Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Onfim馃尲----no w艂a艣nie mi nie dobrze bo mia艂am jaki艣 sw贸j styl, kt贸ry przesta艂 pasowa膰 do mojej pracy i pr贸bowa艂am si臋 jako艣 dostosowa膰 do otoczenia i to wcale nie dlatego, 偶e to jaka艣 presja tylko po prostu jak jeste艣 w trampkach i jakiej艣 bluzeczce typu sportowego a masz si臋 spotka膰 z prezesem czy menad偶erem to tak 艣rednio si臋 dobrze z tym czujesz. Tym bardziej jak masz i艣膰 do s膮du no to si艂膮 rzeczy musisz si臋 ubra膰 stosownie. No ale co艣 mi 艣rednio wychodzi艂o to dostosowanie si臋. Wczoraj jednak polaz艂am do galerii i troch臋 si臋 obkupi艂am ju偶 wzi臋艂am Mi艣kowego w roli doradcy i si臋 s艂ucha艂am wi臋c mo偶e troch臋 przestan臋 straszy膰 :-) Vitalijka馃尲---o no to brzmi zach臋caj膮co. Daj zna膰 jak co艣 znajdziesz. A ja mam luz w pracy i mnie szlag trafia. W og贸le przychodz臋 do domu po pracy porobie jakie艣 domowe rzeczy i nie mog臋 sobie miejsca znale藕膰. Patologia kurwa jaka艣 i po co to wszystko by艂o?? No po g贸wno. Jestem styrana jak ko艅 po westernie, praktycznie o艣lep艂am bez okular贸w nie jestem w stanie rozpozna膰 twarzy, wag膮 zbli偶y艂am si臋 do s艂onia, zaniedba艂am siebie, m臋偶a i po co kurwa po g贸wno... ech Przez te miesi膮ce rycia teraz nie wiem ile b臋d臋 dochodzi膰 do siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mama aleksandra
http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/pogodni e-sie-usmiecham-gdy/galeria-konkursowa/?start=5928&showPhoto =8877 prosze o glos na moja coreczke. Pierwsza na stronie z rozowa kokardka. Wystarczy nacisnac "lubie to" pod zdjeciem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja jestem. ostatnio sporo rzeczy mia艂am do za艂atwienia i si臋 dlatego nie odzywa艂am. nie mia艂am za bardzo czasu tu zaj偶e膰. te偶 bym chcia艂a co艣 sobie kupi膰, bo mi potrzeba paru bluzek. ale poczekam na rozpakowanie i przej偶enie work贸w wywiezionych na lato do babci i dopiero po tym b臋d臋 mia艂a db ogl膮d na sytuacj臋 ;) a odno艣nie lumpex贸w to ja kiedy艣 do paru chodzi艂am i ca艂kiem niez艂e rzeczy kupi艂am, ale odk膮d pare razy nic ciekawego nie znalaz艂am, przesta艂am. wol臋 si臋 pare godzin przej艣膰 po centrum handlowym przy okazji wyprzeda偶y i te偶 pokupowa膰 fajne rzeczy w fajnych cenach, ale w jednym miejscu ni偶 艂azi膰 po r贸znych miejscach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 genera艂 Custer u 藕r贸de艂 Nilu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, Vita w ko艅cu nie posz艂am do gina by艂am tak padni臋ta po imprezie, 偶e posz艂am odrazu do domu. A z kas膮 zaraz musz臋 spojrze膰 na konto, maj膮 czas do jutra, jak nie zwr贸c膮 pisz臋 reklamacj臋. Elfik rozumiem Ci臋 z tym ubiorem, ja na pocz膮tku te偶 tak chodzi艂am do urz臋du, tylko potem okaza艂o si臋, 偶e jest tu wi臋kszy luz, wi臋c teraz chodz臋 tak jak chc臋, oczywi艣cie bez przesady s膮 ciuchy, kt贸rych bym nie ubra艂a do pracy, ale i tak my艣l臋, 偶e mamy spoko z ubiorem. A co do Twojego wolnego czasu, odetchnij sobie, czasem jest tak w 偶yciu, 偶e nie od razu mamy to co chcemy, podobno jest to po co艣.... Co do ciuch贸w z lump贸w to ja si臋 tylko tam ubieram, nie wiem