Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emi🌼---to nie nam powinnaś grozic tylko sobie bo to Ty sobie poszłaś :-P Ja pisałam na czarno żebyście wracały :-P Czarna🌼---a jak tam życie na wybrzeżu się toczy?? Onfim🌼----fiu fiu chlebek mówisz??Gratulacje ponoć to nie łatwa sztuka ;-) No i chyba racyję masz w tej drugiej kwestii ;-) Ja na razie twardo cieszę się słońcem więc okulary się kurzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emi
Jezu kobieto no to pojmij że nadal jesteś tu nie potrzebna i spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 na wybrzezu słonecznie:) Czasami wieje chłodem, ale jak to wiaterek- dziś jest jutro nie ma:) No i wiosna na horyzoncie:) Emilunka🌼 no wiesz, rozumiem, że tata, ale dziadek to juz zboczenie;):P Onfim🌼 nie wiem czemu głupio. Jakoś tak mam, że zestaw płaszczyk i okulary nie idą ze sobą w parze:o Namea🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet mi dzis wariuje, raz jest, raz nie ma :o bytka 🌼 ta miejscowosc z parkiem miniatur to Kowary. mala miescinka kolo mojej Jeleniej Gory. a park miniatur rzeczywiscie nieziemski, z roku na rok sie rozrasta :) a skad Ty jestes?? czarna 🌼 okulary na nos, oczy chronic :) elfik 🌼 krzyczalas to wrocilysmy emi 🌼 a ja na gadu do Ciebie stukam, puk puk ja jestem w cudownym nastroju :) wczoraj dostalam niespodziewanie wielki bukiet kwiatow, a dzis sie dowiedzialam, ze moja przyjaciolka jest w drugiej ciazy :D a jeszcze tak niedawno pisala, ze sie staraja, ale bez rezultatu... to dowod, ze chciec to moc 🌼 u mnie tez slonczeko przyswieca, z okularami sie nie rozstaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emi
pępek śwaiata z Ciebie żaden za to chamka jakich mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo ujawij sie, zebysmy mogly wiedziec komu zawdzieczamy to "odkrywcze" opinie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się ukrywa to może warto sie zastanowić nad tym kto to jest? Komu Emiluka najbardziej podpadłas? Odpowiedź chyba jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamka jakich mało... ciekawe :) Ktoś tu chyba jest zazdrosny :P czarna 🌻 jak to, komu podpadłam, była tu taka jedna co teraz się boi, podczytuje i czasem coś mądrego odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie czasem zastanawiam, jaka ze mnie chamka :) co ja takiego chamskiego robie,mowie, pisze itp. Głupoty nie zniese, wiec sie pomaranczko nie wysilaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 mieszkam w małej mieścince w Wielkopolsce - nazwa i tak by ci nic nie powiedziała, no powiedzmy że to dalsze okolice Poznania ;) a do tego parku w Kowarach trafiliśmy z mężem właściwie troszkę przez przypadek podczas podróży poślubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka 🌼 mam Rodzine w Wielkopolsce. Wronki, Obrzycko, Chraplewo, Lusowo :) wrednym pomaranczom mowimy stanowcze NIE!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zmykam do domu sie weekendowac :) milo bylo wpasc, bede sie starala codziennie choc na chwilke, o ile polaczenie internetowe pozwoli :) wszystkie caluje i zycze milego popludnia, wiosna idzie!!! cieszyc sie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a jak tam twoje prawko? ja już dwa razy udupiłam :) namea 🌻 będę czekać :) elfik 🌻 jak świętowałaś? ita 🌻 ciebie mi tu brakuje :) czarna 🌻 a ty cwaniaku podczytujesz, tylko czasem się wtrącisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 Wronki to znam ale tylko dlatego że w ich pobliżu mieszka moja rodzinka ;) ja mieszkam mniej więcej w tej odległości od Poznania co Wronki tylko że w zupełnie przeciwnym kierunku okolice Konina, Wrześni. A ty w czwartek już weekendujesz? :p miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 a no podczytuje:) I jak mam się do czego wtrącić to nie omieszkam z tego nie