Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Gość fiutasek
boisz sie ze pomarancze popsuja wam topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można jeszcze bardziej popsuć?? :-O Onfim🌼---nie wiem :-O Ja zmykam świętować :-) Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
zawsze mozna bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 nie,nie od rodziców,kupiłam dom we Wrocławiu i wyniosłam się z Krakowa,z bloku :) wyjeżdżam do Szwecji,dokładnie do Jentland,ale tylko na jakieś 2-3 tygodnie,więc nie rzucam studiów,wzięłam sobie urlop. A co do Twojej decyzji,to chyba pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....THE END......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---przydało by się ;-) Paath🌼---- czyli przeprowadziłaś się z rodziną do domku we Wrocławiu tak??A co Cię niesie do Szwecji??Dzięki za wsparcie. Ja już po miłym popołudniu i wieczorku było może zwyczajnie bo spędziliśmy czas tak jak najbardziej lubimy ale się odprężyłam :-) Dobrze mi z Miśkowym :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po dlugiej przerwie :) kawka juz wypita i teraz czekam na weekend... cos pusciutko sie zrobilo :( postaram sie czesciej wpadac. elfiku 🌼 gratuluje imponujacej rocznicy :) wczoraj jak rozmawialysmy zapomnialam o tym wspomniec reewelka 🌼 😘] emilka 🌼 😘 onfim🌼 😘 czarna 🌼 😘 madziczek 🌼 strzyga 🌼 ita 🌼 agi 🌼 jadzia 🌼 bytka 🌼 ivette 🌼 sipp 🌼 path 🌼 witaj :) karambolka 🌼 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę, że pomarańczowo się zrobiło i pesymizmem powiało..... Ja nie zaglądam bo sporo roboty mam w pracy, ale przynajmniej jakoś czas leci i jest ciekawie, no i przenieśli mnie do pokoju obok do koordynatora projektu i mam monitor na widoku także nie chce za bardzo pisać....w pracy jak sa ludzie w pokoju A co do ogólnego pesymizmu to ja jakoś ostatnio chodzę cały czas z rogalem na buzi, w pracy na okrągło mi się morda cieszy nie wiem poprostu chyba dlatego, że tyle tu ludzi, jest z kim pogadać pośmiać się nie to co w byłej pracy no i jest tyle młodych osób tu, w tym tygodniu przyleciała przyjaciółka z Anglii i razem z druga przyjaciółą w trzy spędzamy co drugi dzień, łazimy po miescie, śpimy u mnie- gadamy do nocy. Teraz w weekend szykujemy się na imprezę, boże jak ja dawno nigdzie nie byłam..... ok później więcej do was napiszę bo teraz nie bardzo już mogę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 my się w prawdzie zbyt dobrze nie znamy, ale miło cię tu widzieć, dziewczyny nieraz o tobie wspominały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiik nie smutaj i tzrymaj się kochana na pewno coś znajdziesz w niedługim czasie, wczoraj te nowe osoby przyszły do pracy i ta prawiniczka- ona ma 35 lat i pewno tylko tu jest jej przystanek bo dopiero ma zamiar robić aplikacje...bo wcześniej po stuiach chyba dzieci wychowywała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Namea🌼---dziękuję, miło że zajrzałaś brakuje tu Twojego optymizmu ;-) Ita🌼---no to tylko oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 bardzo miło czytać że tak fajnie ci się w pracy układa, taka miła atmosfera w pracy to połowa sukcesu... u mnie też nie jest najgorzej pod tym względem, chociaż akurat dzisiaj już mnie zdąrzył jeden pan zirytować chociaż patrzę sobie za okno na słoneczko, parę głębszych oddechów i już mi prawie prawie złość przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼--a już nawet jakoś staram się nie myśleć.Cieszy mnie fakt że moi znajomi z UK z którymi kontaktowałam się w sprawie wyjazdu wszyscy dosłownie rzucili się z pomocą, dzwonią piszą maile i wszystko mi tłumaczą doradzają.Teraz wychodzi kto jest prawdziwym przyjacielem. A powiedz mi jeszcze coś o Paryżu gdzie warto pójść co warto zobaczyć a na co szkoda czasu bo wybieramy się w maju więc chętnie skorzystam z kilku rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam napisać Ci, że my rok temu właśnie o tej porze w maju byliśmy w Paryżu fajnie miło to wspominam i zazdroszcze Ci tego! Hmmmm a co jest warte zobaczenia, w sumie zależy co kto lubi, ale chyba ogólnie to na pewno musisz zobaczyć wieże Eifla my wchodziliśmy na samą górę, byłam w Luwrze