Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgfdgfdg

to mi dzis napisal

Polecane posty

Gość fgfdgfdg

" juz mnie powoli zbiera na wymioty na mysl o naszym zwiazku"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
na to ja mu odp. "a mnie zalosne jest to ze traktujesz mnie jak smiecia a ja daleej do ciebie lgne. moze pomysmy o rostaniu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy ja nie wiem co ty za koles
ia dorwalas. szczerze? ja bym na tego smsa w ogole niezareagowala. I w ogole juz nie reagowala na nic. dla mnie to koniec i nawet nie ma mowy o twz przyjazni..:o jaki burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy ja nie wiem co ty za koles
po co mu pisalas ze do niego lgniesz??:o kurde kobiety czemu wy sie nie szanujecie?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
zrobilam mu wczoraj mus z bananow.watrobke na obiad bo mial na nia ochote. przyszedl o 21 delikatnie wstawiony. ma zal ze wczoraj przesadzialam z alkoholem gry przyszla jego siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd..
wg mnie on wlasnie Ci dal znac,ze chce konca wiec niepotrzebnie mu tak odpisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
przeciez napisalam ze przesadzilam z piwem wczoraj. chcialam uczcic odebranie dyplomu swojego... przed chwila napisal ze juz od dawna mysli o rozstaniu i ze nie uda nam sie bo nie pasujemy do siebie... odp. ze przeniose dzis po pracy ubrania do malego pokoju. najgorsze jest tp ze on nie widzi swoich wad tylko moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzacy__czesio
no to po prostu rozstancie sie i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
gdyby to tk prosta sprawa bylo rozstanie sie... mieszkamy ze soba juz prawie rok... narazie poprzenosze swoje ubrania tak jak pisalam wczesniej a pozniej zobaczymy.cholernie mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego Ty masz przenosić
? Niech on przenosi swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
mamy duzo rzeczy wspolnych; pralke, komputer, mikrofale itp... dzisiaj nawet nie mam sily myslec jak to podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
napisalam mu rowniez ze szkoda tylko ze wczesniej mi tego nie powiedzial, ze pocwiartkowal mi serce i zeby juz nic mi nie pisal bo juz nic nie chce czytac... milczy od jakis 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przenoś sie do małego pokoju - bierz duzy - walcz o swoje :P gość być moze ma lepszą dupeczke na oku i stąd jego przemyslenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
nie sadze ze kogos ma. duzo rozmawiamy...gdyby ktoremus z nas to sie przydazylo to mamy to sobie po prostu powiedziec zeby nie blokowac sobie zycia nawzajem...ostatnio cos zaczelo sie psuc... a jeszcze w niedziele gotowalismy razem obiad i rozmawialismy jak spedzimy swieta bozego narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
tak beznadziejnie to sie dawno nie czulam... zgasil mi usmiech totalnie na reszte dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujtu
a zatem własnie "to się przydarzyło" (nie ważne dokładnie co) lepiej że wprost możecie sobie powiedzieć że dzieje się źle i wycofać ze związku, niż okłamywać siebie i na siłę ciągnąć to dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzacy__czesio
akurat by ci powiedzial o drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
to napewno sa jego rzeczy a nie twoje kupione za kego kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
powtarzam nie sadze ze kogos ma. a co z w tym dziwnego ze rzeczy sa wspolne. pracujemy oboje.pieniadze sa wspolne. w domu leza w jednym miejscu. jak ktos chce cos sobie kupic to po prostu sobie je bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
na poczatku znajomosci ustalilismy pewne zasady ktorych sie trzymamy... on uwaza ze za duzo pije piwa. a mnie sie wydaje ze robie to tylko okazjonalnie jak ktos do mnie przychodzi. i to jest najwiekszy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
a ze on codziennie po pracy musi zaliczyc swoja knajpeczke z kolegami to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehhe jacek1982
nie kazdy musi miec swojego sponsora jak ty meska dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego Ty masz przenosić
jakoś nie chce mi się wierzyć, że tylko o to piwo chodzi :O Chyba, że pijesz kilka razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fgfdgfdg zasady to sobie mozna ustalać, a życie pokazuje, ze jest inaczej.... ma na oku inną dupencję i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzacy__czesio
skoro ustalaliscie zasady to znaczy ze on jest pedantyczny i widocznie nie pasujesz do jego wizerunku swiataa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×