czy trafiam na takie lumpy, 偶e zawsze co艣 znajd臋 i nie bior臋 byle czego, zawsze co艣 z nowych trend贸w wpadnie mi w 艂apki. Ostatnio mojemu koszule kupi艂am tomiego helifilgera, raulfa laurena i inne orygina艂y dos艂ownie za grosze po 8 z艂. W t臋 sobot臋 kupi艂am mojemu modn膮 sk贸r臋 mesk膮 br膮zow膮 ze 艣ci膮gaczami - no nie wiem ja juz tam nie potrafi臋 kupowa膰 w zwyk艂ych sklepach heheeh a chyba ok si臋 ubieram bo w pracy dziewuchy ci膮gle mnie molestuj膮 i sk艂adaj膮 zam贸wienia na r贸偶ne rzeczy. A gdzie Rewelka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny:) Troch臋 was poczyta艂am, ale nie wszystko- przyznaj臋 si臋 bez bicia. Mia艂am tydzie艅 wolnego, wi臋c teraz ci臋偶ko wr贸ci膰 mi do pracy i do kieratu;) Odebra艂am T. i siostr臋, bawi艂am si臋 na weselu, odpoczywa艂am i spa艂am do woli, w weekend mia艂am szko艂臋, w sobot臋 spi艂am si臋 strasznie, a dzi艣 nie chcia艂am strasznie do pracy wraca膰- to by艂 dramat. Musz臋 napisa膰 CV i zacz膮膰 wysy艂a膰. A dzi艣 id臋 zapisa膰 si臋 na zrobienie tatua偶u:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ita馃尲 i w艂asnie takie dziewczyny "podziwiam", ale widocznie nie kazdy ma taki zmys艂 do szukania;) Ja nawet jak id臋 do "normlanych" sklep贸w to tylko rzucam okiem na wieszaki. Jak co艣 mi wpadnie w oko to przymierzam, jak nie, wychodze:) Dlatego tez nie widze siebie w lumpeksach. Rewelka馃尲 偶e co??!! Tak nagle bez zapowiedzi:P Elfik馃尲 zdenerwowanie Twoje wi膮偶e sie z tym, z臋 po艣wi臋ci艂a艣 ca艂y sw贸j czas czemu艣 co niestety nie przynios艂o efektu. Trudno, sta艂o si臋, trzeba funkcjonowac dalej. Nie denerwuj sie i nie m贸w, ze wszystko by艂o na darmo. To kiedy艣 zaprocentuje:) A ja umieram, ju偶 od 5 dni g艂owa mnie strasznie nawala i nie wiem jak juz ten b贸l za艂agodzi膰馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna 馃尲bo to dawne plany i marzenia, ale na realizacj臋 nie mog艂a si臋 odwa偶y膰 lub fundusze nie pomaga艂y. A teraz robi臋 sobie prezent urodzinowy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲 ja jeszcze jaki艣 czas temu tez marzy艂am o tatua偶u. Teraz wszystko si臋 zmieni艂o; nastawienie do znaczenia sobie cia艂a i ewentualne kiedys macierzy艅stwo;) A masz ju偶 wybrany wz贸r?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka na w ko艅cu napisa艂as bo juz chcia艂am smsowa膰!!!! A przes艂a艂aby艣 mi fotk臋 ze swoim T.? Czarna ja w zwyk艂ych sklepach te偶 nawet nie przerzucam wieszak贸w, bo nie chce mi sie a jak patrze na ceny i jako艣 niekt贸rych to s艂abo mi si臋 robi. Czasmi wpadam popatrze膰 co w modzie piszczy 偶eby wiedzie膰 czego szuka膰 w lumpie, zreszt膮 ju偶 bluzek nawet nie ogladam bo szafa p臋ka mi w szwach. Wiecie co u Naemy??? Dzi艣 mia艂am jechac na taki fajny basen ale kole偶anka odpu艣ci艂a, wi臋c fryzjerka zza 艣ciany w艂oski mi robi, chyba grzyw臋 na prosto zrobi臋. A w 艣rod臋 i w czwratek hardcor w pracy mi si臋 szykuje. W 艣rod臋 od 10 mamy spotkania do wieczora, gdzie o 19 ko艅czymy kolacj膮 a potem prywatnie z lud藕mi z pracy 艣migamy na piwko i na karaoke! I znowu w czwartek cz艂owiek widmo b臋d臋. Dosta艂am okres M贸j si臋 zmartwi艂 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲mam ju偶 upatrzony wz贸r- 3 takie ma艂e motylki, kt贸re oznaczaj膮 konkretne osoby w moim w 偶yciu:) A tatua偶e w macierzy艅stwie nie przeszkadzaj膮, jak ma si臋 je w odpowiednich miejscach, tak, 偶eby si臋 nie rozlaz艂y:) A poza tym, Ty jeste艣 antydzieciowa:P Co艣 przeczyta艂am, 偶e pyta艂y艣cie o Bajk臋. Pisa艂am z ni膮 troch臋 maili, ale ona p贸ki co nie chce tu zajrze膰. Nie wiem czym to spowodowane, ale powiedzia艂a, 偶e narazie nie. Ita馃尲jak znajd臋 jakie艣 zdj臋cia to wyj艣l臋 z domu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲 no jak najbardziej anty, p贸ki co:P Ale wiesz, wszystko mo偶e si臋 zdarzy膰;) Tu nie chodzi o to czy co艣 sie rozejdzie albo rozwali. S艂ysza艂am, 偶e maj膮c tatuaz w przeciagu 5 lat nie mo偶na dziecku przetoczy膰 krwi. Pono膰, nie wiem jaka jest prawda, ale wol臋 by膰 przezorna:) Ita馃尲 to za miesi膮c rozraduj m臋偶a:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie w domu atmosfera, 偶e mo偶na siekier臋 powiesi膰, a nawet nie zacz臋li艣my si臋 k艂贸ci膰... by艂am dzi艣 na uczelni. na zaj臋cia nie dotar艂am rano, bo jest jaka艣 ulica zamkni臋ta w okolicy i w taki korek si臋 wpakowa艂am, 偶e zawr贸ci艂am, bo i tak bym nie dojecha艂a. a potem si臋 okaza艂o, 偶e nie musia艂am jecha膰, bo profesorek mi nie p贸jdzie na r臋k臋 i nie mog臋 chodzi膰 dzi艣 rano zamiast jutro rano, no chyba, 偶e za艂atwi臋 przez dziekana zmian臋 grupy, ale to ju偶 'impreza' na ca艂e studia. :/ no i nie wiem co robi膰. a we wt rano nie mog臋 chodzi膰. dzi艣 nie by艂oby wi臋kszego problemu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka Kobietki:) oj daaawno mnie nie by艂o, nawet nie wiem kiedy ostatnio zagl膮da艂am i pisa艂am. reewelka馃尲ostatnio mnie zach臋ca艂a do napisania,ale jako艣 ostatnio nie mia艂am czasu... te zaj臋cia poch艂aniaj膮 czas, zw艂aszcza jak si臋 ma dodatkowe obowi膮zki:/ Musz臋 poczyta膰 co u Was, bo kompletnie nie mam poj臋cia. Elfik馃尲wiem,偶e ma nowe tatua偶, sporych rozmiar贸w:) ale fajny! reewelka馃尲ma fajniutki kolorek na g艂owie:D strzyga馃尲 wysz艂a za m膮偶, tak jak madziczek馃尲 serdeczne gratulacje i szcz臋艣cia na nowej drodze 偶ycia, a przede wszystkim mi艂o艣ci i zrozumienia wzajemnego鉂わ笍 a u mnie bez zmian...to znaczy nadal siedzimy w Szkocji na tej nudnej wyspie, ja dostaje ju偶 na g艂ow臋 tutaj, brrrr:/ w ma艂偶e艅stwie bardzo dobrze, tydzie艅 temu mieli艣my rocznice:) Marzy nam si臋 i dom i bejbusek, i mi kontynuacja studi贸w... a jak narazie musimy na to kaska zarobi膰... co na tej wyspie jest do艣膰 mo偶liwe, bo nie ma gdzie tej kasiorki wyda膰, no chyba, 偶e internetowe zakupy:P Za trzy tyg.lecimy do Polski,yupi:D ciesz臋 si臋 jak dziecko:D no to tak w skr贸cie co u mnie... poczytam co u Was, 偶eby by膰 na bie偶膮co:) pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kto ma ch臋膰 na kawk臋 cz臋stuj臋 z mleczkiem!!!! Rewelka no to czekam na foto, a czemu szukasz nowej pracy i w czym? Kto wie cio z Naem膮??? Bajka jak fajnie, 偶e wr贸ci艂a艣, co tam u Ciebie, gdzie pracujesz tam na wyspie? Strzyga aTobie to ile jeszcze lat tych dziennych studi贸w zosta艂o? Elfik i jak wolny czas? Zagospodarowany? Ja wczoraj dostawa艂am na