Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

czarna 🌻 mam podobne odczucia. czuję się uwięziona w domu... słuch po Fizyku zaginął, bo jak podjechał pod dom ucznia, tak wyjechać pod małą górkę stamtąd samochód nie dawał rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌼 jest ciężko ale jestem zadowolona to był dobry wybór zamarzam jutro zostaję w domku z powodu ucha buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vita🌼----trzymam kciuki za Ciebie 🌼 ja nie wiem jak moje kumpele mają zamiar to ogarnąć bo sobie biorą tylko dwa tyg urlopu przed egz i chcą się wszystkiego nauczyć jak Ty 7 tygodni siedziałaś i mówisz że się nie wyrobiłaś. Co do wkuwania to masz całkowitą rację ja dopiero jak poprzerabiałam w praktyce część przepisów to mi się jakoś utrwaliło i przede wszystkim jakieś logiczne myślenie włączyło a nie tylko pamięciowe odtwarzanie. Onfim🌼- najwazniejsze że Ci się podoba :-) super. Czarna🌼----to Ty byś się na niedźwiadka nadawała :-) Strzyga🌼----no cóż zima znowu zaskoczyła drogowców. A mnie wkurza skrobanie samochodu grrrrr ale zima mnie się podobuje bo już deseczkę smaruję :-D A teraz pytanie modowe. Mam w piątek bankiet wigilijny firmowy. Kupiłam sobie małą na szerokich ramiączkach i się zastanawiam czy będzie pasowało kremowe bolerko do tego?? Buty też mam czarne i torebkę też no i mam jeszcze do wyboru czarna marynarkę ale to już jak na stypę bym szła...chyba...nie wiem co myślicie czy będzie pasowało takie jasne?? z krótkim rękawkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Elfik 🌼wydaje mi się, że będzie pasowało:) A co do drapania szyb- kup sobie odmarzacz w psikaczu. Rewelacyjny wynalazek- psikasz na szybę i zero skrobania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 no tak, od tygodnia trąbili, że w pon będzie atak zimy, ale jak widać ich to nie przekonało :P dobrze, że z domu nie wyjechałam na te zajęcia, bo bym nie dojechała. w wiadomościach pokazywali sytuacje na trasie przy pruszkowie - korek na 22 h! bo się tiry zatrzymały i nie było jak przejechać. wydaje mi się, że jasne bolerko będzie właśnie super - takie przełamanie czerni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Elfik🌼 oj tak:D Zwłaszcza te ciepłe futerko by mi się przydało:) Ja też uważam, ze śmiało możesz się tak ubrac:) Mnie taka "impreza" czeka 20 grudnia, już mnie ciarki przechodza jak sobie o tym pomyslę:o Nie lubię takich spotkan:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oczywiście o małą czarną chodziło bo zjadłam w poprzednim poście :-O Rewelka🌼----a powiedz jakiej firmy ty masz ten odmrażacz bo ja kiedyś takie miałam ale guzik pomogło :-( Czarna🌼----- no mnie 20 czeka kolejna, ale chyba nie będzie tak źle bo i jedna spółka tzn ta z tego piątku i druga czyli ta z 20 są fajne więc będzie ubaw. W piątek to jedziemy na dwa dni i będzie kulig z pochodniami i dyskoteka :-) Z kolei 20 to będzie wigilia z szefem wszystkich szefów więc może trochę oficjalniej ale szef wszystkich szefów też jest fajny więc będzie miło :-) Strzyga🌼-----22 h korek o żesz ty w mordę dobrze że w Wawie nie mieszkam :-) Vita🌼----jak poszło???? Kinky reggae 🌼-----a czemu by nie :-P ?? Dzięki za pomoc ze strojem więc będzie kremowe bolerko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od