Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

faktycznie pogoda do bani i zimno jest! musiałam spowrotem włączyć piec. :/ a pieniądze przeznaczone na farelkę poszły na leki :/ muszę poczekać do przyszłego tygodnia aż kasa na konto przyjdzie. chciałam do sklepu po chusteczki wyjść, ale się w taką pogodę nie odważę... idę kawę sobie zrobić... miłęgo dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rewelka🌼---na węgierski?? O ciekawie wydaje się trudny powodzenia. U mnie też pogoda straszna. Dziś dla odmiany głowa mnie boli ale brzuch jakoś się uspokoił i do pracy mogłam iść. Nastąpił również radosny dzień wypłaty i zarz śmigam sobie czarne szpilki do biura kupić bo zdarłam poprzednie. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...u nas rano było paskudnie.....zostałam w łózku BO MNIE BOLAŁA głowa i zeżarłam nurofen i ZASNEŁAM a do teraz maaaaasakra-ale głowa przynajmniej nie boli ! Mamy dzisiaj obydwoje taką niedziele której mieć nie będziemy na weekendzie Samiec M idzie zaraz na zakupy BO SIE SKOŃCZYŁA KAAAAAAAAAAWA a ja sie ogarniam i DO NAUKI.... wszystkim wam kochane przesyłam troche tego krakowskigo słonka Elfik- mi pomóg nurofen....a tak od 2 tygodni ciagle mnie coś łapie i leżę ledwo żywa w łózku z gorączką a wcześniej z wysypką....jak strzyga O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼dla mnie nauka tego języka to czysta przyjemność, tylko muszę do niego przysiąść, bo bardzo lajtowo podchodziłam, bardziej rekreacyjnie:) A od stycznia/lutego angielski planuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węierski raczej trudny jest, bo nie z tej grupy językowej, co większość... właśnie tak się zastanawiam, że może bym coś sobie z anglika, czy niemieckiego przypomniała jak już siedzę w domu... w sumie może lepiej z tego drugiego, bo w końcu certyfikat z anglika zrobiłam jakiś czas temu :) ja już po obiedzie, ale jakaś jeszcze niedojedzona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja utknęłam w pracy. Mama ma samochód i zdana jestem na Miśkowego a ten utknął w korkach i jeszcze mandat dostał :-O cudnie 😠 jestem głodna i zła 😡 Co do języków to pisze sobie bloga po angielsku żeby z wprawy nie wyjść no i filmy i seriale oglądam w wersji anglojęzycznej i pomaga nie wyszłam z wprawy. A tak z innej beczki się zastanawiam dlaczego ludzi śmieszy jak się drugi człowiek wywróci?? Dziś przyszedł do naszego pokoju Szef i sie huśtał na krzesełku co jak się można domyśleć skończyło się wywinięciem orła na co my z kumpela nie mogłyśmy się opanować ze śmiechu po czym ogarnęła nas głęboka refleksja dlaczego takie wypadki śmieszą?? :-D no i w sumie nie wiem :-D .... tak wiem wiem wstrząsające to moje dywagacje :-D No dobra nudzi mi się. Gdzie ten Miśkowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼powiem Ci, że łatwiej kumam węgierski, niż angielski. Z tego drugiego to zatrzymałam się na pewnym etapie i nie mogę jakoś dalej przebrnąć, a węgierski to czysta przyjemność. Poza tym muszę przysiąść do tego języka, bo inaczej nic z tego nie będzie, jak słówka będą w zeszycie tylko:) Elfik🌼nie wiem czemu tak jest, ale to chyba odruch ludzki, że jak ktoś ma źle-Ty(czyt. inna osoba) czujesz się lepiej. Ja wczoraj u fryzjera byłam, więc rudy poprawiony, włosy podcięte, humor lepszy:) Węgierski zaliczony- śmiechy były, bo w trakcie przeszkodziła nam pewna Pani, która nie chciała dać się spławić, a my z koleżanką się gimnastykowałyśmy. Wreszcie nawciskałam jej kitu, że mnie nie ma w domu, że jest tylko moja siostra- a mówiłam to przez domofon, więc jak wjechała na górę po mój numer telefonu, to nasza sugestia poskutkowała, bo Pani zobaczyła w nas