w środku, ale szczerze to nie wiem czy bym się zdecydowała drugi raz na wejscie tam, bo mnie akurta nie intersesuje sztuka typu obrazy, rzeźby itd, ale z zew warto go zobaczyć bo robi wrażenie, najlepiej wspominam wizytę w Wersalu-super tam mi sie podobało,ale może dlatego, że ja lubię zwiedzać jakieś zamki , pałace, tam moża wypożyczyć za niedużą kasę takiego \"przewodnika\"- zakładasz słuchawki z takim małym odtwarzaczem i ci mówi po koleii co i jak, tylko po polsku tam nie ma tłumaczenia, ale ty obacykana w j.ang także luz.No i jakie piękne sa tam ogrody wersalskie super ślicznie o tej porze roku. Następny punkt to byliśmy pod moulin rouge i w tej dzielnicy i faktycznie popołudniu panie lekkich obyczajów kręciły się po kawiarenkach i przed nimi haha. Byliśmy też po drugiej stronie sekawny na wyspie i w katedrze Noter dame, no i na przeciwko w muzeum d\'orsay ale tam też średnio mi się podobało tzn w tym muzeum. Na pewno nie poszła bym do tego muzeum figur woskowych jeszcze raz dla mnie strata czasu, więcej bym poswięciła czasu na takie zwykłe włóczenie się po centrum Paryża i poobserwowała ludzi, ich zwyczaje, sposób bycia itd. Ni i ulica z łukiem triumfalnym i chanse lize nie wiem jak to się pisze, kurcze szok jak tam drogo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paath🌻 wow sama sobie dom kupiłaś kasiasta jesteś :P emi🌻 miło by było elfik🌻 to dobrze że ci dobrze bytka🌻miłego namea🌻 fajnie że wpadłaś mam nadzieję że bedzies częściej wpadać ita🌻 a na ile cię znów przenieśli czy to już ostatnie przenosiny A ja właśnie spełniłam swoje noworoczne postanowienie :D i mam zgłowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---dzięki no właśnie też tak slyszałam że luwr się nie wielu jakoś specjalnie podoba.A moulin rouge to Miskowy od razu zadeklarował jako miejsce konieczne do odwiedzenia 😠 już ja mu dam :-P Onfim🌼---dobrze że chociaż tyle dobrze a może to aż tyle :-) A jakie to było postanowienie?? Acha a bawiłyście się google earth?? super sprawa całą ziemię można sobie obejrzeć :-) i Marsa :-) i niebo Ita Tobie się powinno wyjątkowo spodobać taka turystyka na ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no to mamy podobnie z tymi zamkami, też lubię zwiedzać takie miejsca :) ostatnio byłam w zamku w Książu, z tym że w tym wypadku oko można nacieszyć właściwie głównie jego wnętrzem, bo jest tak duży i tak usytuowany że z zewnątrz nie da się go tak całego ogarnąć. Za to fajna sprawa w pobliżu Karpacza - teraz nie mogę sobie przypomnieć miejscowaości - jest coś takiego jak park miniatur - i tam m.in. jest miniatura tego zamku z Książa, bardzo ciekawe miejsce według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 jak masz kogoś kochanego przy boku kto cię wspiera dużo łątwiej znosi się przeciwności losu więc to aż tyle uszy do góry Postanowienie he he kulinarne upiekłam chleb wyszedł i jest zjadliwy ale muszę jeszcze poćwiczyć bytka🌻ita🌻 he he widzę że mamy podbne zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) I\'m back :P No, i żeby mi to było ostatni raz że jakieś pomarańcze mi piszą że się forum przez nas rozwala, bo odejdę na Amen!!! :) Przyznać się, która taka mądra byla i to napisała: --> \"a gdzie sie podziały ksiezniczki tego topiku-rewela i emi? wywiało je jaka szkoda, sad \" ?? :):) Ale piękna pogoda, słońce świeci jak oszalałe, ludzie okulele na nosy pozakładali i siedzą jak żaby na słońcu. A człowiek musi się mordować w robocie ... Ja dziś od samego rana zaliczyłam udany shopping u Stadioniego :) Zakupiłam 30 par skarpetek :) Teraz byle do 19.00, potem małe zakupy, kościół i spać. I jeszcze tylko jutro i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼 mi łzy ciekną, ledwo widzę ale ni cholery nie ubieram:o Choć dzisiaj skorzystałam z rady pana z tv i wzięłam okularki- do torebki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 no ja zamierzam pozwiedzać troszkę okolic sezon się zaczoł więc wiecej miejsc będzie dostępnych emi🌻 ja zaliczyłam spacerek rano ale bylo zimno za to napotkaliśmy znów sarenki tym razem dwie :) czarna🌻 czemu głupio? Ja właśnie wyciągnelam okularki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×