jakiegoś czasu często tu zaglądam i zaczęłam Was podczytywać. Głupio się tak wpraszać na kawe więc ja stawiam z mlekiem lub bez jak kto lubi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Egzamin- częściowo myślę ze poszło ( etyka napewno, kk i kpk i konsta-raczej tak) natomiast z kc i kpc była jakas masakra, pytania z orzecznictwa, z odwoławczego mnóstwo i takich nieistotnych szczegółów zero z praktyki pełnomocnika-czuć ze pytania sędziowie z SSA układali :( Dogrywka 15 lub 29....jesli cos idę 29 jednak, bo szkoda mi tego roku..wyników jeszcze nie mam będą w poniedziałek tak na mikołaja Dopiero wracam do żywych bo dwa dni migrenę mega miałam ale i tak musiałam pozałatwiać spoooro spraw . Zaraz zabieram sie za porządki a wieczorem za siebie-.....i czekam na wyniki w poniedziałek z drżeniem serca. tak bardzo chciałabym zaliczyc wszystko-ale się zobaczy buziaki kochane i wpadne wieczorkiem do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaa🌼 witaj moja imienniczko :) kawcia jak najmilej widziana dziewczyny bede o 17:00- bedzie któas- moze zaproponujcie jakieś godziny w tygodniu co byśmy mogły sie zgadać online:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen___
Jejku! Co tu takie pustki??? :( Nie mam pojęcia czy mnie tutaj jeszcze ktoś pamięta, no może tylko Strzyga ;) Niestety nie pamiętam już mojego hasła do nicku więc będę musiała założyć nowy :P Ale jedno mnie martwi, czyżby ten temat powolutku umierał?:( Gdzie są wszyscy ??! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc może się trochę przypomnę.. Daaaawno dawno temu byłam tutaj bardzo aktywną forumowiczką. Ile to było? może jaki rok temu. Właśnie siedze sobie w domu, szperam po internecie i tak sobie myślę, czy Wy tutaj jeszcze sobie gawędzicie :) Jakos tak zabrakło mi tej atmosfery bo zawsze tutaj było bardzo przyjemnie :) No i zatęskniłam!! Tylko szkoda że tak wiele osób już na forum nie widzę.. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wam:) cisza jak makiem zasiał... ja od tygodnie jestem na wyspie. Pracy brak, tylko jak na lekarstwo:( więc ten tydzień tutaj był niewesoły:/ zarobię może tylko na jedzenie😠 Dobrze, że Dominik ma trochę więcej godzin i coś zarobi. Martwy okres, ludzi brak. może od przyszłego tyg. sie cosik ruszy, bo bliżej świąt i ludzie na świąteczne kolacje i lunche będą przychodzić. mam nadzieje... Elfik🌼 nom święta czuć w powietrzu:) u nas już choinka w hotelu stoi i świąteczne ozdoby są. Ale tutaj na wyspie nie ma takiego klimatu jak w Polsce:( pewnie na lądzie,owszem. Vita🌼trzymam kciuka za pomyślne wyniki! onfim🌼najważniejsze,że Ci sie podoba! strzyga🌼jak dziadek? reewelka🌼gratuluje piąteczek:)oby tak dalej! czarna🌼 majaa🌼napisz coś o sobie;) Marlen🌼LisaQuantell;)ja Cię pamiętam:) co u Ciebie?opowiadaj! Idę podgrzać obiadek, bo niedługo mój mężulek wraca z pracy. Ciekawa jestem czy pójdę dzisiaj do pracy,bo nie ma żadnej rezerwacji na wieczór:( do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka ojej też pamiętam Ciebie :) Co u mnie hmm..troche się przez ten rok u mnie pozmieniało ;) Tak w skrócie.. nowa praca obecnie jestem dekoratorem Reserved, nowy facet ;) jesteśmy razem od 20 czerwca i jak narazie jest mi z Nim baaardzo dobrze :) Planujemy sie wyprowadzić, 