podobieństwo:) Jak ja się cieszę, że dziś piątek:) Normalnie skaczę do góry z radości, bo obudził mnie wielki wiatr i deszcz w okno, a teraz słoneczko wyszło, choć mroźno- czpakę wyciągnęłam. Kurdę, starzej się, bo kiedyś o czapce bym nie pomyślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik u Mojego to standard dostać kilka razy w roku mandat, ostatnio 200 zł za rozmowe przez tel brrr, aco do wywrotki na krzesle, to normalne ja tam bym się pewno kulała ze smiechu ;-) Rewelka to ma chyba jakieś korzenie węgierskie jak dobrze pamiętam Ja tez sie cieszę, że dzis piątek, dzis rano wstając pierwsze co, to pomyslałam o tym, że sie wyspię jutro tyle ile bedę chciała. A co do starzenia to ja chyba także mam ku temu skłonności, Mój wczoraj mówi do mnie, ze jest w szoku bo od poniedziałku jak przychodzi po pracy to obiad na stole, wczoraj podobno przeszłam samą siebie, bo obiad, potem kolacja i jeszcze kanapki do pracy ;-) hehe kiedys taka dobra nie byłam jakies plany na weekend? Buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki Wy mi o starości nic nie mówcie!!! Wczoraj miałam na maxa doła aż się poryczałam w ramionach przyjaciółki. Mam prawie 28 lat. Nieczego się nie dorobiłam jeszcze w zyciu, nie mam męża, dzieci, swojego mieszkania, ale za to: -pierwsze siwe włosy 😭 -zmarszczki pod oczami😭 -rysuję sobie kreskę eyelinerem to mi fala wychodzi bo juz mam takie zmarchy na powiece!!!😭 -i jeszcze mi się żylaki pojawiają😭 😭 😭 Do ołtarza to mnie nie w sukni białej zaprowadzą tylko w trumnie😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 nie przejmuj się. moja koleżanka też się załamywała, a starsza była od Ciebie i co? męża ma teraz przystojnego, po studiach politechnicznych, młodszego pare lat od siebie. ;) ja po kawce. dziś może ruszę tyłek do sklepu... chusteczki muszę kupić, bo od wczoraj nos wycieram ręcznikami papierowymi... rewelka 🌻 bo to tak jest z angielskim, że jak dojdziesz do intermediate, to potem strasznie ciężko dalej ruszyć. Też się na tym zacięłam już bardzo dawno temu... mój ang to był najlepszy zaraz po tym jak skończyłam LO - od tamtego czasu mam wrażenie, że już się tylko cofam, momentami (jak się przyłożę) prawie dochodząc do tamtego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Drogie Panie:) Ostatnio jestem tak zajęta, że nie mam czasu nic napisać. Ogólnie mówiąc to jest u nas mała masakra - od środy zamknięto dolną kuchnie, która obsługiwała bar i konserwatorium,i teraz pracujemy tylko na górnej kuchni, która obsługuje od środy i restauracje i bar, a że sezon sie jeszcze nie skończył, nadal mamy sporo ludzi i wprowadzono nowe menu, to jest ciekawie... od dzisiaj też najnowszy kucharz wchodzi na górną kuchnię, wszystkiego się uczy, więc wieczorem będzie sajgon... już sie boje:/ A jutro czeka mnie sprzątnięci 9 pokoi generalnie, czyli ze zmiana pościeli, około 12 łóżek, wczoraj miałam to samo, ręce mnie tak bolą.ale daję radę. Poza tym zarezerwowałam pokój w Prestwick na jedna noc, tą przed wylotem do Polski. Niestety żeby wydostać sie z tej wyspy i zdążyć na samolot do Wawy, musimy wypłynąć dzień wcześniej. Teraz sie modlę o dobrą pogodę, żeby prom mógł płynąć... Aaa właśnie muszę zamówić te klocki, bo jeszcze tego nie zrobiłam:/ czarna🌼co Ty takie ciemne myśli masz? strzyga🌼 Elfik🌼jak się teraz czujesz, już wszystko z żołądkiem w porządku? vitalijka🌼niezła historia... ita🌼 w mojej wsi ostatnio zwolniło sie dość sporo mieszkań w bloku, ale powiem, że jakbym miała za nie ponad 150tys., to nie skusiłabym się. bardzo drogie są mieszkania w moich Kaczuszkach, i nie są one jakieś mega rewelacyjne, metrażowo też nie są za duże. wole jednak zbierać pieniążki