Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼wzięłaś na raty to prawko? Ja chyba dopiero po świętach kolejną(na szczęście ostatnią) część wpłacę, a raczej na początku stycznia, bo i tak przed końcem roku nie zdąrzę wyjeździć godzin, bo instruktor wyjeżdża na mazury na tydzień. Czarna🌼ja napiszę list do Mikołaja, bo mi chociaż jakieś ładne widoczki podeśle:P Ja też mam problem z dyspozycją kasy, więc chyba będzie skromnie, ale z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie jest bzdurny, bo tak jak wyżej napisałam Rewelka mogę zaszaleć i zaryzykować i tyle, a jak Mój straci zlecenia to wtedy będzie nie zaciekawie i tyle, ale jak człowiek nie ryzykuje to nie ma, i może już nigdy więcej nie będę miała okazji tam jechać. Może lepiej już kwotami nie bede operować i o swoich bzdurnych dylematach nie będę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 kiedy on wyjeżdża? Ja zapłaciłam na razie pierwszą część, tzn. 400 zł na teorii. jeszcze nie jezdzilam, ale mysle ze jeszcze z 400 uda mi sie w tym tyg wplacic. a co dalej to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼Ja mimo wszystko uważam, że Twój dylemat jest bez sensu. 7 tys to nie 7zł i na ulicy nie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita ale nie możesz robić tak że jak ci ktoś zwróci uwagę to rzucasz focha. Jesteś dorosła i tak się chyba nie robi. Po prostu jesteś widocznie w sytuacji najlepszej z nas tutaj, więc mogłaś się spodziewać, że twój wpis wywoła takie reakcje. Więc niepotrzebnie się od razu unosisz bo nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja już mam zapłacone 800zł, więc nie wiele stosunkowo mi zostało. A z tego co wiem to w święta, albo tuż po, bo jak się pytałam o tą przerwę między świętami a sylwkiem, to powiedział, że go nie ma tydzień. Co kupujesz osobistemu pod choinkę? Czarna🌼co kupujesz Kapciarzowi? Obchodzicie ze swoimi mężczyznami Mikołajki? Bo wiem, że nie wszyscy to świętują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja już mam zapłacone 800zł, więc nie wiele stosunkowo mi zostało. A z tego co wiem to w święta, albo tuż po, bo jak się pytałam o tą przerwę między świętami a sylwkiem, to powiedział, że go nie ma tydzień. Co kupujesz osobistemu pod choinkę? Czarna🌼co kupujesz Kapciarzowi? Obchodzicie ze swoimi mężczyznami Mikołajki? Bo wiem, że nie wszyscy to świętują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka chyba nie zrozumiałaś o co mi chodzi ja wiem ile to 7 zł i ile to 7 tyś. Stać nas na taki wypad na narty, ale zastanawiam się czy nie zrezygnować z nart i nie dołożyc(ale kosztem ryzyka bo zlecenia raz są raz ich nie ma, pieniądze raz są raz ich nie ma) , bo wiem, że taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no właśnie ja nie wiem, on nic nie chce, nic nie lubi, jemu nic nie jest potrzebne. To są jego słowa :) Ale w sumie jęczy o jakichś koszulkach, więc pewnie pójdę i kupię kilka, teraz na takie letnie rzeczy są spore przeceny nawet :D:D:D:D W sumie przez te ponad dwa lata to już chyba wszystko ode mnie dostał :) Czyli fajnie że między świętami nie będzie jazd, to może uda mi się wziąć wolne z pracy i w domu posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita 🌼 tu nie ma co się unosić. Ja rozumiem dylemat typu 500-700 no dobra 1000 zł. Ale pomiędzy 3000 a 7000 to już chyba lekka przesada. Ale dla jednych to problem dla innych nawet sie w głowie to nie mieści. Rewelka🌼 to ja Ci kupie taką ładną widokówkę z widokiem i wyślę na sobotę:P Wtedy będe Twoim Mikołajem:) Na to mnie chyba jeszcze stac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, ale jest różnica między 3 tys a 7 tys. Ok, stać was na wypad za 3 tys, ale to już nie jest "dołożenie", bo nie "dokładasz" 4 tys, tylko płacisz dwa razy więcej! ponad! dołożyć to se możesz 500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 czyli ruszyła akcja "I ty możesz zostać świętym Mikołajem" :) Weźcie, właśnie dzięki Reewelce zdałam sobie sprawę że nie wiem co Osobistemu kupić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 zadałaś mi pytanie, na które sama nie znam odpowiedzi:( Po nocach główkuję i nadal ten łeb pusty:o Zmywam się do domu:) W końcu o ludzkiej godzinie:D Miłego popołudnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ja sie nie obrażam tylko odpowiadam a pomyślałam za późno (zresztą), że jak ktoś żyje sam i sam siebie utrzymuje to może właśnie pomyśli, że o juz sama nie wiem co, gdyby nie Mój mąż to też by mnie nie stac było na taki wyjazd, a nawet pewnie bym o tym nie pomyślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka właśnie może złego słowa użyłam dołożyć, źle sie wyraziłam, bo fakt to nie jest dołożenie Ja już też uciekam z pracy miłego popołudnia i wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌼czyli bawimy się w akcję Mikołajkową:D? Emilka🌼ja idę na polowanie jakiejś fajnej czapki zimowej i szalika na Mikołajki, bo o świętach nie myślę póki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszne jedzonko:)teraz trzeba sie zabrac za nauke:(musze sie zmusic do angola, bo mam w czwartek za tydz. kolokwium, a w weekend nic nie zrobie, bo bedzie malusia imprezka:) a poza tym, w czawrtek mam jeszcze kolo z logistyki, a w srode z miasta i gminy plus prezentacja:o ciżeki to bedzie tydz. ita🌼 o kurcze, wycieczka za 7000zeta!!! ozesz kiedy ja bede mogla sobie na cos takiego pozwolic?? ja nie ide na Sylwka,bo nie stac nas na wydatek rzedu 350 plus moj ubior, fryzjer itp. a Ty wyskakujesz z \"dylematem\" rzedy 4000! no to tylko pozazdroscic takich mozliwosci. i zgodze sie z dziewczynami, albo Cie stac, albo nie. a gdyby było ryzyko ze maz straci zlecenie, to na pewno nie rzucałabym sie na głeboka wode. wiesz mi tez sie marzy powrot do Bułgarii, wyjazd do Turcji, Grecji ale nie mam pojecia kiedy to mi sie uda, czy wogole damy rade:( nie strzelaj focha,ale taka jest prawda.sa ludzie dla ktorych takie kwoty sa moze nie kosmiczne,ale baaardzo duze. ja sie modliłam o stypendium, bo gdybym nie dostala nie wiem jak by sie skonczyło moje studiowanie... gdyby nie to moje stypendium zagraniczne, to mysle ze w zyciu nie pojechalabym do Bułgarii:( reewelka🌼 ja w tym roku nie miałam problemu z prezentem dla Miska:) sam mi powiedział co chce, zamowiłam na allegro i juz czeka na niego od miesiaca:D a kupiłam jakies bity(?) boscha:D moj Mis jest facetem praktycznym. a my mikołajek nie obchodzimy,tzn. kupimy sobie po jakims mikolaju z czekolady i tyle. a ja zmykam do ksiazek...taki mi sie chce ze hoho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie zapomniałam dodać :) wlaśnie się dowiedziałam, że moja cudowna uczelnia przyznała mi stypendium naukowe. 230 zł miesięcznie :] może nie dużo, ale jak wypłacają od razu za pół roku to trochę się zbierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to Ty mały naukowiec jesteś:D Ja się cieszę, że mam ta drugą pracę , bo inaczej ciężko by ze mną było, bo renata, która dostaję na czynsz sam by starczyła. To i tak zawsze coś. Obchodzisz Mikołajki z Osobistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 a no niby obchodzę :) cwaniak wie, że są dwa święta obok siebie, tzn moje ur. i Mikołajki :) i powiedział mi że w pt. przyjedzie z okazji obu tych okoliczności:) no więc moja cwana siostra pomyślała, że robi tak napewno, żeby dać mi 1 prezent, że niby na obie okazje :) I jak napisal, ze przyjezdza, to moja siostra niewiele myśląc wysłała mu smsa o treści: Jak ty te dwa prezenty uniesiesz? :) Ale ja mam pokręconą rodzinę :) A co do stypendium to miałam 4.57, ale to i tak nic w porównaniu z innymi ludźmi ode mnie z grupy. Kujony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja tak będę miala w okolicach walentynek:) dwie okazje w sąsiedztwie. Napiszesz mi wieczorem smsa w sprawie przypomnienia o materacu? A co Ty Osobistemu na Mikołajki szykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że was tak zaniedbałam ale leżę chora i ledwo żywa dziś kolejni lekarze neurolog stwierdził u mnie zapalenie mięśnia twarzy pół buzi mam spuchnięte nie mogę mówić i jem przez słomkę jestem od dwóch dni na przeciwbólowych i ledwo się trzymam. Ale chciałam chociaż poczęci nadrobić co u was. madziczek🌻 to dobrze :), a mnie np nivea soft uczulił, a pomyśl tak z nowym miesiącem nowe możliwości ivette🌻 elfik🌻 dzięki za fotki, no to co kciukamy i oby tym razem się udało jadzia🌻tu jestem :) reewelka🌻ja też pisałam większość spaliłam został mi jeden fajna sprawa takie pisanie, szybkiego powrotu do zdrowia spróbuj ferveks czy jakoś tak mnie to zawsze stawiało na nogi, ktoś kiedyś mądry powiedział że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmy strzyga🌻 ja już nie wiem co pisać jest mi po prostu przykro że tak ci się nie fajnie w życiu potoczyło ita🌻u mnie koszmar:/ bajka🌻no ja się zastanawiam jak mi to ten czas leci nieubłaganie nawet nie zauważyłam kiedy mi to zleciało kasiula🌻 do mnie coś doszło od ciebie :) soma🌻 możliwe że tak jest ciężko mi to ocenić w tym momencie emi🌻oj to o dużo podniósł:) Wszystkiego najlepszego kochana dużo dużo dobrego i czynszu mniejszego i wogóle buziaki czarna🌻 hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×