋 przyzwyczai膰 do moich \"wsp贸艂lokatorek\" z pokoju a tu znowu do innego, ca艂e szcz臋艣cie, 偶e nie do zupe艂nie obcego, bo do dw贸ch dziewczyn z kt贸rymi niby jestem w wydziale i z nimi wsp贸艂pracuje, najlepsze jest to, 偶e do nich mia艂 i艣膰 jaki艣 asystent co go przyjmuj膮 od kwietnia, ale one teraz stwierdzi艂y , 偶e chca mnie do siebie, ale co z tego wyjdzie to nie wiem??? W艂a艣nie Elfik teraz jeszcze od kwietnia do nas do wydzia艂u przyjmuj膮 jak膮艣 m艂od膮 lask臋 po prawie do projektu, kt贸ra nie ma w og贸le do艣wiadczenia w projektach, dziwne, no ale mo偶e uderzaj do urz臋du do wydzia艂u gdzie s膮 te projekty z funduszy unijnych. Ok ja zaraz spadam, chyba pranie wstawie bo si臋 uzbiera艂o i czekam na mojego bo chce zrobi膰 kurczaka w sosie carry, ale nie mam carry a w moim osiedlowym sklepiku nie ma takich przypraw haha no i ciekawa jestem czy dostanie m贸j wolowine i kark贸wk臋 bo chce pasztet skandynawski zrobi膰. Ok mi艂ego dnia no i weekendu!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sippelsweg馃尲 mieszkam w Bremen :) Tez koncze studia. Masz racje, nie jest latwo... Dzis bylam u fryzjera i dalam sobie obciac grzywke :O Wiedzialam, ze to prawdopodobnie bedzie blad, ale dalam sie namowic. I teraz mam, wygladam jak kucyk pony :D A ja ogolnie mam taka dziecieca twarz, wiec wygladam jak podlotek. A tu kurcze nie o to chodzi, mam wygladac profesjonalnie jak chce znalezc prace...Wiec wsuwki poszly w ruch i grzywki juz nie ma. Tylko ze mam pare Euro w kieszeni mniej i taki z tego pozytek :O Milego weekendu wam zycze!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja ju偶 w domku. Wkurzy艂am si臋 troch臋, bo tyle czasu i kasy straci艂am rano na skserowanie ksi膮偶ki, a nie zauwa偶y艂am, 偶e babka 藕le mi ksero ustawi艂a i s膮 strony 藕le poustawiane

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja zaliczy艂am dzi艣 niestety koszmarne rwanko z臋ba buuuu koszmarnie si臋 czuje ale pocieszam si臋 tym 偶e mo偶e prze艣pi臋 noc sipp馃尰 ja mam strzyga馃尰 cie偶ka praca i straszne rzeczy si臋 czasami ogl膮da , co do mieszka艅 nie wiem jak jest najlepiej zadzwoni膰 do urz臋du i si臋 zapytA膯 ita馃尰 bez sensu z takim lataniem przesada znawczyni馃尰 problemy techniczne Id臋 lula膰 dobrej i przespanej nocy oby nareszcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 wiem, 偶e ci臋偶ka, ale jako艣 mnie poci膮ga, choc troch臋 si臋 boj臋 takiej odpowiedzialno艣ci. Teoretycznie wiem z czym to si臋 je - wielu moich znajomych jest ratownikami po r贸znych szko艂ach/studiach, sama je藕dzi艂am ju偶 w karetce jako ratownik /na szcz臋艣cie nie by艂o wtedy 偶adnych powa偶niejszych przypadk贸w, a przede wszystkim nie musia艂am potem myc tej karetki z krwi ;) ten zaszczyt przypad艂 kole偶ance, kt贸ra mia艂a dy偶ur dzie艅 wcze艣niej ;) /.