g艂owe, fryzjerka napisa艂a sms, 偶e nie mo偶e, um贸wi艂am si臋 na czwartek, i siedzia艂am sama w domu, jakies filmy ogl膮da艂am, i g艂贸wka uruchomi艂a swoj膮 wyobra藕ni臋 no i pe艂no spi臋膰 z Moim echhh ja chyba nie mog臋 siedzie膰 sama w chacie, musz臋 sobie organizowa膰 czas od A do Z jak go nie ma Dzi艣 si艂ka i areobik Co tam u Was co wczoraj robi艂y艣cie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰:) Ita馃尲przyznaj臋 si臋 bez bicia- pami臋ta艂am z pocz膮tku, ze mam Ci zdj臋cie wys艂a膰, a potem wylecia艂o mi z g艂owy. Dzi艣 jak nie wr贸c臋 zbyt po藕no to wy艣l臋:) A pracy b臋d臋 szuka膰 gdziekolwiek indziej, ni偶 moja dotychczasowa. Czas na zmiany, a poza tym ostatnio zacz臋li zwalnia膰, wi臋c nie zna cz艂owiek dnia, ani godziny. Bajka馃尲fajnie, 偶e zajrza艂a艣:) A Namea pojawia si臋 na FB, wi臋c 艣cign臋 j膮:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam mro藕no i mgli艣cie Oj, chyba sie zima duzymi krokami zbli偶a, bo zimno masakrycznie:o Ita馃尲 witam w klubie, ja tez jestem z tyc, kt贸re jak si臋 nudza, my艣l膮, kombinuj膮;) Rewelka馃尲 ja pomin臋 mo偶e kwesti臋 zdjecia bo w przeciwnym wypadku si臋 obra偶臋:P Namea馃尲 czy to nie przypadkiem Ty nas z powrotem tutaj zebra艂as?? To co teraz si臋 nie pojawiasz?! Bajka馃尲 cze艣膰 wyspianko:) Mi艂ego dnia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲skleroza nie boli po prostu:) Ja o za艂膮cznikach w mailach do Ciebie zapomina艂am notorycznie, wi臋c wybacz:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajka 馃尰 fajnie 偶e si臋 odezwa艂a艣 i dzi臋ki :) kawka... przechodzi艂am ze razy obok czajnika i nie w艂aczy艂am wody... :/ zaraz si臋 zbior臋 :) kupi艂am sobie wczoraj jogurt waniliowy i dosypa艂am dzi艣 do niego p艂atk贸w kukurydzianych i zjad艂am na 艣niadanie. co艣 a'la fantasia tylko ta艅sze i zdrowsze ;) ita 馃尰 magisterka czyli 2 lata. w艂a艣nie si臋 zacze艂am zastanawiac czy sobie tego na warunku nie zostawi膰 na przysz艂y rok...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hello艂 Bajka馃尲----fajnie 偶e si臋 zjawi艂a艣 :-) to mi艂o poczyta膰 偶e si臋 Wam uk艂ada. 呕ycz臋 powodzenia w zbieraniu kasy wydaje mi si臋 偶e dobrze robicie staraj膮c si臋 zarobi膰 troch臋 np w Szkocji bo tu strasznie ci臋偶ko co艣 sensownego od艂o偶y膰 :-O Czarna馃尲----o tym przetoczeniu nie s艂ysza艂am. Jedyne o czym wiem to 偶e nie powinno si臋 planowa膰 zaj艣cia w ci膮偶臋 w czasie 6 miesi臋cy od zrobienia tatua偶u ale to dostaje si臋 na informacji medycznej przed zrobieniem tatua偶u tak jak w ci膮gu 6 miesi臋cy od nurkowania g艂臋binowego nie powinno si臋 planowa膰 zaj艣cia w ci膮偶臋. Przynajmniej ja tak膮 informacj臋 medyczn膮 dosta艂am przed zrobieniem tattoo. A mo偶esz mi powiedzie膰 co艣 wi臋cej w tym temacie?? Gdzie znalaz艂a艣 tak膮 informacj臋 i jakie s膮 przyczyny takiego zalecenia?? Rewelka馃尲----no to fajnie, 偶e chcesz sobie zrobi膰 tatoo :-) pode艣lij wzorek jak masz, a gdzie chcesz umie艣ci膰 te motylki?? Ita馃尲----tak czas zagospodarowany praca mi si臋 na g艂ow臋 zwali艂a :-) wi臋c ju偶 jest dobrze :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲 fakt, zd膮rzylam zauwa偶y膰;P Elfik馃尲 wiesz, ja tam w tej kwestii ma艂o wiem. Mojej kole偶anki mama