Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

rewelka🌼boże ile bym dała żeby z wami posiedzieć..Jezu takie łakocie że juz wiem co bedzie w niedziele na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 tak. Osobisty jest właśnie w drodze i oczywiście rozładowała mu się bateria w telefonie więc mam nadzieję że bezpiecznie dojedzie :) No i mamy dylemat co robić :) Czy iść pić do Reewelki, czy pić u mnie, czy pić na mieście. Jakby nie patrzeć, wspólny mianownik jest jeden :) Łeee to ja mam młode ziemniaczki, też sałatkę grecką jak u Reewelki i kotleciki :) Ale nie wpadłabym na czerwony ryż :) ita 🌻 przyjeżdżaj babo, połazim po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoorwiony sam na siebie
Idziemy dzióbek na kolację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to wlasnie byl
1000 wpis na tym temacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to wlasnie byl
a nawet 10000 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 gratulacje dla psiurka kasiula 🌻 mylisz pojęcia kochana ja jestem \"idealna\" moje małżeństwo nie bywa idealne ale jak widzisz składowa \"ideału\" jednej osoby to jedna osoba a składowa związku to dwie osoby wiec co ma piernik do wiatraka? A co do tekstu nie mam koleżanek no coż nie mam koleżanek bo mam kolegów nic na to nie poradzę:P I pamiętaj nie chodziło mi o to żeby cię obrażać sprawiać ci przykrość po prostu reaguje emocjonalnie na takie rzeczy jestem człowiekiem. Może przewrażliwionym na punkcie pewnych rzeczy ale dość się naoglądałam nieszczęść dzieciaków w życiu. udanego grila i smacznej kiełbachy:) reewelka🌻 dobre rzeczy robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 mniammmmmmm:) Jeszcze Was pomęczę trochę tym jutrzejszym weselem. Na 9:30 jestem umówiona do fryzjerki i na pewno będę farbowała włosy ale nie wiem czy całość na blond jasny, platynowy, czy też jakieś pasemka zrobić jak kiedyś. I do tego na pewno będzie grzywka asymetryczna ale taka średnio widoczna, żeby można ją było w razie czego na bok zaczesać. I teraz najważniejsza sprawa- wyprostować włosy? (tak jak zawsze) czy lepiej zakręcić i iść w lokach? Ostatnio kręcone u fryzjera miałam na studniówkę i przetrwały całą noc ale z tymi lokami to różnie bywa, a jak się rozplączą to będzie koszmarnie pewnie wyglądało. I taki właśnie mam dzisiaj dylemat:) Później na 11:45 do kosmetyczki i tam to już kompletnie nie mam pomysłu na makijaż, nie chcę jakiegoś bardzo widocznego, głównie oczy podkreślone, może też kości policzkowe. I później szybko od kosmetyczki do domu ubrać się, bo o 13stej musimy wyjeżdzać. Bardzo napięty to będzie dzień ale cieszę się:) Jak możecie to trzymajcie kciuki żeby była udana zabawa i żeby wszystko się udało Młodej Parze;) A teraz już lecę do łóżka odpoczywać przed jutrem:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 ja tam za każdym razem ufałam pani która mi makijaż robiła nic nie mówiłam co i jak a co do włosów nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nienawidze baletek, mam wrazenie ze mi zaraz spadna :/ emi bardzo fajny temat :] kasiula wygoda z tym wczesnym wprowadzaniem pokarmow innych niz mleko to chodzi o to ze mama moze wtedy odsapnac a kto inny moze babla nakarmic. ja tez dalej karmie piersia. oczywiscie nie wylacznie :D :D :D kasiula nie ma piwa bez alko :P a ja do onfim sie nie czepiam bo wiem ze tkwi w zwiazku ze wzgledu na dzieci, tak jak ja, tylko ja dziecko mam jedno. no i jakos stara sie to jeszcze ratowac. ja juz to olalam. madziczek milej zabawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Emi🌼---Co do amerykańskiego zasiłku to nie mam zielonego pojęcia bo ja nasze prawo studiowałam a ich system znam tylko ogólnie ale możliwe że skoro wzięli w Polsce zasiłek i tu był pogrzeb to nie dostana już stamtąd ale to bardzo luźne przemyślenia z mojej strony. A do tematu to mnie zaskoczyłaś tym naskoczeniem bo w moim poście nie ma absolutnie nic co by się odnosiło do Twojej osoby :-O więc zupełnie nie wiem gdzie to naskoczenie :-O co do kija co ma dwa końce no to chyba oczywiste że nikt nie jest idealny jeżeli są problemy w związku zazwyczaj oboje są winni tak samo