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry Dzi臋kuj臋 kobietki za wsparcie.Pomara艅czo Tobie te偶 dzi臋kuj臋 to mi艂e. A ja kombinuj臋 kombinuj臋 jak ko艅 pod g贸rk臋 i 偶aden plan doskona艂y sie nie pojawi艂 :-O Troch臋 mnie przera偶a 偶e teraz to ja ju偶 nie mam na jakie og艂oszenia wysy艂a膰 cv bo ich po prostu nie ma :-O echh trzeba czeka膰 chyba. Paath馃尲----mieszka艂am kiedy艣 w Londynie no i tam bym chcia艂a wr贸ci膰. Onfim馃尲---no w艂a艣nie dlatego chyba lepiej odczeka膰 ten kryzys si臋 chyba kiedy艣 sko艅czy??A je艣li mo偶esz zapytaj brata jakie s膮 tam prognozy kryzys jest w pe艂ni czy dopiero najgorsze ma przyj艣膰 czy mo偶e ma si臋 ju偶 ku ko艅cowi?? Ita馃尲---馃憚 Ivette馃尲-----no w艂a艣nie i dobrze robisz nie wracaj tu. Bytka馃尲---馃憚 Sipp馃尲---馃憚 haha Ty na 艣lubnym kobiercu no prosz臋 tak si臋 zarzeka艂a艣 a tu jakie艣 nie艣mia艂e rozwa偶ania na ten temat ju偶 sie pojawiaj膮 ;-) Agi馃尲----馃憚 Karrambolka馃尲---馃憚 Znawczyni馃尲---czy to nie Ty jeste艣 nasza Matk膮 Za艂ozycielk膮???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga馃尰 ja o tym my艣la艂am ale powiem szcze偶e 偶e zniech臋ci艂y mnie do tego trudno艣ci z dostaniem pracy je艣li si臋 jest kobiet膮 przynajmniej tak opowiadali ci co ko艅czyli szko艂y ratownicze w mojej okolicy elfik馃尰 zapytam, zdecydowanie znawczyni jest za艂o偶ycielk膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm tak kiedys za艂o偶y艂am ten topik ale na wzor starszych kolezanek .... pisalam sporo potem mnie dlugo nie bylo a teraz mam chwile wiec zagl膮dam:) to juz pare lat ... czas szybko mija....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲---dzi臋kuj臋 dobra kobieto niech Ci B贸g w dzieciach wynagrodzi :-D Przebrn臋艂am w艂a艣nie przez kilka stron r贸偶nego rodzaju instytucji popisa艂am troch臋 maili zobaczymy co b臋dzie.Na razie jak wyliczy艂am to taniej mi wyjdzie tam sie doszkolic niz tu robi膰 aplikacj臋 :-O zal贸偶my 偶e jakims cudem sie na nia dostane :-O Og贸lnie nie wygl膮da to tak 藕le ale zobaczymy co odpisz膮. I tak sie mnie w艂a艣nie zdawa艂o 偶e znajomy ten nick Znawczyni. Znawczyni馃尲---witaj Matko Prze艂o偶ona na naszym skromnym dworze. Ja jestem b艂azen, mamy Kr贸low膮 Matk臋 ksi臋偶niczki i rycerza i i pe艂n膮 艣wit臋 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka elfik-- planow na slub nie mam, o pobraniu sie albo pozabijaniu haslo rzucil moj mencizna, ktory ma podobne podejscie do malzenstwa jak ja. ja wczoraj posprzatalam polowe mieszkania, i padlam jak kafka, ale przynajmniej mam z glowy na jakis czas tak gruntowne sprzatanie:) a teraz zbieram sie na jakies zakupy szamaniowe. mieszkanie samej ma duzo zalet i duzo wad;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Madziczek馃尲---przeczyta艂am t膮 rozmow臋 z Vitalijk膮. No i tam widz臋 偶e si臋 waha艂a艣 mi臋dzy radc膮 a adwokatem.Vitalijka ma du偶o racji w tym co pisz臋 chocia偶 odnosnie prestizu to wcale mi si臋 nie wydaje 偶eby kt贸rykolwiek z tych zawod贸w by艂 mniej presti偶owy z reszt膮 to nie jest przecie偶 wa偶ne.Jako radca mo偶esz pracowa膰 na umow臋 jako adwokat nie, mo偶esz pracowa膰 na zlecenie jak adwokat i to nie koniecznie musisz mie膰 swoj膮 kancelari臋, mo偶esz po prostu by膰 partnerem w sp贸艂ce partnerskiej adwokat贸w. Ale jest jeden plus bycia adwokatem teraz