Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Vitalijka🌼u mnie chyba w życie przygody wpisane:P Ita🌼filmu nie oglądałam- opuściłam się ostatnio w wyjściach do kina. Z kasą to jednak trzeba uważać komu i ile się pożycza. Ja dziś po pracy jadę do fryzjera, a potem na zakupy spożywcze, bo jutro szwagierka będzie u mnie nocować, a ja muszę oszczędzać i jak najmniej na mieście jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Zajrzałam by się z Wami przywitać zebyście nie pomyśłały, że Was porzuciłam;) Ostatnio trochę, a może nawet bardzo, pochrzaniło mi się w zyciu i jakos nie mam siły na rozmowy. Ściskam Was cieplutko👄 Strzyga🌼 kurcze, ale Ty sie zmieniłas na pozytywnie! Zupełnie inna i super atrakcyjna babka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 jutro o 14. jestem wkurzona. dziś już byłabym pewna, że mam to za sobą!!! poszłam dziś do babki z dziekanatu, bo karteluszki na raty donosiłam czy na pewno wszystko jest, a wiecie jakim tekstem ona mnie przywitała??? "ooo, a pani ma już wszystkie dokumenty do obrony złożone?" :D ciekawa jestem co jutro wyjdzie... na razie wiem o jedynm papierku, który jeszcze mam donieść. wiem też, że na obronie nie będzie mojego recenzenta, tylko babka od dziekana jako 3 osoba, więc pytania pewnie będzie zadawał mi głównie mój promotor + ten pieprzony dziekan. ita 🌻 współczuję... czarna 🌻 czy ja wiem... nie do końca ta zmiana mi się podoba... ostatnio nasza znajoma uraczyła mnie komplementem, że "już nie wyglądam jak podlotek" 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ita🌼 no to piękny weekend mieliście, hmm w sumie raczej zawsze sie otwiera to co ktoś przyniósł nie ważne ciastka wino chyba że to imieniny i akyrat każdy z flaszką przyszedł wtedy pewnie tez wypada coś wybrać dziś już normalnie do 17 byłam ale mój po mnie przyjechał wiec w domu byłam szybko ale jak mi tak przyjdzie jechać przez to rozkopane rondo to nie wiem zakładam ze grubo po 18,30 filmu nie oglądałam reewelka🌼 przesyłam trochę słonka tylko nie zapomnij oddać elfik🌼 dzięki za kawkę poćwicz z nim asertywną odmowę :D vitalijka🌼zdrowiej czarna🌼to dużo pozytywnej energii i oby się poukładało strzyga tak pani z dzienatu .... (te to potrafią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałam! chylę czoła przed nią! pomogła mi bardzo, dzięki niej nie zapłacę tyle ile chciał ode mnie wyciągnąć dziekan za różnice programowe, a najwyżej 1/4 tego, albo i nawet nie, czego dowiem się jutro. :) chyba jej kwiaty kupię i czekoladki zawiozę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no nie dziękuję żeby nie zapeszać :-) Oj to trochę arktyczne warunki mieliście w pracy. Co do sprzeczki z mężem to Cię całkowicie rozumiem no ale dużo też zależy od tego komu chciał pożyczyć tą kasę. Ja się przyznam, że jak Miśkowy stracił pracę to znajomi nam pomogli finansowo :-) Onfim🌼-----aa tam zaraz asertywność i tak zajrzałam do firmy bo sobie dwa kodeksy zostawiłam i musiałam odebrać poza tym prywatę małą walnęłam więc jak mogłam nie zajrzeć ;-) a z pytaniami sama chciałam się zmierzyć :-) więc luzik :-) Vita🌼----dziękuję Ci kochana jesteś 👄 Tobie też na pewno się uda pracowałaś przecież a to dużo daje chodziłaś na zajęcia więc będzie oki i pocieszę Cię, że moje koleżanki też dopiero kompletują notatki :-) dasz radę zobaczysz :-) Rewelka🌼---zmiana fryzu?? A ja Cię jeszcze w staerj nie widziałam a może jakieś fotki z mazur masz?? Czarna🌼-----tulę 👄 Namea🌼----A Pani to gdzie się podziewa?? Hę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 to fajnie elfik🌼 super no ja mam nadzieje ze jak sobie wszystko poukladam to tez bede mogla juz z pracy zajrzec na kafe dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🌼 Wpadlam, zeby sie przywitac :) jestem zalatana, na nic nie mam czasu, ale podczytuje Was regularnie. Moja impreza urodzinowa bardzo sie udala, obylo sie bez wypadkow (na poprzedniej kolezanka zlamala noge w tancu, ja z kolei spadajac ze schodow rozwalilam noge od kolana do stopy :o). 12 h czystej przyjemnosci zaczelismy o 12 w poludnie, a skonczylismy w McDonaldsie o 12 w nocy :) a na drugi dzien nawet kaca nie mialam :P Reewelka 🌼 czekamy na zdjecia z weekend wiec :) widzialas juz nowe gossip?? Ita 🌼 ja Ci sie w ogole nie dziwie. Z pieniedzmi to trzeba uwazac, bo jak to mowia dobry zwyczaj nie pozyczaj. Nie jestem calkiem przeciw, ale trzeba to dobrze przemyslec. Ja juz nauczona doswiadczeniem, nie bede. Ponad pol roku temu pozyczylam pieniadze kuzynowi, i nie dosc, ze sie nie zapowiada, zeby w najblizszym czasie oddal, to juz zdazyl prosic o kolejna pozyczke :o przeslij kilka zdjec z Twojej podrozy, chetnie bym poogladala :D Onfim 🌼 ja codziennie jestem w domu tak po 18, dzien niestety krotki :( Elfik 🌼 trzymam kciuki za sobote!!!! ja juz czekam na czwartkowe greys :D :D :D Vitalijka 🌼 nie zazdroszcze tej 3-miesiecznej pracy, ale na pewno warto I wspomagam Cie duchowo :) Czarna 🌼 sciskam i trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze! PIESZCZOCHa masz ode mnie 😘 Madziczek 🌼 ale z Ciebie pracus! Daj troche Twojej sily. Ja ostatnio jestem tak wykonczona po tych dojazdach do i z pracy, ze troche zapuscilam moj domek, ale na szczescie opiekun pomaga I troche przejal moje obowiazki nawet. Ale mam silne postanowienie poprawy i dzisiaj wlasnie bede sprzatac :) Strzyga 🌼 trzymam jutro kciuki!!!! Daj czadu! :) Dobra musze troche podziobac, a potem jeszcze zagladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga-🌼 trzymam kciuki a za Ciebie- Ty Nasz podlotku:D!!!!!!!!!!! ita🌼 jak ploteczki :P . Filmu nieoglądałam albo juz niepamiętam:) rewelka🌼 jak fryzjer? czarna🌼 niech Ci sie układa a siły przybywa!! onfim🌼 zdrowszam oraz to rozkopane rondo jest wkurzające-dlatego jeżdzę przez zielony most....samochodem :P i liczę ze nie dostaniemy mandatu O_o elfik🌼 no to pocieszyłaś:) Ja drukarnia dosłownie!!! namea🌼 dziekuje za wsparcie duchowe i ciesze sie ze już jestes:) JA PEDZE DZIEWCZYNY DZISIAJ DO WADOWIC na rozprawe i na ciacho -kremówki mają booooskie, iście papieskie :P Komu . komu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie - mogę się na obronę ubrać w lniane beżowe spodnie i koszule z krótkim rękawem do tego w tymże kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Rewelka właśnie fotki poproszę jeśli się da z Mazur!No i fryzurki ja też muszę wybrać się do fryzjera,mega odrost(a mam niedaleko bo naprzeciwko mojego mieszkania -wprowadziła się dziewczyna, która jest fryzjerką i jest na macierzyńskim). Czarna trzymaj sie kochana na pewno się wszystko ułozy! Naema to miło, że Ci