Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka 🌻 rudy też fajny:) ita[kwiat} dieta proteinowy podobno bardzo skuteczna, ale monotonna i robi spustoszenie w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam i zaraz wypadam...bo padam!!! - skonczyłam o 21:30 zajecia od 15:00 na aplikacji,.ledwo pisze elfik-przytulam !! Daj jeszcze troszke z siebie Jak cie to pocieszy i zmoblizuje to tez ślęczę dzisiaj od 08 juz nad kodeksami, jutro musze zrobic pismo i analize wczesniej klientce...i dalej rypanie juz po nocach...dopiero zaczynam i tak bedzie do listopada-dzień i noc rypanie onfim- to niedaleko:) co do diety- juz 3 razy podchodziłam do proteinowej i pękam po pary dniach bo to nie idzie tyle tego białka jesc:/ Ale zabieram sie za nią na 4 dni I Faza + II Faza naprzemienna robić bede 1/5 bo wiem ze inaczej nie dal rady.....- licze na efekty, jesli bede grzeczna to wiem ze beda....ale różnie może byc O_o JUTRO z rana wpadam na kawcie- czyli około 09:00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem i czekam na Was kobietki :) niewyspana jestem strasznie, bo wczoraj do 12 w nocy koledowalam z kolezanka w szpitalu, bo sie rozchorowala :( ma dziewczyna pecha, bo jutro wyjezdza na dlugo wyczekiwana wspinaczke na Kilimandzaro i jakas bakteria ja dorwala i dostala antybiotyki :( ech... zycie... milego dnia wszystkim 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Onfim🌼 jedno zero a jaka różnica;) Elfik🌼 tulę, tule i energii posyłam:) Namea🌼 pieszczot:D Co do diet. Ja schudłam około 15 kg tylko w długim czasie i teraz pomimo wpierdzielania utrzymuję swoja nową wagę:) A jaka dieta? Jadłam mało ale często i najpóźniej do 18. Przy żadnej diecie ani nie wytrzymałam długo ani nie widziłam efektów. Fakt, długo trwało moje chudnięcie, ale po takim czasie stwierdzam, ze lepiej dłużej się pomeczyć, zmienić zwyczaje żywieniowe, ale skuteczniej później utrzymać sylwetkę:) Dzisija spóźnłam sie do pracy bo j*e tramwaje nie przyjeżdżały😠 I do tego jeszcze zmarzłam, aaaa😠 Lecę po kawę bo nie moge się do pracy zebrac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) odnośnie tych stóp to najpierw stał i patrzył na mnie dziwnie, a potem stwierdził, że chodzę jak taran :D a w końcu mi jeszcze wody do wanny nalał :) /ukropu oczywiście/ wczoraj nie bardzo miałam jak przysiąść przy kompie na dłużej, bo najpierw spałam :) a potem się wziełam za robotę, bo od paru tygodni w sumie nic nie robiłam ze względu na tą obronę. A tak to łazienkę wysprzątałam, 3 prania zrobiłam, obiadek itp itd. Dziś się biorę za prasowanie i pozmywam trochę, bo już chlapnęłam Fizykowi, że to zrobię /jakich to głupot człowiek nie robi jak zmęczony/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie chce tyłka ruszyć, żeby wodę na kawę zagotować... ;) kurcze, muszę się wybrać do pracy wreszcie ;) zwolnienie mi się skończyło 20tego, ups... nie wiem co wykombinować za ten tydzień... może by 0 na 8 przerobić.... jak wstanę to zobaczę charakter pisma czy się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼ale z Ciebie kombinatorka:) A ja się marnie czuję, spać trochę mi się chce, po pracy jadę do dzieciaków, czeka mnie ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 🌼 🌼 dziekuje :) i gratuluje 15 kg! reewelka 🌼 kolorek bardzo ladny, do twarzy Ci :) ladnemu we wszystkim ladnie :) strzyga 🌼 to jaka Ty masz prace, ze mozesz sobie tydzien bez konsekwencji odpuscic?? ;) no i jak z tym zwolnieniem, udalo sie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼 ja pitolę Ty to agentka jestes;) Ja jak jestem na zwolnieniu