zdecydowana wi臋kszo艣膰 idzie na radc贸w i po prostu adwokat贸w mo偶e zacz膮膰 brakowa膰 a czego jest ma艂o to jest w cenie i 艂atwiej b臋dzie znale藕膰 sobie miejsce jako aplikant w kancelarii gdy nie b臋dzie takich dzikich t艂um贸w.Co do materia艂贸w i zakresu to najlepiej sobie spraw jakies testy na aplikacj臋 beck ma dobre i tam masz pelny zakres materia艂u wypisane sa wszystkie ustawy nawet najdrobniejsze no i poza tym na stronie ministerstwa co艣 powinno by膰 odno艣nie zakresu. Ja teraz troch臋 zg艂upia艂am i nie wiem ktorego prawa powinnam si臋 zacz膮膰 uczy膰 polskiego czy angielskiego ale chyba powinnam jeszcze raz spr贸bowa膰 i tu w Pl 偶eby mie膰 jakie艣 wyj艣cie awaryjne gdybym musiala wr贸ci膰 do kraju.Na razie to nie mam 偶adnej ochoty 偶eby si臋 uczy膰 tego znowu ale chyba trzeba b臋dzie. Sipp馃尲---ale sam fakt 偶e po nim to powtarzasz :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
agi dzieki :] karambolka tak, corcia :D elfik jak tam przeprawa ze stazem? od kiedy zaczynasz? i gdzie? onfim i jak tam po rwaniu? boli cos ejszcze? a u nas typowo ukejowa pogoda, pada i wieje, az zal z doma wychodzic :P ustawilam platnosc na czwartek, niby tylko 200, no ale musimy wreszcie zamieszkanie za marzec zaczac placic hehe :P ogolnie mamy do zaplacenia prawie 1200f, wiec 6 tygodni i bedzie zaplacone :] jak bedzie wyplata wieksza jak 300 to bede placic wiecej oczywiscie :] znawczyni hej, ja Cie nie kojarze, ale milo mi, kolejna do popisania :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej,Dziewczyny :) ale mam dzisiaj ci臋偶ki dzie艅 :) ale ciesz臋 si臋 wczorajszym zdanym kolokwium i jest na razie ok :) jeszcze nie doczyta艂am co u Was,ale zaraz si臋 poprawi臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja to ju偶 kompletnie zg艂upia艂am je艣li idzie o m贸j zwi膮zek z fizykiem. Z jednej strony m贸wi mi, 偶e jestem jedn膮 z najbli偶szych mu os贸b, 偶e mnie kocha, 偶e jest ze mn膮 szcz臋艣liwy, a z drugiej waha si臋 co do naszego bycia razem... wi臋c ja ju偶 kompletnie zg艂upia艂am... Za to u艣wiadomi艂am sobie dzisiaj w jednej chwili, 偶e ja go naprawd臋 kocham!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Strzyga馃尲---ale jak to si臋 waha??Zastanawia si臋 czy nie zako艅czy膰 zwi膮zku??Mo偶e my艣li o r贸偶nicy wieku?? A je艣li naprawd臋 go pokocha艂a艣 to 偶ycz臋 Ci du偶o si艂 偶eby to wszystko wyprostowa膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 co艣 w ten dese艅... no i chodzi o wiele wi臋cej ni偶 r贸偶nic臋 wieku... A ja teraz nie wiem co mam robic. Czy zaklepywac na 100% to mieszkanie u kole偶anki czy nie, a pierwszy zbli偶a si臋 wielkimi krokami...