opiekun pomaga, a tak to jest z rodziną to już w ogóle, siostra a raczej szwagier od ponad roku nie oddają nam kasy, i raczej sie nie zanosi żeby oddali, ale to temat rzeka. Kiedy będziesz w Polsce bo tak sobie myślałam, że może jak zajrzysz to byśmy zrobiły wszystkie zlot? Co wy na to????Ok jak coś znajdę to prześlę fotki. Elfik wiem oczywiście to zależy komu, ile na co itd, tylko to jest po pierwsze kolega z pracy nie przyjaciel, po drugie potrzebuje na budowę domu, i miał oddać na początku października, więc chyba nic sie nie stanie jeśli wstrzyma budowę przez 2 tyg, po drugie nie potrzebuje na niezbędne wydatki typu przeżycie czy coś ze zdrowiem, po trzecie żyje w takim środowisku i rodzinie, że ma mu kto pozyczyć, jak powiedziałam Mojemu żeby pożyczył mu zamożny brat to odp, że on ma wredną żonę, a zamoznego towarzystwa to nie wiem wstydzi się pytać czy co....a po czwarte jak widzę jak jego żonka i on robią zakupy ciuchowe i nie tylko i ich podejście do kasy to może ta sytuacja ich nauczy, że jest takie słowo jak Oszczędzanie - kużwa normalnie znowu się we mnie zagotowało Vitalijka a spoko tylko tak się obżarłam, że na momencie ból brzucha nie pozwolił mi zostać dłużej, chyba żołądek skurczył się a ja oczywiście żarłam do nieprzytomności... Moja koleżanka piła tylko wodę, jest na diecie, ja chyba też muszę przejść słyszałam o proteinowej, no i od października chyba z nią na siłownię pójdziemy.Tylko 150 zł kosztuje na miesiąc bez ograniczeń, siłka, areobic-różne zajęcia, i chyba ileś minut sauny i jaccuzi jest gratis-to jest drogo?No i pytanie czy moje lenistwo nie weźmie góry nad chęcią schudnięcia. Diewczyny ostatnio nic mi sie nie chce, do roboty mi się nie chce wstawać, na angol chodzić, czekam tylko na te cholerne weekendy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka {kwiatek] Oj ja bym chetnie zjadla taka kremowke, mniam, ale mi smaka zrobilas a tu nie ma :) ale skocze dzisiaj chyba po ciasto marchewkowe w zamian Ita 🌼 oj kochana to nie tylko Ty tak masz, ja czekam na weekend jak na zbawienie :P a tym bardziej teraz jestem zmeczona tymi dojazdami. Dzisiaj sobie rano w czasie drogi wyliczylam, ze robie samochodem 5000 km miesiecznie :o a ja sie zapisuje od polowy pazdziernika na kick boxing i juz sie nie moge doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten w miarę słoneczny dzień:) Zdjęcia z mazur wyślę, jak tylko je dostanę i przejżę, czy coś się nadaje. Nowego koloru włosów nie mam jeszcze zrobionego na zdjęciu, ale może dziś z telefonu zrzucę- przed chwilą koleżanka mi pstryknęła fotkę, więc zobaczę na kompie czy kolor widać. Jest dość intensywny rudy-podoba mi się:) Ita🌼ja próbowałam tej proteinowej i parę kg schudłam, ale ja to nie lubię produktów nabiałowych całkiem białych i naturalnych, więc przerwałam. Ale moja mama już na tym schudła, a koleżanka stosując tę dietę od końca kwietnia, do połowy sierpnia schudła 22,5 kg. A co do karnetu, to taki Open za 150zł nie jest drogi pod warunkiem, że korzysta się ze wszystkiego, co Ci proponuje. Bo czasem jakbyś za poszczególne rzeczy korzystała może wyjść taniej, ale to zależy na co masz ochotę uczęszczać. Ja mam karnet z pracy za 80zł miesięcznie, jest Open na prawie wszystkie obiekty sportowe w Warszawie, ale póki co nie miałam czasu