Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

🖐️ Ale się dzieje! Nie ma żartów :-P Postanowiłam sie odezwać, bo jeszcze będzie, że to ja się ukrywam i na pomarańczowo krytykuję :-p Pewnie za jakiś czas wrócę na dłużej, ale póki co nie wiem, w co ręce włożyć - wybaczcie. Po 🌻 dla każdej i mnóstwo pozytywnej wiosennej energii dla tych, które potrzebują! Dobrego dnia i wiosny w sercu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już po c\\_/ zaspałam troszkę, ale spóźniłam sie tylko 10 min, więc jest ok. Babka chyba nawet nie zauważyła, że weszłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzień Emi🌼---tak zgadłaś to ja Ci dogryzam na pomarańczowo a potem pisze do Ciebie na gadu pytam co słychać i namawiam do powrotu na kafe :-P dokładnie tak jest :-P Misiu Pysiu :-P A co do tej panny 17 to dokładnie o to mi chodzi że na wszystko jest czas,wcale nie musi brać slubu żeby razem zamieszkać ale niech ma te parę lat więcej. Z drugiej strony może teraz smarkule tak szybko dojrzewają??Chociaż jak patrzę na te dzieciaki u mnie z osiedla to mam mocne wątpliwości :-O Strzyga🌼---ja kupuje szampony i odżywki z pantene i naprawdę są dobre może i jakieś maski też mają ale wiesz wszystko zależy od rodzaju włosów z tego co pamietam my mamy różne. Pasiata🌼---najważniejsze że o nas pamiętasz ;-) Paath🌼---no to gratuluje przedsiębiorczości. Ale nie daleko trochę będziesz miała z Wrocławia do Krakowa na zajęcia??Chyba że juz kończysz.A co studiujesz??I co skłoniło Cię do zmiany miasta?? Onfim🌼---jak chcesz możemy się poprzytulać ja slomiana wdowa w ten weekend Miśkowy pojechal na jakieś mistrzostwa w kosza do Lublina Bytka🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nikomu nie ufam :( hipokryzja wszem i wobec :( :D Dzień dobry. Zamęczą mnie w tej robocie :O dziś siedzę sama i ledwo wyrabiam, ale co pare minut robie przerwy żeby nie zgłupieć. A ja wczoraj byłam w centrum handlowym bo była Noc Zakupów i było wszystko 30% tańsze, i zaopatrzyłam sie w kilka bluzek na lato, każda po 9,99 :) I byle do wieczora, a jutro z rana hoooop w Lubelskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 nie bierz tego osobiście ;) Ale nieładnie że ktoś na codzień odnosi się ładnie, a potem po kimś jedzie. Zero odwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---nie wydaje mi się żeby to był ktoś z obecnych kafeterianek.Jeżeli już to pewnie Bajka albo ktoś kto podczytuje od dawna.No bo jaki by był w tym sens.A że biorę osobiście no cóż jak ktoś wyraźnie mi coś sugeruje no to miło nie jest :-O Jeśli uważasz że to ja to nic na to nie poradzę :-O tylko zupełnie nie mam pojęcia co Cię skłoniło do takich wniosków :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 patrz mój post wyżej o hipokryzji. Nie zauważyłaś takiego wielkiego uśmiechu? -- > :D Nie bierz wszystkiego osobiście, to jest forum dla wielu ludzi, jak coś piszę to nie tylko do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to po prostu połączyłam z postem wyżej który był wprost do mnie :-P No ale dobra skoro mówisz że to ogólnie to ok wierzę Ci :-) A hipokryzja jest była i będzie a net jest idealnym miejscem do udawania niestety.Jeżeli ktoś ma taka potrzebę to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj trochę zabiegana, bo kolega z pracy ma dzisiaj imieniny i pomogłam mu je wypraiwć, tzn. przewinęło się u mnie w biurze trochę ludzi na kawce, były ciasteczka i takie tam różne słodlości... i weź tu człowieku potem chudnij :p no nic zmykam jeszcze popracować, żeby przez to całe imprezowanie nie zostało mi jakiś zaległości na poniedziałek :) ehh jak ja lubię ciepełko :D spacer z Gosią po pracy murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 oooo, szkoda, ze nie wiedziałam o tej nocy zakupów :( Tak, ja też lubię pantene, ale nie było nic ciekawego - zresztą chodziło mi o serum, nie o maskę. ja ostatnio kupiłam sobie w jeans club taki bezrękawnik, ale byłam wtedy bardzo zdołowana i to było na poprawę humoru i ja nie wiem jak to przymierzałam, ale o rozmiar za duży wziełam, a wymienic się nie da, bo już nie mają mojego rozmiaru. zła na siebie jestem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 leję na to sikiem prostym bytka 🌻 ja od razu wchłonęłam pół kilo żelek :) strzyga 🌻 a no była była Noc Zakupów. A co do serum, to ja używam takiego z Avonu do włosów suchych i na zniszczone końcówki, kosztuje ok 15 zł. No i oczywiście niezawodny jest jedwam do włosów BioSilk (mała buteleczka ok. 10 zł, teraz w drogeriach jest jedwab z Joanny dużo większy za 15 zł). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam jeszcze gdzieś jakiś 'włos w płynie' ze stanów za 1$ tylko znlaeźc nie mogę... ;) wszystko w pudłach, workach po różnych domach porozwożone to mi się miesza. ale własnie o takie coś mi chodzi - na zniszczone końcówki. tylko, że ja Avonu nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niezbyt lubie Avon, ale to serum jest akurat ok i bosko pachnie. Ale rozejrzyj się w drogeriach, ja zaraz lookne w necie może coś wygrzebię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie🌼 Dalej nie wiem co na forum słychać:( Przyjechałam na chwilę do domu umyć głowę i zabrać trochę ciuchów. U mnie jest strasznie, bo rodzice chcą brać rozwód:( Do tej pory żyłam w pełnej rodzinie i było wszystko dobrze. A tu nagle taki cios:( Jakby jakiś piorun strzelił:( Oj każdy swój krzyż dźwiga ale czasem jest on naprawdę ciężki:( Mieszkam u babci, bo tam jedynie mogę w spokoju pisać pracę, na szczęście kończę już. Zostało mi kilka stron, wstęp i zakończenie dzięki Bogu. Ale co dalej z moimi planami? Już o aplikacji nawet nie myślę, chyba, że się pozmienia wszystko i wróci do normy. Tylko nie wiem kiedy. Ehh.. Byłam wczoraj na stadionie u nas w mieście na mszy z okazji 4 rocznicy śmierci Papieża, trochę mnie to podniosło na duchu. Nawet ta piękna pogoda jakoś na mnie nie działa specjalnie. No ale koniec tego smęcenia. Uciekam, mam nadzieję, że u Was lepiej, a może nawet bardzo dobrze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---przejęzyczyłam się, chodziło mi o serum choć nie wiem jaka jest różnica między maską a serum :-O Madziczek🌼---przykro mi, ale pomyśl od tej strony że do tej pory miałaś pełną rodzinę co zapewniło Ci prawidłowy rozwój teraz jesteś już dorosła i to na pewno smutne ale teraz sobie już z tym poradzisz a Twoi rodzice skoro taką decyzje podejmują możliwe że tak będzie dla nich lepiej. Emi🌼--no to dobrze że nie krzywym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 może być też skośnym :P Serum jest bardziej skoncentrowane. Maske nakładasz, trzymasz na włosach, spłukujesz itp. A serum wcierasz w końcówki np. Możesz kupić serum w płynie, ale też w takich małych kapsułkach, no dziala ogólnie lepiej :) chyba jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewcionki :) ja zdycham.... dopadl mnie kac morderca... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼----to ja się może troszkę odsunę bo jak ty raz prostym a raz skośnym to wolę nie być w polu rażenia :-P Namea🌼-----hej widzę że u Ciebie dziś dzień tupiących mrówek jak to Onfim mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 jakoś mnie to nie pocieszyło co napisałaś. Owszem dorosła jestem ale to nie ma nic do rzeczy, człowiek chciałby mieć normalną, pełną rodzinę na całe życie, a nie tylko na czas dzieciństwa i wieku nastoletniego. Spędzić Święta jakoś po ludzku, tak jak do tej pory, sprzątać w domu, piec te ciasta, jajka święcić itd., a tu wszystko teraz wisi na włosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 tak będzie lepiej madziczek 🌻 wiem, ze cie to nie pocieszy, ale nie ty pierwsza i nie ostatnia przezywasz coś takiego w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
no dobra, emi wróciła a rewelka gdzie przepadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---po prostu sprobuj docenić to że przez cale dotychczasowe życie to miałaś a nie wszyscy mieli takie szczęście.Wiem że cieszyć się nie będziesz ale życie to nie jest kolorowa bajeczka i niestety takie rzeczy się zdarzają.Z resztą sama wiesz że zanim rozwód to jeszcze separacja i ludzie często do siebie wracają.A dobrze że nie musiałaś tego przerabiać jako dziecko wtedy o wiele trudniej by Ci było. No wlaśnie REWEEEEEELKAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cholero wracaj!!!Wiem że jesteś zabiegana ale zajrzyj czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka chyba ma rację nie pisząc tutaj. Same spójrzcie co się stało z forum. Wystarczy jedno zdanie, a już ktoś po kimś jeździ z ukrycia. Kiedyś tak nie było, a przynajmniej nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
zauważcie, że jest to forum publiczne i wiele osób, w tym również i ja, po prostu podczytuje je mniej lub bardziej regularnie. Kojarzyłam Ciebie emi i rewelkę z wczesniejszych, dość rozbudowanych i regularnych postów, teraz jesteś tylko Ty, jej nie ma, więc chciałam o nią zapytać. To wszystko. No ale jak rozumiem rozeźliły Cię wcześniejsze pomarańczowe wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 jestem na trzecim roku psychologii,więc jeszcze dwa :/ ale we Wrocławiu łatwiej mi było załatwić praktyki. tzn.ja mam wykłady dwa dni w tygodniu to mieszkam te dwa dni w Krakowie z kuzynką,a potem wracam do domu :) i jeszcze to,że Krakowa mam już dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×