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No i dziwnie mi, bo bez telewizora jestem, bo fizyk go odwi贸z艂 dzi艣 by艂ej... wcze艣niej praktycznie w og贸le tv nie ogl膮da艂am, ale przez ostatnie miesi膮ce tutaj si臋 do niego jednak przyzwyczai艂am... A on jak zwykle pojecha艂 sobie. Wczoraj od rodziny wr贸ci艂, to dzis do znajomych go ponios艂o. (oczywi艣cie w ramach zarabiania pieni膮偶k贸w) ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga no to nie wiem co poradzic...skoro go kochasz to moze jakos mu przemowisz do rozumu jeszcze :) mam nadzieje, ze wszytsko sie jeszcze pouklada :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ivette 馃尰 dzi臋ki, mam nadziej臋, chocia偶 przeciwko mnie przemawia wszystko i (co gorsza) wszyscy... ale nawet je艣li nam si臋 nie uda, to b臋dzie mi 艂atwiej, bo b臋d臋 偶y艂a ze 艣wiadomo艣ci膮, 偶e zrobi艂am wszystko, 偶eby艣my byli razem. Jako艣 u艣wiadomienie sobie tego da艂o mi wewn臋trzn膮 si艂臋 o jak膮 bym si臋 nie podejrzewa艂a po ostatnich paru dniach. Mam w sobie taki wewn臋trzny spok贸j.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wzie艂am si臋 teraz za jedn膮 z rzeczy, kt贸r膮 musz臋 zrobic na studia, czyli prezentacje o psychologii internetu, ale kiepsko mi idzie :( Przez t膮 fatalnie skserowan膮 ksi膮偶k臋 co chwila trac臋 w膮tek 馃槧 馃槧 馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga no to super, ze sie dobrze dzieje :] byl u mnie kumpel wlasnie, siedzial prawie 3 godziny. kurcze, fajnie bylo. jednak brak mi rozmow z ludzmi :P przyniosl ciasto czekoladowe ^^ wiec ten moj kilogram na pewno juz wrocil na swoje miejsce hehe :/ no ale za to jutro mniej zjem i bedzie po rowno :] no i Jorge mnie utwierdzil w przekonaniu, ze powinnam odejsc od A, bo skoro nic juz nas nie laczy to nie ma sensu sie meczyc ze soba, nawet jesli mamy dziecko....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rety... zupe艂nie straci艂am poczucie czasu... Ale przynajmniej prezentacja powsta艂a w jaki艣 80 % :D No i jeden problem(?) mi odpad艂: dosta艂am okres, wi臋c w ci膮偶y nie jestem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
znawczyni馃尰 no fakt czas mija elfik馃尰byle nie w ilo艣ci tych dzieci sipp馃尰 ivette馃尰 boli :( path馃尰gratuluje kolokwium strzyga馃尰 mo偶e to strach przed powa偶niejszym zaanga偶owaniem si臋 z reszt膮 z tego co piszesz to nie jest facet kt贸ry jest materia艂em do 艂atwego ustatkowania si臋 ale taki kt贸ry potrzebuje pieska 偶eby warowa艂 mu w domu i merda艂 ogonkiem kiedy ten zaszczyci dom swoj膮 obecno艣ci膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 oj, nie, nie masz racji. Jak normalnie pracowa艂 to siedzia艂 na ty艂ku w domu. To typ faceta, kt贸ry poradzi sobie nawet je艣li okoliczno艣ci temu nie sprzyjaj膮. A ja si臋 w艂a艣nie obudzilam i jakos nie mog臋 spowortem usn膮c... Zaraz chyba wstan臋 i do IKEI po jakie艣 pud艂a pojad臋. 艁atwiej si臋 b臋dzie zabrac i jako艣 estetyczniej to wygl膮da ;) A potem doko艅cz臋 prezentacj臋... choc nie jestem co do jej szaty graficznej przekonana. A偶 si臋 boj臋 dopracowywania... Ja prawie kompletnie nic nie pami臋tam z PowerPointa!!! ale w ko艅cu chyba par臋 艂adnych lat nie u偶ywa艂am tego programu... bo wcze艣niej stworzenie 艂adnej prezentacji zajmowa艂o mi ma艂o czasu... czy mi si臋 zdaje, czy dzi艣 w nocy by艂a zmiana czasu? bo ja ju偶 nie wiem kt贸ra jest godzina...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×