chodzić nigdzie. Nie długo biorę się za jakieś zajęcia;) Ofirm🌼u mnie słońce jest, więc jak coś- dawaj znać, odeślę słoneczko:) A ja dziś się w maliny wpuściłam, bo założyłam kalosze, myślałam, że cały dzień będzie padać, a tu po deszczu. No i mądra głowa ze mnie- nie kupiłam żarówki wczoraj i kąpałam się z pomocą światła z kuchni:), a dziś malowałam się w kuchni znowu, ale dziś juz muszę żarówkę zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼----no to głęboki wdech i wydech i w takim razie to bardzo dobrze że nie pozwoliłaś mężowi pozyczyć tej kasy :-) Namea🌼----no to rewelacyjnie z tym kickboxingiem ale Ci zazdroszczę ja tak tęsknię za swoimi treningami echhh może od października też trochę potrenuję ale u nas to takie pseudo treningi zostały albo takie hardcorowe pod walki. A na greys też się nie mogę doczekać. Onfim🌼----oj na pewno trochę wprawy i zobaczysz że na wszystko się czas znajdzie i na kawę i na kafe :-) Rewelka🌼----u mnie podobnie z tą żarówką co prawda jest ale taka słaba że jak się maluję rano do pracy to muszę sprawdzać w normalnym świetle jak wyglądam bo kiedyś się wymalowałam jak klaun i nawet tego nie zauważyłam a potem się dziwiłam że ludzie w windzie dziwnie na mnie patrzą dopiero koleżanka z pokoju z pracy parsknęła śmiechem na mój widok i pokazał lusterko :-O No i też się zbieram i zbieram do kupna... Ja dziś już po sprawie wyszło super Szef pokazał klasę na rozprawie bystra bestia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼mi juz koleżanka poszła kupić żarówkę przy okazji jak jest w sklepie, bo pewnie znowu bym zapomniała;) Namea🌼nie miałam czasu ostatnio na filmy, ale zanim zacznę nową serię oglądać, to muszę wcześniejsze nadrobić, więc kolega akurta trochę uzbiera i większą ilość mi przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼no u mnie korki +plus troche kiepskie połącznie z tą stroną krakowa vitalijka🌼 jeżdzij przez rondo to mnie bedziesz zgarniać a ty w które miejsce jedzisz , no raz tam widziałam policję jak jechalam autobusem na bronowice więc tylko łod szczęścia kremówkę bardzo chętnie strzyga🌼 nie wypowiadam się bo nie jestem kompetentna w tej materi ale mysle że jeśli to schludnie i elegancko wygląda to ok ale z drugiej strony czasami lepiej się nie wyróżniać ita🌼 ja wychodze z założenia że jeśli mi sie nie chce to nic nie robię :P reewelka🌼 oj ja bym troszkę temperatury ci zabrała kupiłaś żarówkę elfik🌼 no naszczęście na kawe jest czas, jeszccze nie jestem na takim automacie żeby się nie skupiać na tym kto coś do mnie mówi a dziś to miałam urwanie pióra i tak musiałam przełożyć rozmowy na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfirm🌼kupiłam wreszcie żarówkę:) wreszcie mam jasno w łazience:P Zdjęcie z kolorem wysłane- nie oddaje całej rudości, ale co nie co zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼----ładnie nie powiem, że nie :-) na pewno bardziej kobieco ale ja chyba jednak jestem fanką Twojej platyny :-) bardziej zwariowana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale żeście oświecone :P Ja dzisiaj dzień miło spędziłam ale i pracowicie :) Teraz zasuwam pod prysznic, kodeks w łapke na dobranoc na chwilkę i tyle na dzisiaj planuję dobranoc onfim🌼 ja czasem jade do siostry do katowic albo koleżanki na