Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Namea🌼----no proszę jak się baluje :-P Ja też ostatnio się napiłam wódki wcale nie tak dużo ale mnie straszne zmuliło dlatego wolę rzadziej i mniej się napić ale tylko whisky po tym jakoś mnie nigdy nie męczy żaden kacor.A co do pracy to nuuuuudy straszneeeee jak na razie ale jakoś przebębnie może do 15. A może Ty znasz jakieś fajne stronki oprócz monsterka i job centera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---z pracą albo jakieś ciekawe stronki dla zabicia czasu mogą być jakieś angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌼 PRACA: www.pracuj.pl www.gazetapraca.pl www.jobs.pl www.praca.pl www.profeo.pl www.goldenline.pl www.linkedin.com (profeo, goldenline i linkedin to takie portale profesjonalistow. ja mam tam konta. zajrzyj, moze cos ciekawego znajdziesz) RELAKS: www.naszaklasa.blox.pl (mozna sie usmiac :D) www.morfeusz.blox.pl (fajny blog, kiedys czytalam regularnie) ja standardowo zagladam: www.gazeta.pl www.wysokieobcasy.pl www.wyborcza.pl cos mi sie wydaje, ze z netem u mnie znowu gorzej, o nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---acha zapomniałam uściślić ja już nie szukam pracy w PL tylko w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie🌼 Wróciłam dzisiaj do domu, mam nadzieję, że już na stałe. Czuję się strasznie wyczerpana tymi problemami i ostatnimi 2 tygodniami(które wydawały się wiecznością). Dało mi to bardzo dużo do myślenia, głównie o swojej przyszłości, na co muszę uważać i na kogo żeby uniknąć podobnych błędów. Sprzątam teraz na Święta, później może uda mi się nadrobić zaległości na forum. Pozdrawiam Was serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net zniknal, ale juz wrocil na szczescie :) elfik 🌼 oj tu moze byc problem, bo znam glownie strony dla inzynierow. ale sprawdze w notesie w domu i jak cos to Ci jutro napisze :) emi 🌼 😘 madziczek 🌼 dobrze Cie widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---to nie rób sobie kłopotu tak tylko pytałam na monsterku czy w job center jest mnóstwo ogłoszeń do tego jeszcze te wszytskie agencje pośrednictwa więc mam co przeglądać.No chyba że znasz jakąś wyjątkowo ciekawą stronkę ;-) Madziczek🌼---witaj.A jak tam z rodzicami??A co z A??Mało o nim piszesz wszytsko między wami ok?? Emi🌼---🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 ja studiowałam finanse i rachunkowość i był czas że w tej samej firmie pracowałam w księgowości ale teraz niestety nie, jestem w dziale logistyki - transportu tak bardziej po polsku mówiąc :) także na tą chwilę niestety tak do końca w zawodzie nie pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka 🌼 no to najwyrazniej cos mi sie pomieszalo z Twoim kierunkiem studiow :o ale pamietam, ze byla z nami dziewczyna, ktora srudiowala budownictwo, wiec kiedy uslyszalam o firmie budujacej drogi myslalam, ze to Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 chyba sipp jakąś inżynierę studiowała ja na zajęciach jestem. Jaki dziś piękny dzień!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na zajęciach jestem. przed chwilą miałam prezentację, ale nie jestem z niej zadowolona. była za długa jak na możliwości skupienia się moejej grupy, ale nie mogła byc krótsza, bo obejmowała cholernie szeroki temat. mówiłam pewnie ponad pół godziny... jak mi zaczynali przysypiac, to ich normalnie zaczynałam pytac i dopóki nie odpowiedzieli nie ruszałam dalej :D mój laptop nie chciała w dodatku współdziałac z projektorem, więc to też było beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki Dziś w pracy troszkę podczytywałam co u was, ale nie udalo mi sie odpisać. Teraz sobie siedze i odpoczywam bo umyłam okna w kuchni, niestety nie zdążyłam pomyć w sobotę, bo tak ładnie było i po innych porządkach( w końcu porządek z zimowymi butami zrobiłam) poszliśmy na długi spacer do lasku nad Wisłe,ile ludzi szok nawet grilowalli, ale za to porozkładam sobie na każdy dzień po trochu i też się umyję, no i jeszcze Mój jak przyjedzie to mi pomoże z dużym pokojem bo tam to tych okien jest fulll Madziaczek przykro mi i mam nadzieję, że się wszystko poukłada Elfik no jak pani prezes gabinet , laptop haha fajnie, że chociaż ten staż wyszedł! Naemka co u Cibie opowidaja jak Twoje szczęście! Emi dzieki miło mi, że nawet mnie ci tu brakowało haha, pozdrów Rewelkę a co tam u niej w ogóle???? Ok spadam z psinką na spacerek i jeszcze kuchnię dokończę sprzątać a potem łóżeczko i pomidorówka, kto chce zrobiłam przed chwilą bo miałam taką ochotę, że nie mogłam sie opanować! Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś jeszcze barszczyk z białą kiełbaską dojadam, a jutro właśnie zastanawiam się czy zjeśc po prostu schabowe z lodówki czy jeszcze jakąś jarzynkę dogotowac... wczoraj się na fizyka wkurzyłam, bo mnie tu podcyztywac zaczyna. wrrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) :) :) strzyga 🌼 gratuluje 5 :D ita 🌼 dobrze Cie widziec :) a moje szczescie kwitnie 🌼 🌼 🌼 o tak!!! elfik 🌼 Ty pewnie tez sie zaraz pojawisz ranny ptaszku :) emi 🌼 czekam jak co dzien... 😘 onfim 🌼 hop hop, u mnie juz po kawie, ale dla Ciebie zaparze swiezutka :) tak sobie czytam jak wszyscy sie przygotowuja do Swiat i troche mi smutno... ja juz 4-ty rok z kolei bede na Wielkanoc poza domem... ale upieke chociaz mazurka i nagotuje jajeczek :) moze dostane dzien wolnego nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieeeeń dooobryyyy 😴 Ale mi się chce spać.W ogóle jakaś nijaka dziś jestem.Posprzeczałam się z mamą liczyłam na radę a dostałąm zjebkę, standartowo :-O echhh czasem jestem na nią taka zła nigdy nie mogę liczyć na radę jakąś ona zawsze umywa ręce żeby nie było potem na nią jak coś nie wyjdzie.A teraz cały czas przecież stoję przed ważną decyzją i co?? I mogę liczyć tylko na siebie jakie to typowe dla niej :-O i jeszcze mi swoje nerwy pokazuje.Trafia mnie dobrze że już nie długo nie będziemy razem mieszkać tak czy siak. Ita🌼---dzięki. Emi🌼 Onfim🌼---a TY gdzie?? Strzyga🌼---gratulacje a fizykowi daj po nosie co on sobie myśli :-P Bytka🌼 namea🌼----ja chyba zacznę pić kawę bo o takie porze muszę wstawać że szok, ale niedługo przyjeżdżąsz do PL więc nie smutkaj ;-) madziczek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieeeeń dooobryyyy 😴 Ale mi się chce spać.W ogóle jakaś nijaka dziś jestem.Posprzeczałam się z mamą liczyłam na radę a dostałąm zjebkę, standartowo :-O echhh czasem jestem na nią taka zła nigdy nie mogę liczyć na radę jakąś ona zawsze umywa ręce żeby nie było potem na nią jak coś nie wyjdzie.A teraz cały czas przecież stoję przed ważną decyzją i co?? I mogę liczyć tylko na siebie jakie to typowe dla niej :-O i jeszcze mi swoje nerwy pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 pewnie że dobry ;) a dzisiaj w nocy się przebudziłam i wstałam żeby sprawdzić czy Gosia jest przykryta, a ona sobie leżała odwrotnie tzn. nóżki miała na poduszcze a główkę gdzieś na środku łóżeczka,ale mi się śmiać chciało jak ją zobaczyłam... poprawiłam ją, przykryłam no i się położyłam spowrotem i chyba zasypiałam z uśmiechem na ustach, ehh... ale ja mam zdolną tą córunię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nie mogę narzekać na nadmiar pracy, dobre że chociaż mam święty spokój, czytam książkę. Wczoraj stwierdziłam że trafiłam w sasiedztwie na zbiorowisko patologii.W mojej klatce mieszka rodzina gdzie w dwóch pokojach żyje 8-ro osób i pies,dzieciaki są takie że jak się czasem ich posłucha to się włos na głowie jeży.W bloku obok mieszka rodzinka w jednym pokoju 4 osoby i dwa wielkie psy dzieciaki to samo strach się ich bać, obok nich koleś który utrzymuje się z wyłudzania kasy na sprowokowanych wypadkach i cały dzień siedzi przed blokiem z psem, obok niego mieszka dziewczyna 15 lat która wczoraj wyszła sobie na spacer ze swoim chłopakiem i brzuchem w co najmniej 4 miesiącu a jakże ona się z tym brzuchem obnosiła jak się całowała z tym chłopakiem to aż Miśkowy się skrzywił :-O nie chciałabym żeby moje dziecko się wychowywało w takim środowisku :-O i to tylko te dwa bloki na całym osiedlu takie są reszta wszystko normalni ludzie, rodziny że aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---prawda przeraziłam się :-O a kiedyś to wszystko były normalne rodziny ta 15 latkę pamiętam jak była małą śliczną dziewczynką :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×