Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

fizyk wkurzony wrócił. siedzę sobie na necie, on zjadł, pozmywał, zaraz powinno mu przejśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki zmykam spac, u mnie juz po jedenastej, a jutro rano skoro swit musze wstawac do pracy :D humor mi sie poprawil jakby nieco 🌼 emilka 🌼 odpisze jutro z pracy :) rewelka 🌼 u Ciebie jest mail :) dobranoc laseczki, dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też poprawa nastroju. Rozmawiałam z P. przez telefon i mi lepiej, poza tym dzieciaki mnie rozbawiły. Dziś jak u nich byłam to oglądały filmiki na kompie z tatą-takie śmieszne i w pewnym momencie mała mówi do mnie czy coś widziałam-a ja do niej, ze nie. A ona do mnie z tekstem:\"Nie widziałaś, bo masz okulary\" I tak się uśmiała, że aż się posikała. A potem mały była genialny: mówi do taty:\"Tatusiu zdejmij mi z szyi te gacie\", a M. się patrzy na niego i mówi:\"Ale Ty masz przecież golfik na sobie\" i temat ucichł. Po kilku minutach wróciła mama do domu i mówi do małego:\"Czemu Ty masz moje stringi bezszwowe na sobie?\" A on założył je sobie jak szelki. Myślałam, że się posikam ze śmiechu...Może to jest mało zabawne jak się opisuje, ale jak zaczęliśmy się śmiać, to ledwo wyszłam od nich. Lecę do referatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziczek_83__25
witajcie 🌼 Reewelka🌼hehe bardzo śmieszne:D usmiałam sie:) byłam dzisiaj w mieście, w macro bo otworzyli niedawno i u dentysty,a jutro o 7 rano jadę na narty jupii:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼a bardzo chętnie:) akurat jest jedno wolne miejsce,także zapraszam! jedziemy do czech,o 7 bądź u mnie,a o 7:15 wyjeżdżamy:) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dostałam dzisiaj mail\'a od Rewelki :-) Ja też o Was nie zapomniałam, ale tak się poskładało w życiu, że nie bardzo mam czas na pisanie a już w ogóle na śledzenie, co piszecie. Nie zmienia to faktu, że strasznie mi miło, że ktoś mnie tutaj pamięta :-) Będę się starać do Was zaglądać, chociaż nie obiecuję, że regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to pozdrawiam serdecznie wszystkie "stare" znajome a nowe jeszcze nie znajome serdecznie witam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼to ja dojadę do was po jazdach:) Bo nie mogę Łukaszka opuścić, bo kto go z rana podenerwuje, jak jutro Emilka nie ma jazd:) Dobrze, że nie ma podwójnej dawki i nie mamy w tym tygodniu jedna po drugiej. Udanego wypadu. Pasiasta🌼cieszę się, że napisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼ok;) Ja maila napisałam do Ciebie zanim zobaczyłam, że zawitałaś na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼prosto z mostu i od początku;) Jak do tego doszło nie musisz im tłumaczyć, ale efekty są olśniewające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, że tak od razu czy mam poczekać aż się zaczną dopytywać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼otoczka tajemniczości jest kusząca, ale już wiem, że będzie je skręcać z ciekawości, więc bądź wyrozumiała i nie znęcaj się zbyt długo nad nimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tylko ona o tej porze tutaj się zaplątała:D Jutro będzie wrzało od domysłów...zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, Czarna, Emilka🌼P. to ma chyba nerwy ze stali, bo podziwiam go za podejście do mnie. Ja mu daję popalić, a on mi miłe słówka pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 domyślna z Ciebie Bestia :-P To się trochę wytłumaczę - nie było mnie długo, zniknęłam w dziwnych okolicznościach, ale głównym powodem tego, że nie pisałam był (jest!) brak czasu, któremu na imię Tosia ;-) Jest z nami na świecie od 7 tygodni, ale już dużo wcześniej powodowała, że mieliśmy sporo więcej na głowie i sporo mniej czasu. A teraz już znikam - postaram się zaglądać, ale nie obiecuję, że będę na bieżąco. [spioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata❤️no to w takim razie podwójne szczęście:Dpierwsze ze sie pojawilas a drugie córeczka:)gratulacje!!!:D teraz mogę spokojnie iść spać,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczeta 🌼 dzisiaj jestem w duzo lepszym nastroju :) i mam nadzieje, ze dzien zakonczy sie milo. jutro weekend, wiec trzeba sie cieszyc, a juz za tydzien lece do domu :D :D :D hura, hura, hura pasiasta 🌼 witaj :) pewnie mnie nie pamietasz, minelysmy sie w sumie chyba. gratuluje coreczki 🌼 reewelka 🌼 ciesze sie, ze jestes w lepszym humorze :D to chyba zarazliwe madziczek 🌼 oooo mnie tez zabierz na narty ;) czekam na moje ranne ptaszki z goraca kawa 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌻 Ja tam pierwszego dnia jak pojawiłam się na kafe domyślałam się, że będzie Tosia:-D Taka zdolna ze mnie bestia, mały podglądacz i obserwator:D:D:D Gratuluję!!!!:D:D:D:D:D:D:D Dzisiaj znowu boli mnie głowa... Wieczorem idę na łyżwy, może przewietrzy mi umysł. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×