to jakoś mnei sumienie gryzie, a żeby jeszcze coś na nim kreslić, zmieniac... nie, to nie dla mnie:) Namea🌼 heh, cięzko wspominac tych 15 kg wiecej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze nie szukałam zwolnienia. ;) zaraz dopiero sobie do wanny pójdę i może tą kawę w końcu zrobię. Na razie nie zamierzam już wracać do tej pracy - stąd ten stosunek. Kierowniczka mi się zmieniła - awansowali jakąś dziewczynę z firmy i się szarogęsi. wrrr już mnie raz chciała zwolnić, bo mnie nie było 2 czy 3 dni, jak załatwiałam sprawy na studiach do tej obrony, bo jej nie powiedziałam /niby jak miałam powiedzieć jak sobie po prostu wyszła w połowie dnia i nie wróciła przez tydzień czasu. do domu miałam do niej zadzwonić?/. powiedziałam temu, kto był w jej zastępstwie i stwierdziłam, że wystarczy. zresztą to i tak raczej dla picu, bo tam jest jakby dwu-władza. jest dziewczyna zajmująca się właśnie zwolnieniami, grafikami itp sprawami i to z nią trzeba wszystko załatwiać i ona wszystko rozlicza. a kto chce moją pracę, ostrzegam - jest pisana na szybko, trochę na odwal się, jednego rozdziału to się w ogóle nie da czytać, bo jest to prawie przepisanie ustawy ;) to niech napisze maila, to odeślę konkretnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 bo to dawno i nie prawda :) gdzie sie podziewacie dziewuszki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem-jestem...z opóźnieniem NA KAWCIE :d BO złapałam trop rano w mojej sprawie i kartkować zaczełam jak oszalała aż do teraz- i nadal jestem w lesie ale juz moim naszczęscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga-🌼 kombinatorze, weź idz do lekarza niech Ci dopisze od kolejnego dnia to L4 , bo można wstecz-byle się dni nie pokrywały ;) Co do pracy to ja chce:P czarna🌼 wow respect!! 15 kg, marzenie .....j a po każdej diecie mam takie jojo ze szkoda gadac O_o rewelka🌼 na ciężko dzień kochana przesyłam ciepły uścisk namea🌼 gdzieś Ty? :) i jak tam koleżanka-no ma pecha dziewczyna jak nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka 🌻 ale nie tyle dni wstecz ;) poza tym musiałabym znowu jechać do lekarza, to jak mam spędzić większość dnia w przychodni, to to samo, co bym poszła do pracy, a nawet gorzej, bo za siedzenie w przychodni mi nie zapłacą ;) znalazłam zwolnienie. na 8 nie, ale na 6 spokojnie da się przerobić :) reewelka 🌻 "bardzo dobry dostateczny" - tak mi się mój wychowawca skojarzył, jak przeczytałam pytanie :) obrona na 'dobry'. pytanie od dziekana było powalające - nie miałam zielonego pojęcia, ale nie mogłam przecież nic nie powiedzieć, więc to była swobodna wariacja na temat. A jak się biedak marszczył jak tego słuchał :D :D :D ale nie dałam się. płynnie mówiłam dalej więdząc, kiedy mówię oczywistą bzdurę też po tym jak spuścił głowę i się po niej drapał. Ale poprawiać wypowiedzianych bzdur przecież stwierdziłam, nie będę, bo to nie egzamin, a jakby chciał coś dopytać, to mogłabym już w ogóle ugrzęznąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, żyję ledwo ale jednak :-) Strzyga🌼---TY fałszerzu :-P Ja bym pracę i z chęcią przeczytała ale muszę sobie odwyk od literek zrobić więc na razie podziękuję :-) Vita🌼----jak tam idzie?? U mnie ciężko :-( Co do zwolnienia to dają 3 dni wstecz bo mają ponumerowane druki :-O się właśnie nie dawno dowiedziałam o tej szczwanej praktyce. Czarna🌼----15 kb wow super :-) też się już nauczyłam że lepiej powoli ale skutecznie :-) i zmieniać złe nawyki żywieniowe na stałe a nie tylko na dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny nie wiem co u Was słychać, bo kompletnie nie mam czasu:( i nie chodzi już nawet o sprzątanie;) ja się nie wyrabiam w tygodniu po pracy. namea🌼 przesłałaś mi zdjęcia swojej fryzury? Od razu mówię, że swoje fotki chciałam Wam przesłać w zeszłą niedzielę ale niestety od rodziców z mojego maila nie chciały mi się wysłać nie wiem czemu. Będę próbowała teraz ze swojego mieszkania, może się uda. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 dzieki za maila ładnie ci w tym kolorze vitalijka🌼 to prawda niedaleko ale długoooo namra🌼 ojoj no to faktycznie pech w takim momencie się rozchorować czarna🌼 he he no fakt strzyga dobra jestes Ja jakaś zmasakrowana i jeszcze mnie zołądek boliide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, Ja w środę zabalowałam ostro, miałam takiego doła, że chciałam koniecznie sie napić, więc poszłyśmy do kina z kumpelą a ten film jeszcze bardziej mnie zdołował- "Huśtawka"- o facecie, który prowadzi podwójne życie.... Poszłyśmy na imprezę, na początku było tak sobie, ale potem tak się rozkręciło, że stwierdziłam, że biorę urlop na żądanie i wróciłyśmy o 6 rano do domu, impreza skończyła się po 4 a my z nowopoznanymi ludźmi poszłyśmy jeszcze do pubu. Szok -fajni ludzie, stwierdziłam, że ja już kuźwa ludzi nowych nie poznaje, ciągle w tym samym towarzystwie znajomych, ludzi z pracy itp-nie wiem ostatnio coś ze mną się dzieje, mam jakiegoś doła- i dziwne poczucie, że a sama nie wiem.... Czarna jak 15 kg to chyba już Cię ledwo widać ;-) Madziaczek ja czekam na fotki Strzyga a to zwolnienia nie wysyłają do Zusu z przychodni? Elfik dasz radę jestś mądra dziewczynka!!! Naemka no wlasnie pytałam się Ciebie kiedy planujesz być w Polsce? Wiecie co faceci są denni, żonaci na delegacji czy szkoleniu-w środku tygodnia i obracają panny.....na imprezach aż boję się tego co dzieje się u Mojego w tym domku pełnym facetów haha nic mi się nie chce to wam trochę pomarudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja wczoraj nasiedziałam się u dzieciaków za wszystkie czasy, aż nie miałam czym wracać i musiałam kasę na taxówkę wydać i trochę się wkurzyłam. Dziś jadę odebrać badania i koszulę T. i jeszcze muszę krawat odzyskać, bo od sierpnia u koleżanki leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼 widać taki masz czas...nieprzejmuj sie , każdy tak czasem ma i musi odreagowac rewelka🌼 tez nie lubie wydawac na taxe :) Wróciłam rozdrażniona na każdej lini- chce mi sie palić fajki ale nie palę, chce mi się jesc...ale staram sie ograniczac- jestem dzisiaj chodząca tykająca bąba...a na 17:00 przychodzi klientka której odmawiam prowadzenia spraw..bedzie kongo i wieczorem musze sie coś tez napic!!! mam dzisiaj kiepski dzien pomimo słonca za okne,,....dodatkowo zbędny wydatek tez mnie kurzył- nieprzemyslałam i kupiłam..wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to i śmieszne się wyda....ale kodeksy no i zawsze trochę kasy to jest bo kupiłam 4- juz 2 spoko, się oswoję ale 2 w poniedziałek wymieniam ..albo na półke :( teraz widze ze teks tak ściśnięty ze na moje notatki i uwagi nie ma miejsca, inne nagłówki art niz te do których przywykłam-a to bardzo utrudnia sprawe.... pozatym fatalnego dnia- w sensie samopoczucia mam c.d i zaraz przyjdzie babka która sie bedzie pewnie awanturowac.. ale jak ona juz pójdzie to odetchnę i mam LUUUUUUZ, tzn juz tylko NAUKA i JA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieuszki :) Ja juz w pracy, koncze wlasnie pierwsza kawe i nie moge uwierzyc, ze znowu caly tydzien pracy przede mna. Weekend jak zwykle przelecial w mgnieniu oka :( jakby to bylo fajnie jakby weekend