na budowę. A dzięki, nie zapeszając narazie jest oki, w miarę się dogaduje z bratem. Pewnie dlatego, ze za dużo czasu nie spędzamy ze sobą. Ja tutaj, w Szkocji,on też był 4 miesiące we Francji.I mam nadzieję, że się choć troszkę naprawił... Teraz pewnie po nas wyjedzie do Warszawy, jak będziemy wraca, kupił sobie nową brykę Audi A6( a pochwalę się:P), więc i szybciej przejedziemy tą drogę i chyba bezpieczniej, niż Unem młodszego brata. Chociaż szczerze to wolałabym, żeby tata też z nami jechał, jakoś tak bezpieczniej się bym czuła... A dlaczego aż 4 imprezy urodzinowe? reewelka🌼wow, węgierskie, podziwiam:) ja nie mam zdolności do języków:( siedzę w Szkocji od roku, a mój angielski ma wiele do życzenia...:/ Idę zrobić cosik na obiadek i chyba poczytam:) Ostatnio pochłaniam książki N.Roberts. A wiecie planuje sobie kupić takie urządzenie do wgrywania e-booków, tylko to troszkę kosztuje, w granicach 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼 większość dziewczyn w moim wieku ma mężów albo jest zaręczona, wystarczy spojrzec na kafe. A ja ani jedno ani drugie. NIe mówię, ze mi do tego spieszno aczkolwiek 3 lata bycia w związku tez juz chyba do czegos zobowiązuje. A ja co mam? To co wymieniłam. Wiesz, kazdej kobiecie przykro się robi kiedy zaczyna dostrzegac mankamenty swojej urody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼 nie smuć sięJeśli Cię to choć troszkę pocieszy, ja w wieku 24 lat, też już mam delikatne zmarszczki:( Uszy do góry, i nie zamartwiaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, ze weekend... mój Fizyk wybył dziś i może jutro wróci... zastanawiam się czy nie podjechać jutro do mamy albo dziadków... zobaczę jak wstanę, bo na razie plan "położę się wcześniej spać" nie wypalił. No imusiałabym wziąc jego samochód, a tego się trochę cykam. Fizyk powiedział, że mam nieuszkodzić, a wiadomo, że wypadki chodzą po ludziach... zwłaszcza po mnie jak nie trzeba. jego forda troszkę nadwyrężyłam, no ale na środku drogi te latarnie w tym kraju stawiają ;) no i jego motor też mocno ucierpiał jak nim jechałam... nie, lepiej nie będę ruszać. Nie będę kusić losu. a pro po, może coś mnie minęło, ale co z Kasiulą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie piszcie takich poeamtów, bo nie nadążam z czytaniem:) Zimno na dworzu, nie chce się nosa za drzwi wystawić, a wyjście z łóżka to dopiero wyczyn:) Wczoraj wreszcie kupiliśmy lodówkę, czekamy na meble i może już nie długo będziemy żyli jak cywilizowani ludzie. No i oby do weekendu- do Krakowa jedziemy:D Już się nie mogę doczekać. Miłego dnia i czekam na Was tutaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czarna🌼-oj jakbyśmy się spotkały to byśmy chyba sobie razem poryczały bo ja mam ostatnio takie same przemyślenia. No fakt mam męża ale i o rok więcej a poza małżeństwem jestem dokładnie w tym samym miejscu i na dodatek nie dostałam się na aplikacje czyli zawodowo kolejny rok nie za ciekawie 😭 Nie wiem może to jakas jesienna depresja. Ale staram się myśleć, że to jak mamy w zyciu zawdzięczamy sobie i nie jesteśmy zdani na łaskę czy niełaskę przypadków czy zbiegow okoliczności. Więc zmarszczek nie zmienisz no może jakims kremem złagodzisz :-P ale reszta lezy w Tw3oich rękach. Myślisz o ślubie?? Porozmawiaj z Twoim Panem. Powiedz wprost, że Ty jesteś na takim etapie, że nie odpowiada Ci już stagnacja i potrzebny CI kolejny krok. Zapytaj go co myśli na ten temat. Chyba że juz rozmawialiście. Jak będziecie po ślubie łatwiej o mieszkanie no bo sory ale samej młodej dziewczynie to raczej kupić mieszkania samodzielnie będzie baaardzo ciężko jeśli to w ogóle możliwe. Jeśli chodzi o dziecko to i tu