skorzystać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrąciłam się odnośnie okularów a nie Ciebie:P Jak już się pojawiasz to czytaj uwaznie:P I nie słodź sobie:P Dla mnie akurat kto inny jest kłębkiem świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no muszę jeszcze troszkę popracować ale jestem na dobrej drodze by następne wychodziły świetnie,Myśle że mam rację samotność jest ok ale we dwoje zawsze lepiej znosi się życie (przynajmniej na takim etapie myślenie jestem na chwilę obecną) emi🌻 a ja się z tobą zgadzam nawet uważam że moje 22 czy ile tam miałam to było grubo za wcześnie na zabawę w dom, prawko hmm utknełam nie mam kasy na kontynuację kursu chwilowo z niecierpliwością czekam do 10-tego stęskniłam się za autkiem czarna🌻 to może przejrzyj katalogi z modą ja tam widze takie połączenia namea🌻 jeszcze nie wszystkie wróciły a szkoda, a u was można tam mieć wiekszą wiosnę niż mieliście przez zimę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie się coś dzieje :-) Pomarańczo z łaski swojej nie wyręczaj nas bo gdy będziemy miały dość Emi to jej same to powiemy więc przymknij mordkę bo się trochę rozminęłaś z ogólnymi nastrojami. Czarna🌼---no to dziś chyba cała Polska słoneczna i tak ma być aż się chce na dwór wyjść. Namea🌼---zaglądaj zaglądaj :-) i miło że wrócilyście ;-) Emi🌼---nie przejmuj sie pomarańczą plecie trzy po trzy bez ładu i składu większego ;-) A co do tego topika to syf totalny a ta panna głupia jak mało kto ona nie wie że wieku 17 lat każdego chłopaka się koffa na zabój nie może spojrzeć z perspektywy i nie wie jak to wygląda po czasie ta miłość na zabój.Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻tak mam na myśli tamten topik elfik🌻 no cóż dojrzałości to ja się po 17 nie spodziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 nie musisz mnie bronic:) na tym drugim topiku zjechały mnie od dewotek, pojebusów itp. tylko dlatego, że w wieku 23 lat nie mieszkam z facetem, nie jeżdżę BMW i mieszkam w Polsce :O więc co mam się przejmować naszą byłą kafeterianką :D onfim 🌻 no właśnie, a panna się oburzyła bo ona przecież jest przekonana że to TEN jedyny, a związała sie z nim jak miała 12 lat :O i teraz jej mama jest o nią spokojna bo wie, że córcia bierze tabsy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---ja Cię kochana wcale nie bronię tylko nie lubię jak ktoś wypowiada się w moim imieniu w dodatku niezgodnie z tym co myślę :-P A co do tamtego to 17 lat plus sex mieszkanie z chłopakiem plus tabsy = zwichnięci emocjonalnie ludzie popaprańcy którzy zaburzając naturalną kolej rzeczy potem nie potrafią się odnaleźć w małżeństwie czy rodzicielstwie.Wszystko ma swój czas a sex w wieku 17 lat poskutkuje pewnie tym że w wieku 25 albo wcześniej będzie nim już totalnie znudzona i zacznie szukać mocniejszych wrażeń :-O Tak mi się przynajmniej wydaje że tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 wobec tego jaka mama taka córka ale jedno mnie cieszy że w ogóle pomyśleli o zabezpieczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---dokładnie, dobrze że nie pisze jak to marzą o dzidziusiu jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 ja broń Boże nie mówię, że ona ma robić wszystko po kolei (ślub-zamieszkanie-dziecko), bo każdy robi tak, jak uważa. Ale no cholera, chyba można robić nie po kolei, ale w odpowiednim wieku!! Ja też mam zamiar mieszkać bez ślubu, ale to nie znaczy, że wypakuję 4 godziny drogi do domu w wieku 17 lat, żeby zamieskać z chłopakiem z którym jestem od 5 lat, a który ma 19 lat i to tylko dlatego, że jestem taka dojrzała i samodzielna bo mam rentę po tacie... Ja tu już nikomu nie wierzę, może to i ty piszesz na pomarańczowo :P onfim 🌻 no ja mając córkę 17-letnią nie prowadzałabym jej z uśmiechem na ustach do gina po tabletki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×