15 grudnia idziemy zobzczyc mieszkanko i jeśli nam sie spodoba to podpiszemy wstepna umowę. Wiec już odliczam!! Bardzo sie cieszę na przeprowadzkę bo u mnie w domu coraz gorzej, rodzice się prawdopodobnie rozwiodą, awantury ciągłe w domu, nie wiem w sumie na co czekają skoro każde z nich i tak ma nowego partnera...ale nie będe sie na ten temat rozpisywac bo wierzcie mi bardzo ciężko jest mi z tym wszystkim a rodzice widzą tylko siebie i swoje problemy. Dobrze że mam Mateusza, czasem mi sie wydaje że tylko on zauważa że wszystko co w domu sie u mnie dzieje uderza głównie we mnie i najbardziej mi się za to obrywa :s Uff..jak będziemy mieli mieszkanko to będę miała wreszcie SPOKÓJ! :D Wybieramy sie dzisiaj do kina n Zaplątani hihi więc zaraz musze zmykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 Dziadek chemie właśnie zaczął dostawać :( ale mówi, że mu po niej lepiej, więc to chyba dobrze... Marlen 🌻 odezwij się na gg, bo mi poszła lista kontaktów wraz z poprzednim laptopem :( a mam ciekawostkę dla Ciebie ;) super, że Ci się tak układa! 👄 zaraz mam dentystę. brrrrr... aż się boję. wypadła mi większa część ząbka, dziąsło na wierzchu i prawie tydzień z tym chodzę, bo ani wydostać się z domu to raz, ani kasy - to dwa, a boli jak nie wiem co... (Fizyk jakieś części za bezcen sprzedał :( to akurat mi się skapnęło na tego dentystę. mam tylko nadzieje, że wystarczy) a pieniążków z ZUSu nadal ani widu ani słychu! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane- oł jeaaaaaah- poszło poszło-dziekuje za kciukanie: jestem w 2 klasie. Poszło ślicznie wręcz!! Jak ja sie ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Vita🌼----no to gratulacje :-) jupi brawo mądra dziewczynka :-) masz fajny prezent na mikołajki :-) Marlen🌼----Ja też Cię pamiętam :-) witaj z powrotem :-) Maja🌼---- Strzyga🌼-----ojjj z tym ząbkiem to nieciekawie :-O Bajka🌼----hej dawno Cię nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vita 🌻 super :D elfik 🌻 heh... na razie nic z zębem. dentysta fleczer wstawił, żeby się dziąsło rozeszło i potem będziemy kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) Mikołaj u Was był? bo u mnie jakoś nie:( chyba zgubił drogę:D a dzisiaj jak ładnie snieżyk padał na wyspie:) Dzisiaj poniedziałek wiec mój dzień wolny, ale byłam w pracy i dobrze bo mi godzinki wpadną:) Powoli materiały budowlane nam sie gromadzą na działce:) Lisa🌼oj wiedzę, że zmiany:) to dobrze! a jak po filmie? strzyga🌼 najważniejsze, że dobrze znosi chemie.trzeba być dobrej myśli. vita🌼to serdeczne gratulacje:) super prezent na mikołaja:D bravo! Elfik🌼 a jakoś nie miałam weny do pisania.ostatnio zaczytuje sie w książkach:D Idę pranie do suszarki włożyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stronka:) oj strzyga nie zazdroszczę z zębem! ja ostatnio robiłam kanałowe, jak była w Polsce. też mi sie wykruszył i koleś mi tak go rozwiercił, że hoho:/ założył plombę i po sprawie, ale 200 zeta poszło w dal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka film był bardzo fajny :) Elfik ja Ciebie tez pamiętam ;) Ja mikołaja jeszcze nie dostałam. Tzn od rodziców to nawet sie nie spodziewam :P Ale Mateusz jeszcze do mnie po pracy przyjedzie więc może będzie pamiętał :D Ja mam dla niego taki ładny skórzany