ślub załatwia sprawę. Masz męża więc i o dziecko można się zacząć starać. Tak wiem dziecko drogi interes i odpowiedzialna decyzja ale tak naprawdę to chyba nigdy nie jest się w pełni na to gotowym więc czasem trochę świadomie trochę z przypadku te dzieci się rodzą :-) No to taki mój sposób na radzenie sobie z tym czego w życiu jeszcze nie mam. To nasze życie i tylko my decydujemy jak wygląda. Tak wiem łatwo powiedzieć...:-P A u mnie to co u Czarnej plus jakieś problemy mamy masa pracy (to akurat dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widzę, że macie to samo co ja 3 tyg temu, przejdzie Wam, myślę, że jest to spowodowane i jesienią i tym, że jesteśmy w podobnym wieku i momencie swojego życia....gdzie pojawia się czas na pewne przemyślenia Czarna kobitko ciesz się, że masz w ogóle faceta, ja mam mase koleżanek, które są i fajne i ładne, po studiach i pracują i nie mogą sobie faceta znaleźć...także czasem mi ich żal i wtedy sobie myslę, że u mnie nie jest tak źle ;-) bo przynajmniej czekam na kogoś....kto przyjedzie w weekend A co do zmarszczek ja już mam na czole Rewelka ale masz fajnie do Krakowa też bym sobie pojechała ze 3 lata temu byliśmy w Krakowie po slubie wypadało to w 1 listopada miło to wspominam...miałam mojemu spakować jeansy bo jechał w dresach no i zapomniałam hehe i w dresach paradował po rynku w krakowie i na kolacje poszedł w nich, bo 1 listopada wszystko pozamykane było zeby kupić...ale był zły Też mam dosyć tej zimnicy i szaro-burych dni, dziś wychodziłam ciemno, i wracać będę to też bedzie ciemno bo kończę dziś o 17, no i ruszam na aqua areobic z kumpelą Ale w grudniu się wygrzeję bo lecimy do Egiptu na 8 dni-cieszę się, wylukałam super ofertę za niewielkie pieniadze Rewelka a jakie mebelki do kuchni wstawiasz? jaki styl i kolor? Miłego dnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane Widze ze u Nas wszystkich tak podobnie depresyjnie-jesiennie :( Ja tez mam mega doła, dodatkowo zawalona jestem materiałem na fulll- nie mam sił sie uczyc, nie mogę sie skupić- nigdy w życiu nie szło mi tak beznadziejnie wolno!!! Martwię sie póki co tym kolosem- jak nie zdam to będzie koszmar...i kupa kasy! Także czarna 🌼mam bardzo podobnie, jesli to jakies pocieszenia. Ita ma racje-jestesmy wszystkie w podobnym wieku a ja dodam ze i porze roku:P tez jestem ze swoim 3 lata...i ni widu ni słychu O_o. rewelka- 🌼remont w takie dni to moze dobra zmiana :D Elfik🌼 nie marudz-przejdzie Ci szybko. Miałaś po egzaminie do czego wrócić a to bardzo wiele juz- przypominam ze masz fajnego szefa i prace i wynagrodzenie godziwe z tego co pisałas. Masz super męża- ....teraz do roboty musisz sie zabrać i systematyczna robota na pewno zaowocuje !!! Ale pomarudzic wsumie zawsze tu mozesz:P wesprzemy każdorazowo :) Zimno-szaro-buro i ponuro!!! Robi sie faktycznie wczesnie ciemno, jak wstaje jest ciemno...nauka wóczas nie idzie- mam strasznie ciezki ten egzamin i naprawde mi zalezy.....a tu jak na złość przesilenie Co to ruchu i zdrowego żarcia-to zdecydowanie po 1 grudnia....albo 15 grudnia(poprawka) :/ spijam kawcie i ide prysznicowanie dłuuuugie dzisiaj na pobudzenie. 