pracuje na porod贸wce i on mi m贸wi艂a, 偶e jak nie daj bo偶e co艣 przy porodzie albo troch臋 p贸藕niej bedzie sie dzia艂o male艅stwu to maj膮c tatua偶 jestes ostatni膮 osob膮, kt贸ra mo偶e pom贸c swojemu dziecku. Tak samo przy zachowaniu krwi czy czego艣 tam po porodzie (nie wiem jak to fachowo sie nazywa) w razie jaki艣 nieszcz臋艣膰. Pono膰 farba, kt贸r膮 robi si臋 tatua偶e zawiera takie chemikalia kt贸re we krwi utrzymuj膮 si臋 do 5 lat i ewentualna transplatacja mo偶e dzidziusiowi zaszkodzi膰. Tyle s艂ysza艂am, jak to sie ma do rzeczywisto艣ci, nie wiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲----zacz臋艂am w艂a艣nie szuka膰 na internecie jakich艣 wiadomo艣ci na ten temat ale nic nie znalaz艂am wi臋c mo偶e przy najbli偶szej okazji dopytam lekarza 偶eby wiedzie膰 w razie czego. Ja sama jak si臋 urodzi艂am mia艂am transfuzj臋 krwi ale moja mama nie mog艂a by膰 dawc膮 ze wzgl臋du na inna grup臋 krwi wi臋c brali od innego dawcy. No c贸偶 je艣li to prawda i je艣li b臋d臋 mie膰 dziecko przed up艂ywem tych 5 lat i si臋 zdarzy taka konieczno艣膰 b臋d膮 musieli wzi膮膰 krew od innego dawcy dobrze 偶e z krwi膮 nie jest tak trudno jak z organami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲b臋d膮 to trzy ma艂e motylki- wys艂a艂am wczoraj maila m贸j pomys艂-czekam na ich interpretacj臋. B臋d臋 chcia艂a na ramieniu, 偶eby na kark wchodzi艂y lub szyj臋. Albo 艂opatka. Zobaczymy co zaptoponuj膮 i wtedy b臋d臋 my艣la艂a nad dok艂adnym rozmieszczeniem- albo chcia艂abym, zeby wyfruwa艂y z bluzek:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲 dlatego m贸wi臋, 偶e tylko s艂ysza艂am. Mo偶e wiesz, jej mama powiedzia艂a 偶eby zniech臋ci膰 moj膮 kumpel臋. Nie wiem. Jednak uda艂o jej si臋 i j膮 i mnie zniech臋cic:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka:) wr贸ci艂am niedawno z pracy i jad臋 z kumpela i szefow膮 na lunch , wi臋c nie poczytam co u Was:/ mam nadzieje, 偶e w miar臋 wcze艣nie wr贸cimy i mi si臋 uda poczyta膰 przed prac膮. ita馃尲tam gdzie wcze艣niej, czyli hotel z restauracj膮. uwierz, 偶e ja jak siedz臋 sama w mieszkaniu, to te偶 mam dziwne my艣li, wiec nie jeste艣 odosobniona. Zazdroszcz臋 Ci aerobiku. reewelka馃尲:) gratuluje pomys艂u na tattoo:) czarna馃尲hejka:D strzyga馃尲 Elfik馃尲dzi臋ki:) domy艣lam si臋,偶e w Polsce ci臋偶ko o pracy, za jakie艣 przyzwoite pieni膮偶ki, dlatego tu siedzimy, w kontrakcie mamy jeszcze rok, ale jak b臋dzie....zobaczymy. Dobra zmykam si臋 szykowa膰:) mi艂ego dnia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czarna 馃尰 chodzi Ci o krew p臋powinow膮? to i tak droga impreza i trzeba potem p艂aci膰 za to abonament, wi臋c raczej nizbyt du偶o os贸b si臋 na to decyduje. kurcze, sparzy艂am sie 偶elazkiem przy prasowaniu. :/ id臋 na spacer do kiosku na ko艅cu ulicy, 偶eby ca艂y dzie艅 nie siedzie膰 w domu. Fizyk mia艂 sko艅czy膰 prac臋 o 13, potem zadzwoni艂am, to okaza艂o si臋, 偶e zostaje do 15, a przed chwil膮 zadzwoni艂, 偶e si臋 pomyli艂 i jednak do 16 dzi艣 pracuje. kurcze, jak si臋 jeszcze budzi艂am kiedy wychodzi艂 z domu, to robi艂am mu co艣 do jedzenia, bo tak to nic nie bierze, ale od paru dni budz臋 si臋 ju偶 sama ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×