terminarz przyda mu się do pracy :) Śnieg pada i pada jest biało wszędzie :D:D Strzyga a co to za ciekawostka? :) Jak nie zapomnę to dam znać bo narazie nie jestem na swoim kompie :) Miłego wieczoru wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa 🌻 ja laptopa pod pachę i działam ;) mam nadzieję, że ten wytrzyma tyle samo ile tamten. jak się odezwiesz, to się dowiesz :P Bajka 🌻 mam nadzieje, że będzie dobrze. mama mu jeszcze jakieś zioła od o. Bonifratrów kupiła, które podobno są świetne /zresztą oni przecież dobre te rzeczy robią/ ja jednak pewnie do jutra u matki zostanę. Fizyk powiedział, że po mnie nie przyjedzie dziś, bo jest zmęczony, więc nie mam wyboru. o 17 kończy, wtedy do niego zadzwonię i ustalimy co i jak. A zresztą niech ma jedną spokojną noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jakoś czasu ostatnio nie miałam, w pracy zapierdziel, weny brak. Strzyga🌼odmarzacz psika się na zamarznięta szybę i wtedy nie trzeba skrobać szyb. A jak wydajny jest to nie wiem, ale ja już go trochę czasu mam. Elfik🌼sprawdzę dziś nazwę i Ci podam, bo nie pamiętam. Lisa🌼a w sumie to Marlen, ja Ciebie też pamiętam i niestety, ale nie rok, temu, ale ze dwa mogłaś się z nami pisać, bo my tu z ponad rok przestoju miałyśmy. Bajka🌼To Ty nie masz określonej ilości godzin do przepracowania w miesiącu? Vitalijka🌼gratulacje kochana:* Bardzo się cieszę, ze Ci się udało. Dziewczyny, macie gdzieś tą stronę z forumowymi emotkami? Bo ja zgubiłam. Ja się bardzo cieszę, że T. znalazł pracę. Nic powalajacego, ale ważne, że jest. Ja wczoraj byłam u dzieciaków ostatni raz przed świętami, więc dostałam prezent- super płytę i wysciskałam się z nimi. A dziś idę na Skrzydlate Świnie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadam żeby dać znać że żyję i szykuję się ostro do kolejnego zaliczenia tym razem genetyka brrrr Pozdrawiam wszystkie i mam nadzieje ze po weekendzie będzie wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nareszcie dzisiaj miałam trochę pracy:)zrobiłam prawie 10h:D jutro lub w piątek dowiem się kiedy możemy w styczniu jechać do Polski:) czy już niedługo kupię bilety:) Lisa🌼 u nas pracowała dziewczyna o takim imieniu:) właśnie, Ty to chyba jakieś dwa lata temu pisałaś, bo ja też miałam przerwę, ale to już jakiś czas temu... strzyga🌼 reewelka🌼no niby mam... w umowie mam zaznaczone, że 48 godzin/tygodniowo, przy 6-dniowym tyg. pracy, ale ta umowa, to tylko jest, żeby była...a wiesz jak nie ma ludzi,nie ma śniadań, to ja nie mam co robić:( ważne, że T ma pracę. czarna🌼 onfim🌼no to powodzenia:) ja miała dzisiaj w nocy taki sen, że aż strach o nim myśleć a co dopiero pisać...śnił mi się mój własny pogrzeb..., w którym uczestniczyłam będąc jego żywym uczestnikiem, tak jakbym stała z boku, lub była sobą w innym ciele:o cholernie dziwne i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaraz zasnę na siedząco, stojąco czy w każdej innej pozycji. Pogoda za oknem beznadziejna, ja jakaś zapuchnięta, normalnie nie chce tu siedzieć jak nie wiem co. Czarna🌼dzięki:) Ofirm🌼przypomnisz mi co studiujesz? Bajka🌼sny opatrznie się tłumaczy, więc długie życie Cię czeka:) Oby do 16:30. Dziś plan- nauka smażenia naleśników i pieczenie piernika:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×