Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

elfik🌻 i znów się na gadaniu skończyło widocznie fiutasek nie wie że od samego gwizdu to żaden pociąg nie pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, podobno faceta poznaje sie nie po tym jak zaczyna, ale jak konczy :D A juz tym bardziej fiutaska :P;):D Ja troche za malo spalam i nie moge dojsc do siebie na tyle, zeby sie do czegos zmotywowac 😴 Lyknelam dzis podwojna dawke magnezu zeby sie wzmocnc (polecam na stres). Mysle, ze powinnam tez troche sie poruszac i moze pocwicze sobe z hoola hoop :) Mam jeszcze sporo roboty i chcialabym ruszyc do przodu z kilkoma sprawami. Tylko najpierw musze sobie zrobic cos do jedzenia, przypomnialo mi sie, ze niewiele zjadlam dzis. Musi byc szybko, wiec jak siebie znam to bedzie to jajecznica ;) Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brawo Onfim :D Wyobrazilam sobie, jak stalas po nie w takiej dluuugiej kolejce jak za czasow PRL-u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,Wam :) przepraszam,że nie pisałam,ale miałam małe problemy techniczne :) ja jestem dzisiaj i w ogóle cała w skowronkach :) mieszkam już na swoim,nikt mi nie siedzi na głowie,nie przeszkadza,super :) tylko tak,jutro dwa kolokwia i w piątek jedno a później spadam z Polski :) tylko cholera,zakochałam się w chłopaku o 4 lata młodszym ode mnie :) i teraz mam problem... :/ może mi przejdzie... Onfim 🌻 Elfik 🌻 i jaką decyzję podjęłaś? wyjeżdżasz? Madzia 🌻 a co się w ogóle stało? Strzyga 🌻 i co z Fizykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie jakieś chyba nadprzyrodzone moce we mnie wstąpiły, wczoraj byłam na spacerku z Gosią a jak wróciłyśmy i jej się zdrzemnęło to ja w tym czasie machnęłam dwa okna, w prawdzie małe no ale zawsze to już coś ;) A dzisiaj jestem już w pracy, na stanowisku ;) A w ogóle Gosia podjęła próby wspinania się na kolana, siedziała w swoim tyrystycznym łóżeczku (na takim wyższym poziomie) i tak sobie wykombinowała że zlapała się za brzeg tego łóżeczka i tak się jakoś zaczęła podciągać i nóżkami przebierać że niedługo by się wychyliła... Mówię wam jak miło te jej postępy obserwować ;) a tak swoją drogą łóżeczko już zostało obniżone na najniższy poziom żeby ten mój aniołek nic nie wykombinował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 gratuluję sukcesów córeczki :) A ja sobie siedzę ale zaraz wstanę i udam się na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja wiem fiutasek chciał zrobić pryma aprylisowego psikusa tylko mu nie wyszło :-O przestraszył się że z taką ilością bab sobie nie poradzi ;-) Ja dziś mimo wszystko mam zamiar mieć dobry humor.Dziś mamy z Miśkowym 9 rocznicę i chociaż dziś bedę uśmiechnięta :-D Paath🌼---czekaj bo ja nie nadążam.Mieszkasz na swoim czyli wyniosłaś się od rodziców tak??Spadasz z Polski tzn gdzie??Rzucasz studia czy co?? A decyzja podjęta, ostatnie doniesienia ze świata wymiaru sprawiedliwości jeszcze mnie w niej bardziej utwierdzają.Ale najtrudniejsze czyli zrealizować zamiary ciągle przede mną :-O a ja bym chciała nawet już siedzieć w samolocie i zacząć działaś a nie czekać tyle no ale co nagle to po diable i w tym wypadku trzeba się solidnie przygotować. Bytka🌼---echh to musi być niesamowite uczucie patrzeć na rozwój dziecka :-) zazdroszczę Ci tego ale oczywiście pozytywnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
oj baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
mnie wasze prowokacje malo ruszaja. niby czemu mam sprostac? Nie da sie z wami pogadac, macie swoje dziwne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
elfik ---- nie schlebiaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 dzięki elfik 🌻 fajny dzień na rocznicę ;) ależ tu się pomarańczowo zrobiło... blee \"nie da się pogadać\" - a czy to ładnie rozmowę od krytyki rozpoczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujac doszłam do wniosku
a gdzie sie podziały ksiezniczki tego topiku-rewela i emi? wywiało je jaka szkoda, sad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też za nimi tęsknimy niestety.Nawet Ity nie ma ostatnio :-O Fiutasek🌼---myślałam że jesteś bystrzejszy/a ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
Najciemniej pod latarnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ciekawe rozmowy tu odchodza? A zrobilyscie jakis zart dzisiaj? Albo ktos wam? Tak apropo: znalazlam cos o naszym koledze z kafeterii, popatrzcie sobie :P:P:P http://stefun.pl/dvd/s,MnxGaXV0YXNlayB6IGthZmV0ZXJpaXwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujac doszłam do wniosku
chyba nie tylko ity nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
oj dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
Rewela i Emi? ksiezniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
nie ma tu facetow? ani jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No liczymy że ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
widze ze stale bywalczynie tego topiku udzielaja sie na pomaranczowo...dziwne... strach? wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×