pasternak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obroniłam się. wreszcie mam to za sobą. :D jutro się odezwę, bo padam z nóg - dosłownie - szpilek nie miałam na sobie od niepamiętam kiedy i dziś po większej części dnia spędzonych w nich Fizyk musiał wymasować mi nóżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌼 gratulacje!!! i jak sie czujesz po obronie? opowiadaj jak bylo :) fajnie masz z tym Fizykiem :) reewelka 🌼 juz lece sprawdzac poczte :) onfim 🌼 u mnie tez korki, ale ja dozezdzam do pracy ponad 100 km, wiec mimo, ze koncze o 17 w domu jestem na 18. A jak jakies zakupy to nawet przed 19 :( vitalijka 🌼 i jak Ci poszla nauka w lozku? Mi to sie nigdy nie udawalo, zawsze zasypialam nad ksiazka :P elfik 🌼 ja sobie znalazlam takie fajne zajecia i mam mocne postanowienie, ze bede chodzic i zdobywac pasy :) Chodzcie juz na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naemka ja juz jestem prawie po kawie i zaraz wracam do pracy, tzn dopiero zaczynam rozgrzebywać papierzyska Rewelka super, mi podobają się bardziej rude niż platynowe!!!!No to można sporo zrzucić na tej proteinowej szok, ale ta kolezanka co 22 kg zrzuciła to miała z czego zrzucać, bo chyba nie idzie to tak szybko?Rewelka a ty masz sporo ludzi w biurze, fajnie i sami młodzi, a przypomnij mi w jakiej branży pracujesz? Onfi i jak ludzie w nowej pracy? Elfik to pewno przez Twoje pytania tak poszło na tej rozprawie ;-) Madziaczek wracaj do nas, nie sprzątaj tyle ;-) Czarna a dziś troszkę lepiej? :-)U mnie słonko z rana pojawiło się i zaczęli grzać w robocie więc troszkę lepeiej, ale ogólnie jakaś kicha też u mnie, ciągle z jakimiś pretensjami do Mojego wydzwaniam, a w sumie co on winny, że ma taką a nie inną pracę...a mnie to teraz jakoś szczególnie męczy i tak źle mi.... Strzyga gratulacje przeslij mi swoją pracę jak możesz bo mój projekt też jest o innowacyjnym zarządzaniu w administracji. Vitalijka nie ucz się tyle biudulko. Dziewczynki a Wy to na aplikacje czy jak bo ja taka gapa, że nie wiem o co kaman? Bajka a ty gdzie???????? Czy któraś wie co u Pasiatej i Aguchy? A i widzę, że każda z was zlekceważyła mój wpis o ewentualnym spotkaniu!!!!!!!Niedobre dziewuchy!!!! Miłego dnia, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i popijam kawcie !!! no już juz...z rana zaczelam od podczytania coś z kodeksu...bo w łóżku to faktycznie namea🌼 lipa, zasnęłam raz dwa i to w duzym pokoju sam!!!! Widze ze tylko kawa czarna i biurko !!! Onfim🌼 a gdzie Ty dojeżdżasz do tej firmy? strzyga🌼 gratuluje raz jeszcze ehhh i zazdroszczę masażyku bo ja uwielbiam taki stóp- mi mój kupił urządzenia do masażu nóg....i tak sie wymigał cwaniaczek:D Mój Samiec M. robi na UJ zarządzanie w sektorze publicznym i w tym roku licencjat robi tez wiec będę emocje:P Mówiłam wam dziewczyny ze poszedł sam z siebie na studia, tzn wrócił -tak sie cieszyłam :) rewelka🌼 ajny kolor, bardzo ładny- oj jak ja Cie i Was dwno na fotkach nie widziałam ajć!! ita🌼 jestem jestem:)- dziewczyny uczą sie na aplikacje ja natomiast mam mega kolosa-jestem na I roku aplikacji i juz niebawem od zmysłów odejde z nadmiaru materiału O_o- poki co walcze:P ita🌼co do spotkania- to wyłapałam propozycje!!! I sie zastanawiałam gdzie kto mieszka (Pasiata w krk ale sie niewidziałysmy nigdy natomiast u