jak u Ciebie ale powiedz czy Ty specjalnie sobie te problemy zafundowałaś??Oczywiście że nie chciałaś dobrze wyszło źle i teraz oboje sobie musieliście posprzątać bałagan często tak bywa.A przy sięgnięciu po alkohol chyba nie można się tłumaczyć że się chciało dobrze prawda??O to mi chodziło.No i tak sobie myślę że wg Ciebie to chyba tylko idealne osoby mają prawo zwracania uwagi innym, prawda??No i przecież to jest niemożliwe sama nie jesteś idealna a jednak zwracasz uwagę nam że się tam czepiamy Kasiuli i wolno Ci nikt Ci nie zarzuca czemu w ogóle się odzywasz bo przecież nie jesteś idealna. A co do tekstu że Kasiula niedojrzała do macierzyństwa no to nie jest mój bo co ja mogę wiedzieć na dobrą sprawę o macierzyństwie a Onfim no cóż z perspektywy swojego macierzyństwa i swoich przekonań taka miała opinie i ją wyraziła i za to już chyba przeprosiła.Każdy ma jakieś emocje i doświadczenia które powodują takie a nie inne reakcje szczególnie w kontrowersyjnych tematach. No to mam nadzieje że wyjasniłam Ci i innym dokładnie mój sposob myślenia i nikt nie będzie już teraz na nikogo urażony i każdy wie o co biega ;-) jeśli nie to pisz ja z chęcią sobie odpisze. Kasiula🌼--- no w spisie treści jest chyba 145 stron a w tym ebooku jest 34 chyba a bardzo ciekawa ta książka ja się sporo o Miśkowym z niej dowiedziałam i aż mi szczęka na niektóre rzeczy opadła bo za cholerę nie mogłam zrozumieć skąd sie u niego pewne zachowania wzięły i dlaczego czasem na jakieś moje zachowania reagował tak a nie inaczej wiec jak dla mnie to kopalnia wiedzy o tym stworze z marsa :-D Wensujanki i Marsjanie w łóżku też bardzo pouczające wcisnęłam też miskowemu niektóre teksty i niedługo wypróbuję to powiem jakie efekty :-D Co do Sarci to dostawała na początku specjalną karmę ale nie widziałam zwiększonego apetytu wiec wróciłam do normalnej ale cały czas ja obserwuje i jak tylko brzuszek się zwiększy to dostanie z powrotem tamtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
to ja, podszywam sie znowu hehe zgadnijcie kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Onfim🌼---wcześniej dawałam taką specjalną dla sterylizowanych suk ale nie wiem jak się nazywała po prostu mi dali w sklepie a teraz daje purine chyba zieloną. A ja miałam wczoraj miły dzień ale fatalny wieczór, wyszliśmy ze znajomymi do knajpy i wszystko byłoby ok gdyby jakaś pierdolnięta laska nie pomyliła mojej torebki z torebką swojej kumpeli i jej nie wzięła przez przypadek.Jak się zorientowałam że nie mam torebki o mało się nie popłakałam z nerwów bo miałam tam wszystko klucze dokumenty czyli od razu adres, nowiutki telefon ktory sobie wczoraj kupiłam i jeszcze wszystkie moje kosmetyki, myślałam że dostanę zawału, właściciel mial już dzwonić po policję na szczęscie Miskowy zobaczył tą laskę przed klubem i odzyskałam torebkę ale chciałam ja normalnie rozszarpać Miskowy mnie chciał powstrzymać i na domiar złego go niechcący walnęłam w buzię :-( potem oczywiście przeprosiłam ale na koniec na siebie nawrzeszczeliśmy i każde obrażone poszło do domu :-( normalnie gorzej być nie mogło 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Elfik🌼no to nieźle! U nas wczoraj na weselu też było fajnie ale na koniec co sie stało to masakra!!! Zasnac nie mogłam po tym,bo chyba prawdziwy alfons nas wiózł do domu! A już na pewno mafiozo.Pozniej Wam opowiem jak to było,koszmar.Do tej pory jestem w szoku,co za ludzie istnieją na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo teraz napiszę. To było tak, że na weselu poznaliśmy takiego fryzjera, który ma swój zakład nawet- fajny chłopak, wesoły, przystojny, wygadany- rozmawiał dużo z księdzem (bo ksiądź siedział blisko nas) i w ogóle taki żywy, brał udział w zabawach, tańczył, itd. Na koniec zaproponował nam, że nas podwiezie, bo akurat kolega po niego przyjeżdża, a mieszkał w bliskiej dzielnicy A., więc było mu po drodze. My mieliśmy wracać z tatą A. no ale skoro ten się zaoferował to czemu nie skorzystać (i to był błąd!). Okazało się, że przyjechał jego kolega, taki przypakowany (na siłowni) w okularach przeciwsłonecznych (a była 3 w nocy!). Pomyślałam, że to może jakiś