Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyyna82

Zakochałam się w bracie mojego męża odkąd mieszka u nas

Polecane posty

Gość Martyyna82

No właśnie, a zaczęło się od tego, że brat mojego męża wrócił z zagranicy i nie mógł już mieszkać w mieszkaniu które przed wyjazdem wynajmował. No więc zamieszkał u nas... miało to być tylko kilka dni a ciągnie się i ciągnie. Widzę, że nawet mojemu męzowi to powoli zaczyna przeszkadzać. Ale jego brat dopiero co znalazł pracę, ponoć szuka mieszkania itd. Dopóki u nas nie mieszkał uważałam że jest przystojny itp. ale nigdy bym nie pomyślała że się w nim zakocham . Ale wiadomo, teraz czasem zdarzało się tak że byliśmy w domu tylko we dwójkę. Zauważyłam że on jest mną zainteresowany, okazywał to zwłaszcza jak byliśmy sami. Mi też serce mocno wali na myśl, że za chwile mąz idzie do pracy i zostaniemy tylko we dwojke. Chyba sie w nim zakochałam. Niedawno doszło między nami do pocałunku i może doszłoby do czegoś więcej gdybym nie zaprotestowała. Jestem przerażona, nie chcę zdradzić męża, ale już sama nie wiem co czuję i co się ze mną dzieje. Jestem przerażona ta sytuacja i sama soba :( Sama nie wiem czy to dobre okreslenie, że "zakochałąm się " w nim.... napewno mnie bardzo pociąga itd., dobrze się rozumieliśmy tez zawsze ale nigdy bym nie przypuszczała że dojdzie między nami do takiego zauroczenia. Sama sie boję siebie !co robic ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyyna82
dzieki za konstruktywne rady 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawywijałam ---
codziennie inna mutacja tego samego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty
jak to co? oni sie dogadaja a ty zostaniesz okrzyknieta szmata, lub oni sie skloca a ty zostaniesz okrzyknieta szmata, w kazdej opcji bedziesz szmata a on korzysta z gosciny brata i ma zamiar stuknac mu zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są bracia - prawda w tym przypadku na 100% kiedyś wyjdzie na jaw. Czy to przypadkiem, czy przez złość brata. Ale wyjdzie. Możesz być tego pewna. Jeżeli kochasz męża to powiedz temu bratu żeby łapy trzymał przy sobie. Każ mu się wyprowadzić, unikaj go i zapomnij o wszystkim, o czym wcześniej myśłałas. A jeżeli kochasz brata - to zostaw męża. W każdym razie szykuj się na mocne sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co......................
to masz problem........na jakie porady liczysz???? a) rozwal rodzinę b) odkochaj się c) romansuj ze szwagrem wybierz sobie, moje zdanie -----kobitki czy wy nie potraficie już panować nad sobą??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno nie warto, moze i cie pociaga, moze sie i zauroczylas, ale cholera jasna twój mąz dał mu dach nad głową, a on w dowód wdziecznosci bzyknie mu zone? :O rodzony brat? co ta za człowiek, postaw warunek, niech sie natychmiast wyprowadza, albo nie tylko zniszczy sie twoje malzenstwo, ale brat straci brata... jednorazowy seks to nie wszystko, a na co innego mozesz liczyc ze strony czlowieka, ktory bez skrupułów mógłby uprawiac seks z zoną własnego brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocne sceny - to jest to - chciałabym to zobaczyć -autorko przyślesz fotki z obdukcji jak dostaniesz wp****ol od męża?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×