Onfim byłam na pysznym obiadku!!!! i widziałam urocze dzieciaczki-rozbójniczki:P) wiec mysle ze trzeba sie spotkac jak bedzie CIEPŁO bez śniegu i deszczu- i musismy uzgodnic GDZIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co biorę sie do roboty dziewczyny- musze znowelizować sobie kodeks od zeszłego roku-poprzez wklejenie tych zmian na kleju w teks kpc- i tyle:P Później lecę na wykłady z aplikacji do 22:00 od 14:00 :/..i tak zleci mi środa raz dwa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa, chyba pomogły bo lepiej się miewam:) Strzyga🌼 Gratulacje, teraz nalezy Ci się mega odpoczynek;) Ita🌼 oj, kazda baba ma takie chwile, ze czepia sie wszystkich i wszystkiego (oczywiście w granicach rozsądku;) ) wiec się nie martw:) Reewelka🌼 a mi się bardziej w tym kolorze podobasz rudzielcu:) Onfim🌼 100 kilosów dojeżdżasz do pracy?! Matko:o ja to jednak wygodna jestem bo nie wyobrazam sobie taki kawał zapitalac do pracy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w dość mroziny, ale na szczęście słoneczny dzień:) Dziękuję za wszystkie miłe słowa skierowane do mojego kolorku:) Elfik🌼tęskni mi się za platyną, ale głową muru nie przebiję, bo włosy słabiutkie były i wypadały. A teraz świecę jak żarówka:) Dostałam dziś zdjęcia z mazur od koleżanki, więc wieczorem może coś podrzucę do was:) Ita🌼ja jestem za spotkaniem, ale najdalej to ma Czarna, więc ją trzeba przekonać:) A ja dziś miałam Pana hydraulika w domu- okazało się, że rura, której nie używam zalewała sąsiadów z dołu, a potem poszłam do przychodni na pobranie krwi, normalnie zachorowałam jak tam weszłam i posłuchałam tych ludzi;/ A potem okazało się, że krew nie chce mi lecieć i musiały mi kłuć w dwie ręce, żeby uzbierać odpowiednią ilość. Efekt był taki, że prawie zemdlałam i popłakałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z lunchu i teraz tylko mysle o spaniu :( a tu jeszcze mi 3 godziny zostaly... ech... jade po pracy do kolezanki zawiezc ja do fryzjera, a potem skoczymy cos zjesc. Ciesze sie jak nie wiem, ze juz sroda, jeszcze jutro i wymarzony weekend, niestety musze w sobote na kilka godzin zajrzec do pracy :( :( :( czarna 🌼 dobrze Cie widziec w lepszym humorze :D ita 🌼 ja bym sie chetnie spotkala, tylko musze wiedziec gdzie i kiedy, bo mam troche daleko :P a gdzie reszta sie podziewa?? hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem ale tak na pół gwizdka wybaczcie mi do soboty plizzzz 👄 Ja spotkanie chętnie. Strzyga🌼----gratulacje Rewelka🌼----no to jak dla zdrowia to nie ma co żałować tym bardziej że wyglądasz bardzo dobrze w tym kolorku :-) Mogę trochę pomarudzić???......aaaaa boję się jestem zmęczona zdołowana zestresowana i ja już tak nie chcę 😭 niech mnie ktoś przytuli....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja włascie wcinam obiado kolację i sprawdzam pocztę reewelka🌼 żarówka jest to i makijaż się pewnie udał a ja kolorku nie widziałam :( vitalijka🌼do Zabierzowa strzyga🌼 gratulacje superrrrr :):):) namea🌼 to też masz nie fajnie ale widzisz ja dojezdzam 10 no max 15 km ita🌼 jak w kazdej czesc jest bardzo fajna a rrsztę trzeba rozkręcić bo sa takie smutasy Ja jestem za i wcale nie ignoruję spotkania :) czarna🌼 namea 100 ja 10 km :P elfik🌼 przytulamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×