ochroniarz z dyskoteki, czy tam bramkarz. Wsiedliśmy do auta (zresztą całkiem niezłego!) a tu nagle zaczął dzwonić jego telefon komórkowy i on mówił, żeby panienki zwolniły już pokój i żeby ktoś tam zapłacił 250 zł za nie. No i później dalej dzwonił telefon i on ciągle coś tam załatwiał na temat panienek. Ja tam siedziałam w tym aucie już cicho, bo się domyśliłam o co chodzi. No i dzięki Bogu dojechaliśmy cało i zdrowo niedaleko bloku A. Ale już mam dosyć wrażeń na długi czas i jednak to było wielką naiwnością wsiadać do auta takiego mafiozy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł lejdis. Weekend weekend i po ptakach :) u mnie wszystko w miarę dobrze, szybko minęło. W piątek wieczorem przytoczył się Osobisty, i miał przyjemność poznać Reewelkę i jej Marudę. Wczoraj się trochę leniliśmy, a wieczorem łaziliśmy po starówce. Dziś juz właśnie pojechał a ja napisałam aż 4 linijki pracy :) madziczek 🌻 jezu...ty to masz znajomych... :O onfim 🌻 a ty gdzie? elfik 🌻 ale ty się produkujesz w tych swoich postach :P I nie bij chłopa!! :) ita 🌻 gdzies ty babo Nie chce mi się na kafe zaglądać, jakiś senny ten dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌼 to nie byli moi znajomi, ja tam znałam tylko panne młodą i pana młodego. A to był przypadek z życia wzięty i oby jaknajmniej takich. To tak jak ja bym Ci napisała jakiego Ty masz współlokatora...który z fiutkiem lata na wierzchu. Różni ludzie na świecie istnieją ale już teraz to ja się nie dam w takie coś wpakować jak wczoraj. W ogóle to nikt by się tego nie spodziewał chyba, bo np. dziewczyna fryzjera pracowała w kancelarii radcowskiej, więc teoretycznie powinna być porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 nie bierz tego do siebie :) Po prostu dziwię się że tacy ludzie łażą po świecie, tak samo jak i ten mój współlokator... Żebyś wiedziała że w jego przypadku można powiedzieć "Jezu, ale ty masz współlokatora"... :) Ale co za typ ten "fryzjer", może to jakiś wspólnik tego kierowcy, albo stały klient :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kobieciny Emi specjalnie na zawołanie jestem U mnie weekend też super ekstra wszystko pięknie tylko szkoda, że już koniec beeeeeeeeeeeeeeeee Wczoraj wstałam o 11 w południe tak spałam jak zabita, ale to tylko dlatego, że Mojego od rana nie było i poczułam się jak za czasów jak byłam małolatą, bo wiedziałam, że cały dzień będę sama,zwołałam przyjaciółę, sprzątanie w sumie olałam, tylko tak z grubsza ogarnęłam, wyszykowałam się i wyruszyłyśmy na miasto haha, było ciepło, więc na bulwary nad wisłę poszłyśmy, potem włóczyłyśmy się po centrum miasta i na obiedzie byłyśmy i nawet do galeri wskoczyłyśmy bo tam był jedyny fryzjer który miał czas żeby mi grzywę podciąć żebym nie wyglądała jak jakiś kucyk lukcy haha!!! Było super ponad 6 h się tak włóczyłyśmy a dziś pojechaliśmy do domku nad jezioro z moim i moimi i moją rodzinką, sezon grillowy rozpoczęty, a domek w przebudowie. No i przed chwilą wróciliśmy. Usiadłam do tej stronki z angielskim żeby coś powtórzyć Emi, Elfik wy kumate z angola co sądzicie o tej stronce jest ok?, chodzi mi o tłumaczenie słówek zwrotów( wejdzcie najlepiej w słowniki bo z tamtąd najwiecej się uczę) http://www.isel.edu.pl/slowniki/index.php Elfik no niezłe przeboje miałaś a jaki m\\kupiłaś telefonik ja muszę zmienić bo mój grat już dawno szwankuje przerywa i w ogóle jest do dupy. Madziaczek no to nieźle haha a jak twój makijaż i fryz? Rewelka a ja jestem ciekawa powiedz coś więcje o tym swoim love joyu???? A my namawiamy moją sister żebyśmy pojechali w 5-tkę na majówkę nad morze na 3 dni, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Ok miłego wieczoru życzę drogim paniom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mi powolutku nerwy puściły, widziałam się z Miśkowym na szczęście nie podbiłam mu żadnego oka, wszystkie zęby na miejscu więc nie jest źle ;-) było buzi na zgodę więc cacy. Emi🌼---a co sobie bedę żałować :-P miejsca na kafe dużo to sobie piszę :-P jak Ita może to ja tez ;-), a co do chłopa to postaram się już nie wymachiwać przeszczepami bez ładu i składu żeby nikt nie oberwał :-P Ita🌼---strona