Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A ja wyobraziłam sobie swoją mamę, którą informuję, że sypiam z chłopakiem i się do niego wyprowadzam... Mając 17 lat... Ło matko, by się działo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no bardzo dobrze emi🌻 z uśmiechem na ustach może i nie ale ja bym wolała jednak by się córa zabezpieczała oczywiście jeśli mówimy o stałym partnerze Wszystko zależy od okoliczności ja sobie tam sama poszłam do gina po tabsy i 17 lat nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 z chłopakiem to jeszcze pół biedy ale gdybyś uświadomiła że z chłopakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to by mnie zlała ile wlezie i szybko by mi fiutkowanie z głowy wybiła :) onfim 🌻 ale ona ma 17 lat, i nie powiedziała, od ilu bierze te tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że niech się bawi i daje jej max 3 miesiące juz taką mądrą przerabiałam tylko miała 19 dwa miesiace byla z chłopakiem wielce zakochana mieszkania szukali tłukłam jak pasterz krowie ale ona swoje i cóż teraz się wypłakuje że nie wyszło a jak jej powiedziałam a nie mówiłam to się obraziła i mnie zablokowała na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaką ona musi mieć matke no... Też nie daję jej długo. Ale wiesz, ona ma tego chłopaka od 12 roku zycia więc zna już go bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie, wreszcie jest co czytac :) ja byłam odcięta od netu ostatnio, bo za późno rachunek zapłaciłam ;) babcię niedawno ze szpitala przywiozłam, teraz zaraz zajęcia mam. może trochę popiszę, ale nie wiem jak babka zareaguje na to klikanie w klawiaturkę na pierwszej ławce... Fizyk sobie pojechał pracowac, ale powiedział, że w sb wróci i pojeżdzimy motorkiem. Próbowałam go zdopingowac, żeby mi motorek odpalił, ale zamókł po zimie i nie chce załapac :( :( :( jutro może podjadę nową świecę kupię i sobie sama odpalę (mam tylko nadzieję, że to w tym leży problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 w 5 lat nikogo nie poznasz bardzo dobrze strzyga🌻 czyli babci lepiej to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPPUUUUUUUPPPP
Fiutkowanie? :O:O:O Emulinka. dziecko, wez lepiej "pierdolnij sie deska, raz zolta a raz niebieska" :O Co za dno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym oto stwierdzeniem pomarańczo dowiodłaś że uczestniczyłaś w tym forum. Od dawna nie mam już tej stopki :P Pewnie lepiej fiutkowanie nazwać uprawianiem miłości z twoim Misiem Pysiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPPUUUUUUUPPPP
tylko Jadzia i Bajunia nazywały mnie "Emulinka" no i jeszcze ja ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 pewnie dlatego że kolacji jeszcze nie było to mam kłopoty z łapaniem żartów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 nie,bez rodzinki,sama mieszkam :) Namea🌻 Hej ;* Onfim 🌻 na giełdzie grałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 jeszcze ? Ło matko. Mogę ci coś podesłać do jedzenie wirtualnie no chyba że się odchudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj ze znajomymi z uczelni wpadliśmy na pomysł,że nie pójdziemy na wykłady,tylko na piwo :) i też sobie siedzieliśmy w okularach :P a tak ogólnie,to też mnie cholera bierze,jak widzę tych ludzi na zewnątrz \'opalających\' się a ja muszę na uczelni siedzieć a potem na praktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostała przecibólową kroplówkę na odejście, to nawet do samochodu bez problemu wsiadła, co wcześniej było prawie nie do pokonania... ja dopiero się doczłpałam do domku. miałam się spotkac z jedną koleżanką, ale nie wyszło, z drugą, ale też nie wyszło. w końcu z kolegą sie spotkałam, wyciągnął mnie na mszę na pl. Piłsudskiego. ja tam nie czekałam na koniec wszystkiego, ale i tak o 22:30 dotarliśmy dopiero do samochodu, który był dosłownie na rogu królewskiej i marszałkowskiej, a więc blizutko... wcześniej do oszołoma podjechałam, bo imieniy są niedługo i to kurna wszystkich na raz: dziadka, ojca, faceta :D przynajmniej zapomniec się nie da ;) i chciałam coś kupic - nie wysiliłam się bardzo. każdy dostanie po fajnej chusteczce do wycierania okularów - dziadek z lewkiem, a tata i fizyk z małpami :P :D oj, ciekawa jestem miny fizyka ;) niestety z motorkami nie mieli :/ w ogóle to byłam wczoraj u fryzjera - chciałam sobie trwałą zrobic, ale niestety nie udało mi się do tego fryzjerki przekonac 😠 powiedziała, że może w sierpniu mi zrobi, inaczej nie bierze odpowiedzialności za efekt, a w ogóle to i tak się boi i w końcu tylko zostałam na saunie na włosy i strzyżeniu, bo cięcie poprzedniej fryzjerki pozostawiało wiele do życzenia... a ta i tak powiedziała, że dobrze, że ja nie widzę, jak ona z tyłu mi pociachała włosy. Teraz mam chyba fajnie wycieniowane włoski, chociaż też odbiega to od tego o czym myślałam /ale pewnie się tego już na tych włosach nie dało zrobic/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie używa może któraś jakiegoś serum do włosów????? byłam w rosmanie, ale za dużo tego nie było do wyboru. W końcu kupiłam gliss kur, ale nie jestem co do tego przekonana. Może któraś coś polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×