mial 3 dnia, a tydzien pracy 4, ech... pomarzyc dobra rzecz :) :) :) dzisiaj zapisuje sie na silownie! Mam mocne postanowienie zaczac sie ruszac. Silowni i od polowy pazdziernika ten kick boxing :) trzymajcie za mnie kciuki! elfiku 🌼 jak poszlo?? Pisz koniecznie! I juz trzymam kciuki za wyniki :) reewelka 🌼 piekne zdjecia z mazur! Dziekujemy za FB :) madziczek 🌼 nikomui jeszcze zdjec wlosow nie wysylalam. Postaram sie nadrobic w tym tygodniu. Fryzury nie mam jako tako nowej, moze wlosy tylko dluzsze, ale kolor sie zmienil. Powoli wracam do blondu :) Dzisiaj sie w koncu postaram wrzucic nowe zdjecia i przesle Wam linka. Dla cale reszty buziaki 😘 😘 😘 onfim 🌼 czarna 🌼 ita 🌼 mika 🌼 strzyga 🌼 vitalijka 🌼 Czekam juz na Was kochane, ale Wy pewnie sie weekendujecie teraz :D Milej niedzieli dla kazdej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼 jestem jestem- piję kawcie i zmykam na zakupy rybne:)- zmieniam nawyki żywieniowe i rezygnuję z mięsa, tzn nie kompletnie !!! Idę na nogach w ramach RUCHU :) A KAWAŁEK MAM.....bo 2,9 km :P, razem da mi 6 km marszu :) jestem na FB : MAJA MIRANDA -szukać i sie odzywac :) Elfok🌼 TRZYMAM KCIUKI!!!!!! a sama biore sie do ostrego zakuwania od poniedziałku....dopiero skończyłam zbierać-drukować - segregowac-sprawdzac stan prawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, vitalijka🌼 wdech wydech reewelka🌼 no taxi to droga impreza nawet przewozy osob zaczynaja sobie liczyć jak chcą namea 🌼 oj ja normalnie zapomniałam dziś o kawie Ja jestem po piertwszym zjeżdzie na uczelni masakra jakaś spać jeść i wogóle móje plecy i nadgarsktki a tu jutro trzeba to pracy powiem szczerze nie chce mi się jak ..olera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Nie lubię poniedziałków:o I to chyba widac i słychać po mnie bo tylko póki co burcze:o Elfik🌼 no i jak poszło? Co do moich 15 kg to chyba trochę wyszło jakbym ważyła nie wiadomo ile. A to było tak;) Przy wzroście 171 ważyłam 65 kg. Moim "marzeniem" była waga na poziomie 55 kg. Schudłam o 5 za dużo ale nie powiem zebym chciala te 5 kg nadrobic... Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u was? U mnie zimno, deszczowo i szaro, za to weekend był super, w pt leniuchowanie i oglądanie filmów a w sobote goscie się do nas zjechali, siedzieliśmy, piliśmy potem impreza-wybawiłam się tak, że łuchuchu zlądowaliśmy o 5 w domu, a goscie z nami, bo z innych miast poprzyjeżdzali w sumie spotaniczna 8 się zjawiła. Było miło Elfik jak egzamin? I co tam u Ciebie? Vitalijka dobrze, że to kodeks a nie szmatka!!!To zawsze się przyda Tobie. Czarna ja też niecierpię poniedzialków bleeee to sporo zrzuciłas, ale przy takim wzroscie to Ty teraz chudzina jesteś. Rewelka taxi są mega drogie za drogie ;-) jak tam weekend u Ciebie? Naema ja od października też chyba na siłkę i areo się zapisuję. Wracam do pracy, w ogóle dostałam dziś umowę na czas nieokreślony!!!! buźka dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrna-🌼niesamowicie jeszcze bardziej BO z duzej wagi sie szybciej schodzi...a z takiej niewielkiej to ciężko SUPER jejć czarna powiedz, powiedz co robiłaś- ja tez kcem cos schudnąc..:D A CO DO PONIEDZIAŁKÓW...to u mnie to jest 3 dzien roboczy ;) wiec mam jak by środek tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼 gratuluje tej umowy@!!!!!! cio do kodeksów to masz rację, szmatek nie kupuję ostatnio tak jak kiedys...bo tak przytyłam po tym rzucaniu fajek ze szok:( tez zaczynam od paźrziernika dziewczyny cos robic: ale to bedzie basen+ stepper domowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×