Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depesha

zdradzilam z kobieta

Polecane posty

Gość depesha

Miesiac temu. To opowiesc rodem z serialu ale stalo sie, stalo sie i koniec kropka. Jestem mezatka od 4 lat, zawsze mialam jakies dziwne odczucia w odniesieniu do innych atrakcyjnych kobiet. W koncu sie stalo. Boze, ja nawet tego nie zaluje. Co mam robic, powiedziec mezowi, nie powiedziec, trzymac te tajemnice az do grobowej deski czy nie? :(:( Kocham go bardzo mocno, ale nie zaluje tego, co sie stalo. Powtarzac tego tez nie chce, ale bylabym hipokrytka gdybym powiedziala, ze chcialabym cofnac czas:(:( Co mam robic??:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesha
Nie ma takiej opcji, zeby sie dowiedzial od kogos obcego. To byl jednorazowy incydent, w innym miescie, z niemal obca kobieta. Z drugiej strony sumienie zagryzie mnie na smierc ale chyba nie moge myslec teraz o swoich uczuciach? odwlekalam te mysli przez caly bity miesiac, ale musze sie tu 'wygadac', nie sypiam po nocach, nic nie jes, udaje rozpromienipona przed mezem i mysle o tym co by sie stalo, gdyby sie dowiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesha
movering - a wiernosc? szacunek?? lojalnosc?? o tym bys nie myslal? jezu, a jeszcze kiedys zartowalismy o tym, ze chcialby mnie zobaczyc z inna kobieta. teraz nie jestem taka pewna, czy okolicznosci by mu pasowaly heh.. czuje sie jak dziwka, choc sytuacja jest nietypowa... choc z drugiej strony niby czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ja też kiedyś
rozmawiałam z moim mężem powiedział mi ,że zdrada z kobietą to dla niego nie jest zdrada więc śmiało mogę próbować....(z facetem -wiadomo! powiedział, że nigdy by mi tego nie wybaczył ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego chcesz powiedziec? jak cie swierzbi jezyk to wygadaj sie na kafe a nie mezowi. Chcesz przez jeden incydent stracic malzenstwo zwlaszczza ze go kochasz? zachowaj to dla siebie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcbbcb
faceci nie uwarzaja,ze kobieta zdradziął gdy zrobiła to z kobieta bo maja w duchu nadzieje,ze pewnego dnia ta ich kobieta zaproponuje taki trojkacik one 2 i on i sama namow faceta aby ten piescił inna kobiete.Gdyby tak nie mysleli w skrytosci,to taki wyskok kobiety z kobietą takz eby uwazali za zdrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
powiedz powiedz, a mąż się zapyta kiedy powtórka i czy może popatrzec... :) co ich w tym podnieca to ja nie moge zrozumiec :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesha
euforyczna - napisalam, ze od miesiaca tlamsze to w sobie dlatego walsnie tu pisze, zeby nic nie powiedziec mezowi, a potem tego zalowac. Ja wiem, ze to podle, ale bede musiala go wybadac, co o tym mysli, a o czym wy piszecie. Tak bardzo chcialabym mu poiwiedziec, tak bardzo go kocham, obiecywalismy sobie ze nie bedziemy mieli przed soba zadnych tajemnic, nie umiem sobie wyobrazic ze mialabym do konca zycia to przed nim ukrywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcbbcb
:-) juz o tym napisałam,podnieca ich mysl zaproszenia do wspolnych igraszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcbbcb
depesha :-)ale masz problem:-) powiedz mu i zaproponuj mu trojkacik.bedziesz miała dwie osoby do seksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdsb
Kobieto ja pierdziele przestac dramatyzowac, nie jem nie spie a walnij sie w ten glupi leb Wielkie rzeczy, ja pierdziele, nie masz innych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrada z kobietą, to zdrada podwójna... nie dość ze pieprzyła sie z kims innym, to jeszcze nawet nie z facetem... a te fantazje o 2 kobietach w łóżku (zreszta przereklamowane) sa dobre z przypadkowymi partnerkami, bez zadnych emocji ale w prawdziwym uczcuiowym zwiazku dla mnie taki układ odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funky punkyy
tak kurwa, dla mnie to wielka sprawa, bo dalam komus cos, co do ej pory mial tylko moj maz!! sam sie pierdolnij!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdsb
na choy zmieniasz te nicki, wariatko moglas nie dawac kretynko a teraz wyrzuty z koziej dupy, ja pierdziele co za baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funky punkyy
no dobra, nie prujcie sie juz tak bo to prowokacja byla :D:D:D ale dyskusja fajna:D p.s. to nie podszyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla
moze to powtorzymy coooooooo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:32 [zgłoś do usunięcia] komiczne (komicznie@o2.pl) zdrada z kobietą, to zdrada podwójna... nie dość ze pieprzyła sie z kims innym, to jeszcze nawet nie z facetem... a te fantazje o 2 kobietach w łóżku (zreszta przereklamowane) sa dobre z przypadkowymi partnerkami, bez zadnych emocji ale w prawdziwym uczcuiowym zwiazku dla mnie taki układ odpada ...ostatnio mnie wkurzyłeś, ale dziś Cię poprę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
fantazje i gadanie fantazjami a rzeczywistosc jest juz inna. Rzeczywistosc nie wyglada wcale tak kolorowo jak w fantazjach. Cos na zasadzie damskich fantazji o gwalcie. Niby fajnie, tak brutalnie itp ale czy ktoras chciala by naprawde doswiadczyc czegos takiego? No nie. Ba nawet malutki zalozek przemocy seksualnej w realnym swiecie budzi strach. A druga sprawa jak faceci czuli by sie pieszczac na oczach swojej zony cipe innej baby jezykiem? Zrezsta ja nie moge pojac tych wszystkich trojkatow bo jak ludzie sie kochaja i laczy ich wiez emocjonalana to dzielenie szie ukochanym lub ukochana jest wykluczone. Nie zaprasza sie nikogo do intymnosci ktora laczy dwoje kochajcych sie osob. A tam gdzie no coz sa ze soba bo sa bardziej z przyzwyczajenia niz milosci no to szukaja wrazen bo im sie najzwyczajniej w swiecie nudzi. i nie piszcie ze kocham ale chce z innym z inna. To co was lczy to napewno nie jest milosc ale jakies zobowiazanie, przyzwyczajenie, wygoda itp.no szuka sie podniet ktorych nie ma w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
movering, a gdyby żona najpierw przestała z Tobą współżyć, a później odeszła od Ciebie do tej kobiety, twierdząc, że odkryła iż jest lesbijką (oczywiście o zaproszeniu do wspólnych igraszek nie ma mowy) - też cieszyłbyś się z jej inwencji...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z autorką nie chce mi się gadać bo z psychicznie chorymi, tudzież ociężałymi umysłowo i niedorozwiniętymi emocjonalnie, nie mam płaszczyzny porozumienia. Natomiast mam pytanie do Moveringa. --> Czy zdradzasz swoją partnerkę (gdy taką masz) z innym facetem? (Bo wiesz... mnie jako normalną kobietę mężczyźni kręcą, choćby i dwaj ale jakos nie chciałabym być z takim którego podnieca inny facet, choć teoretycznie powinnam takie podniecenie zrozumieć.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0.10.2008] 11:31 [zgłoś do usunięcia] fdvdsb Kobieto ja pierdziele przestac dramatyzowac, nie jem nie spie a walnij sie w ten glupi leb Wielkie rzeczy, ja pierdziele, nie masz innych problemow ************************************************************************* 11:33 [zgłoś do usunięcia] fdvdsb na choy zmieniasz te nicki, wariatko moglas nie dawac kretynko a teraz wyrzuty z koziej d**y, ja pierdziele co za baba Mam Cie głęboko w doopie pomarańczowa hipokrytko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam obrzydzenie do zboczeń. Od osób których kręci seks z osobą tej samej płci, dzieckiem, drzewem, zwłokami, psem, latarnią uliczną wolę trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
he he sprobuj powiedziec cos o homo to zaraz wyzwa cie od homofobow. Co durne spolecznstwo z jednej skrajnosci w druga skrajnosc. A czy tak ciezko komus zrozumiec ze nie ktore osoby moze to poprostu obrzydzac? Wcale nie trzeba byc homofobem zeby czlowiek czul obrzydzenie do pewnych zachowan seksualnych. tak ciezko zrozumiec ze nie kazdy musi tolerowac i akceptowac cos co mu sie nie podoba? Ja osobiscie nie mam nic do homo ale uwazam ze nie jest to normalne. I wcale nie musze tego akceptowac i uwazac ze jest wszystko ok. skoro nie jest ok. Jestem tolerancyjna pod tym wzgledem ze to kazdego osobista sprawa tylko nie nawidze jak na sile wmawia mi sie ze to jest normalne i mam to akceptowac bo jak nie to jestem homofobem. Akceptuje na tyle ze przyjaznie sie z takimi ludzmi, i traktuje zupelnie normalnie nie mam zastrzezen i moga uczyc moje dzieci tyle ze nie musze tolerowac tego co robia i uwazac ze jest ok. A seks kobiet to jest to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany ktoś...
Monola, Twoje poglądy tchną kruchtą ciemnego Średniowiecza. :-) Kobieta powinna być na wskroś nowoczesna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
co z abzdury, niechce sie tego czytac. jacys popaprancy sami. Jak sie chca sypac z kim popadnie to niech sie sypia tylko nie wygalaszja tych durnot bo nie dobrze sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×