10;00 a ja musze świecić światło w pokoju bo szaro-buro i ponuro ,..............;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼meble będą dość nowoczesne- proste, zwykłe, bez udziwnień. Nad płytą grzewczą lampeczka. Kolor waniliowy, a blaty ciemne. Z szuflady wysuwany blat dodatkowy, bo powierzchni roboczej zostanie 30cm, więc do d..y. Dziś przyjadą dokładną miarę ściągnąć, bo jak meble były to nie dało się dokładnie i pozostanie czekanie na efekt końcowy:) Vitalijka🌼powiem Ci, że jest to jakaś odskocznia od szarości za oknem:) Ja miałam ogromnego doła i już miałam dość wszystkiego, ale zobaczyłam światełko w tunelu:) Teraz cieszę się na Kraków, żeby odpocząć, pozwiedzać itp. Udało nam się super ofertę wyhaczyć, bo płacimy bardzo małe pieniadze za 2 noclegi, 2 śniadania, kolację z winem. Urodzinowy wyjazd dla T. ita🌼pamięgtam jak tutaj pisałaś o tych jeansach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka na pewno po 1 a nie po 15 grudnia mysl pozytywnie na pewno bedzie ok Rewelka to fajny kolorek ciepły ja mam na odwrót ciemne meble jasny blat i za ciemno mi tym bardziej, że kuchnia mała A wiesz jest taka stronka groupon chyba i tam mozna tez fajne promocje na różne oferty znaleźć np na wyjazdy, na kolacje, na spa itp znajomi mi mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita 🌼wiem, bo ja jestem gruponoholiczką. Kupiłam tam masaż dla przyjaciółki na panieński, krawat dla T., nasz wyjazd jest też stamtąd, więc jak widzisz- nie uwielbiam tą stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!! za 3 dni mamy rocznicę przenosin :D 08:12 nastapiły przenosiny z innego wątka co nam się zacinał- KUPA CZASU .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka a jeśli mozna wiedzieć to ile płacisz za taki weekend? Jestem ciekawa ile to jest taniej jakbym chciała tak wybrac sie bez tej promocji. Elfik co tam u Ciebie? Szpilki kupione? jak było na targach? Czarna kobitko jak się czujesz? Lepiej już, trzymaj się!!!! Naemka a Ty to już chyba o nas zapomnialaś! Vita czas leci jak szalony Bajka 4 imprezy bo jedna dla rodzinki, druga dla ludziów z pracy, trzecia dla znajomych, a czwarta prawdopodobnie-jeszcze nie wiem dla ludzi, których poznałam w Tajlandii w tym dwóch geików-którzy są bardzo sympatyczni i małżeństwa-nie mogę ich połączyć ze znajomymi bo tamci tez bedą u mnie spać są z miasta obok i nie mam tylu łóżek ;-) Dzis muszę z teściową jechać do miasta obok, na mszę za dziadka bo niedawno zmarł, z tego powodu, że teść sie rozchorował i nie ma kto jechać, i trochę postawiła mnie teściówka w głupiej sytuacji, bo niedługo mam urodziny i stwierdziła, że dzis pojedziemy tam do dużej galerii żebym sobie coś wybrała, a ja szczerze mówiąc nie chcciałabym kupować kolejnych lumpów, tylko jak coś to wolałabym kasę, żeby dołozyc do wycieczki fakultatywnej w Egipcie. Tylko nie wiem jak to powiedzieć żeby jej przykro sie nie zrobiło i czy w ogóle wypada takie cos powiedzieć???? Co wy na to? A jak wam mijają dzionki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ita🌼my płacimy 260zł, a bez promocji koszt to prawie 600zł. A co do prezentu urodznowego od teściowej to uważam, że znacie się na tyle długo, że możesz jej powiedzieć, że np. masz tyle ciuchów, że w szafie Ci się nie mieszczą, a jak wyjedziecie do Egiptu to na jakąś ciekawą wycieczkę byście się wybrali. Jeżeli jest kumata to zrozumie, że nie chcesz kasy na ciuchy czy inne pierdoły. A mi dzień zaczął się jakoś bez sensu. Ja nie mam humoru, nie wyspałam się, mam mgłę za oknem i jakiś taki do d...y ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ita- 🌼nam tez zawsze głupio powiedzieć ze wolelibyśmy cos innego, bardziej wręcz niezbędnego niz to co chcą nam kupic...raz na czas. Trzeba sie poprostu zebrać w sobie i jakos sprytnie rozegrac tylko po to by nie zrobic przykrosc im a jednak wyjsc na swoje bo sami wiecie co chcecie ! Wpadnij-zadzwon lub podczas spotkania z teściową- z wypiekami na policzkach i w podskokach małej dziewczynki powiedz jej ...ze wyszperałaś w tym ogłoszeniu o wycieczce waszej ze jest taka wycieczka fakultatywna, cudowna, wspaniała i ze marzysz o niej- i ze jak by było wspaniale móc pojechać.....tylko