chyba oki, dobry tez jest słownik online getionary Madziczek🌼----to dobrze że nie mieszkasz na moim osiedlu bo oprócz patologii kiedyś przeze mnie wspomnianej mam podobny element z tym że z tymi łobuzami to się razem dorastało i do tej pory się zamienia parę słów jak się wyjdzie na osiedle.Oni co prawda inna branża ale ta sama strona prawa ;-) No ale poza tym to bardzo porządne osiedle :-P Zmykam odespać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole czesc:) madziczek{kwiat} a czym Ty taka oburzona jestes? Ze jechałas w samochodzie kogos, kto w taki sposob zarabia?? Jeśli jest kolesiem, ktory kupuje laski i je potem leje, to bym mu napluła w twarz. Ale jeśli jest ochroniarzem, który pracuję w agencji, gdzie laski pracują z własnej woli, to co w tym złego??!! To one tam przychodzą zarabiać pieniądze, nikt ich nie zmusza do tego. Gdyby nie było facetów szukających takich przyjemności, to panny nie miałyby jak zarabiać i nikt nie musiał by tam pracować jako ochroniarz. Przeciez on tam siedzi po to, żeby jakiś psychol nie zakatował tych lasek i nie zrobił sobie z nich worka treningowego. Mało to takich, którzy idą w takie miejsce, żeby zrealizować swoje chore fantazje. Po to jest tam taki przypakowany byk, żeby je chronić. Pewnie teraz dostanę po głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mika🌼----od nikogo nie dostaniesz po głowie :-P zawołamy naszego rycerza i Cię będzie bronił.Madziczek pewnie zszokowana była bo nigdy się z takimi ludźmi nie spotykała i to pewnie kwestia tego że mieszka w domku i pochodzi z zamożnej rodziny.Na osiedlach jest inaczej z różnymi ludźmi się człowiek styka poznaje i widzi że to normalni ludzie tylko może ciut inną karierę zawodową robią.Nie twierdzę że popieram takie zarobkowanie ale każdy robi jak mu pasuje.A w tym wypadku bardzo możliwe że masz rację że był to po prostu ochroniarz z agencji. Madziczek🌼---sory że się tak wypowiadam za Ciebie, ale tak mi się skojarzyło. Trafiłam choć trochę czy zupełne pudło?? Ita🌼----pytałaś o telefon więc moje nowe cacko to sony ericsson W595s Lynette. http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1482 Chciałam coś koniecznie z serii walkman bo mój poprzedni telefon w300i był z tej serii i jest rewelacyjny absolutnie bezawaryjny bateria chyba atomowa bo tydzien spokojnie trzyma i menu bardzo przyjazne, no i ten na tyle na ile go obczaiłam również świetny, gość w salonie jak zapytałam czy moze jakiś inny model byłby lepszy to powiedział że na ta klase telefonów lepiej nie mogłam trafić ale wiesz jak oni w tych salonach gadają.W każdym razie polecam ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejo ita🌻 www.getionary.pl który poleca elfik jest ok, zalezy jaki jest twój poziom znajomości. Ja tam wolę korzystać z www.ling.pl (daje dużo więcej definicji, zwrotów, kolokacji), no i oczywiście THESAURUS!!! Cudo na ziemi po prostu :) www.thesaurus.com (wklepujesz słówko po ang, a on ci daje ang. definicję, całą masę synonimów i antonimy od razu). Ale niestety nie tłumaczy na polski :P elfik 🌻 mój współlolator ma taki tel. i bardzo sobie chwali. kolezanka z pracy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyście jakieś opinie na temat nokii 6555? Bo mnie też niedługo czeka wymiana i nie mam zielonego pojęcia co wziąć, a już sie przyzwyczaiłam do tel z klapką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---nom jak na razie wydaje się oki tylko ma jedno bezsensowne rozwiązanie kamera do wideorozmowy jest z tyłu więc ja widzę rozmówcę ale mój rozmówca widzi to co jest przede mną a jeśli chce mu pokazać gębę to muszę odwrócić telefon ale wtedy nie widzę rozmówcy. No żesz totalny idiotyzm.Fakt ze mozna sobie ustawic jakis obrazek i wtedy rozmówca widzi obrazek no ale co to za wideorozmowa :-O chyba że po prostu o cene za obrotową kamerkę albo drugi obiektyw chodziło :-O No getionary to taki prosty podręczny, a thesaurus jest super.Ja kiedys nawet ściągnęłam taki program tłumacz taki że całe pliki tekstowe tłumaczył i całe strony internetowe ale nie pamiętam jak to się zwało :-O Nudzi mi sięęęęęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×