ze nie macie juz kasy:( ale wsumie ze byłby to cudowny wrecz prezent urodzinowy! JAK SKUMA TO SPOKO i wrecz zapewne uzna ze to jej pomysł z tą wycieczką fakultatywną :D..jak nie to powiedz jej ze moze zamiast kupowac kolejne szmaty to kase na nie przeznaczyłabyś na niezapomniane wrzenia z tej wycieczki. odrazu szczel gadkę ze przywieziesz zdjecia z niej i napewno dostanie jedno do ramki z napisem...z podziękowaniami za wycieczkę urodzinową :P ..nie ma inne rady a Ja zjadłam sniadanko, pije kawcie ide prysznic i biorę sie do roboty....dzisiaj by wiecej zrobic nie ide na zajęcia środowe bo poniedziałek i wtorek jakos mi uciekł a musze pewną czesc zamknąć do wyjazdu piątkowego do rodziców ! wiec miłęgo dnia dziewczyny !!! W niedziele przesuwamy zegraki !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie na dobry początek dnia palucha przykroiłam robiąc kanapki Fizykowi do pracy. :( Dzień dobroci dla zwierząt był, bo się akurat obudziłam i zaczęłam łazić po kuchni, a on dziś długo siedzi w pracy :P No i ja dalej chora. Do tych zatok doszedł mi potworny kaszel, że jak stoję, to muszę się czegoś złapać, bo na nogach nie mogę ustać. :( chyba mi zeszło niżej, a tak mi się nie chce do lekarza iść kolejny raz... zaraz idę kawkę sobie zrobić i spowrotem do łóżka... albo do apteki po antybiotyk się przejdę, bo ten, co mam w domu to trochę za mocny. żałuję, że go Fizykowi nie dałam, a sama nie wziełam jego 😠 głupi był człowiek, to dodatkową kasę trzeba wydać, a co ważniejsze wycierpieć się. już świra w tym łóżku dostaje! reewelka 🌻 nie odważyłam się na ciemne blaty... zazadroszę wyjazdu ;) też bym gdzieś sobie wyskoczyła odpocząć chwilę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Dziewczyny, im bliżej urlopu, tym bardziej mam dość tego miejsca...brakuje ludzi do pracy, więc na mnie spada sporo rzeczy. Robię i śniadanie, i pokoje po śniadaniach, a w piątek czeka mnie generalka hotelu:/ Miałam dzisiaj mieć wolne wieczorem, a tu zonk:(muszę iść do pracy, bo kumpela nie może dzisiaj pracować. I tak tu jest - rano wiesz, że masz wolne a w południe, już idziesz do pracy...byle do poniedziałku... Wczoraj po 12-nastu godzinach w pracy padałam na twarz! W poniedziałek mieliśmy wolne, więc spaliśmy pól dnia:D reewelka🌼fajnie, że jedziecie do Krakowa:) my chyba też się skusimy na któryś weekend. no to faktycznie dużo taniej Was ten wyjazd będzie kosztował:) z opisu wygląda, że mebelki będą fajne:) poproszę o fotkę;) Elfik🌼 ita🌼z którego biura podróży wyszukujesz wycieczki? szefowa nam powiedziała, że powinniśmy gdzieś lecieć w ciepłe miejsce w urlop. no ale teraz to odpada, ale może jak będziemy(jeśli będziemy) w Polsce w styczniu...on sama już w tym roku jedzie na drugi urlop - pierwszy w Grecji, a teraz w listopadzie Hiszpania... takiej to dobrze;) Ja pracuję z jednym geikiem, facet około 60, jest hostessem u nas na rest. ale koleś zabójczy:D muszę mu przywieść z Polski mega paczkę ze słodyczami:) uwielbia wszystko co słodkie. Wydaje mi się, że dziewczyny mają racje, drobna sugestia dla teściowej i powinna "załapać" co kaman... vitalijka🌼Kochana, myśl pozytywnie! będzie dobrze, zdasz ten egzamin, zobaczysz! w każdym razie ja w Ciebie wierzę i kciukam:D u nas tez się baaardzo szybko ciemno robi i całe dnie pada lub tylko mży:/ strzyga[kwiatek[ Kobieta uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka my teraz lecimy z eccoholiday Teściowa odpuściła także spoko, wczoraj wróciłam padnięta po kilkugodzinnej jeździe, droga w przebudowie i ruch wachadłowy masakra Ale dziś już czwartek i jutro wyjazd do znajomków, fajnie cieszę się A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×